4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • pszihopata
    #1393
    mindenki úgy kezdi az autózást hogy lecövekel egy márkánál vagy országnál aztán minden onnantól bejövő információt szűr

    ha dícsérik a kocsiját büszke,ha szidják akkor elfogultak-szemetek-nem értenek hozzá stb. de el nem fogad semmi negatívumot

    a 90-es évek elején mikor elkezdtem az utózást például az európai kocsik megítélése magyarországon sokkal jobb volt mint a japánoké

    mára a japán kocsik főleg a honda toyota szinte népszerűbbek mint az évtizedekig dícsőitett németek

    de őszintén ki az a zseni aki országhatárok alapján megmondja a frankót?

    alig lehet olyan autót mondani ami ott és olyan alkatrészekből készül mint amilyen az eredeti cég

    olyan csere-bere megy motorok padlólemez beszállítók,hogy már rég nincsenek német-japán francia stb. autók
  • fifi
    #1392
    nos igen, népítélet rulez!
    az összes V40 1.9TDi népítéletből egy azaz 1 db mond rosszat a motorról, de azt is vmi 8-as fogyival, szóval vagy már nagyon meg volt taposva a motor egy fényév futással, vagy ütötte neki emberünk, ahogy a csövön kifér.
  • pszihopata
    #1391
    én konkrétan 4 évig jártam egy jumperrel 2.5 tdi

    meg egy pug 309 d-vel
  • milk4
    #1390
    A mi Renault Laguna(dízel)-nkal motorilag nem volt semmi gond,csak minden mással...(Ford Focus Sedan-unkban is dízel Citroen motor van,ha jól tudom.)
  • bertino
    #1389
    ennyire azért felesleges egymás torkának esni.
  • pszihopata
    #1388
    'legendásan szarok a francia dízelek!"

    -mond el egy autószerelőnek te
    népítélethuszár!

    ha net van,mindent tudsz mi?
  • jaszy
    #1387
    Konkrétan nem valami jó :)
    Nem megyek bele a csőbe
    Kútba nem kiabálok!
  • jaszy
    #1386
    legendásan szarok a francia dízelek! Ehhez nem hogy a Német de még a Japan autóknak sincs köze. Német autós duma meg nem is volt!
    Népitélet rulez!
    Ebbe nincs szokás Pszihó
  • pszihopata
    #1385
    akkor meg miről?

    hozzáfűzhetsz konkrétumokat is
  • Pepsi Twist
    #1384
    hát a francia autók sztem nem a precizitásról és a megbízhatóságról híresek :D
  • jaszy
    #1383
    No-no.....nem is arról volt szó!
  • pszihopata
    #1382
    a szokásos németautós dumára nem vagyok kíváncsi
  • jaszy
    #1381
    Mindig????
  • fifi
    #1380
    kupás gázolajra gondolom annyira érzékeny mint a Golf II. :)
    rendes mechanikus adagolós békebeli technika.
  • pszihopata
    #1379
    nyugodtan megvehető főleg ha megkímélt szép példány

    a francia kocsikban mindíg is jó dízelmotorok voltak
  • fifi
    #1378
    a réégiekben az LT blokk volt, ja, de ezekben már nem.
  • fifi
    #1377
    és a motortól nem kell tartani?

    értem ezalatt a dízel üzemmódot, és a francia terméket :)
    nem suxx a motor?

    mert akkor inkább veszek egy GOlf III kombit 1.9 TDI-vel és kalap...
  • pszihopata
    #1376
    ha tényleg szép példány akkor megérheti

    a priméra dízel kombi lenne még jó választás szerintem
  • pszihopata
    #1375
    'A Volvo mindig is híres volt vendégszeretetéről, ami a szívbefogadást illeti, sokféle márka motorja dorombolt már a motorháztető alatt. Az első, Mitsubishis S40-nek még Renault benzinmotorja volt, a mostani Ford-anyától kapta a benzin, és a francia PSA konszerntől a dízel motorokat. A még hagyományosan Volvo fejlesztésnek nevezhető öthengeresek pedig valahol még az Audis szívátültetésekben gyökereznek"
  • Pepsi Twist
    #1374
    nem VW motor van azokba?
  • Pepsi Twist
    #1373
    jetta 1.4turbo pöckölve... 200 ló és elegáns és gyors
  • Versace21
    #1372
    Lehet használt,mercibe gondolkozok,vagy rx8-ba,de nem vagány akarok lenni,inkább kényelmesen elegáns..
  • fifi
    #1371
    egy 98- XII. havi Volvo V40-el szemezek éppen, és lépni kell mert a Cordobát ma vitték ki a kapun :(

