4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Lammer
    #2313
    arra meg nem gondoltal, hogy megbecsulve nem nagyon kernek semmit es olcson kezdoautonak* idealisak**? volt kolleganak volt egy ilyen szivodizele, fogyasztasa tenyleg loalis es a fenntartasa is fillerekbol megvan (like regi kockaswift) ha kihullik alolam a mostani valsagverdam, lehet olyat veszek szivodizelbe (erosen gondolkozok ilyen projekten) :DDDD

    :P

    *srac adatlapja szerint tippelek ilyesmire
    **legalabbis en a korabeli szivodizelre ertem
  • Pepsi Twist
    #2312
    minek neked ilyen fos? :D ezeket csak kókányolni lehet meg bohóc verdát csinálni belőle :D grown up dude
  • Lammer
    #2311
    "elhiszek én mindent, végülis ez az internet."

    ezt amugy roppant mod benezted, mert ha rakuksizol a moderatorok listara, akkor veletlenul ott a nevem.. tovabba ha tovabb nezelodsz a nevek kozott, akkor ott van peldaul nagyrabecsult SQJ kollega is, aki eloben, testkozelbol lathatta az ST-met(neki "kicsi" volt :D)... soot meg a legendas véhatos skorpijat is kiprobalhattam egy rovid kor elejeig... de ha ez is keves, akkor vannak nala megregebbi tagok akik engem igazolnak... most nincs kedvem failblogrol ideilleszteni mokas kepeket, mert azt sem erdemled meg :)

    en probaltam normalis lenni, de latom te csak nyomod tovabb a csipos ironizalast... nagyon sajnallak, inkabb "lepj oda" az 1.2-es fabiadnak, oszt move along... felesleges meddo vita ;)

    (ST-t sajnos meg el kellett adnom, ezt irtam mar korabban is itt :( )
  • matthias92
    #2310
    ja, friss műszakival.
    5ezeré nemaggyuk
  • Magnumrolcsi
    #2309
    TANÍTS MESTER!!!!!!44
    Látom nem tudsz már mibe belekötni, csak ott kötsz ki. Nem kell magyarázkodnod, elhiszek én mindent, végülis ez az internet. :))
    Most menjél kurblizd be az st-t és csapass vele az autópályán, de kettőhúsznál ne add alább.

    ;)
  • Csabesz6
    #2308
    5é megveszem
  • matthias92
    #2307
    szép *.*
    mennyit érhet egy szakadt, '90 decemberi, kombi, enyhén korrodált 1.1-es trabant, új főfékmunkahengerrel, kényelmetlen ülésekkel, új hűtővízcsövekkel, új hőgombával (?), úgy, hogy hengerfejes volt, de javított? fűtés meg túl jó :D
  • Csabesz6
    #2306
    Sose tudni:)
  • milk4
    #2305
    Hát,kb 1999-2000 környékén adtuk el:D Szóval nem látok rá nagy esélyt:D
  • Csabesz6
    #2304
    2 éve nem láttad az autód?
  • Csabesz6
    #2303
    Ha esetleg nincs forgalomban, lehet még szép sorsa.Pl épp restaurálják:D
  • Csabesz6
    #2302
    Regelsz magyaro.hu-ra, (gyk. ugyfelkapu) és ott megtalálod:)
    Én nem regisztráltam, nem is akarok.Várom édesanyát, megnézem az övével Milka kívánságát.
  • milk4
    #2301
    Én is a régi autónk után kutatok.Kíváncsi vagyok,hogy jár még vagy már bontóban van.
  • Kicsizoli
    #2300
    Van valami publikus módja??

