1387
Vimánák, ősi asztronauták, elsüllyedt kontinensek, elpusztult civilizációk
  • hihy
    #1214
    Sőt még többet nyomathatnál a pozitív éned felé.
  • hihy
    #1213
    Nincs igazad. Változtál, és jó irányban. Maradj is így, mert a régi éned a buták malmára hajtotta a vizet.
  • Lokker
    #1212
    Szóval rajtad kívül mindenki hülye és csak te vagy helikopter.

    Tuti valami kisebbségi komplexusod van, hogy itt próbálsz okos lenni. Csúfoltak általánosban?

    Csodálkozom, hogy a modik engedik ezt az alpári tajparaszt stílust.
  • Zero 7th
    #1211
    Így is van. Egy aljadék szar vagyok.

    Úgyhogy ha el akarjátok kerülni velem a konfrontációt, ne beszéljetek ostobaságról. Ez a biztos módja, hogy megtagadjátok tőlem az élvezetet.

    És akkor elérem a célom, nem terjed a retardáltság.

    Így is, úgy is én járok jól és elégedett leszek, válasszatok, hogyan "basztok ki" velem! :D
  • traktorista
    #1210
    Eltorzult jellemre vall, mikor valaki folyamatosan alázza a másikat és folyton a péniszét mutogatja összemérés céljából. Ha az általa megalázni szándékozottakat hülyének, tájékozatlannak, gyengének tartja, akkor az alázás még inkább erkölcstelen. Földön fekvőbe való folyamatos belerúgás, szenvedés élvezete, csak éppen a virtuális térben. Másik oldalról viszont szintén gyengeség a sértődöttségre való hajlamosság, ez kigyomlálandó tulajdonság. Ilyenekkel szóba sem kell állni, figyelmen kívül kell hagyni, aztán megunja az önkielégítést, de ha nem is unja meg, bosszantja a tudta, hogy nem foglalkoznak vele.
  • hihy
    #1209
    Nem akarom más hsz-ét elvenni, de pl erre reagáltál érdemben??--#1167

    Mindig ujabb verzióval jössz, és ha valaki rámutat a hiányosságára, te storno, és jöhet a másik.

    Noé-t (Biblia) pedig azért említettem, hogy a képzeletnek nincs határa.
  • hihy
    #1208
    Akkor mi miért mondjuk??: Pares, lehet hogy van benne valami amit mondasz.
    Puska a csípőhöz. TŰZ!!!
  • immovable
    #1207
    Tündék voltak-e? :D
  • precision
    #1206
    *ha stílusról van szó
  • precision
    #1205
    nekem semmi bajom veled, azon kívül hogy legtöbbször egy tirpák paraszt vagy stílusról van szó
  • Zero 7th
    #1204
    Én nagyon jól szórakozom azon, hogy osztalak titeket, ne vetítsd ki rám a saját kínod.
  • precision
    #1203
    nem, neked kéne menned, szerintem
    de ha mazochista vagy, maradj csak
  • BladeW
    #1202


    Nem állítok semmit...
  • Zero 7th
    #1201
    Mész valahová?
  • precision
    #1200
    akkor ezennel lemondunk a lehetőségéről hogy ti felsőbbrendű lények minket primitíveket "tanítsatok"...

    bye bye.
  • Zero 7th
    #1199
    Mert nektek szemmel láthatólag nincs elég.
  • precision
    #1198
    még egyszer... :) nem ancient alienes csávó videóit linkeltem :)
    másrészt megmunkált köveket mutattam, te akadtál fenn azon, hogy ki mutogatja őket... ez már nem az én problémám
    a végén már odáig jutottál, hogy esetleg utólag kerültek oda a kövek vagy meg lettek hamisítva az eredmények

    nem értem te és Zero miért érzitek kötelességeteknek, hogy az ilyen topikokba bejöjjetek észt osztani... :)
  • BladeW
    #1197
    Nem...

    Innentől kezdve a vita meg is van lőve, bármire azt lehet mondani, hogy de én nem állítok ilyet, csak linkeltem/bemásoltam.
  • Pares
    #1196
    Ennyire fáj, ha leírom a saját véleményem?
  • BladeW
    #1195
    nem állítom, hogy minden az idegenek műve, amit leírnak bennük, de...

    ...és hozol egy nem-konkrét példát. Nem állítottál semmit sem...

    A másik topicban is ezt csinálta az egyik delikvens. Ő nem állít semmit(persze...), csak Ancient Alienes csákó videóit linkelgeti. Innentől kezdve a vita meg is van lőve, bármire azt lehet mondani, hogy de én nem állítok ilyet, csak linkeltem/bemásoltam.
  • Zero 7th
    #1194
    Oh, tehát nem a gúla a legegyszerűbben megvalósítható geometriai forma, amivel magasra lehet építeni?

