4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • milk4
    #1953
    Csajozós verda...már rég nem a '80-as években élünk.Ha nincs BMW,mercid,audid vagy valami nagy s***od,akkor tök mindegy,hogy milyen autód van.A normális csajok nem a jó autóra hajtanak,csak a **rvák.
  • Csörcsike
    #1952
    Csao!

    Azon gondolkozok, hogy nekem is kéne szereznem egy csajozós verdát! 2 autó van ami nagyon tetszik és ezek közül kéne választanom ebben kérném a segítségeteket. Az első számú jelöltem egy Ford Focus St lenne a klasszikus narancssárga. A másik jelöltem pedig a mazda RX-8 lenne. Mind a kettőt a használt autó piacról gondoltam beszerezni. Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy melyik autó lenne a jobb választás illetve, hogy ezek a híres Wankel motorok mennyit mennek(hány km van bennük).
  • Willi Betz
    #1951
    Azt hittem,kételkedve írtad.
  • pszihopata
    #1950
    a hidegindítás már régen nem mérvadó egy dízelnél,a legtöbb nem is ízzít -5 felett

    mivel az összes órája pörgetett így jobb ha a belső tér kopottságára figyel az ember,és meg kell nézni legalább 3-4-et ugyanabból a tipusból hogy az ember képben legyen

    v. lekérdezni egy márkakereskedésben az adott autó alvázszáma alapján

    én németországból hoznék /háztól!!!/ magamnak egy viszonylag sokat futott példányt,azok olcsóbbak és a német autópálya az úgyis kímélő

    előre kiszámolnám a reg díjat stb. még ha ugyanannyiba is kerül mint itt de legalább tudom miben ülök
  • Sly9119
    #1949
    Akkor én is leírom a tapasztalataimat, vezettem már pár autót, tény hogy most nem nagyon van lóvéja az országban senkinek de csak kell autót venni. Ezért is gondoltam kisfogyasztásu autóra, de olyanra is esetleg amiben nem halok meg. Most a nyár elején volt egy elég ütős balesetünk az autopályán németo.ba csak a kocsin múlott hogy kiszállhattunk, mert a merevítések fogták meg a kamion kerekét hogy ne menyjen át rajtunk mint kés a vajon. S400 assal volt ez.
    Fogyasztás számít igen. Nekem nem azért kell főleg az autó hogy repesszek vele vagy hogy csajozzak hogy A6 ost vegyek. Csajozásra ott a tesóm S400 asa lorinser felnivel szerintem az elég arra , az se eszik sokat.

    HDi motorokról, meg dCi -k ről de főleg a dCi -k ről hallottam jókat. nepitelet.hu n is sok a pozitív vélemény, a Renault motorokról.

    Ha vásárolni megyek, mire figyeljek oda legjobban dCi illetve HDi motoros autóknál?- szept elején fogok, tehát hideget fagyat nem tudok létrehozni hogy meghallgassam a motort igazán:)

    Tehát egy szeptemberi időjárásnál, mit nézzek - hallgassak meg ezeknél a motoroknál?

    Hány ezer km ig éri meg megvenni egy dízeles autót?

    KM állások amiket leírnak a hírdetésben valósak szoktak lenni, vagy visszapörgetik őket? Hogyan tudnám ellenőrizni hogy a 100 000 km ne 300 000 legyen?:)
  • pszihopata
    #1948
    akik szarozzák őket azok a nagy német v. japánautósok

    minthogy a hdi-jtd stb. modern dízeleket is azok szarozzák akiknek csak benzinesre volt pénzük

    hány ember ül vissza modern dízelből benzinesbe?
  • pszihopata
    #1947
    'franciát soha "

    szerintem jó lenne ha olyanról írnál véleményt amit ismersz

    franciáknál pont hogy a hdi-vel van a legkevesebb gond,a benzinesekkel sokkal több a nyüg

    de már 30 éve úgy van hogy a franciák igazán jó motort csak dízelben tudnak
  • dx
    #1946
    a navara mégsem olyan 'vagi'?

    ez amúgy aranyos,hogy srác tanácsot kért,hogy 1,5m ért mit lehet kihozni,te meg írsz egy a6ot. felhoztad a fogyasztás témát is.gondolom azért átérzed a különbséget egy 1.5 dci meg egy 3.0tdi közti különbséget.

