4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Yoda001
    #3715
    Focus-szal nem egyszer mentem már, céges autó, eléggé bejövős a dolog :)
    az F Astra-król eléggé lebeszélnek, helyette G-t ajánlják... elnézve az árakat nincs olyan órási különbség...
    régebbi Civic-ek (mindkét fajta) is eléggé jók, azokat kifejezetten szeretem, illetve néztem még Octavia-kat is, régebben pedig négyes Golfot, de utóbbinál az elektronika állítólag nagyon szeret meghalni :)
    köszönöm az infót mindenkinek
  • kifli
    #3714
    1-1,1m környékén már nem fastráról van szó. De a focus is nagyon jó autó. Nem véletlen lett az év autója, tényleg jó kis futóműve van. (persze azért egy jó út sem árt neki...)
  • Zsolti9014
    #3713
    jaja, ebbe már belefér a Focus is. és azért modernebb egy F Astránál - bár az is jó autó -, meg mondjuk nekem jobban is tetszik, de ízlések és pofonok.
  • kifli
    #3712
    jó úton halad effelé a sors felé a g astrám is. Lassan 300k km, és nem volt semmi extra szervízköltség eddig, ami a kocsi számlájára írható. Illetve ez nem rohad :D (mondjuk még csak 6 éves)
  • ktomi22
    #3711
    1.6 8 szelepes f astra lett ugye nekem is .. minden franko vele :) kopp-kopp
  • Adaaam
    #3710
    1.6 8 szelepes f astra volt régen a családban, nem volt vele tényleg semmi gond motorikusan, a rohadás megvolt mint minden f astránál, de az olajat nem ette. 400k km körül adtuk el és csak kopó alkatrész volt benne cserélve.
  • kifli
    #3709
    fél milla körül szerintem már nagyon rendbelevő f astrát kapsz. Benzinesből 1.6 8 szelepest válasz kicsit visszanéztem, és azzal a motorral minden rendben van. 1-1.1 milláért már jó állapotú dizel g-t kapsz. 1.7 cdti (Z17DTL) isuzu motor elég jó, keveset eszik, kevés vele a baj. 2003-tól tették az astrákba, úgyhogy ha ilyet szeretnél mindenképpen 2003 utánit nézz. (2003-asok közt még lehetnek sima dti motorral szerelt modellek is)


    Illetve érdemes ilyen árkategóriában ford focust is megnézni. Szerintem nem véletlen lett az év autója korábban.
  • Zsolti9014
    #3708
    ha az Astra mellett döntesz, akkor én inkább egy nagyon megkímélt F-et választanék, nyolcszelepes motorral.
  • HöfEE
    #3707
    Meg tudná nekem valaki mondani, hogy egy 2000-es évjáratú Focusnak (1.6 benzin) milyen környezetvédelmi besorolása van? (euro2 v euro3?) Rákérdeztem a magyar Ford Focus klub fórumán is csak nem jött rá válasz, gondoltam itt hátha.
  • Yoda001
    #3706
    nincs igazán határ.. részletre lenne, így minél alacsonyabb ár lenne a jó, de a megbízhatóság (eladónak és autónak is!) elsődleges - bár bevallom, nem vettünk előzőleg autót mi akik használnánk is ezt majd, így nem tudom ez mennyire jó -, állapot szintén, persze pár karcon nem múlik a dolog, csak az ne egész oldalas kulcsvégighúzásos nyom legyen :)
    600-700e max, de ha van valami autó ami 1m körül (1.1m hasonló) van, az is szóba jöhet
  • karajjj
    #3705
    mennyit szánnál rá?
  • Yoda001
    #3704
    ejha, jó sokan írtatok, hálás köszönet a kisregényekért! :D
    igen, most nagyon szemezek az elmondottak után/alapján az Astra-val is, szerintem itt egy jó kis totalcar népitélet olvasgatás lesz, annyira nagyon rossz választást ígyse-úgyse tudok/tudnánk hozni, szerintem... :)
    és az Astra nem is drágább egyébként sokkal, sőt... viszont ebből is ott az F és a G ugye, melyiket ajánlanátok inkább összességében? már ha sok mérhető különbség van...
  • ktomi22
    #3703
    faternak is eszi pl :D .. citroen evassoin :D
  • karajjj
    #3702
    ismerősnek elkezdte enni, de nem füstölt, csak úgy tűnt el belőle a semmibe, el is adta gyorsan még időben... :D
  • ktomi22
    #3701
    olajevo.. na persze :D regebben irtak hogy 16 szelepes szokta.. lehet az igaz.. neyem nem eszi ...sima 1.6
  • miki30246
    #3700
    Jó autó a Swift, a régi is jó, biztonsággal nem kell foglalkozni, úgy sem töröd össze.
    Az új Swiftet nekem pl jobb vezetni, mint a legújabb 3-as BMW-t.
    Tuti nem cserélném le semmi másra, kényelmes, meg jó az üléspozíció is, és jobb a térérzet is benne mint a BMW-ben.
    De a régi is tökéletes, még jobban is gyorsul, mint az új, mert 800 kiló a kasztni.
  • Lammer
    #3699
    Nem azert mert birtoklok egy csapott hatut, de szerintem is a legjobb penztarca barat megoldas!

