4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Sir Quno Jedi
    #1433
    Nekem most pár napig -12 volt a kocsiban bent, mikor indultam, de ma már csak -5.
  • pszihopata
    #1432
    91 óta autózom vidéken de nálunk -17 volt a leghidegebb

    mondjuk a régi örvénykamrás dízelek -15 alatt csak isteni csodával /esetleg elektromos rásegítéssel:)/ indulnak

    az én 626-osom már -10-ben reménytelen volt



  • Sir Quno Jedi
    #1431
    Nem, ez már régen volt, mikor előfordult minusz 20 alatti hőmérséklet bőnyállal. Amúgy most is volt minusz 25 alatt az országban, pedig már globális felmelegedés vanik... :DDD
  • pszihopata
    #1430
    gondolom szibériában voltál karácsonyozni
  • Sir Quno Jedi
    #1429
    Naná. Nem dízelek már pár éve. Bár azokkal sem volt gondom, két izzítás után minusz 30-ban is pöcröff (mazda 626 2000cc diesel).
  • fifi
    #1428
    az nem benzines?
  • Sir Quno Jedi
    #1427
    Én öreg skorpim is indul szépen minusz ezerben is.
  • jaszy
    #1426
    Nagyon jó strapabíró verda! Lehetne kicsit szebb, de ezért az árért szerintem jó vétel ha az állapota stimmel amit állítanak róla.
    A kilóméteróra állást beírhatták volna!
  • pszihopata
    #1425
    fateromnak volt ugyanez a /86 le/ motor csak korábbi kaszni

    örök darab,sosem romlik el csak kissé nyomatékszegény az a pici motor fent viszont jól muzsikál
    belül elég nagy volt a mély-motorzaj az nem tetszett

    klímával evett max 6-7.5 litert

    anyám szarrátörte,különben még most is meglenne
    /pont a vezetőoldalon kapta telibe egy astra de szépen megvédte muttert/
  • fifi
    #1424
    én ezeket az autókat nem ismerem, de egy kollégámnak van ilyen, és ő személy szerint csak szuperlatívuszokban beszél.
    az övé tuti 90lovas.
  • fifi
    #1423
    beleesett az N70-em még múlt héten a vízóraaknába :)
    a nagy gép meg nemtom hol van.
    Most éppen lemezfelnit vadászok rá, ha valaki tud, jelentkezzen! 4lyukú 15-ös. szín mindegy, és négy darab kéne.

    AMúgy reggel csillaggarázsban -15-ben szépen indult, bár fél percig olyan hangja volt ,mint egy kávédaráló.
  • thoomas
    #1422
    Egyet értek:) Képet kérünk a Volvóról!
    Ehez mit szóltok srácok? http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.4_linea_terra_klima_1_tulajdonos_vezetett-3383658

    A főbb kritériumaimnak megfelel: megbízhatóság,300 liternél nagyobb csomagtartó, 5 ajtós, 10 évnél nem öregebb, és találni magánszemélytől is 800 ezer HUF alatt. Egyedül azt nem értem ennél a corollánál amit belinkeltem, hogy miért van az, hogy ebben a 86 lovas 1.4-es motor van, mivel úgy tudtam 2000-ben a faceliftes autókban már a 90 lovas van. De mindegy, ezzel együtt is nekem magyon szimpi ez az autó. A népítéletek közt is szinte csak jókat írnak.
    Várom a véleményeket.
  • pszihopata
    #1421
    Képt. pls.!
  • fifi
    #1420
    pedig van...
    egy kib@szott nagy hajó ez a Cordobához képest, és annyira kényelmes, hogy sosem gondoltam volna.
    ahogy indul a turbo, ez a kis fing 90ló olyan meglepően nagyot lép, hogy hihetetlen!
  • ZsirosKenyer
    #1419
    nekem 13 :S
  • ZsirosKenyer
    #1418
    nem érezzük az örömöd
  • fifi
    #1417
    megvettem a Volvot...
  • bertino
    #1416
    vennék én azt is szívesen, de azok itt angliában drágák a számomra.

