4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Effe88
    #3675
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.8_tdi_glx_abs.klima-6119052
    pl.
  • kifli
    #3674
    keress g astrát 1.7 dizelest, isuzu motorral cdti. Kicsit több mint 1000km-et mentem egy tank benzinnel, pályán/országúton.

    Ha 3000 fölött pörög a motor, akkor érezhető, hogy többet eszik sokkal. 3000-nél van 130-on az óra.
  • Willi Betz
    #3673
    Pályán 7-8 liter között fogyaszt. Főleg tempomattal az elektronika jobban tudja adagolni a gázt mint a láb.
  • Effe88
    #3672
    széles a választék
    mondeot nézzél 1,8 td 5 literrel el jár nagy is,kényelmes is
    főleg frissités utáni változatot aszem 96-tól volt frissítése de 600 ezerig bőven találsz 98-00as mondeókat
    audit nem tudom kapsz-e normálisat 600 ezerért passz
    omegát szerintem ne vegyél
  • HöfEE
    #3671
    Automataváltós autót nem vennék semmiképpen sem, megmondom őszintén. Első gondolatom egy régebbi Audi A4 vásárlása volt, Opelra nem is gondoltam, de ahogy nézem viszonylag jó állapotú Omegák és Vectrák is akadnak, de pl. Omegánál főleg egy benzinesnél, elég magas a fogyasztása egy 2.0 vagy 2.2-es motornak nem?

    A másik kérdésre a válasz, hogy hol iratnám be azt még nem tudom meglátjuk hol kedvezőbbek a feltételek, de valószínüleg magyar rendszámot fog kapni, Ausztriában eléggé húzósak az adók.
  • Willi Betz
    #3670
    De egyébként a jól felszereltek nagyon jó,kényelmes utazó autók. Én már a 2.-at gyűröm ebből a típusból és megvagyok elégedve vele teljesen.
  • Willi Betz
    #3669
    Ajánlanám az Opel Omegát,ha nem dízel motorosat akarnál. De Omegát dízelben csak nagyon óvatosan! 2.5-ös BMW adagolós és ilyen korban már kezd megfeküdni a legtöbben az adagoló. Hallottam jópár turbó problémáról is,szóval ezt én csak nagyon nagy körül tekintéssel merném ajánlani. Inkább egy 2.0 benzin vagy 2.2-es. V6 az szintén felejtős,mert szerelhetetlen plusz hűtési gondok is akadnak. Automata-t csak akkor,ha nem ránt a váltója és nem bólint váltásnál.
  • milk4
    #3668
    Akkor én a helyedben autómataváltó+tempomat és légkondis autót keresnék.

    És akkor gondolom osztrák rendszámos lesz ügye?Meg az is mindegy, hogy hol veszed?(nincs ilyen hülye regadó, stb?)
  • HöfEE
    #3667
    Ausztriában élek szal a német autópályák nem nagyon érintenek. Nem tudom milyen tipust lenne érdemes választani, én úgy gondolom mivel városban nem igazán fogom használni az autót (csak végszükség esetén) ezért valami nagyobb testű autó is jó volna és mivel nem is volna sűrűn használva talán a benne lévő km se számít annyira, de ezt megcáfolhatja egy hozzáértő én csak így gondolom :)
  • milk4
    #3666
    Ha németországon keresztűl mész, akkor ajánlom, hogy egy gyorsabb autót vegyél. Illetve egy olyan autót amiben kevés a zaj és legyen benne légkondi. Mi már egy párszor megtettük Belgium-Mo.-t Daewoo Lanos-ban és Toyota Corolla E11-ben és bár Corollával sikerűlt a 180-at tartani 3+sávnál, egyrészt eléggé fárasztó, mert nem ilyen sebességre tervezték, másrészt 2sávnál jönnek a bajorok és beküldenek a kamionok mögé, szóval sokat totyogsz. A légkondi nélkűl meg elálmosodsz, izzadsz és kényelmetlenűl érzed magad.