    Mesélj, milyen egyszerűbb van?
  • Pares
    #1193
    Te idézted a Bibliából a hosszú életű embereket, én meg válaszomban írtam, hogy a Sumer királylista is tele van ilyenekkel. A predinasztikus királyok meg megmaradnak rejtélynek, és mindenki azt hisz róluk amit akar...
  • Zero 7th
    #1192
    Nem érzem, hogy szintet lépett volna hülyeségben, mindig is ilyen volt. A fejlődésképtelenség látszik most már egyre inkább.
  • Zero 7th
    #1191
    A Clarke idézet többet mond egyébként a megfigyelő intelligenciájáról, mint akár a technológiáról, akár a mágiáról.

    Inkább úgy illene ezt értelmezni, hogy a technológiailag fejletlen, világot alig ismerő népeknek vannak jellemzően természetfeletti elképzeléseik.

    Elfogadjuk mi, hogy hülye vagy, de közöljük is veled, nem látom a problémát. Te úgy döntöttél, hogy hülye akarsz lenni, és közszemlére is akarod ezt tenni, mi meg értékeljük az erőfeszítéseidet. Ezek után játszani a sértődöttet kicsit visszás.
  • Pares
    #1190
    Nem, mivel szerintem nincs igazuk. Probléma?
  • Pares
    #1189
    Vita? Neked az vitának számít amikor idejössz és azt mondod mindenre kapásból hogy csak kitaláció, mese, vagy esetleg hittel kapcsolatos, szóval alapból hiteltelen, vagy mit tudom én még milyen kifogásokat tudsz kitalálni, mindezt anélkül hogy beleolvasnál!? Mellesleg nem én fogom rá mindenre, hogy ufó meg élien vagy tökömtudja. Szerintem sem a zufók építették a piramisokat. Én a régi szövegeket másoltam be ide, és nem állítom, hogy minden az idegenek műve, amit leírnak bennük, de Isteneknek nézték a nyugati felfedezőket is vagy misszionáriusokat is, amikor találkoztak a fehér embert, óceánjáró hajót vagy repülőgépet sosem látott bennszülöttekkel, pedig ők sem voltak azok. Gondolom ismered a mondást, miszerint "Minden eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." (A.C.Clarke). Ilyen időbeli távolságból nehéz kisilabizálni, hogy valójában mi volt az eredeti esemény, ami megihlette ezeket a műveket. Persze aztán mindenkinek jogában áll saját véleményt formálni, hogy valójában fejlettebb technológiának voltak tanúi, és ezt írták le hiányos szókincsükkel, vagy csak kitalálták az egészet, és minden úgy van, ahogy az a tankönyvekben le van írva. De azt nem bírom, amikor abszolút trágár stílusban, fals vádakkal próbálja valaki ráerőltetni a véleményét a másikra... Egyesek nem képesek elfogadni, hogy valakinek lehet az elfogadottnál más véleménye is...
  • immovable
    #1188
    My bad.
  • hihy
    #1187
    Ezeket pedig #1173 minden kritika nélkül elfogadod.
  • hihy
    #1186
    Te miben különbözöl a hegyi trolloktól????
    A piramis témánál kimondtad egyszer is, srácok lehet, hogy igazatok van??
  • hihy
    #1185
    A topic címe: A múlt megoldatlan rejtélyei

    Ez pedig nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindenben az alienek létét kellene keresnünk. Sőt még csak rejtetten sincs benne. Egyszerűen még nem találtak rá magyarázatot, vagy mi mezei pöcsök nem tudunk róla(?!)
    Tehát a téma nem az ufok léte vagy nem léte.
    Mégegyszer: nem tartom lehetetlennek, hogy a múltban hatással volt az emberi civilizációra az idegenek ittléte. Sőt lehet, hogy most is jelen vannak.
    DFE!!!!!! egyenlőre semmilyen, ismétlem SEMMILYEN bizonyíték sincs ittlétükre, vagy egykori közreműködésükre.
    Igen Pares te hittel hiszed amit állítasz, és nem bizonyossággal.
    Amit a távolkeleti kúltúrával(mondák, regék), megteheted a hozzád közelebb eső ugyancsak akkora hírértékkel bíró germán, viking stb kultúrával(rege, monda). És akkor még csak nem is említettem a hozzánk legközelebbi (több ezer éven át szájhagyomány útján terjedt) "mondát, regét" (bocsi!!!), a Bibliát. Mert ugye a legújabb "biblia magyarázatok" már nem riadnak vissza az alien kapcsolatoktól sem.