    hú az a sok negatív visszajelzés.gondolom egyik se tulaj.
  • Pepsi Twist
    #1945
    amúgy srácok én most így olvasgattam itt ezeket a szarokt és hát mit mondjak :D franciát soha én 2 hete kb vettem 1 Audi A6ot 3.0TDi automata minden apja fasza légrugó meg hasonló és elég jó, városba 8-9 liter, autópályán 150-160as tempomattal utolsó fokozatba alacsony fordulaton 6 liter :D és méghozzá igen jól megy az autó, ezek a dci motorok nekem alapból nem tetszenek, meg nagyon sok negatív visszajelzést hallok a francia autókrol, használják otthon maguknak ügyesen de ide európa többi országaiba ne hozzák a szemetet
  • Pepsi Twist
    #1944
    nem ezt mondtam?
  • dx
    #1943
    szerintem először döntsd el milyet is szeretnél,úgy könyebb segíteni.mivel eddig nagy franciákról volt szó,mostmeg említettél kisebb típust is meg olaszt is.
  • Sly9119
    #1942
    Igazából alkatrészeket tudok hozzá olcsón mert félig belgiumban leszek. Franciától nincs messze ott meg dobálják az ilyen dolgokat. Kocsi regadójával lehet nem fogok kibékülni :S és már megse érné. Én eddig csak jókat hallottam a HDi ről. Lehet veszek 206 osat HDi be olcsóért és ha nem megy felgyújtom , ugyis KP ra lenne :D sokáig ugyse leszek széphazánkban :(: csak mászkálni kéne végülis. Esetleg benzines vagy dízeles Fiat Stylo 3 ajtósról a vélemények? 1.2 1.4 1.6 ? 1.9 JTD ? Sokat hallom hogy rosszak az olasz kocsik, de azért a Lamborghini nem olyan rossz meg a Ferkó se :D

    Eddig egy S400 CDi [volt hogy 6.8l/100km hoztam ki belőle 90 nél :D autopályán 220 nál 14 liter :)] as W220 ast vezetgettem :D mellesleg csak az a testvéremé.
  • thoomas
    #1941
    A megane is jó, igazad van:) A motorja tényleg a legjobb a többi választék közül. A lagunában viszont nagyobb a hely a hátsó sorban. De ez meg szubjektív persze:)
    HDI-t drága javítani állítólag, ezért csinálják meg rosszul sokszor, így aztán mostanra már a legtöbb széjjel van hajtva. De persze kivétel van:) mint minden esetben.
  • dx
    #1940
    ezek közül a megane.

    sedan vagy kombi,attólfügg melyik tetszik jobban.

    1.5dci inkább az erősebb ~ 106le verziót keresd,nagyon jó dinamikus,keveset fogyaszt,ha klímázol akkor is oké. nyomatéka is rendben.

    a 86le verzió szerintem az ötajtósba,esetleg a clióba,twingóba való.


    ha van lehetőséged,akkor nézelődj külföldön is mert elég okádás állapotban vannak ezek az autók. nem mai darabok,sok van belőle stb. ez főleg a meganera igaz.



    itt egy kombi
  • fifi
    #1939
    jajj most nézem, én a helyedben tuti nem vennék 1.5 dezsőt ekkora autóba.
    volt szerencsém anno egy mégane-hoz ezzel a motorral, b+ 3500-ig kellet forgatni, hogy szépen menjen.
    az a motor egyszerűen nem való max a Dáliába, meg a Loganbe...
  • fifi
    #1938
    teljesen jó konstrukció a HDi, ha le van rúgva az inkább a júzer hibája, de úgyis hallani/látni...
    bár én dízelt inkább télen vennék, és bejelentés nélkül keveredek oda, hogy lássuk hogy gerjed hidegben...
  • fifi
    #1937
    a 607-et feltétlenül felejtsd el, mind betegágy, szinte újkorától/tulajoktól is hallottam/

