4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • fifi
    #1513
    E30 :D ha jól össze van rakva <<< >>>max 400e-ig

    érzed az ellentétet ugye ? :D
    meg amúgyis E30... ugyanmár.
  • Pepsi Twist
    #1512
    E30 :D ha jól össze van rakva és vigyáztak rá nem kell rá költeni ^^
  • Csabesz6
    #1511
    Nálam már egyszer hasonló módon kibaszta a biztit:)
  • fifi
    #1510
    megvan az adagolófelújító készlet, kemény 3.400Ft :)
  • fifi
    #1509
    ja asszem sejtem.
    a cordobáról derengett neked valami, hogy déli cucc, elmondom: spanyol, de elmondom azt is, hogy 80%-ban egyezik a VW poloval /hogy mik és mik nem abba nem megyek bele, mert ahogy látom analfabéta vagy az autókhoz/

    annyit nem értek, hogyha ilyen fogalmatlan vagy minek írsz be bármit, egy tanácskérő kommentre...
  • Csabesz6
    #1508
    Ne foglalkozz vele.
  • fifi
    #1507
    ???
    milyen olasz autó te szerencsétlen?
  • Csabesz6
    #1506
    Hidd el jó az a Corolla;)
  • milk4
    #1505
    van még valami jó ilyen árban aminek nem drága a fentartása

    Olasz autó [az nem egyenlő] az olcsó fenntartással
  • fifi
    #1504
    cordoba
    polo
  • kifli
    #1503
    szevasztok, barátom kocsit venne max 400e-ig. eddig a régi corollát mondták. van még valami jó ilyen árban aminek nem drága a fentartása, megbízható es relatív jól is néz ki?
  • ktomi22
    #1502
    kösz szépen... esetleg ha valakinek van valami jo kis vw golf 3 könyve vagy valami finomságok róla (AEE tipusrol fokepp)..az szoljon :):P
  • jaszy
    #1501
    Az elég! 3.8 megy bele ha jól emlékszem...
  • ktomi22
    #1500
    4 litert ha veszek meg a filtert akkor az ugy elég ?
  • ktomi22
    #1499
    ok.. akk 15w-40..nemtom milyen... de 15 volt papirra is irva..szal ok :).. bizom benned :)
  • pszihopata
    #1498
    egyszerű mint a vasgolyó 15 w-40

    ha eszi akkor nyárra 20w-50
    ha télen rövidtávon is sokat használod akkor mehet bele 10w-40 is

    /egyébként tök mindegy melyik csak időben kell cserélni szűrővel/
  • ktomi22
    #1497
    Hy.. nem pont a témával kapcsolatban írok..de szeretném a HOZZÁ ÉRTŐK segíítségét kérni...

    vettem egy 3as golfot.... és le szeretném cserélni a motorolajat...
    .. sajnos nem tudom milyen kell bele... igaz volt egy cetli ... annyival rajta hogy: "15W"

    most nem tudom hogy meg e bízhatok ebben a cetliben, mert a mai autokereskedőkbe megbízni nem nagyon lehet...

    kérem aki tudoja milyen kell bele az írjon... (ha lehet pontosabb adatot mint ez a 15W ..mármint 15w és utána mi????? van sokfajta 15W )

    az autó 1.6 os motorral van a 75 lovas fajtából... 1996 évjárat.. (pontosan az AEE típus )

    kérem mihamarabb válaszoljatok.. előre is kössz...

    a témaindító: ktomi22 :)
  • thoomas
    #1496
    Lehet igazad van:) Én amugy erre a szériára gondoltam: http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/316/bmw_316_i_automata_klima._mo-i-3539136
    Nekem BMW-k közül ez tetszik a legjobban(meg persze az E34 Touring, de arra már rájöttem h már nem éri meg sajnos), sportos, elegáns, de a szerényebbik közül való. Az egyes sokkal inkább tükröz kivagyiságot, az én szememben. De persze lehet, sőt biztos, hogy ez mindenkinél máshogy van, különben nem szeretnénk autókról dumálni...:D:D
  • Csabesz6
    #1495
    316i az pont ugyanaz, mint amiről te beszélsz.
    Minimál BMW, mert azzal "raj" vagyok...
  • kidboy
    #1494
    üdv. köszi, hát igazad van, meg olvastam vissza is, korábbi hozzászólásokba, hát egy bmw szervize nem pár forint és ha elromlik valami nagyon drága lesz a javítás, és egy új Golf VI-ost összerakott ismerős a szalonba, telepakolta minden extrával és így is jó árba jött ki meg garanciás is. hát majd meglátjuk. köszi az észrevételeket. üdv
  • thoomas
    #1493
    Én még mindig a Golfra voksolok. Megmondom őszintén, én az egyes BMW-ket nem is igazán szeretem. Aki egy ilyenbe ül, nekem az jön le, h csak rajkózik az autójáva(még akkor is ha ez hülyeség), és sztem ezzel nem csak én vagyok így. Egy Golf sokkal ésszerűbb választás, és mások szemében is jobban hat. Egyébként nálunk az egyetemen van pár arab srác, és kb 3-nak tuti ugyanilyen 1-es bömöse van(ugye sz*rásig tele vannak pénzel), szal mindig azok jutnak róla eszembe:). Szal ez a "négyen nem férünk el normálisan a kocsiban de BMW-m van az a lényeg" effektus. 1 szó mint 100, nem szeretem:D Én szerintem, ha már BMW, akkor 316i, ami selytésem szerint ebben az árkategóriában van.
  • pszihopata
    #1492
    mért hülye példa? dupla annyi kütyü van benne 5-szörös áron,tahát előbb utóbb belefutsz valami szarságba

