4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • pszihopata
    #1553
    na látod,lehet hogy nem is a 4x4 a gond.......:PP
  • Sir Quno Jedi
    #1552
    Nem automata, nem lehet rá bazi nagy kereket tenni csak úgy, nem kényelmes, nem fullos, nem lehet bele sokat pakolni, nem...
  • pszihopata
    #1551
    itt a 300 ezres megoldás a problémádra:D
  • Sir Quno Jedi
    #1550
    Ha nagy a hó, az még hagyján, azon most is átküzdöm magam (ésszel), de a havas-jeges, kikopott emelkedőkön jól jön a négykerekes, mert így egy kerék húz, a difi miatt, ha az kiprörög, a másik már nem húz, egy vicc.

    És nem pár napig van hó/jég/latyak, hanem lassan egy hónapja folyamatosan idefent.
  • pszihopata
    #1549
    akkor vegyél 2 lityis japán terepjárót és járj azzal budapesten mert télen pár napig hó van
    engem az se zavar,ha neked az megéri

    szerintem meg túl van spirázva ez a dolog,bármire 3 perc alatt felobsz egy hóláncot ha annyira nagy a hó
  • Sir Quno Jedi
    #1548
    Botswanában biztos sok a meredek havas-jeges út, ugye?! Persze hólánccal ott is fel lehetne menni (talán), de bazi sok kedve van az embernek le-fel szerelgetni naponta 2x. Arról nem beszélve, hogy Budapesten nincsenek beállók, helyek, ahol fel tudnád rakni a hóláncot ahol kell (főutakon meg tilos). Csak jönnek rád, dudálnak, anyáznak, rendőrt hívnak. Jó magyar szokás, takarítani smafu, dudálni olcsó.
  • Sir Quno Jedi
    #1547
    Namost ha a köbcc zavar, akkor ottvannak a 2lityis japó terepjárók, azokkal mi a baj!??!
  • Sir Quno Jedi
    #1546
    Párszáz métert?!??! Mégis hogyan?! A város egyik végéből a másikba hiába mész el kocsival, mert parkolni NEM LEHET, még pénzért sem. Így vagy a célig kocsival mész, vagy sehogy. A BKV meg nem visz ám föl a hegyre, sem hazáig. Én inkább kockáztatom az autóm épségét, mint a sajátomat.
  • pszihopata
    #1545
    vegyél exploret vazze......nekem 8
  • pszihopata
    #1544
    'az európai ember 4x4-et vesz ha lehull a falevél"

    pont tegnap néztem Clarksonékat ahogy átszelik Botswannát 30 éves roncsokkal szarrákopott gumikkal egyik sem volt 4x4-es
    /opel,lancia,merci,bogár/

    még út sem volt a legtöbb helyen

    aztán mi van ha gyalogolsz egy évben pár napig párszáz métert?
  • Sir Quno Jedi
    #1543
    Nohát ahol lakom, meg ahol dolgozom oda igenis életszerű kérem. Aki jól takarított műúton él/közlekedik kizárólag, annak nem. De ez Budapest vaze!
  • pszihopata
    #1542
    'MINDENHOL elmegy. Annak nem kell út, sem takarítás"
    -roppant életszerű
    teljesen felesleges magyarországra 4x4,amerikai 4 literes meg pláne


  • Sir Quno Jedi
    #1541
    De ha egyre durvábbak és kiszámíthatatlanabbak lesznek a telek, akkor veszek én is egy Ford Explorert traktorgumikkal (harmadik autónak, vagy lehet akár másodiknak, jó a tartalék). szerelőmnek is van kettő és MINDENHOL elmegy. Annak nem kell út, sem takarítás. Ő feljár vele a hegyekbe terepezni. :D (egy automata váltót már leégetett)
  • Sir Quno Jedi
    #1540
    Án a régebbi skorpimmal is mindig a legrohattabb télben is feljöttem a hegyre (merthogy a Jánoshegyen melózom). Itt vannak utcák amiket sosem takarítanak, semmilyen körülmények között sem, mondván nem tud bejönni a kotró, meg zsákutca, meg bla-bla-bla. Így azér érdekesebb, pláne a durva emelkedőkkel. Ha van padka, az jó, mert lehet pattintani az autót, ha viszont kocsik állnak mindkét, vagy egyik oldlaon, az nagyonszar.

