4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • pszihopata
    #1353
    emlékszem a katonaságnál az M-zárolt zilek 0 kilóméteresen hengerfejesek voltak mert szétrohadt bennük a tömítés
  • pszihopata
    #1352
    egyébként hiába van kevés kilóméter egy 18 éves kocsiban,az összes gumialkatrész öreg benne,az üzemanyagrendszere meg valószínűleg tele van lerakódásokkal pont a sok állás miatt

    sőt
    én vettem olaszországban olyan 10 éves robogót,amiben 60 kilóméter volt
    a döglött benzin teljesen szétmarta a tankot,a karburátort meg a csöveket,a szimmeringek meg úgy ráragadtak a főtengelyre hogy az első indításnál szétszakadtak

    szarabb állapotban volt az a motor mint a kortársai amik futottak rendesen
  • Willi Betz
    #1351
    Szép állapotban van,de elég sok érte a 2,8 milla.
  • pszihopata
    #1350
    bolond

    max 1.2M
  • KAMIONOS KOGYO
    #1349
  • sovatalevi
    #1348
    ezt megeri?
  • ktomi22
    #1347
    picit tobb..bar itt slovakiaban dragabbak vmivel a kocsik.. 2300 eur.. (szabad kerdezned)
  • thoomas
    #1346
    És mennyibe került? Ha szabad kérdezni. Én olyan (600000-650000-re tippelek:))
  • ktomi22
    #1345
    1996, 1.6, 55kw, (VW Golf AEE).. manual klima, servo, abs, el.ablakemelo... meg par aprosag... eddig minden rendben van.. ha így is marad akkor nem bánom érte a pénzt...jo kocsi
  • thoomas
    #1344
    Heló! Ha van valami új tapasztalat a Golfal kapcsolatban, akkor majd írd már le;) Kiváncsi vagyok hogy milyen. Még azt szeretném kérdezni, hogy hanyas évjáratú? Mert a link amit betettél, nekem nem működik!
  • Willi Betz
    #1343
    Nem én,egyik ismerősöm. Csak kérdezett róla engem is,csak én hót segg vagyok a japán autókhoz.
  • jaszy
    #1342
    Tuti lesz az 9-10 is!
  • Pepsi Twist
    #1341
    7.5? az hogy? városba mindenki ledudál hogy "mennyémá"?
  • ktomi22
    #1340
    nem.. csak mondtam hogy nem 100 akárhány lovas... max fogyasztás 7.5 liter ami volt.. udom ilyen kisebb kocsinak nem kevés...de legalabb jol huuuz. majd dobok képeket róla ha gondoljátok.
  • pszihopata
    #1339
    nekem most ajánlotta egy olasz ismerős a lancia lybra kombiját jtd motorral 2001-es 2000 euróért

    mennyi lehet kb. a lepapírozása,ahogy nézegettem olyan 8-900-ig még megérné elmenni vele,mert gyönyörű szervizelt a gép?

  • Csabesz6
    #1338
    Ezt csak így a teljesítményből, egyből leszűröd?
  • pszihopata
    #1337
    szerintem ilyen válságos időkben 1 milláért is ki lehet fogni ilyet és ennek a belső tere sem valami fényes /vagyis túl fényes:)/

    ilyesmiben gondolkozol?
  • ktomi22
    #1336
    végre otthon van a golf 3am :)... 55kw.. szal nem eszik sokat
  • Pepsi Twist
    #1335
    ha nem érdekel semmi akkor hogy mondjam meg hogy jóe? :D
  • Willi Betz
    #1334
    Vélemények erről az autóról. Nem érdekel a fogyasztása meg semmi,csak az,hogy megéri-e.
  • KAMIONOS KOGYO
    #1333
    Jaa vágom!
  • pszihopata
    #1332
    mit nem értesz ezen?

    a 17 köbméteres ivecó kevesebbet eszik mint egy 5 személyes személyautó

  • KAMIONOS KOGYO
    #1331
    Most mi a baj,hogy a tied keveset eszik vagy sokat???
  • neevous
    #1330
    A gyári adat, aminél ugye nem nehéz többet produkálni.
  • pszihopata
    #1329
    érdekesek ezek a fogyasztási adatok

    az ivecom 2.8 jtd 1.5 tonnával megrakva 10-11 liter,a fele akkora
    2.0-ás mazdám viszont üresen is be tud csapni 12 litert

    haver scania 500 lovas v8 üresen min 19 full rakott max 28 liter /tartálykamion/

    hogy a faszomba eszik egy picsányi egy tonnás kocsi fele annyit mint egy 40 tonnás nyerges?




  • jaszy
    #1328
    Hát az annyi ! Mi eszik kevesebbet? Suzuki ? :)
    Most 12L el járok városba az 1.8T vel! Na az nem kevés!
  • Csabesz6
    #1327
    Én egyelőre azt vallom hogy hiszem ha látom.Persze nem lehetetlen:)
  • fifi
    #1326
    ja, kollégámnak is...
    pedig tényleg nagyon óvatosan ment. ha sietősen, akkor városban 13.
  • neevous
    #1325
    Az tényleg annyi lesz...:) Tojással a láb alatt volt 10lityó a fogyasztás az Alteaval.
  • Csabesz6
    #1324
    ólomlábúú
  • Pepsi Twist
    #1323
    nem tom nekem volt 1 ideig 1 ilyenem kölcsönbe :D 9-10el járkáltam városba :D
  • neevous
    #1322
    Ha ez a 102lovas 1.6-os MPI, akkor tényleg sokat eszik, de legalább nem megy. Anyám céges Alteajaban volt ez a motor (jó, persze, a Golf sokkal könnyebb), de még sincsenek jó élményeim vele kapcsolatban.
  • jaszy
    #1321
    Nem eszik sokat, nekem volt G2 1.6.
  • Pepsi Twist
    #1320
    neem neeem dehogy 1.6 jó erőbe van csak az a gáz hogy sztem sokat fogyaszt a méretéhez képest :D
  • Csabesz6
    #1319
    Istenem...
  • Willi Betz
    #1318
    Nyilván utcára kell neki az autó és nem versenyezni.
  • Pepsi Twist
    #1317
    hát az az 1.6 aggasztó :D ennél már csak az 1.4 lenne szebb.... -.-
  • ktomi22
    #1316
    Ma megyek a kocsiért amire letettem előleget..faterommal voltunk még pánteken megvenni.. fater kiprobalta meg minden (autoszerelő fater)... azt mondta hogy amit meg tud állapítani azzal minden rendben van...
    íme......szerintetek?
  • Csabesz6
    #1315
    LoL, írja ezt egy Vento tulaj:DDDDDDDDDDD
  • Csabesz6
    #1314
    Milyen Lada?