    1.9 TD aszem Renault motor

    mi a véleményed/tapasztalatod erről a kocsiról? a te szavadra adok itt.
    egy ismerősé a verda, anno asszem Monte Carloból hozták, elég igényes gazdája volt, nem gyilkolta, szervizelre rendesen...

    szóval?

    ja nekem most ez a fontos: dízel, és kombi
  • pszihopata
    #1370
    amúgy jtd motor van az ivecóban is,660-ig 30 ezres olajcserékkel eredeti bontatlan a motorja

    a porlasztók is gyáriak,csak turbó csere volt 480-nál

    csippelt,megy mint a disznó 10-11 literrel,száraz a blokk,8000-ként egy litert töltök bele ez még mindíg a gyári értéken belül van
  • pszihopata
    #1369
    múlt héten beleraktam az ivecómba 3500-at

    660 ezer van benne és 2005 januárjában lett forgalomba helyezve:)

    a mazdámban 30 évesen van pont ugyanennyi igaz meg van 16 éve




  • fifi
    #1368
    +másik

    hasznaltauto.hu dízel kombi, típust nem írok, mind1 is.
    felhívom az embert, nincs is messze tőlem, mondja is a magéét, hogy TAX-így meg úgy meg, hogy X Ezer km van az autóban. aAkkor mondom le is tenném a telcsit, mert majdnem egy százassal kevesebb a hírdetésben /80 egynéhányezerrel kevesebb pontosan/
    gondolom hírdeti a visszabűvészkedett állással, de nekem még az eredetit mondta, mert tképpen fél órán belül ott tudtam volna lenni megnézni...
    a válasz annyi volt, hogy azt biztos elírták...

    faszomat...
  • fifi
    #1367
    hehhe most adtam el az autómat, nézegettem a SKoda/Volvo/VW kombikat... Egy Octaviára majdnem rá is mozdultam, amikor látom
    99-es évj dezső/kombi 112.000km
    köszi, akkor inkább nem.
    nyugodtabb lennék, ha kiírnák, hogy kajakra 260.000Km
    akkor lehet meg is vettem volna :)
  • pszihopata
    #1366




    óratekergetés
  • Tomászító
    #1365
    új vagy használt?
  • neevous
    #1364
    Sztem C30.
  • Versace21
    #1363
    Ti 4 millióbol milyen kocsit vennétek?
  • Csabesz6
    #1362
    Helyszíne válogatja, a csókos 25-30+...
  • FlyHigh
    #1361
    Tudja valaki, hogy manapság mennyibe van egy műszaki vizsga?
  • fifi
    #1360
    Fiat marea JTD-k milyenek?
    1.9 és 2.4 TÁDÉ
  • Sir Quno Jedi
    #1359
    Én skorpim is sokáig garázsban volt, kilóméter így alig van benn és jóa váltója. AZ is 91-es, előző skorpim 89-es volt.

    Nekem is szakadt el már olajváltóhűtőcsövem, meg vízcsövem is, van az úgy. Kicseréled, örülsz neki. Sőt generátorom is kipurant, de az minden skorpin kipurcanik, így cseréltem rutinosan és azóta azzal sincs baj (valszeg. már nem is lesz újabb 10 évig). Ezek alaphibák, nomeg a kábelköteg a kardánbox alatt. Ha ezeket a szokásos hibákat ismered, nem érnek meglepiként. Utána már csak gömbcsuklókat és lengőkarokat, meg fékbetéteket kell cserélgetni, mint mindenben.

    Használt autót, pláne öreget az vegyen, aki ért is hozzá valamicskét, de legalábbis van benne tapasztalata. Én már pár évtizede járok 10-20 éves "roncsokkal" és nem bántam meg.
  • pszihopata
    #1358
    igen egy öreg autónál ez megoldható pl bogár vagy kacsa ahol szinte csak vas van

    de egy 91-es mercedesnél ahol több ezer gumialkatrész van

    megveszed 2 milláért majd ripityára szeded a motort-megéri?

    pl. nekem a kormánymű felfüggesztésem műanyag persely a 30 éves mazdámon szétmálott és egyik nap kipotyogott a helyéről

    /egy haverom örökölt egy ladát a családban nincsen benne 100 ezer-garázs stb. de tiszta szar a kocsi/

    2 milláért lehet venni világháború előtti autókat nem egy 20 éves tucatmercit amiből még 1 millió fut
  • Sir Quno Jedi
    #1357
    Az egy dolog. De ha egy restaurátor (mint az én szerelőm) kezébe jut egy ilyen jó állapotú cucc, akkor az átnézi, kicseréli a maguktól is elöregedő alkatrészeket és máris van egy gyári új autód.
  • fifi
    #1356
    _katt_
  • fifi
    #1355
    pont ezt akartam írni példának :)
  • jaszy
    #1354
    Ez rárohad!