4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • KAMIONOS KOGYO
    #873
    Szerintetek?
  • Csabesz6
    #872
  • Csabesz6
    #871
    kiskocka gti rulez
  • Lammer
    #870
    ha nagyon menozni akarsz es talan meg arban is maradni (belefer?)

    akkor: 1.3 GTI

    a hoborgoknek, hogyha esetleg "gagyi": igen 1.3as... es igen 101 lo... es igen 8.9 alatt van 100on (mert 800 kilo kb. :D)

    (mondjuk nekem meg az ez elotti kocka GTI jon be jobban ^^)
  • pszihopata
    #869
    ne álmodozz vagyél swiftet,és pár év múlva vehetsz menőbbet

    ha veszel egy pénztemetőt,sosem lesz pénzed jobbra

  • Csabesz6
    #868
    vótmá
  • ktomi22
    #867
    hy.. 1000 eur értékben milyen hasznalt autot tudtok mondani, ideiglenes használatra (1év) amig nem lesz jobbra zsé...20 éves vagyok..szal ilyen azer jobban kinéző autó... amit azer "szépen lehet tartani"... nem mondom hogy vagány kocsi.. (ennyi zséből ez nem lehet)... de olyan fasza kis autót modnjatok, aminek azér kisebb a fogyasztása... és azer emnni is tud.... ez utan bravot akarok valszk..az se sokkal dragabb de arra most nemtelik.... 14. 16v bravot akarok majd... mostanira kérem véleményeteket...
  • Pepsi Twist
    #866
    én a Toledo-ra esküszök abból is az 1.8T -re csak 1 a baja hogy a csomagtartó kibaszott nagy (ez nem is lenne baj) csak az ajtó kicsi a csomagtartó ajtó
  • piamania
    #865
    Sziasztok!

    Autóvásárlás küszöbén állok.Azt szeretném megkérdezni,hogy mi a véleményetek a Seat Cordoba Vario-ról?Még nem volt Seat a családban.Van valami tipikus hibája vagy valami más?Érdemes lenne megvenni?Köszi szépen a választ.
  • Willi Betz
    #864
    Jaa,én azt hittem a Nürburgringi versenyről beszélünk:DD
  • Lammer
    #863
    ombre, en a r10 tdirol beszeltem ;) tudod ami tavaly nyert, most meg 2ik lett lömanszon... az turbos... a benzines vetelytarsak meg egytol-egyig szivok voltak a felso kategoriaban ;)
  • Willi Betz
    #862
    Természetesen nem V8-al kell összeereszteni a az R4-es td-t:) Mindennek megvan a maga helye.
  • Lammer
    #861
    igen a turbos dizel a szivos benzinessel van egalban kb... de ha a szivos v8-v10-v12re raaggatsz egy turbot, akkor meg kb sehol sem lesz a dizel teljesitmenyben(dizelrol vegyuk csak le a turbot! ja, hogy beterdelne? :D)... persze megtobbszor kell kiallni a korokben :D (gyorsasagi elony vs tankolas, na ez jo kerdes)
    ne erts felre en is szurkoltam a zóódinak lömanon, mert jot tesz a dizelnek a hirnev ilyen szinten, legalabb szinesebb lesz a sport, de azert legyunk esznel iZS :D
  • Willi Betz
    #860
    :DDD
  • Csabesz6
    #859
    Igen, tudom hogy eredményes.
    De nálam a dízelmotor+sportautó...pfúúú ha tudnád milyen érzések törnek fel ilyenkor bennem
  • pszihopata
    #858
    a dakaron is eléggé jol ment annó a vw buggy dízel csak leégett valami tömítéshiba miatt
  • Willi Betz
    #857
    Akár hülyeség,akár nem ez látszik az eredményeken is. Pl Lemans-ban tavaly állva hagyták a benzines autókat. Ezek mellett meg ritkábban is kell tankolni,nyomatékosabbak->kanyarból jobban tudnak kijönni mint a benzinesek. Ez leginkább Nürburgringen érzékelhető,ott sok a kanyar. De ez felfogható egy "jövőnek" is. Pontosabban fogalmazva már jelen is.
  • Csabesz6
    #856
    alkalmas, de én abszolút hülyeségnek tartom...
    mondjuk én született benzinfejű vagyok.
  • Pepsi Twist
    #855
    "A BMW 120d versenyautóban, az EfficientDynamics rendszer keretében az erőteljes súlycsökkentésnek és a teljes egészében alumínium, harmadik generációs common-rail üzemanyag-befecskendezéssel szerelt, rendkívül hatékony dízelmotornak köszönhetően az 1995 cm3 lökettérfogatú, 245 lóerős autó a nagyobb teljesítményű benzines társakkal is felveszi a versenyt. Azok ugyanis legtöbbször mintegy kétszer annyi üzemanyagot fogyasztanak, így sokkal több kiállásra kényszerülnek. A BMW 120d 60 literes tankja megközelítőleg 1 óra 50 perces versenyzésre elég, ez körönként 5 literes fogyasztást jelent."

