4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Floyd86
    #2513
    eNorti! Ugyan már Japán autók! Bla-bla:) Nincs bennük szív. Lehet bármilyen megbízható, ha unalmas fostalicska! Bezzeg az Alfák! Én mindenkinek az javaslom, régi Alfa boxermotorral. Csak fontolja meg hogy melyiket.

    Alapvető tanácsokat EZEN az oldalon lehet találni!
  • Csabesz6
    #2512
    :) Láttam élőben párszor, hatalmasat szól.Kint volt évadzáró futamon is, tavaly ő nyerte Sierrával az OB2 mezőnyt (idén Streetnek hívják).
  • Lammer
    #2511
    uppsz, ez nekem most uj!

    Foka RS elotti Focus ST hatulkaparosan!

    KATT
    Erdemes megnezni a video elejet... :)

    De szerintem ezt rajtam kivul mar mindenki ismeri :)

    Kedves Ford... Nem igy kellett volna eredetileg is?
  • eNorti
    #2510
    Csak, hogy a témánál maradjunk, én a Japán autókat említeném meg. Azon belül is a régi Civic-et. Ár érték arányban nem sok jobb autót találni. A motorja gyakorlatilag elnyűhetetlen, bár az igaz, hogy eléggé hajlamos a rozsdásodásra.
    A Toyoták is jók, főleg a 2005-2006-os Corollák, meglepően jól tartják az árukat és garantáltan nem rohad le és el sem. Igaz borsos egy kicsit az ára, de inkább egy Corolla mint egy A3-as Audi ugyan ebben az évjáratban, kategóriában vagy bármi más. Nem mintha bármi bajom lenne az Audival csak egy példa volt. Természetesen ez privát vélemény.
  • Lammer
    #2509
    *sigh*
  • Pepsi Twist
    #2508
    konkrét adatokat sose mértem, de a végsebességével sem voltam tisztába az autónak :D
  • fifi
    #2507
    nyugi öcsi...
    ő is meg tudja magát védeni ha akarja...
  • fifi
    #2506
    "normalis erzesu sportauto kedvelo embernek az arcara mosolyt csal az elsokerek hajtas???"

    na ezért...
  • Csabesz6
    #2505
    :) kutyabol nem lesz szalonna, na:P
  • Lammer
    #2504
    erre csak annyit tudok mondani, hogy amikor kijott a Foka RS a maga 305 pacijaval, akkor nalunk sokkal kompetensebbek is nagyjabol azt nyilatkoztak, hogy jo-jo ez a "revonákl+fwd" kombo... de azert lehetne 4wd vagy rwd inkabb :)
  • Lammer
    #2503
    biztos jo erzes volt, hogy meg 3ik-ban is kapart, mi? :DDD idealis korulmenyek kozott beszt, amugy meg... :) Mutattam egy videot korabban, emlexel? alaheggesztettek eleg kulturalt modon egy haldexes formosünt a turbo veerhat vento ala... az "adta", nagyon :))

    Amugy mertetek a 0-100 (200)-ra mennyit lepett? csak kivancsi vagyok ^^
  • Csabesz6
    #2502
    Mitől tuningmester? Nem hinném hogy ismered Lammert, látván hogy ilyen lekicsinylően nyilatkozol...
  • Pepsi Twist
    #2501
    am itt a legnagyobbat a ventom lépett :) és az is FWD
  • Lammer
    #2500
    ennyi :DDDDD
  • Pepsi Twist
    #2499
    sztem legjobb a helikopter nem tom mit vitatkoztok...
  • Lammer
    #2498
    en mar le sem merem irni, hogy mekkorat lepett a kis turbos Mazdim, mert jon fifi es jol leolt... pedig az tenyleg lepett (4wd, nagy turbo, 1.1 bar stb) de mar felve irom le az ilyen trollok miatt :(
  • Lammer
    #2497
    na jo, mostmar uncsi... mit vetettem ellened, hogy igy ramszalltal? Minek szivozol, most oszinten? Miert kell ez az undorito lenezo ocska duma???