    Én is régota vadászom az volt autómat(eladtam anno)..
  • milk4
    #2299
    Ok,kösz:)
  • pxxl
    #2298
    nehogy már egyszerű legyen...bontási papír omg, törzskönyv, rendszám megvan, de a formalmi fogalmam sincs hol van :/ 2 éve nem is láttam a törött vasat. :( :/
  • Csabesz6
    #2297
    Szerintem ha nem fizetsz teljesitmény adót, azért még nem veszik el. (Gondolom erre gondoltál gépjárműadó alatt)
    Forgalomból végleg kivonni csak bontási papírral lehet.Azt meg megoldod, ha muszáj:)
  • Csabesz6
    #2296
    Este megnézem neked.
  • milk4
    #2295
    Valaki utána tudna nézni egy autónak?
    AJG-473 a rendszáma,zöld színű Golf 1.Az érdekelne a legjobban,hogy forgalomban van e még.
  • pxxl
    #2294
    hi!

    tudom nem ide való téma, de sokan vagytok itt hátha valaki tudja :)

    1. ha ki akarom vonatni az autóm a forgalomból véglegesen, akkro elég csak a 2 rendszámtábla, meg némi pénz? És ezt bármelyik irodában megcsinálják? konkrétan én Veszprémben éltem, oda is vagyok bejelentve, de ideiglenes lakcímen pest mellett vagyok, és nem tudok lemenni vp-be ezért.

    2. mi van ha nem fizetem be a gépjárműadót? kivonják a forgalomból? mert akkor hurrá, egy kis időt spórolnak vele nekem :D xD
  • Lammer
    #2293
    francba mindig elfelejtem, hogy mar nem vagyok vip :D

    szoval edit:
    minek is pillantsak ra a sajat oramra? pont AZERT irtam le neked az en esetemet, hogy peldaul szolgaljak es felhivjam a figyelmedet az ora pontatlansagarol... ;) sry, hogy ezt te teljes tamadasnak veszned ;> remelem nem haraxol meg, hogy egybemostalak a nepiteletes majmokkal, akik kokemenyen elhiszik, hogy a (pelda) szarjuk tudja az x+20 km/h-at vegre... holott fizikailag lehetetlen :) tok olyan volt az irasod, mintha te el is hiszed komolyan ezt a valotlansagot (nekem ez jott le az odalepos hangvetelbol :D) ;) never mind... kar vitazni ilyen hulyesegeken :)

    amugy remelem tisztaban vagy a kovetkezo dolgokkal: x fordulaton leadott maximalis teljesitmeny (azert nem irok maximum megengedett fordulatot (aka tiltaskivetel -> mert lehet nagyobb fordulaton a nevlegesen leadott teljesitmeny joval alacsonyabb, iigy valtas okozta fordulatszameses ellen amugy tok jo,de...) vs attetelezes, vegattetel, vs legellenallas vs gumimeret vs tomeg vs stb... ezt mind ki is lehet matekozni, ha van egy kis kedved ;)

    remelem nincs harag amugy!
  • Lammer
    #2292
    nem kell a kimagyarazas... haaat az "odalépünk neki úgy 170ig" szoveg vegulis tenyleg nem az... hagyjuk mar :D

    Tovabba felesleges ez a fingja sincs szovegezes... adott egy gyari adat, pont... meg a te special editionod aminek, ha "odalepsz" akkor 170-et tudja vigan :DDDD

    yaaay...

    ggnore
  • Magnumrolcsi
    #2291
    Nem látom értelmét a folytonos idézgetésnek, pillantsál már rá a saját írásodra is. Nálad is elég sokat csal akkor az óra. 208->220
    Veled ellentétbe én nem arra hokizok, hogy mennyi az autó végsebessége. És csak Te akadtál fent azon a szövegen. Nem nagyzolásból írtam, csak amit LÁTTAM AZ ÓRÁJÁN!!! Nem tudom mi a faszt nem lehet ezen érteni?
    Másik, hogy senkit sem ámítottam. Legjobban meg azt bírom fingja sincs az adott autóról, de megmondja a tutit, legyen az bármilyen típus.