    Carisma és A4esek vannak 60.000-80.000 mérföldekkel 1200-2000 font között, számomra ez az ami megfizethető.

    A4es annyi van, mint az atyauristen, de ez lesz életem első ótója, szeretném a lehető legjobb döntést meghozni
  • neevous
    #1415
    E46?
  • bertino
    #1414
    vagy esetleg még Skoda Octavia.
    csak itt a Mitsu-k látszólag jobb állapotban és olcsóbban vannak, mint az Octavia-k.
  • bertino
    #1413
    Mitsubishi Carisma vagy Audi A4 ?

    7-9 éves távlatokban.

    olyan nehéz dönteni
  • pszihopata
    #1412
    a műanyagokat akkor azért nézd meg figyelmesen
  • jaszy
    #1411
    CLOSE THEME
  • pszihopata
    #1410
    a műanyagokat hagyjuk,nem arról volt szó
  • Csabesz6
    #1409
    Nem érted a lényeget.
  • pszihopata
    #1408
    mi volt ritka?
  • jaszy
    #1407
    Ritka darab lehetett!
    Abban az időben a leggyengébbek a francia autók voltak!!!
    Volt BX em 10 évesen még a műanyagok is el voltak porladva! Nem egyedi eset volt!!! Egy rakás..kutyagumi...
  • fifi
    #1406
    valami 5 fölött...
  • Csabesz6
    #1405
    volvohoz mennyi?
  • fifi
    #1404
    engem nem izgat a presztizs, most híjjtam itt a közelben egy Golf III TDI-t
    digit klíma van, két légzsák van, cd lejátszó van, tképpen ezzel is beérem, cserébe a ua. a szilent 1300Ft :)
  • pszihopata
    #1403
    /a presztizs ára/

    swift rulez....:)
  • fifi
    #1402
    b@sszátok meg voltam a komámnál a boltban, megnéztük mennyi ehez a volvohoz egy első sárvédő pl., vagy egy első lengőkarszilent...

    hátőőő finoman fogalmazva is eltántorított az árakkal a Volvo vásárlástól.
  • Csabesz6
    #1401
    Igen, az is az, el kell ismerni.Én se szeretem őket, de ha gazdaságosság, akkor egy idős szívódénes...és kész.
  • Sir Quno Jedi
    #1400
    Még mindig abban hisztek, hogy a dízel is autó!??!?! :D
  • pszihopata
    #1399
    azt hogy utáltál egy pözsót hogy jön ide?

    diesel volt,rossz volt a motorja?

    /mert minden más nem ide tartozik/
  • pszihopata
    #1398
    'mai darabokkal' ?-
    a 309-est 85-től gyártották

    ha meg a kezdetekig akarunk menni,a 60-as években az 504-es peugeot dízel,afrikában még a mai napig ketyeregnek,mert ott nem rohad le róluk a kaszni






  • fifi
    #1397
    jó, mivel én váltottam itt ki a keresztkérdéssel a vitát, érdeklődöm nálad is:
    1998-as Volvo V40-ben a normál adagolós Renault TDI moitor milyen? Ha rendesen karban volt tartva, érdemes megvenni 4-5 évre?
  • jaszy
    #1396
    Nem vitázom senkivel, minek!

    Picit talán én is érthetek hozzá.....és nem a Népitéletből! Gondoltam nézz utánna ha már csak írni futi!
    Basszus én a "mindíg is jó" ra reagáltam! Ami nem feltétlenül 21 századi termékre vonatkozik! 80-90 es évek ! Hisz a "mindig"-ben benne van Te meg jössz a mai darabokkal. Nem 309 meg Jumper! Ugyan .....
    Valami nem kerek :)

    92 ben én már Peugeot al szaggattam az aszfaltot! Utáltam, is nagyon!
  • Csabesz6
    #1395
    dízelmotorról volt szó, nem a komplett autóról...
  • Csabesz6
    #1394
    erről van szó