    Forrás

    (azért lehet hogy nem igaz, de látható hogy a dízel versenyzésre is alkalmas)
  • Pepsi Twist
    #854
    asszony Ignise 1.3 lófasz és acél utánfutóval (2 mázsás utánfutó) autópályán végig 130-140-es tempoval 8 liter volt (és ezt a compúter is mutatta és utána számolva méricskélve vonalzózva is annyi jött ki) :D

    takarékos autó de nagyon kevés a nyomaték :D

    ui.: üzemanyag szint mutatónak nem szabad hinni :D nálam pl úgy megy hogy félig normálisan megy aztán onnantól kezdve szabály szerűen zuhan a mutató :D
  • autoszimulator
    #853
    komputerem mennyi benzin van hátra kiírása kilométerben történik, mennyit mehetek még, az meg még szarabb képet ad, mint a literszám :D
  • Willi Betz
    #852
    Nem azt mondtam,hogy annak hiszek,hanem ezt látom,tehát leírom.
  • Lammer
    #851
    akkor segitek: nem szabad feltetlen "hinni" a kompjuuternek :]
  • Willi Betz
    #850
    Jó,de az benzines. Enyém meg dízel.
  • Lammer
    #849
    aztatat felejtsd el... en elozo heten hoztam haza a hugom pasijanak a (raadasul nem alap) 4x4es turbos calibrajat(mentek geregbe hugommal, oszt repuloterrol en hoztam haza)... abban a kompi szinten ilyen idiota... allasban irogat 1 litert... persze... viszont viszafele anyummal jottunk csak es ilyen ultrafinoman toltam neki... 5ikbe 50el, meg autopalyan 6ikba 100(ferihegy2nel meg 100 a limit)... es evett 6 liter korul... hmmzz... bar azt sem hittem el... kicsit elkezdtem tolni neki egy rovid szakaszon hadd szuszogjon, egybol porgott 10 fole :DDD
  • pszihopata
    #848
    én városban robogóval járok,be nem ülök a kocsiba

    áprilistól októberig meg lenne oldva a dugókérdés,ha az embereknek lenne ennyi eszük

    nem kéne lesni a fogyasztásmérőt sem

    /akinek tényleg muszály az meg lazán elférne/
  • Sir Quno Jedi
    #847
    Milyen mutató??!? Fogyasztásmérő KOMPJÚTEREKRŐL beszéltünk?!?! Nehogymá hülye tankmutató alapján számoljunk akármit?!??! Úristen! :DDD
  • autoszimulator
    #846
    hát kb, pl a mutatóm érdekes. kb 10 litert eszik enyém százon, azon a szakaszon ahol az eset történt (dombos, stb)
    egy beosztás 10 litert jelent, elindultam, majd a célállomáson a mutató csak egy felet ment le. 100km után, mondom DEJÓ, istenien vezettem. jó rendben, másnap indulnék, megtettem 15 kilométert, az a fél meg egy pici pont lement a mutató alapján :DDd
  • Willi Betz
    #845
    Igazságszerint engem nem izgat a fogyasztás. Csak elmondtam amit én látok/tapasztalok ezzel az autóval:)
    Mindamellett én ezeket favorizálom szívódízelből,jókis 240-est;)
  • Sir Quno Jedi
    #844
    Nekem mondjuk "szerencsém", hogy a házam előtt/sréhen kb. 10 méterre a kapumtól van egy MOL kút, így könnyű töltögetni. :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #843
    Sose higgy a műszereknek, csak a többféle módon is utánaellenőrizted őket. Jótanács! :D
  • Willi Betz
    #842
    Lehet,hogy nyugtató,nem tudom,nálam akkor ír ki nullát ha benyomom a kuplungot...érdekes.... Mindenestre jó dolog a turbódízel is,kellően nyomatékos és keveset is eszik.
  • Sir Quno Jedi
    #841
    Az az 1liter/h gyanúsan beállított gyári nyugtatójelzés. Régebbiek ilyenkor végtelen, avagy nulla fogyasztást írnak, hiszen nem mész sehova, nincs mivel osztani.

