4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • thoomas
    #2353
    Azt azért csak jó lenne tudni, hogy az "1 milla fölött", és a "bőven 6-7 millat alatt" kifejezések mennyi pénzt jelentenek:D
  • zsoflas
    #2352
    Bocsi, hogy eltűntem, de nem tudtam erre nézni mostanában. Viszont visszaolvastam és reagálnék. Szóval autót keresek még mindig, a projekt áll továbbra is, nem volt időm ezzel foglalkozni most nagyon sajnos, de most újra elkezdenék. :) A leírt paraméterek lehet, hogy kicsit ellentmondásosak, de nehogy már ne legyen egy városi autó egyszerre biztonságos és sportos? :D Egyébként az olcsót tényleg kihagytam, de annyira nem is szempont azért, mert 1 milla alatt úgy se kapok normális autót, ami meg efelett van az már meg drága... :P De azért bőven legyen 6-7 milla alatt, nem kell nekem egy mercedes... Egyébként nem is olyan rossz ötlet ez a Swift, nyilván nem az a régi, randa fajta, hanem a legújabb. Mutattak nekem róla egy cikket (Suzuki Swift). Ha jól tudom még nincs Magyarországon, de nyilván lesz egyszer, legalább egy éven belül és akkor már megérte rá várni, mert 94%-os összesített biztonsági értéket ért el vagy mit...
  • Pepsi Twist
    #2351
    sztem kuka :D
  • matthias92
    #2350
    de lehet, hogy nektek van igazatok.
  • matthias92
    #2349
    hát olyan ricsaj volt, mint mikor szakadt valami. utána sebességet váltani nemlehet, a kuplung pedig nem emel ki, vagy hogy szokták mondani. gondolom bovden szakadt.
  • Zsolti9014
    #2348
    igen, én is a kinyomócsapágyra gondoltam, még a Fiatomnak volt olyan gondja, de az valóban általában kinyomott kuplungnál csendesedik, míg felengedettnél kicsit csikorgó-nyikorgó hangot hallat.

    Ez a "BÁRMI lehet", ez tetszik! (mármint nem a kérdező szempontjából nézve) És milyen igaz! :)
  • Csabesz6
    #2347
    1.spirál
    2. ha ricsaj van, akkor ott gond van:D
    Legtöbbször a kinyomó csapágy szokott szólni, de az nem olyan durva. Meg legtöbbször az pont kinyomott tengelykapcsolónál csendesedik el. Nem tudom nálad mi lehet, főleg hogy váltani sem tudsz.Ahogy mondani szoktuk, BÁRMI lehet:)
  • Csabesz6
    #2346
    Szerinted nem erre akartam utalni?:D
  • matthias92
    #2345
    hát nekem az autószerelő az az, aki kisvárosban saját izében alkot, szervíz meg az az autószervíz, ahol nagyüzemben nyomják : D
    én még életemben nem csináltam ilyen spirálos dolgot, bár valószínűleg megbírnám csinálni, annyira nem lehet nehéz. :D
  • Pepsi Twist
    #2344
    autószerelő, szervíz között mi a különbség? :D 1 ilyen spirál dolgot én is megcsinálok xD
  • matthias92
    #2343
    sima autószerelő megbírja csinálni, nem kell szervízbe vinni, ugye?
  • Zsolti9014
    #2342
    az szintén a spiráltól lehet.

    robogón találkoztam már olyannal, hogy kicsúszott, ugyanazon a motoron többször is a házból, ezért nem számlált km-et, és nem mért km/h-t. a szakadás gyakoribb.
  • matthias92
    #2341
    a kilóméterek sem pörögnek benne, azt kihagytam.
  • Zsolti9014
    #2340
    előbbi sztem km-óra spirál (szakadt vagy csak kicsúszott-utóbbi ritka) előbbinek előjele lehet a kissé ugráló mutató
  • matthias92
    #2339
    tudom, nem ide kéne, de kilóméteróra nem mér. mi okozhatja? (corsa b)
    más: kuplungbenyomásnál nagy ricsaj, mintha a bovden (ígykell leírni? :D) szakadt volna el. sebességet nem tudok váltani, viszont a pedál nem esett be (teljsen legalábbis). tippek? (utóbbi trabi)
  • Magnumrolcsi
    #2338
    Baráté a kocsi.(nem reklámból tettem fel, nem is fényezni!) Egész jó, nem érezni rajta az alulmotorizáltságot. Vannak hiányosságai is az biztos.
  • dx
    #2337
    nem is az,hanem sokat fogyaszt,cserébe tényleg nem dinamikus.
  • Csabesz6
    #2336
    Szerintem ehhez a kasztnihoz kicsi az a motor.
  • Magnumrolcsi
    #2335
    Bővebben?
  • Csabesz6
    #2334
    1.6
  • Magnumrolcsi
    #2333
    Egész jó. :)) Utóbbi pár hónapban sokat állt.
  • Pepsi Twist
    #2332
    de, de nap mint nap látom, viszont ezt azért írtam mert van az FPS Doug és ő lőtte a gépére :D "this is my PC and its OWNS" :D
  • neevous
    #2331
    Nem eladtad?
  • Pepsi Twist
    #2330
    This is my car, and its OWND!!!!
  • Csabesz6
    #2329
    hátőőő...
  • pxxl
    #2328
    kép1    kép2
  • milk4
    #2327
    Hát akkor ennyi:(
    Sok szép emléket hagyott a gyerekkoromban:)
  • pxxl
    #2326
    99es honda civic. 3 ajtós citromságra stb. nincs képem itthon, de holnap tudok egyet mutatni