    De odahaza sem jobb a helyzet, ott magasabb hófalak között állok (elől-hátul), mint a kocsi segge (pedig az magas) és amit ráhúznak kívülről az autóra, az egy jó magas összefagyott betonfalra emlékzetet (így egy árokban áll a kocsi), amin a fém hólapát szétgörbült a minap (már a csákány is megfordult elmémben, mint megoldás). Namost oldalra azon kitörni (párhuzamosan állva), az elég érdekes tud lenni, mivel a kocsi előtt-után van 20-30 centi hely, tehát esélyed sincs belendülni, vagy elfordulni komolyabban.
  • kicsijanika33
    #1539
    én egy 3-as golfot vennék.
  • pszihopata
    #1538
    érdekesnek tartom hacsak nincsen 500 kiló a csomagtartódban:D

    én is hátsókerekessel járok,kb. úgy húz téligumival mint egy elsőkerekes nyárival,az autómata meg külön katasztrófa hóban

    persze bolondozni jobb
  • Sir Quno Jedi
    #1537
    Behonyám, ahol az új opelek spéci téli gumival 5 métert nem tudnak feljönni cégnél, még akkor sem, ha öten tolják (túl meredek emelkedő, jég+hó kombó) én ott vagy 50 métert lazán felautókázok segítség nélkül a vénséges skorpimmal (és nem lehet nekifutni,mert tök éles kanyar van előtte, ahol örülsz ha be bírsz fordulni és nem esel át). Vége felé nekem is akadnak gondjaim, mert ha becsúcsol a nagy falba, onnan már érdekes ilyen emelkedőn elindulni, de általában onnan is kijön segítség nélkül. Háromezres V6-os hátsókerekes automatától nem is rossz :D
  • jaszy
    #1536
    nem szokásom beesni :)
  • Csabesz6
    #1535
    pf :D
    Ha valaki elügyetlenkedi, bármelyik variánssal árkot fog(rwd vagy fwd, mindegy).
  • fifi
    #1534
    aztán meg az enyém, amivel kihúzlak az árokból...
  • Csabesz6
    #1533
    Ez nem kérdés:)
  • jaszy
    #1532
    Most egy jó hátsó kerekes verda a nyerő...
  • thoomas
    #1531
    Az "R32 design Km-óra" a legjobb
  • Pepsi Twist
    #1530
    igen ez ilyen wanna be racer csávó lehetett azt rájött hogy 90Le dízellel nem megy sehova XD
  • Csabesz6
    #1529
    15-ös alu+ sötétítés+2003-as Golf=

    Megkímélt állapotban!! 92000km-el

    BIZTOS:DDDDDD
  • öregember
    #1528
    Haver küldte kör emailben

    2003 02. reflex silver metalic VW Golf 1.9 TDI 90LE EDITION
    Megkímélt állapotban!! 92000km-el vizsga és zöldkártya 2011. március 3-ig.
    Felszereltség: Szervó kormány ami 4 irányban állítható, Centrálzár, 4
    Légzsák, Tempomat, ABS, Automata klíma, Board komputer, R32 design Km-óra, 3 küllüs bőr bevonatú sport kormány, bőr bevonatú kézifékkar, bőr bevonatú váltó gomb, 4 elektromos ablak, 2 elktromos-füthető tükör, Beta magnó, 15"-os gyári könnyűfém kerék, Ködlámpa, Immobiliser,
    Hátsó kartámasz, Osztottan dönthető hátsó ülések, Lesötétített üvegek
    műbizonylattal.
    ÉRDEKLŐDNI INKÁBB EMAILBEN , MERT KÜLFÖLDÖN TARTOZKODOM TÖBBNYIRE ,de az
    autó megtekinthető Budapesten előzetes egyeztetés után. Email:
    [email protected]Ár 2.050.000 HuF vagy 20%-tól
    elvihető részletre ! Tel: 06/30 74-74-275
  • lyonell
    #1527
    Sziasztok Eladósorba került kis autóm,új autó vásárlása miatt.2000évjáratú Citroen xsara kombi 1.6. 16v benzines,klíma,abs,eps,központi zár,szervó,vonóhorog,fed.comp,cd-é rádió,klíma,sötét szürke metál színű.Sérülésmentes,magyarországi,1.tulajos,mindene megvan,139000Km van benne,most cseréltem rajta vezérlést, olajat,komplett fékeket és kuplungot,új téli gumik vannak hozzá stb... Megkímélt állapotban van,garázsban tartott.Iá: 799.000Ft .Bocs hogy ide írom,gondoltam valakit hátha érdekel. tel: 06204400155 kérésre emailben küldök róla képeket.
  • Csabesz6
    #1526
    Nekem mindegy mit hiszel, én tapasztalok dolgokat:).