    en tamogatom az otletet! :)

    en is csak az anyagiak miatt tartok regi swiftet, ha tehetnem... ha tehetnem, ohhh :)
  • Effe88
    #3698
    hát első autónak végül is jó lehet
    mert olcsó, olcsó a fenntartása, viszont nulla a biztonsága és okádék a kinézete(mondjuk ez persze szubjektív)
    én bele nem ülnék de ez egyén függő persze
    bár a jó olajevős f astránál még így is jobb:D:D
  • ktomi22
    #3697
    suzukival nincsenek tapasztalataim.. szlovakian regebbi tiőusok nem gyakran fprdulnak elo, de lattam ajanlottak az f illetve g astrat..
    leljebb tenyleg olvashatsz rola, en kerdezgettem rola (F tipus).. teljesen meg vagyok eddig elegedve vele, (foleg hogy 720 (kb. 200 000 HUF) euroert vettem) 1998 evjarat es hatso elektromos ablak, tempomat, borulesen meg tetoablakon kivul fullextras :D .. csak ajanlani tudom.. de barhogy is donts.. sok sikert ;)
  • karajjj
    #3696
    legjobb választás, sedánból valamilyen manager felszereltségűt nézz, mindegy, hogy hanyas, de azokban szinte minden elérhető extra benne van, a szervizelése kiszabott olcsó, a fogyasztása is baráti, és ha nem zavar a tény, hogy suzukid van(igen, egyesek hányingert kapnak tőle, már akkor is, ha szembe jön egy), akkor tökéletes autó...

    először én is sedánt akartam, de végül egy 3 ajtósba ültem bele, nem bántam meg, potom pénzből megvan hozzá minden (lassan már sikerül rendberakni), és a bezinkúton se hagyom ott a fél fizetésem, ha teletankolom
  • kifli
    #3695
    suzukinál szerintem mindedn képpen jobb választás, alkatrész meg ehhez is olcsó, megbízható, és a motorok is rendben vannak, hogy mire használnád, azt nem írtad, ahhoz kell motort választani, illetve akik jobban ismernek 1-1 motort, azok azt is meg tudják mondeni melyik ajánlott. (egyébként ha visszakeresel szerintem találsz is jó tanácsokat astrával kapcsolatban)
  • Yoda001
    #3694
    rendben, meglesem őket is :)
    köszönöm egyébként előre is az előzőre a válaszokat, ez lemaradt... csakhogy mégse tűnjön követelőzőnek a dolog, mert nem úgy kérdeztem :)
  • kifli
    #3693
    f astra vagy kicsit többért g
  • Yoda001
    #3692
    Swift Sedan-t mennyire (nem) ajánlanátok? első autónak :)
    utánaolvasva ugyanaz mint úgy átlagban a Suzuki-k, csak páran le"nagypapás"ozzák, de ez már szerintem csak egyéni vélemény mindenki részéről, szvsz nem azt mondom hogy jobb, de inkább ezt választanám a ferdehátú helyett
    ahogy a többinél is, úgy itt a töréssel vannak gondok elvileg, tehát hiába van pl. légzsák, ha egész egyszerűen harmonika lesz a karosszéria... bár elnézve a jutubos 82km/h-s ütközést még azzal sincs nagy gond, bár az anyósülés egyazegyben kiszakadt a helyéről...
    mondjuk a töréssel, ütközésekkel én nem számolnék, tekintve fene sem száguldozna, de ugye ez olyan dolog ami nem csak rajtam/unk múlik...
    elnézve 500e-ért nagyon korrekt 2003/7. havi Sedan-t lehet kapni, tehát a legutolsó gyártásból...
    milyen tartozékok legyenek meg feltétlenül (papírok) egy autóhoz? biztosra szeretnék menni előélet terén, csak sajnos nem vagyok ebben a témában semennyire...
    esetleg alternatíva 500e-1m kategóriában, ami hasonló igényeknek megfelelne? alacsony fogyasztás, kis hibalehetőség->szervizelés, nagy "élettartam"
  • mrzed001
    #3691
    Dizlikhez nem értek, ezért is írtam a fórumot, ott van külön topic az MK2 1,8TD-nek ( http://mondeo.hu/index.php?topic=1446.0 ).
    Na ami hiba lehet vele, az ott tuti mind le van írva (+megoldás)
    Érdemes vásárlás előtt ilyeneket olvasgatni.
  • fifi
    #3690
    ezekben az 1.8 TD mondeokban az a LUCAS adagoló, az valami rettenet...
    aki azt kitalálta, meg kéne verni.
  • Effe88
    #3689
    na ugye
    nem véletlenül ajánlottam
  • mrzed001
    #3688
    A mondeo olcsó, ráadásul a szervizelése is piszok olcsó, mivel sok van és sok a bontott alkatrész. És igen, érdemes Ghia-t keresni, abba ha nincs is benne minden extra (pl nincs tempomat), elő van készítve, secperc bele lehet applikálni.
    Amúgy jó a közösség is mondeo.hu
  • Effe88
    #3687
    van:D:D
    tessék ez a legolcsóbb
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/skoda/octavia/skoda_octavia_1.9_tdi_slx_90_le_tolo_tetovel_foliazva-6148939

