38
  • qwas
    #38
    Boba Fett rucijában csak az a köpeny ami nagyon gagyi és egy fejvadásznak teljesen felesleges mert csak belegabalyodik ami az életébe kerülhet.
    Ha a Han Solo trilógiát megfilmesitenék, szerintem Lucas megduplázhatná a pénzét. De ez így van még jópár regénnyel ebből a témakörből.
  • InfectedMann
    #37
    kb. kitörne a 3. VH ha megtenné :D xD :D
  • Lewy20
    #36
    remelem nem lesz annyira fasz hogy remaket csinäljon a 4 5 6 bol mer megölöm.
  • Lewy20
    #35
    gagyi a fejed bakker. viszont Lukäcsnak sikerül lassan porig aläzni ezzel a sok rajzfilm szarral a star wars trilogiät itt persze most a 4 5 6 rol beszelek, a többi ugyanis nem szämit star warsnak hanem a szemettel egyenlö.
  • lammaer
    #34
    Hat Boba, egyreszt olvasni tudni kell, masreszt a cikk kb a Wallstreet Journal forditasa. Szoval nyugodtan kritizald es vadold tovabb a cikkirot hozzaertes hianyaval - nyilvan a WSJnel nem ertenek hozza :)
  • NEXUS6
    #33
    Azért mai szemmel nézve milyen gagyi már szegény Bobafett rucija.
    (Az ötödikes jelmezbálon én is Bobafettnek öltöztem;DDD)
  • BobaFett
    #32
    Ez a cikk már megint egy nagy semmi, gratulálunk SZ.V. puszta találgatás az egész, kb. pistike szint, hogy de jo lenne ha nálunk forogna. semmi konkrétum, értesülés, stb nincs arrol, hogy egyátalán megfordult volna Lucas fejében hogy itt forgasson.
    Ilyen alapon lehetne cikket írni arról, hogy lehet nálunk fog forogni a transformer 72, mert sokkal olcsobb lenne...
  • NEXUS6
    #31


    De ez sem rossz!
    Részlet az új Mo.-n készülő SW sorozatból!!!!
    (Kicsit alacsonyköltségvetésű lesz, de nem ez a lényeg!)
  • Xikita
    #30
    hát ez pont ide passzol: ne fütyülj!
  • lcee
    #29
    Azt nem tudom, hogy amikor amerikában azt sem tudják, hogy létezik ilyen, hogy magyarország, mégis megtalálják, ha filmet akarnak csinálni :)
  • TeDDyRuSh
    #28
    Winnie, igen mind pénzről szól, de a lényeg a sorok között van. Az idézett mondatban a pénz nem csak önmagában a pénzt jelenti, hanem a gátlástalan, pofátlan lenyúlást, amikor valaki tudatosan azokon a terülteken spórol egy filmnél, ami kicsit is jobbá teheti. Jó példa erre azok a trailerek, amik feltűnően jobbnak tüntetik fel a filmet, mint...megvesznek egy drága nevet, mely mondjuk már legenda (pl DOOM,Isten bocsásson meg lelküknek a kamu feldolgozásért), és még lehetne sorolni. És mielőtt még bárki belekötne, ez nem szubjektivitás kérdése, hanem az hogy az 50 millás költségvetésből ne egymilliót költsünk forgatókönyv írókra, rendezőre és a stábra.

    Lucas és 600 milla már garancia egy minőségre, de természetesen amit megspórol az mehet vissza a filmbe, vagy a bankba egy köv. produkcióra. Amúgy sem kell meglepődni Lucas smucigságán, az összes SW így lett legenda, sőt, talán ennek köszönheti egy-két szereplő, hogy bekerült a filmbe.
  • gabeone
    #27
    Az ORTT csak kenőpénzt akar.
  • winnie
    #26
    "Namostmeg a rajzfilmek... Ez már csak a pénzről szól."

    megsúgok valamit. az első 3 film is a pénzről szól. minden film arról szól. minden. (spanyolviasz, húúú.)

    "A sok rajongot, meg sajnálom."

