19753
  • bosco05 #18866
    És egyúttal le is írtad, hogy iRacingben miért halott az F1 :) Most éppen a Williams-Toyota FW31 van berakva a bajnokságba, mert a McLaren-t nem tudta elvezetni szinte senki, pedig egy viszonylag stabil fixed setupja volt. Ez ami most fut, ez open setup, de 0 nevező van. Az F1 addig csábító dolog, ameddig beszélni kell róla, ha azonban normálisan meg van csinálva egy-egy korszak autója, akkor rögtön jön a koppanás, hogy hát ez nehéz... Valójában nincs igénye az embereknek normális F1 fizikára, csak olyanra, amit már elhisznek.
  • Alexease
    #18865
    Nem csak nehez, a rendszer miatt bonyolult is, hozzaertessel is hetek-honapok.

    Ez attol is fugg, mire szeretned hasznalni. Komplett offline-os, AI-val, mindefele mukodessel, szabalyokkal, minden autora kulon dolgokkal sosem lesz vagy sosem fog mukodni. Ha offline-ra kell, akkor Codemasters:)

    Ha online-ra kell, akkor eleg az egyenfizika egy autora, tobb festessel. De korrekt F1 2019 nem lesz (de korabbi sem). Barmelyik gyari openwheel jobb valasztas, meg ha nem is F1. "Halando" ember ugy sem tudja kiautozni az F1-et:) Akkor inkabb legyen normalisan mukodo, korrekt, hasznalhato, elvezetes.

    De ha online, valami modern(ebb) F1-gyel, akkor lehet meg AC (Ferrari) vagy iR (korabbi McLaren). De pl. ha iR F1, es megnezi az ember a 30 db onboard allitast, a sok oldalas auto setup-ot (a nagyresze kitudjamiaszaraz meg pilotavizsgas:D), inkabb felejtos:DDD
  • bardocz
    #18864
    Ha még egy utcai autóról lenne szó, ami benn áll a garázsban csak csak, de idei F1-et mégis mi alapján lehetne korrektül megcsinálni?
  • GeriDoc
    #18863
    Ne haragudj, hogy beleszólok, de ahhoz képest, hogy nemrég még magyarítást kerestél (feltételezem, hogy nem érted az angol kifejezéseket), most meg fizikát akarsz írni az egyik legösszetettebb szimhez, ne csodálkozz a cinikus hozzászólásokon.
  • bottleopener
    #18862
    Nagyon nem egyszerű.
    Egy páran innen a fórumról értenek a fizikához, de ez csak annak köszönhető, hogy mi magyarok az ország méretéhez képest felülreprezentáltak vagyunk a szimulátorok terén.

    Komolyabb autós ismeretek, mérnöki véna, + tanulni akarás nélkül esélyed sincs jóra megcsinálni.
    Utoljára szerkesztette: bottleopener, 2019.10.18. 23:00:53
  • Solt
    #18861
    A cicikus az azt jelenti, hogy a csöcsök ne pofázzanak?
  • attila46
    #18860
    Bocsánat...cicikus....nem ironikus!!
  • attila46
    #18859
    Irónikus hozászolás......de itt már lassan megszokom ,,,birom mikor valaki azt hiszi magáról hogy ő az isten f..a,,azt egy senki.Szóval gondolom hogy nem egyszerű a fizika irása ,,de arra mertem gondolni ,,hátha valaki már foglakozott evvel a móddal ...esteleg valaki ligázik vele vagy mit tom én...mindenesetre épitő jelegű hozászoláokat várok....hisz ez egy olyan fórum

    köszönöm
  • alma2
    #18858
    ahh, dehogy, az egyest atirod a kettesre es maris ketszer olyan elethu lesz! :)
  • attila46
    #18857
    Üdv mindenkinek...
    Van egy mód az ACFL csinálta 2019 F1 .....ingyenes .
    Olyan kérdésem lenne hogy “mivel túl egyszerűnek érzem a fizikáját” ...nagyon nehéz a fizika írása,átírása??
  • Szabi #18856
  • Adebayor
    #18855
    Köszönjük.
  • Hellboy76
    #18854
    Hungaroring_2018-v0.79
  • Hellboy76
    #18853
    A legutóbbi óta csak optimáltam rajta kicsit, VisGroup-ok beállításával.
    A munka nem megy, a géphez se nagyon tudok odaülni.
    Ma estefelé feltöltöm az aktuálisat.
  • Adebayor
    #18852
    @Hellboy76 Üdv. Te készíted a Hungaroring 2018 pályát? Tudnál adni egy friss letöltési linket? November 3-án lenne futam rajta. Most vasárnapig kellene, hogy fel tudjuk tenni tesztelésre. köszkösz.