    Merre élsz amúgy?
  • Willi Betz
    #3665
    Valami olyan kéne neked,amiben nem fáradsz el a hosszú út alatt és van benne tempomat is.
  • HöfEE
    #3664
    Nem vagyok túlságosan nagy szakértő de azért szeretem az autókat, és mostanság azon töröm a fejem, hogy lehet jó volna egy autó. A következő az elképzelésem: kb 600ezer Ft körül maximum, dízelt szeretnék mindenképpen és főként hosszú távon használnám csak , konkrétan külföldről hazajáráshoz havi 1-2 szer. Mit ajánlanátok?
  • milk4
    #3663
    Figyelj, az autókereskedők ennyiért ilyen autót csak akkor adnak el, ha nem tudják annyiért megcsinálni, hogy utána tudjanak utána profitálni is. Biztos vagyok abban, hogy ennek van más, eldugott problémája is.
  • Jancso
    #3662
    nemhiszem.
    A foglalót már elküldtem, azt mondta csak a dealer, hogy a rükverc fogaskereke kopott, de amúgy tökéletes szerkezetileg a váltó, gondolom ha jobban elkopik elfogy majd a hátramenet, de ez könnyen orvosolható.
    50k-t elküldtem neki paypalon aztán majd meglátjuk hogy jön össze a dolog.
  • milk4
    #3661
    1000eurós merci?:D

    Szerintem egy hetet nem bír az ki.
  • Jancso
    #3660
    Hello!
    Láttam a merci téma nemrég felvetődött, én is egy Mercedest néztem ki magamnak, igaz kicsit más a célom, mint akik előttem írtak.
    Mercedes E420 kombi működő motor, váltó, arra gondoltam P-s rendszámmal használhatnám egy ideig pár hétig mondjuk, aztán értékesíteni alkatrészenként, mert nem éri meg forgalomba helyeztetni.
    Szerintetek megéri-e, lenne rá vevő?
    Mert ahogy nézem elég komoly felszereltsége van, memőriás beige bőrbelső, stb.
    Na meg akkor sem szeppennék meg ha csak az árát hozná vissza, hisz azért még ma is izgalomba jön a v8-tól, meg a szép belső tértől egy igazi autóbuzi szíve.

    Szerencsére tréler az olcsó, mert haverral elhozzuk üzemanyagköltségen, a haver kereskedő meg majd ad P rendszámot ameddig kell.
    Csak sajnos akkor nem vihetem magammal a haverokat kocsikázni...
    Na jó ez már más téma.
  • fifi
    #3659
    mivel nem fejeltem le a tetőt, nem néztem...
    gondolom van elég :)
  • sovatalevi
    #3658
    Értem,köszönöm a gyors válaszokat!:) Az az igazság,hogy pénz meg nincs rá,csak érdeklődök,hogy mennyiért tudok venni :D Ebből a jövő nyárára ha lesz valami :) Addig maradok a most vásárolt Golfnál :)
  • Effe88
    #3657
    Hát ki kell próbálnod.Ennek a vége kb. 240
    viszont ha száguldozni szeretnél akkor ilyen 700-800 ezer forintért már kapsz suzukit gsx-r 750eseket 2003-04eseket, na azokkal száguldozhatsz:)
  • Adaaam
    #3656
    Ha szereted az olasz motorokat akkor meg. Ez egy legendás motor, mondjuk a 996-os verzió többet ér. Ezzel törődni kell, nem ajánlanám szívesen kezdőknek, de még annak se nagyon akinek nincs mellé egy másik motorja. Ez arra való hogy szép időben hétvégén gurulj vele egyet egy szerpentinen, de hosszú távra nem ajánlanám, nem egy kényelmes gép. Kb 250-60 lehet a végsebessége. Szóval megéri, de csak akkor ha van arra pénzed hogy fenntartsd, szeretni kell, ápolni, esős időben a garázsban gyönyörködni benne :)
  • sovatalevi
    #3655
    Tudom hogy nem kocsi,de ennyit meger ez a motor?Es mennyit lehet vele menni ?max km/h.
  • kifli
    #3654
    fejed fölött mennyi hely van még benne? :)
  • fifi
    #3653
    miért ne férnél be?
    megdöbbentően nagy autó belül. én 190vagyok, és 125kg, ha beállítom magamnak az ülést, úgy ülök magam mögé, hogy alig ér hozzá a lábam az első üléshez...

    nem az enyém amúgy, csak sokat használom rohangálásra...
  • kifli
    #3652
    na olyanba még nem ültem (szerintem bele sem férnék, pedig nem vagyok túlsúlyos sem :D)
  • fifi
    #3651
    Nissan Note-ba pl. nincsen...
  • kifli
    #3650
    bazz, azthittem, az autórádiós telefonos témához írtál :)