    Jó állapotú újért meg kevesebbet kérnek, igaz?:D
  • kifli
    #1525
    ezzel a foglalkozással csak lassítani lehet az amortizációt, ha valaki nem fanatikusan tartja tisztán a kocsiját, egyszercsak elkezd rozsdásodni. Mellesleg, a jó állapotban lévő régi autóért sokat kérnek. Nameg, az újabbakban, néhol már a klíma is befigyel :)
  • Csabesz6
    #1524
    common rail, azaz közös nyomócső
  • matthias92
    #1523
    kicsit debil, unműveletlen kérdés lesz, de:
    CR dízelben mit jelent a CR?
    amúgy maradjunk benzinesnél, a jelenlegi autónk egy 2000-es B Opel Corsa
    megkímél(ni próbál)t állapotban, bár 1300-2000ig (ford. szám) ha a gázpedál bizonyos pozícióban van (főleg anyám vezetésekor) előjön egy bizonyos búgás a kipufogóból (?), mintha az ülés alól jönne inkább.
    illetve nyöszörög-nyekereg a hátsó lengéscsillapító, gondolom kicsit ellehet kopva (?) amúgy nagyonszeretjük a fiúcskát.
  • Pepsi Twist
    #1522
    kinek mi az olcsó :)
  • Csabesz6
    #1521
    "régiekkel több a baj."

    Hülyeség.Az számít, hogy mennyire törődtek az autóval.
  • fifi
    #1520
    a benzines biztos nem lehet rossz,de ilyen 90lóra felhúzott 1.25-ös CR dízelt én biztos soha az életben nem vennék...
  • matthias92
    #1519
    Mi a véleményetek az új (D) Opel Corsáról?
    Szerintem szép autó, az 1.2-es a régebbiekhez képest erősebb is (egykettest néztem, olyanban gondolkodnánk), fogyasztását nem tudom, de valószínűleg jobb mint a B-nké (5.6-6 liter).
    Azok kíméljenek akik szerint az igazi autó az 3ezer feletti amerikai veteránautó ami 100at eszik. köszi :)
  • Gabor1990
    #1518
    Kezelési útmutatóm van scannelve golf 3-hoz, ha esetleg kell, szólj. Ja meg van javítási kézikönyvem is, de az dízelhez van.
  • kifli
    #1517
    mikor kérdezte énis azt mondtam neki hogy opelt vegyen, mert nekem se volt gond a g astrával :)
  • pszihopata
    #1516
    vidéki elsőtulajos F astra

    -bármi bagó hozzá ha mégis valami történik
  • pszihopata
    #1515
    jó láma tipp

    csak olaj hetente meg egy telitank /olcsó fenntartás nesze/
  • kifli
    #1514
    okés hogy jó, de mivel nem nekem lesz, meg előszöris olyat venne amiből talál jó állapotút, ezért keresek több márkát. Na, mondom neki a corolla mellé még a polot, meg a cordobát, meg az E30-at is megemlítem, bár szerintem az sokat eszik nem? Inkább valami újabbat venne szerintem, mert régiekkel több a baj.