    én kerülöm a francia autókat, viszont a kocsimban francia dízel motor van, és csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni/bár a Delphi adagoló megér egy misét/ régi porlasztós, ha lépem feketén kormol, viszont nagyon komoly autóknak képes meglepetést okozni, ha akarom/de nem akarom/, plána mióta a turbomembránnal okoskodtunk kicsit...
    olyan takarékos, hogy le sem merem írni mennyivel járok, mert tuti leugatna itt pár okostóni, hogy kamuzok :)
  • thoomas
    #1936
    Én véleményem szerint, a HDi motorokat kerüld el. Új korukban biztos nagyon jók voltak, de mára már mindegyik beteg.
    Én amúgy az 1,9-es Lagunát ajánlom. Egy kereskedésbe én is néztem ugyanilyet, csak az még facelift előtti volt. Kívül szerintem nagyon szép, meg belül is pofás. Csak ez a fránya dízel + francia kombó...:S Szal nem egy életbiztosítás.
  • thoomas
    #1935
    No, hát örülök, hogy vita témát tudtam adni:)
    Peteemol, azért írtam a végére, hogy: "a francia autó szar autó-tól kíméljetek:D", hogy ne írkáljátok ezt, mert ezt a közhiedelmet én is ismerem. Szal nem értem az első mondatod.
    A másik, hogy Ár/Érték arányban, messze veri a konkurenseket. Persze az akkori konkurensekről beszélek:) Pl. az a5.hu-n nagyon dícsérik. A motorját főleg.
    No mindegy, az autó nem lett meg véve, kiszámoltunk mindent, h mi mennyibe kerülne, meg mennyi lenne a fentartása, és hát... inkább átpártolunk a kisebb motorokra:D:D:D Ez a magyar sors... már egy 1.6/110 lóerős autó is luxus.
  • Sly9119
    #1934
    Sziasztok, most készülök autót venni, szeptemberben.
    Dízeles lenne a kiszemelt, dobnék pár linket hogy melyik érné meg jobban.
    Laguna 2.2 dCi 2004

    Megane Limusine

    Laguna 2

    607 2.2 HDi

    Mindenképp dízel autót szeretnék. Ezek közül melyik a jobb típus elsősorban, és melyik éri meg árban legjobban? Melyik a legmegbízhatóbb ha lehet ilyet mondani egy autóról. Valamint az érdekelne, hogy Belgiumból lehet tudnék behozni az országba autót, a regadó mennyi lenne általában nagyjából a fent említett modellekre ?

    Előre is köszönöm. jah és maxxx ha más ötlet is van dízel kat. ba akkor 1,5 Mft a határ KP ra venném.
  • Csabesz6
    #1933

    Mondjuk a Visát megvédeném...
  • Megtörhetetlen
    #1932
    Igen de vannak olyan amerikai autók is amiket europára szabva forgalmaznak lsd. Ford ugyanis Európában nem minden ország olaj nagyhatalom!!!
    A francia autokkal sincs ellenben baj szerintem...
    Az amerikai autók inkább Vasak olyan egyberakott nem bonyolult robosztus de annaál inkább tartós autók, pl sok amcsi filmben is látni a totál lezuzott járgányokat és még mennek.. pedig biztos kaptak a tulajtól. :D
  • dx
    #1931
    #1927 ebben tévedsz. az aktuális és nem olyan régi motorjaikkal semmi gond nincs. a visa és tsai lehet,de 80 ezerért milyen lenne.
    az új típusok más gyártók autóihoz hasonló karbantartást igényelnek és akkor gond nélkül futnak.

    persze franciák között is van különbség.