    Nem jott be (szecskavago vs urtartalom fail), nomeg a fantorpikus 2 tized vazze... 'evva -.-

    miert kell ez a f@szsag? most oszinten? miert? miert faj az, ha egy normalis erzesu sportauto kedvelo embernek az arcara mosolyt csal az elsokerek hajtas??? (igen ilyen szinten a Fiestam is gagyi volt, nabummm, de legalabb beismerem)...

    En kertem elnezest -.-
  • fifi
    #2496
    dehogy...
    egy pillanatig nem fogok vitatkozni!

    részemről tképpen ennyi is...
  • CharrDen
    #2495
    Kár volt leírnom, olyan flame kerekedett itt, rossz nézni :(
  • fifi
    #2494
    nevezhetném szecskaVÁGÓnak is...

    lényegtelen
    a fontos, hogy van hivatástudatod, és ki is állsz mellette!
    ezt becsülöm...
  • fifi
    #2493
    nekem eddig sem volt kérdésem kedves tunningmester barátom...
    volt alkalmam ST-hez is, és Cuprához is...
  • Csabesz6
    #2492
    kit érdekel mekkorát lép, ha kanyarban sosem fog IGAZÁN JÓL mozogni.
  • eksy
    #2491
    RWD = A vezetés élménye és pont.
    FWD = B-be jutás élménye.
  • Lammer
    #2490
    (damn, nincs edit :D)

    de ezen a szecska szovegen rohogtem a legtobbet :DDDD

    szecska... jah mekkora moci is van az ST-ben? jah? feltoltetlen 2 literes... a cupradban meg feltoltott 1.8??? ... szecska... :DDDD KEEEEESZ :DDDDD
  • Lammer
    #2489
    (elozo genes Leonosok voltak, az kimaradt, ehh)
  • Lammer
    #2488
    ad1: FAIL1 -> Mar nincs fiestam (parszor leirtam) :D
    ad2: FAIL2 -> Azert megnezem azt az ugrikot... mivel Cuprat irtal ezert ha jol tudom az gyarilag ugye 180 lovas igaz? nos, ha jol tudom 7.7-et tud 60 mphra... Fiesta ST meg 7.9-et 60 mphra... LOAAAAL! :DDDDD Tavaly meg jartam ST talira (kihalt hosszu egyenes szakasz egy felig elzart terepen) es ott futottunk ossze arra bandazo Seatosokkal... Tok jokat eldumaltunk, meg gyorsulgattunk veluk... Volt sima Cupra, dizel Cupra, nagyon megtolt Dizel cupra, 4x4-es benyas Cupra stb :D Erdekes a sima FWD Cuprakkal tok egyenloket mentunk (Sot az 1ik tipustars el is veregette oket, de a tarsunk minket is lekent, jol tolta :D), a nagyon megtolt dizel vert el csak minket... az sem veszesen :]

    Egyeb kerdes!?!? ;)
  • fifi
    #2487
    csak arra akartam célozni kedves tunningmester szaGértő barátom, hogy persze FWD meg a többi klisé, node azért egy 1.8T Cupra hiába elsőkerekes, akkorát ugrik, hogy neked ahhoz a szecska Fiestádat sokáig fog kelleni hergelni...

    de természetesen biztosan neked van igazad...
  • Lammer
    #2486
    LOL! :D

    ember, kivancsi lennek miert jobb az FWD egy sportautonal, mint az AWD,RWD hajtaslanc? Mert azt alairom, hogy a hetkoznapi teszkobajarashoz meg meloba kivalo az FWD, mert hulyebiztosabb es szarabb idoben talan biztonsagosabb egy piciket az RWD-nel... de egy "sportautoban" FWD???
    Biztos en vagyok a hulye, meg szinte az osszes ertelmes gyarto, de lehet neked van igazad :D
  • fifi
    #2485
    mondja a tunningmester...