    állapotot nem tomD:D:
  • Zsolti9014
    #3686
    itt inkább azt írják, hogy nem túl erősek és kulturáltak az 1.8 D-k (legalábbis az előző mondatokra utal vissza az "itt sem", és ott ezeket rója fel neki), fogyasztásban meg tartósságban nem olyan rosszak azok.

    egyik barátoméknak 2.0 benzines van, de nagyon gondosan karbantartott. azt a példányt bármikor elfogadnám.


    Más: Octavia 1.9 TDI ennyi pénzért ugye még nincs?
  • Effe88
    #3685
    jól kifejtették:D:D
    hangosak ez tény, fogyasztása isteni:D
  • kifli
    #3684
    Benne, de olvasd el mit írnak ról :D

    "Mondeo – ennyiért 1997-1999 közötti gyártásban jutunk hozzá, ami pedig a szaloncukor-maszkos, tűrhető kidolgozású faceliftelt verziót jelenti. Az 1,8-as dízelek itt sem valami kellemesek, de benzinesek vállalhatók."
  • Effe88
    #3683
    na tessék itt a megoldás:)

    mondeo benne van:)
  • Zsolti9014
    #3682
    Egy remek cikket ajánlanék: ITT

    Autónak meg egy ötlet: Audi 80. A B3-asból az 1.9-es szívódízel nem egy erőmű, de nagybátyámék egy tankból megjárták Erdélyt vele. De van belőle turbódízel is.
  • Effe88
    #3681
    olcsó műanyag hát istenem:D:D
    de a motorja jó akkor minden fasza:)
    nagyon jó takarékos motor az 1,8 td
  • milk4
    #3680
    Ford-nál olcsónak tűnő műanyagra számíts.Ha veszel, akkor Ghia felszereltségűt vegyél, annak elfogadhatő a belső minősége.
  • kifli
    #3679
    Nekem más a megbízhatósággal a tapasztalatom :)
    Főleg, a jókis japán motorral.
    Igaz a festés a classicocon már szar minőségű sajnos, kavicsok könnyen lepattintják.

    Az itthoni lassan 300e km-nél jár, és egyszer kellett rá 30e-et költeni. Akkor sem az volt, hogy el sem akart indulni.
    Más nagyobb tétel eddig nem volt. Vagyis a klíma radi kilyukadt, de ez nemhiszem, hogy autófüggő.

    Nyilván nem egy erőgép, de szerintem nincs gond vele. A megbízhatóság, és az alacsony fogyasztás ellensúlyozza, és még mindig jobban megy mint egy 1.4 benzin. Eddig akit vittem, az mind dícsérgette, hogy jólmegy :)

    btw az 1.8-as mondeoban van 8-al több paci, és 7-el több nm. Ugyanakkor sokkal nehezebb. Ahhoz képest az astra biztos erősebbnek tűnik. Mellé a mondeonak magasabb fordulat is kell ehhez.
  • HöfEE
    #3678
    A Mondeo (bár nem tetszik, de a kinézet most másodlagos szempont) nem tűnik rossznak , unokaöcsém már a második mondeoját hajtja. Gondolom meg van vele elégedve de majd kifaggatom, meg egy próbát is akkor megejtek. Mindenesetre köszi az eddigi tippeket!
  • Effe88
    #3677
    meg megbízhatatlanok(családi tapasztalat)
  • Effe88
    #3676
    jajajjj
    gyengék azok sajnos