    amerikai autók lehet,hogy 'vagányak',de igénytelenek és technológiában sehol nincsenek,autógyártásban.
  • Willi Betz
    #1930
    Pont azért megbízhatóak. Egyszerűek mint a faék.
  • Pepsi Twist
    #1929
    megbízható? há persze mert 6000ccm 240lóerővel kb :D nincs mi elromoljon benne me még 40 éves technikával csinálják az autókat -.- ma má 1.4es motorból kihoznak 240et...
  • Pepsi Twist
    #1928
    francia autók igen csak fosok... 100 autóbol 80 szar és aki azt mondja hogy jó az pont azt a 20 autót vette meg :D
  • Csörcsike
    #1927
    Szerintem is azért a francia autók nem a lehető legmegbízhatóbbak. Nagyon sok olyan gondolatot hallottam ezzel kapcsolatban, hogy motorikusan nem a lehető legjobbak. Abban egyet értek az előttem szólókkal, hogy az Amerikai gyártmányok nagyon jók és nem sok probléma szokott velük történni, viszont azt tudni kell, hogy ezeket az autókat nem az itthoni használatra vannak kitalálva(gondolok itt a fogyasztásra és a méretekre is). Nagyon sok olyan típust is gyártanak ezek a gyártók amik meg se jelennek kicsi hazánkba. Gondolok itt az igazi klasszikus sárga New York-i taxikra. Amiket a Ford gyárt de itthon nem lehet kapni, ugyanez a helyzet áll fent a rendőrautókkal is.
  • Csabesz6
    #1926
    Itt a másik:DDDD
  • peteemol
    #1925
    hát ebbe szerintem nagyon nagyot tévedsz, hogy a Francia autó szar...egyáltalán nem szar autó, vegyük például a Renault...ott is olyan autók is vannak, amik odaverik a Citroent és nagyon sok autót...akkor a biztonsági teszteken rendre a legbiztonságosabb autó címeket hozza el...szóval inkább ülök egy francia autóba és eléggé szép a külseje is mostmár...a szüleimnek Renault Lagunájuk van, még az első verzió és nagyon tökéletes állapotba van...soha nem volt vele semmi baj...pedig már 13-14éves autó...amúgy meg vannak ott még a Clio is példuál, amilyen kicsi, olyan jól teljesít...amúgy meg szerintem a leges legjobb autók akkor is amerikaiak, pl : Crysler, Ford , Chevrolet , GMC... azok az autók nagyon megbizhatók...szóval én Amerikai és Francia autókat használnék szívesen...
  • Lammer
    #1924
    meg mindig francia szar :D
  • thoomas
    #1923
    Sziasztok!
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/citroen/xsara/citroen_xsara_1.6_16v_sx_xtra-3931328
    Mit szóltok ehhez az autóhoz? "a francia autó szar autó"-tól kíméljetek:D
  • johngoku
    #1922
    De igazából akkor se vagyunk még nagyon jó árba szerintem mivel elég sokat kérnek érte(ha jól tudom 6milla felett van bőven és ha még extrákat is kér bele az ember akkor.....) De tény hogy nagyon jó autó lett és minden kívánságot maximálisan ki tud elégíteni, de akkor is szerintem egy kicsit túl drága lett. De kétségtelen ha lemegy az ára és talál az ember egy megkímélt használtat akkor igazi kincsre lelhet az ember.
  • morcosharcos1
    #1921
    Hát igazából, a Kugának már akkor lemegy az ára, hogyha kihozod a szalonból, már akkor esik egy háromszáz-négyszáz ezer fotintot...1-2éven beül minimum egy milliót esik a piaci értéke...ilyen a mai auto-s piac, sajnos...
  • neevous
    #1920
    Érdemes lenne elmenni egyhez...ők jobban tudnak állást vadászni.
  • metterko
    #1919
    majd ha kihoz a ford egy másik hasonlót akkor tuti le fog menni az ára szerintem de az még jóval odébb van. Vagy ha elkezdenek a konkurensek kijönni más Kugához hasonló autókkal akkor is esélyes egy árleszállítás.
    Szóval én arra tippelnék, hogy 1-2 év alatt nem fog jelentősen változni az ára, de ne legyen inkább igazam :)
  • Lammer
    #1918
    konkretan nem... 1-2 ilyen munkakozvetitonel le van adva a cévém, de semmi ;(
  • neevous
    #1917
    Fejvadásznál jártál már?
  • DarkSector
    #1916
    oksa thx.
  • Pepsi Twist
    #1915
    semmi 1xrűen meghatalmazod a másik arcot illetve az hatalmazza meg akié az autó aláírjátok és kész általában határozaltan időre kell és akkor nem kötnek bele a határon hogy mivan ha eddig nem érsz vissza meg ilyesmi...
  • Lammer
    #1914
    Ford forumon pont irtak rola... haaat en most igy kihagynam (ha lenne allasom+penzem)...
    (gondolom innen senki sem reges, ezert igy tudtam csak linkelni, hogy felulre keruljon a turbos sierrara reagalt hsz ->)


    Khmmm, akkor inkabb hagyjuk :(