    'No meg kímélni kell az autót és odafigyelni rá. "

    -na ez a hülyeség!

    aki az autót használja azzal történnek dolgok,ez törvényszerű!pláne most mikor a műszakival is szaroznak egyre szigorítják,kapsz egy követ a lámpába-szélvédőbe aztán fizetsz
    a bmw audi mercedes alkatrészárai meg azonosak!

    egy öreg skorpióhoz szarásig vannak alkatrészek,amúgy sosem volt bmw kategória mint az omega sem az
  • Sir Quno Jedi
    #1491
    a8-ban mindenre jókora szorzó van, de ez az audik átka. Nagybátyám is szopott az audijával, az is vett egy közel új passatot, azóta azt élvezi.
  • Sir Quno Jedi
    #1490
    Hülye példa, ezeréves korpióhoz is 3-400k egy komputercsere (mivel nem javítják, nem is nagyon lehet). A fedélzeti elektronika autókba drága dolog.
  • pszihopata
    #1489
    azt pontosan tudom hogy 2004-es a8 td-be 1200 euró a vezérléscsere anyagköltsége+szét kell bombázni az egész autót hozzá

    ezt legkésőbb 100-ként eljátszhatod

    swiftbe pár ezer forint és fél óra munka
  • Csabesz6
    #1488
    Cseszheted a kapcsolataidat ha a korábbi tulaj leszarta az autóját.
  • pszihopata
    #1487
    haver 525tds elektronikájában elrepedt egy nyáklap 250-ezer pénz

    hogy vigyázol ilyenre?

    egyébként horror alkatrészáraknál mire mész a kapcsolatokkal,megkapsz egy elsőámpát 130 ezer helyett 120 ért dejó

    /vett egy öreg passatot azt mondta azóta boldog,egy életre befejezte a luxusautókkal/
  • Sir Quno Jedi
    #1486
    Ismeretség kérdése. Ha nincsenek kapcsolataid és jó szerelőd, akkor buktad. De ez minden típusra igaz.

    No meg kímélni kell az autót és odafigyelni rá.
  • pszihopata
    #1485
    baromira nem olcsók!
    vagyonadó minden 170 ló felettire van úgyhogy talán az 725tds ússza meg egyedül
    a szervízszámlák minimum 6 jegyűek,még ha nem is futsz bele egy komolyabb meghibásodásba-pedig az bmw-nél ritka,pláne egy korosabb 7-esnél ami dízellel minimum 50 ezret fut évente,ahol még azt is elektronika figyeli hogy mikor fingasz egyet

    még egy nyüves olajcserét is ki kell ütni vagyonokért mert utána állandóan azt nyervogja hogy vidd szervízbe
  • Sir Quno Jedi
    #1484
    Akkor veszel egy 725tds-t, avagy egy 730d-t, azok még takarékosak is, meg olcsók is, mert van belőlük elég.
  • pszihopata
    #1483
    nyilván a legjobb választás vagyonadó meg 310-es benzinár mellett egy 12 hengeres bmw v. v8 merci:D

    /lehetőleg azt is hitelre/
  • Sir Quno Jedi
    #1482
    Bár, ha már bmw, nekem ezek a régi 750il-ek jönnek be (egy időben ebben gondolkodtam, vagy egy régi kupé 8hengeres merdzsóban):
  • Sir Quno Jedi
    #1481
    Vegyé egy 3-mas bmw-t minima akkor már. max. nem újonnan. Ez a 118d nem is néz ki autónak...
  • milk4
    #1480
    A Golf utastere biztos hogy nagyobb.
  • kidboy
    #1479
    üdv. hát összehasonlítottam a méreteket elvileg a BMW 118d nagyobb, hosszabb, szélesebb. De kívülről viszont szerintem a Golf VI nagyobb. Hát én a munkahelyemre bejárás céljából használnám, meg ide oda, nem ilyen állandó napi több száz kilométeres utakra. De egy árba vannak és azért mégis csak egy BMW ezért vonz engem. üdv
  • thoomas
    #1478
    Szerintem azt kell eldönteni, hogy mire szeretnéd használni, mert a két autó felhasználási köre nem ugyanaz. Megbízhatóság véleményem szerint ugyanazon a szinten van, a Golf viszont tuti nagyobb, legalábbis biztos jobban kihasználhatóbb.
  • jaszy
    #1477
    Egyik sem rossz választás.De az új mégis csak új....
  • kidboy
    #1476
    üdv. köszi mindenkinek
  • Csabesz6
    #1475
    :DDD
  • pszihopata
    #1474
    VI-az 6

    /gyengébbek kedvéért/