    Nemnéztem mire válaszolsz bocsi...
    Amúgy én nemnagyon láttam hőfokmérő nélküli autót.
  • Csabesz6
    #3649
    -.-...
  • Fyndath
    #3648
    Dízel nekem lemaradt, én hibám, bocsi. Fenntartás alatt pedig az esetleges szervizelésre gondoltam, ugyanis volt szerencsém első kézből ezt tapasztalni.
  • báttyó02
    #3647
    mi fogyaszt sokat? :D egy 1,8as dízel? max 6litert fog fogyasztani...fenntartását meg hagyjuk már,anyám 10éves A osztályával évek óta semmi baj nincs,4évessel még hosszú évekig eljárkál gond nélkül ha normálisan használja. egy szinte új autóról van szó,ne beszélj már hülyeségeket
  • matyi0323
    #3646
    Hmm..
    4 éves autóra olyan sokat kell költeni, főleg egy "ekkora" márkánál?!
    Azt hittem ( a 13+ éves opel corsám után), hogy a nagyobb márkák azért már jobb minőségűek, még ha el is romlanak és költeni is kell rá, akkor csak 10 év körül.

    Fogyasztásra meg azt mondták jól fogyaszt, ismerősnek van ilyen.. 4-5 literbe megáll, mivel dízel.

    Ma de elvileg pár nap és kiderül, majd írok véleményt:)
  • Fyndath
    #3645
    Ha ingyen is kapod, sokat fogsz rákölteni. Sajnos elég sokat fogyaszt és a fenntartása sem éppen olcsó. De ez igaz majdnem az összes merci/bmw/audi/stbre.
  • Effe88
    #3644
    ingyen van akkor nem mindegy:)

    "Pozitív
    Minőségi összeszerelés, finom anyagok, prémium hangulat. Tágas utastér, jó variálhatóság, magas szintű aktív és passzív biztonság, széles motorválaszték.
    Negatív
    Magas vételár, drága extrák, fura üléspozíció, nagy fogyasztású benzinesek." autonavigátor.hu
  • matyi0323
    #3643
    Azért mondtam, hogy nem lényeges az ár/érték, mert hétvégén csak úgy adnak egyet, ingyen. ( most lényegtelen, hogy miért.) szóval ingyen lesz, csak tankolni és járni kell vele.
    Emiatt kérdeztem róla, hogy ki mennyire ismeri a negatív és pozitív oldalát, fogyasztás, útfekvés, stb..
    Egyébként w169-es generáció
  • Effe88
    #3642
    hát leírhatnád, hogy melyik generációsra gondolsz???:)
    w168-w169 vagy a legújabb w176osra

    de látatlanba egy tuti:):):negatív:-magas fenntartási költség mind minden mercinél az fix
  • Zsolti9014
    #3641
    egyébként én is. sőt, ennyi pénzből biztosan lehet venni jobbat is. de azért nem írtam ezt az előző hsz-ben, mert direkt nem az ár/értékre volt kíváncsi. én biztos mást vennék ennyiből. nem tudom mit, de nem feltétlen lenne ésszerűbb az én választásom se. :)
  • karajjj
    #3640
    ha városi szaladgálós autónak kell, márpedig gondolom arra kell, ha ilyet akarsz, akkor én valami olcsóbbat vennék
  • Zsolti9014
    #3639
    Én B Merciből vezettem automata dízelt (B180 CDI), de az nem tetszett. Valahogy nagyon nehézkesen indult meg állóhelyzetből. De ki kell próbálni, nem tudom, hogy ez a 4-5 éves A osztályoknál is ilyen-e. Az is lehet, hogy csak meg kell szokni.
  • matyi0323
    #3638
    Üdv.
    Automata dízel A-s mercikről mi a vélemény? 4-5 éves autóról van szó.
    ( nem az ár/érték érdekel, mert az most lényegtelen, hanem maga a kocsi tulajdomságai, hibái, előnyei.. )
    Köszi :)
  • kifli
    #3637
    telefonra
  • Csabesz6
    #3636
    Nincs mindegyikben (új autókról beszélek, mielőtt jönne az öregautózás).