    Egyébként van valami infó számunkra, hogy megy-e még a munka, és mik a tervek? :P Hajrá. Korábban valamelyik verziót már teszteltem, szép.
  • attila46
    #18851
    Köszönöm
  • Norbixx75
    #18850
    Ez egy korábbi verzió (nem 100%-os) , de szerintem jó

    rf2_hun_VCRC_HorCsa.zip

    - bemásolni a rFactor 2\Support\Languages\ -be kell ...
    - manuálisan át lehet írni a rFactor 2\UserData\Config_DX11.ini v. Config.ini be : LanguagesFile=HUNGARIAN.DIC
    Utoljára szerkesztette: Norbixx75, 2019.10.11. 21:39:02
  • attila46
    #18849
    Remélem ha neked kell valami majd más is igy fog viszonyulni hozzád!!!!!
  • attila46
    #18848
    Remélem jobban érzed magad ...
    köszi
  • macleody
    #18847
    Nincs benne magyar nyelv? Akkor nem veszem meg. Pedig már majdnem rányomtam.
  • attila46
    #18846
    Üdv mindenkinek.

    Valaki esetleg tud magyaritást a játékhoz.....nem találtam ű
    köszi
  • bottleopener
    #18845
    Area 51
    Utoljára szerkesztette: bottleopener, 2019.10.08. 20:20:34
  • GeriDoc
    #18844
    Köszönöm!
  • Hellboy76
    #18843
    Köszi az infót.
    Azt hittem, nincs gép, amin jól futna. :)
  • JF1
    #18842
    Nálam semmi gond nincs az fps terén.Gamer laptopom van és a grafika gyönyörű. Viszi, mint a vajat nekem 40 autóval is Nordon. Gyenge géppel felejtsétek már el az rF2-öt. Nálam brutál fps van mindenhol. Gépet kellene cserélni emberek...
  • Hellboy76
    #18841
    LeMans: 66 - 152 ( 9-10-11-12-es kanyarnál esik nagyobbat )
    Sebring full: 159 - 234
    Nordschleife: 52 - 146

    Kb 25 fps a Nürburgring célegyenesre fordító kanyarjánál megy el.
    Nordschleife-nél szintén ott.
  • bardocz
    #18840
    Akik próbálkoztam a McLaren eseményén, mi a titka az autónak? Éppenhogy be tudtam csúszni a 45-ös időbe, de a top idő már 40 vége. Sajátomban már nem nagyon érzem, hogy sok lenne, csak pár tized, de még az se elég, hogy a nevezettek első felébe beférjek.
  • Adebayor
    #18839
    LeMans nálam két helyen problémás. Az Indianapolisból kijövet a jobbosban leesik nagyon. És a Mulsanne végén.
  • GeriDoc
    #18838
    De jó ez az összehasonlítás. Esetleg egy Le Mans-t megnézel ugyanígy? Nálam az a problémás mostanában. Ha attól esetleg még "rosszabb" is a Nord, akkor ezt most kihagynám.
  • Hellboy76
    #18837
    Ugyanolyan beállításokkal fps:
    Nola Indy: 185 - 225
    HRing2018: 118-196
    Nürburgring: 73-140

    Mindent kicsit le kellett venni, mert 38fps-ról indult.
    Nola igaz, hogy egy sivár semmi környezet, meg épületek, de sztem túl sok az fps esés.
    Utoljára szerkesztette: Hellboy76, 2019.10.04. 11:31:17
  • Joex22
    #18836
    iracing vs rf2 Nürburgring, érdekességképp
  • macleody
    #18835
    Valami livery pack hiányzott elvileg, most van Audi. Fura nekem ez az FFB, hogy kanyarban tök lekönnyül a kormány.
  • macleody
    #18834
    Azt írja, hogy feliratkozva.
  • simcompany
    #18833
    próbáld meg
    steam > neved > raktár > rfactor 2
    kiválasztod az autót > műhely elem megnézése
    feliratkozás
  • macleody
    #18832
    Megvettem tegnapelőtt a GT3 Challengers pakkot, de a játékban nem találom az Audi R8 LMS GT3-at. Mi lehet a gond?
  • simcompany
    #18831
    köszi!
  • Alexease
    #18830
  • Alexease
    #18829
    Csereltem.
  • Szabi #18828
    ehh, próbáltam segíteni, de az ő oldalához már nem jó a moderátori jogom.. :D
  • simcompany
    #18827
    Alex, ha lesz időd cserélsz fejléc képet erre?