  • Lammer
    #2484
    azok 9X %-ban Fwd-k -> sportauto fwd, megalol

    ha mar "sport" leon, akkor legyen mar 4x4-es vr6 :PPP
  • CharrDen
    #2483
    Az én szívem vágya egy fekete Seat Leon sportváltozat :D
  • thoomas
    #2482
    Kicsit elüt az aktuális témátol, csak találtam vmit:D. Szóval, lőjjetek le, kövezettek meg, de ha nekem most lenne 2 millió forintom, és kéne egy jó kis takarékos családi kombi, akkor ilyet vennék: http://www.hasznaltauto.hu/auto/dacia/logan/dacia_logan_mcv_laureate_1.5_dci_7_sz.-4180149

    Az évjáratot is érdemes megnézni. Persze az más tészta h miért akarja eladni vki az ilyen friss autóját...:D
  • Csabesz6
    #2481
    Végre valaki:)
    Azért azt ne felejtsük, hogy a "mezei" 4AGE 115-125 lóerős, piactól függően. (Bluetop, Redtop, stb)
    Szériában a Blacktop tud 165 lovat (20 szelep, hengerenkénti folytószelepek, stb), illetve a Silvertop hasonló még.Ezeket AE110/111 Corollákba szerelték, csak is JDM.Ezeket a motorokat aztán előszeretettel lapátolják ide oda, rengeteg swap varia van:)
    Amúgy szerintem az enyém szebb, ezen már csúnya az a front műanyag.
  • Pepsi Twist
    #2480
    azé SL merciből elegánsabb kiszálni a kaszinónál :)
  • Lammer
    #2479
    ja es megaperverz, de kulsore nekem totalisan bejon :DDDD
  • Lammer
    #2478
    Csabesz irasai beinditottak! :]

    OMG, EZT NEZZETEK!

    Ezt nezzetek!Retro Toyota Starlet rwd japani tulajos drift auto :)

    Tudom nem szabad igy szamolni, de en azert kiszamolom, ha nem gond...

    hogyassszondja: 781 kg-ra (!!!) jut 165 (4A-GE rulz!) pacika... A hazai autosujsagiras totalisan el van varazsolodva a gordini Clio RS-tol... 1240 kg es 203 lo... es raadasul elsokerekes (megalol)... jo matekozast...

    na jo, konnyitek :) Ha a Clionak elnezzuk a hajtasbeli kulonbseget, akkor ugye 261 lovasnak kellene lennie... ennyi... es mennyire mas mar :) En tuti egy ilyen kis genyogombocot (Starlet) valasztanek :)))) Mielott jottok, hogy fuj az oreg meg mar olcso, meg biztos gagyi :) Egy olyan Gordini arabol szvsz tuti futna egy 4a-ge swapra, palyacuccokra, lakatolasra, fenyre miegymasra... es meg tuti maradna penz is ^^

    lehet utni :]

    ps: nem beszelve egy korhu, teljesen veteran kompatibilis kulsovel mekkora sleeper a linkelt auto ^^
  • CharrDen
    #2477
    Sziasztok! Erről a kettőről mi a vélemény? (Autó maga az oké, csak azt nem tudom hogy ez az eladó így korrekt e. Nem vagyok képben az árral.)

    Első.
    Második.
  • Csabesz6
    #2476
    Pontosan.Biztonságot ilyen idős autóknál nem érdemes keresni, max ha picit nagyobb kategóriás (de ez sem garantált).
    Ha egyben van az a Starlet, és mindig megkapott mindent, és te is megadod neki, akkor nem kell sokat költeni.De arra fel kell készülni, hogy ha valamit cserélsz, és gyárit veszel (márpedig sokszor azt KELL), akkor mélyebben zsebbe kell nyúlni, mivel japán.De cserébe tartós is lesz.Elvileg:)
  • Palinko
    #2475
    szerintem képről is látszik hogy nem valami biztonságos, kevés a gyűrődő zóna, de az igazság hogy ilyen árkategóriában, évszámmal nem is nagyon illik feszegetni a biztonság témát.
  • CharrDen
    #2474
    Ja az egyik legfontosabb dolgot elfelejtettem megkérdezni. Vagyis kettőt. Ez mennyire biztonságos? Mennyire lapít be, ha belémjönnek? És mennyit kell a motorra és egyéb részeire fordítani havonta?(ha cserélgetni kell dolgokat)