    itt van pár kép az újjáélesztésről
  • Csabesz6
    #2325
    Milyen autó?:(
  • pxxl
    #2324
    összetörtem a vasat, aztán nekiálltunk újraéleszteni, csak közben elköltöztem, és azóta nem láttam a drágaságot, a projekt abbamaradt, a törzskönyv meg most jött meg nemrég.
  • Csabesz6
    #2323
    kár:\
    Bízzunk benne, hogy lesz jobb:)
  • Lammer
    #2322
    sajnos... de 'asszem emlitettem volt :(
  • Csabesz6
    #2321
    Ne bassz, eladtad a Mazdat is?:O
    Vagy ezt már beszéltük?
  • Csabesz6
    #2320
    Nem bizony, egy VW az VW marad:Ð
    Na jó az 1600TL az menő:) Ráadásul a Vento bután hajt, innentől kezdve meg főleg hidegen hagy.
  • Csabesz6
    #2319
    A gépjármű nyilvántartásban lévő adata:
    Rendszám: AJG-473
    Gyártmány: VOLKSWAGEN
    Típus: GOLF GTI
    Szin: VILÁGOSZÖLD
    A jármű körözés alatt áll? NEM
    A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás adatai: A Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) állásfoglalása alapján adat nem adható ki.
    Egyéb: A lekérdezett jármű nincs forgalomban
  • Lammer
    #2318
    grrr, ezt sosem szokom meg, hogy nincs edit :D

    szal Soot! utan akartam irni, hogy most jelenleg kb a te kocsidbol van egy olyan erzesem, hogy 15 ilyet tudnek venni az enyimbol :DDDD ez van! egyszer fenn, egyszer lenn :)
  • Lammer
    #2317
    ne aggodj... en is szarra 24-eztem magam anno+szabadidomben, meg haverom vallalkozasaban serteperteltem, mint IT supporter (ceges szervereknel serteperte tobben, sima usereknel meg a szokasos szenvedes)... volt egy korszakom amikor nagyon jol ment(2 fizu)... aztan munkanelkuli lettem+haverral megromlott a viszonyunk (pedig eleg sokaig birtuk egymast)... es utana el kellett mennie a turbos osszos mazdanak (pedig az mar ott allt, hogy a modern gyari sti+evokat idegesitettem vele, mert nem tudtak elmenni :DDD) is, meg az ST-nek is :((((

    Tavol alljon tolem a szandek, hogy leneztem volna a kocsidat! Soot! Csak hulyen jott ki az egesz! remelem tenyleg nincs harag!
  • Magnumrolcsi
    #2316
    Mit csináljak azzal, hogy ott a neved? :) (nem kötekedni akar)
    Láttam már az ST-d régen, nekem csak erre futja(és nem bánom), őt tudom csak fenntartani saját magam(és nem a szülők). Majd ha úgy alakul lesz egy Omega 2,5 TD, szépen helyrehozva.

    ..
  • Lammer
    #2315
    "semmilyen ventot"

    lehet perverz, de nekem iszonyat bejon a vento, mint forma :DDD

    na azert egy ilyen "huzott" moddolt turbos 4motion ventot valld be, te is elfogadnal, nem? :D <---

    de kar, hogy gyarilag nem volt ventobol 4wd (jol tudom, javitsatok ki, ha nem!)

    Pepsi Ventoja is ószom lehet, csak kar, hogy elol hajt (bu"n)
  • Csabesz6
    #2314
    1.nem kell neki, olvass meg tanulni(!)
    2.nem vagyok vw fan (sőt), de többre értékelek egy szép egyes golfot, mint egy húzott, semmilyen ventot