    nem hiszem, hogy a sajnálatodra szorulnának. attól, hogy neked nem tetszik valami (newsflash!) másnak még tetszhet.
  • Dömsödi
    #25
    3 jo film (Csillagok, háborúja, Birodalom visszavág, A Jedi visszatér) folytatását igy elqurni, szerintem művészet. A 3 új mozifilm, egyszerűen siralmas volt. Kb egy Disney délutáni a tvben megnézhető film szinvonala.
    Namostmeg a rajzfilmek... Ez már csak a pénzről szól.
    A sok rajongot, meg sajnálom.
    Én is ismerek olyan 24 éves srácot aki a megtakaritott fizetéséből 30.000 ért vett műanyag fénykardot.
    Ha ha ha ha ha ha ha
  • bippo
    #24
    Boba Fett, mint szereplő? Akkor az azt jelenti, hogy a régi trilógia idejében játszódna? Nagy királyság lenne. Egy Mos Eisley mesék, vagy Történetek Jabba palotájából avagy a Történetek a fejvadászokról sztorijai filmen nem is lenne rossz.
  • NEXUS6
    #23
    Mazsola & Tádé rulez!!!
  • blessyou
    #22
    Hát, akkor a Tom és Jerry-t is csak 16 éven aluliak nézhetnék. Abba aztán van öncélú erőszak :D
  • sanya911201
    #21
    A Korda filmstúdióval most mi van? Csak áll ott a puszta közepén? Azt megmutatnák Lucas bácsinak és egyből minket választana!
  • Szefmester
    #20
    ui.: nem lehetne népszavazást kezdeményezni az ORTT megszüntetéséről? ne ők tudják már mi jó nekünk.. és ne ők akarjanak lenni mindenki apucija, anyucija aki nevel..
  • Szefmester
    #19
    egy birodalmi tiszti egyneruha rendel.. legalább látszódjon a búrám akkor is ha Vader nagyúr saját "erejével" fojt meg mert elbuktam.. :D
  • Dinosaur
    #18
    Metró vonalán biztos nem mert addigra nem készűl el...a metró
  • Czibu
    #17
    hol lesz a forgatás? a négyes metró vonalán az új csúcsszuper állomásokon a hiperszuper űrmetróval?
  • MerlinW
    #16
    Tessék csak odaadni a Syfy csatornának:)
  • Mr Csé
    #14

    magyarok nem lobbiznak az ügyért ugyhogy nem is itt fogják forgatni
  • wednes
    #13
    "Emellett a testület levele szerint aggályos, hogy „többször mutatnak égő és darabjaira hulló űrhajókat, illetve antropomorfizált lényeket"."

    Úristen, ez maga a tömény erőszak, ami megfertőzi a gyerekek lelkét.
  • TeDDyRuSh
    #12
    Nagyon remélem, hogy minőségből nem sok fog veszni, mert sorozat. Jó lenne egy Old Republic E3-as videó szintem maradni:) http://www.youtube.com/watch?v=l6IAoPAjzpw

    Amúgy aki ennyire rá van kattanva a rucikra, annak hasznos lehet ez a link:
    http://www.buystarwarscostumes.com
  • NEXUS6
    #11
    Na alakulnak a dolgok, az ORTT épp most szólt be a SW frencsájznak.
    Hát így kell szépen hatóságilag elQrni a dolgokat.
    LINK

    Hát ezért tartunk itt ahol.
  • m minnifield
    #10
    faszomtuggya, de egy rohamosztagos egyenruha rendel!!!ha valaki tud infót a statisztaválogatásról az azonnal jelezze! vuáááááááááááá, egy klóntrúper már van!!!!
    az erő legyen mindenkivel!
  • 05lampard
    #9
    Apropó, Lucasnak pajzsmirigytúltengése van?
  • 05lampard
    #8
    Ha összejön, leszopom magam :)
  • winnie
    #7
    persze, tény:), de a kutya gondolom ott van elásva, hogy valamiért a csehek sem adnak nagyobb kedvezményt, meg egyébként is a legtöbb ország nem, ha mi vagyunk olcsók. (ez dettó olyan, mint amerika kicsiben. ott new york vont meg kedvezményeket, el is ment onnan 3 tévésorozat. atlanta adott most jó árakat, oda is ment kettő. de, ha megéri nekik még kedvezménnyel is, akkor mit kekeckednek? remélem majd jön valaki, aki ért a témához, mert én abszolút nem vágom az ilyet.)
  • Zombee
    #6
    Számoljunk, hogy járunk jobban. Ha megy a kedvezmény, és Lucas eltapsolja itt a zsét, vagy ha nem adunk, a csehek igen, és Lucas ott tapsolja el... :)
  • winnie
    #5
    mert a magyar kormány alapból ad nekik kedvezményt? nyilván a kormány egyébként is könnyen mondana le pár száz millió forintról. meg is lincselnék őket:) (tudod, hogy az..., mit is szoktak mondani?, hány lélegeztetőgép?:)
  • djw
    #4
    vajon a magyar kormány miért nem keresi fel lukasz báttyát, hogy "te gyuri, adunk neked egy kis kedvezményt, toljad már át hozzánk azt a produkcijót"
  • statoil
    #3
    Én dugiba fényképezgetni fogok a forgatásról, majd eladom őket az sg -nek mint "van képünk hozzá"....
  • Bounti
    #2
    Én is... de én nem vukinak vagy mi a szösznek fogok beöltözni, hanem felveszem a csillagflotta egyenruhályát...
  • NEXUS6
    #1
    Ha összejön jelentkezek statisztának!