  • Csabesz6
    #2290
    lol, ide is
  • skate00
    #2289
    Ae86szerintetek megéri ?
    szerintem még ujjá lehet éleszteni, sok munkával, meg valamennyi pénzel.
  • Pepsi Twist
    #2288
    azé írtam...
  • Zsolti9014
    #2287
    Találtam is.

    E30 :D

    Mobile24-en tehát szebbek vannak. Nem is itthon, az igaz.
  • Zsolti9014
    #2286
    ja, amúgy E36-ból is van már 3.2-es ugye?
  • Zsolti9014
    #2285
    nem tervezek mostanában autót venni, meg ez már nem is az a kategória, amit meg tudok fizetni. egyelőre inkább megtartom a Suzukit. :)

    de amúgy valószínűleg igazad van.
  • Pepsi Twist
    #2284
    ez 1 fos :D 286 lovast nem éri emgvenni a 3.2est az igazi az frissebb meg jobb meg drágább de jobb :)
  • matthias92
    #2283
    az az egyetlen gond, hogy akna nincs, szakértelem se, szerelőkkel csináltatni meg drága és kérdéses (tudjátok, mennyire megbízható), pláne úgy, hogy az egyetlen normális autószerelő a környéken már sajnos nincsen közöttünk.
    meg persze a szülők sem támogatnák, de tudjátok, ami késik, nem múlik
  • Zsolti9014
    #2282
    az a baj az ilyen autókkal, hogy most így ránézek, tetszik meg minden, erő is megvan benne, de érdekes tulajdonosaik vannak. :) Meg mondjuk 250 ezer km az sem kevés. Ez a baj az M3-asokkal, ritka az olyan ami teljesen rendben van kívül-belül, és normális gazdája volt.
  • Pepsi Twist
    #2281
    most rajuljak a ventoval hogy valahol 280 fölött van a vége? :D
  • Csabesz6
    #2280
    Brrr...szintercuplung AS?D?AS_D
    MEg szépségdíjas. Anyám borogass:D
  • Csabesz6
    #2279
    Nem pont erre gondoltam:)
    A beleölt pénz/idő/munka arányokra akartam célozni.Tulajdonképpen ezek szinte majdnem mindig magának az építőnek éri meg, de neki NAGYON.
    :))
  • Zsolti9014
    #2278
    egy jó állapotú most is rengeteget ér.
    egyébként van nálunk a városban egy nemrég elkészült I-es GTi, világoskék, semmi matricázás, feltűnés, jó nagy aluval, csak a motorja nem gyári már, igaz az 1.8 volt az alapja, kétliteres turbós lett belőle.

    Ha a BMW szóba került, abból nekem E30 vagy E36 M3-tól újabb/jobb/erősebb/stb. nem is kellene.
    NEM a reklám helye, de ez pont jó lenne. :)

    Mondjuk az álomautóim közt van a Lada is, jelenleg nem tudnám fenntartani, de egyszer még úgyis lesz. :)
  • matthias92
    #2277
    lehet, hogy most perpill nem éri meg, de szerintem 15-20 év múlva, egy tűzpiros 1.8 gti jó állapotban sokat fog érni. szerintem.
  • Csabesz6
    #2276
    MINDENT meg lehet csinálni, csak kérdés hogy megéri-e.
  • matthias92
    #2275
    isten egy autó, az fix. Ha tehetném, meglepném anyáékat eggyel (a család kedvenc autója volt), de manapság nagyon ritka (szerintem) találni jó állapotban lévőt.
    Talán összetákolni lehet házilag, egy kisebb alapból az 1.8-as GTI alkatrészekkel. meg dizájnelemekkel (gti csík), de szerintem már az sem lenne olcsó mulatság. Ott meg azon bukik az egész, hogy motorcsere miatt bibis lenne a forgalmi. :(
  • Csabesz6
    #2274
    Hát az pedig egy kis méregzsák, simán hihető:)
    Ha golf, akkor MK1 GTi.
    De nem kell golf:P