    Én inkább az aktuálisan benyelt deciket figyelem (és benyakútnál utánellenőrzöm). Ha azt írja, hogy benyelt pl. 11.6litert éppen akkor az bizony annyi, pár százalék eltérés lehet (de ez inkább kútfüggő, mert azok is csalnak). Ekkor megnézzük ugye a napi kilóméterszámlálót (amit indulás előtt gondosan lenulláztunk), meg hogy mit mondott a navigáció és átlagolva megkapjuk a VALÓDI fogyasztásunkat a megtett útra vonatkoztatva. Egy hosszabb autókázós nap után, ez igen hasznos tud lenni, hogy felhomályosuljunk a valóságról-e.

    (Nyilván nekem is a kocsijaimban van fogyimérő kompjúter ez alapkövetelménynek tekinthető nálamfelé. Így lehet ezeket a méréseket elvégezni.)

    Persze a kompjúter megadja az (általa számolt) átlagot és a pillanatnyit is, de én azoknak SOHA nem hiszek!!! (hitetlen vagyok)
  • Willi Betz
    #840
    Nem akarok egy újabb vitát kirobbantani ezzel,csak ezek az én tapasztalataim.
  • Willi Betz
    #839
    Hát nekem kiírja a pillanatnyi fogasztást is az "egérmozi" és bizony a fővárosban élek;) Szóval ha áll az autó és jár a motor akkor 1 liter/h ír ki,ha halad az autó (városban) akkor 4,5-5 liter ha ember módjára közlekedek 6.-ban 60-al. Ha "sietek" akkor bepuszil 7-et,valamikor 8-at is. De van mikor felugrik gázadásnál a pillanatnyi 25 literre is:DDD Ja és a klíma mindig megy,mivel automata,de a modern klímák nem emelik meg a fogyasztást több literrel,ahhoz nagyon melegnek kell lennie,hogy 1 litert hozzá rakjon. 3 hete álltam sorban a szerb-macedón határon 4 órát a 35 fokban és tulajdonképpen nem idegeskedtem,csak röhögtem a sok idiótán ahogy tologatják az autókat:DDD és szépen betartotta az autó azt az 1 liter/h fogyasztást. Természetesen a klíma ment egyfolytában.
  • Sir Quno Jedi
    #838
    Vegyesben. Javaslom a napi 3 óra fővárosban állást (34 km 3 óra alatt mondjuk, ez a jellemző) légkondival és meglepődnél, vagy inkább öngyilkos lennél. Nem azonos a környzet amiben vezetünk szvsz.
  • Willi Betz
    #837
    Nem akarok nagyon beleszólni ebbe a vitába,de én egy 1.9 CDTI Astrat használok és vigan elvan 6-7 literrel vegyesben. Cserébe még elég jól mozgatja is a kasztnit.
  • pszihopata
    #836
    a dízelek sosem voltak szegényemberek autói

    szegényember járjon kis benzinessel
  • Sir Quno Jedi
    #835
    Az A6 manapság "erősen" luxuskategória, most mi lenne, ha a "közautókról" beszélnénk. Tudod, szegín ember autójáró?!
  • Pepsi Twist
    #834
    hát nem tom... haveromnak van 1 A6ja 2002es évjárat kombi 2.5TDi és eddig még 1x nem volt vele komoly baja, és közel 400ekm van benne :D csak tankolni kell meg az olajakat cserélni ééés ő még ment étolajjal vele több mint 2 hónapig :)