    Téged irritál, ha más(főleg én ) vitázni mer veled.

  • Pares
    #1184
    Látom a hegyi trollok is megérkeztek. Kár, hogy androidra nincs Sg+.

    Hihy: Nem akarlak megbántani, de már kezdem unni ezt a folyamatos hegyi beszédet a hitről meg a többi baromságról, amivel magadat próbálod nyugtatni vagy azt akarod bizonyítani, hogy én is csak egy vagyok a holdkórosok közül. Komolyan, nem érdekel. Én leírom ebbe a topikba a szerintem fura dolgokat meg esetleg a saját véleményemet, persze sokszor kitudja, hogy az ellen érvelők egyáltalán elolvassák-e, amit írok (pl. az indiai regék és mondákból való részleteket nem tudom hányan olvashatták el, akkoriban nagy volt a csend, alig reagált rá valaki, utána meg néhány magas intelligenciájú egyén széttrollkodta a topikot...). Az olyanokkal nem lehet dűlőre jutni, akik az egész témát alapból elutasítják, sőt már a megemlítését is eretnekségnek tartják. De vannak olyanok is, akik csak azért tartják a kedvencek közt a topikot, hogy új hozzászólás esetén jól kitrollkodják magukat a sajátságos trágár stílusukban...

    Ui.: Egykor Trója is csak egy mese volt.
  • hihy
    #1183
    Te ezeket komolyan el is fogadod, vagy pedig hiszel bennük??
    A kettő nem teljesen fedi egymást.
  • hihy
    #1182
    Gyikok nem lehetnek UFO-k???
  • hihy
    #1181
    Tudod egy kicsit sajnállak(nem rossz értelemben), mert mindenféleképpen el akarod magaddal fogattatni azt, ami még a te tudatalattid is cáfol, vagy legalább is kételkedik. Ezért keresel a neten az álmod bizonyítására "hiteles" oldalakat. Ez régebben a könyvek segítségével ment, de a net sokkal-sokkal nagyobb erővel rendelkezik, hogy bizonyos álmokat hitelessé tegyen.
    Igen, többen szeretnénk, ha kapcsolatunk lenne az alienekkel, de egyenlőre SEMMILYEN bizonyíték sincs, hogy itt voltak, vagy vannak.
    Bár nem is olyan biztos, hogy profitálnánk a "kapcsolatból".
    Lásd NWO: reptilek a kaja miatt tartanak bennünket
  • hihy
    #1180
    Az ami a hiten alapul IGEN hiteltelen!!!!!!!!!!!!!
    Hinni bármiben lehet minden való alap nélkül. Gondolom te is voltál gyerek, és te is elhitted a Hófehérkét. Pedig ugye hogy nincs??
    Vagy igen???
  • Molnibalage
    #1179
    Kb. Paresnek sikerült a butaság egy újabb lépcsőfokára eljutnia.
  • uwu420
    #1178
    Az másik topik, itt simán ufók vagy esetleg atlantiszi tündék, de legfeljebb lemúriai mutánsdémonok. Ok?
  • immovable
    #1177
    Tuti reptilian ufók voltak.
  • TomDantes
    #1176
    Vagy csak kitalálták az egészet. Mátyás király történetrója Bonfini levezette, hogy a család nem csak hogy Zsigmondtól származik(amit pletykáltak a korban, de amúgy nem igaz) hanem ókori római! ősei is vannak. Nanáhogy.

    Julius Caesar is levezette, hogy melyik istenségtől származik a család.

    Ha pedig megnézed a királylistát, nagyon érdekes, Gilgames fia után már emberi időtartamot uralkodtak. Többnyire. Ők már bizonyára létező emberek voltak.

    Tehát a lényeg az istenek több száz évig, míg az olyan uralkodók akik istenek leszármazottai már normális éveket éltek.

    Aztán azt is vedd figyelembe, a királylista bizonyára nem pontos, főleg ha túl régen élt személyekről van szó, ott gyakran keverdik a mítosz a valósággal.

    Igaz nem sumer példa, de épp Pacal király, akinek sírhelyét betetted képbe, a feliratai alapján jóval tovább élt, mint az a holttest állapotából következik. 80 évesen halt meg a felirat szerint, de csak fele annyi idős. Van ez így.
  • Zero 7th
    #1175
    Azt így sikerült elolvasnod a wiki cikkben, hogy az egész lista egy politikai legitimációs kampány volt, és hogy a soktízezer éves uralkodókra az égvilágon semmiféle régészeti vagy történelmi megerősítés nincsen?