4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Csabesz6
    #2553
    Skorpi póva, muahahaha:DDDD
    Csak szőrözök, örülök hogy boldog vagy vele:)
  • Sir Quno Jedi
    #2552
    Nnna, végre elkészült a skorpim, ma már azzal jöttem be! Érdekes hangja van mondjuk (megint vihetem kipufogóshoz), mint egy tanknak. Viszont új radiátor, új ABS fullra, új fékcsövek, pofák, betétek, új olajak, full téliesítés, javított hifi.

    Most, hogy hetekig az 1.6 115le Hyundai-ommal jártam, tök fura volt a skorpi, mintha egy ultranehézkes gigabálnát vezetnék, ami viszont keményen megugrik povából, ha kell. :D Főleg itt a Jánoshegyen lehet érezni a nagyobb motor adta élvezeteket.
  • Pepsi Twist
    #2551
    ezt úgy hívják hogy eladásra összetákolt fos :D
  • Floyd86
    #2550
    Hello! Bármilyen autót vesztek is, arra nagyon figyeljetek, hogy okosan válasszátok ki, szakértő segítsen! A totálkár nyomait is könnyedén el lehet tüntetni, és alig marad nyom! Törött autós átverés
  • matthias92
    #2549
    se dízel, se francia autó... :$
  • Pepsi Twist
    #2548
    xsarahoz még annyit hogy 110ló gyárilag na most olcsó csippel 150ló és megy mint a golyó és alig fogyaszt 5 litert :D
  • Pepsi Twist
    #2547
    ez? vagy ez?
  • Pepsi Twist
    #2546
    dízel jöhet?
  • Csabesz6
    #2545
    1.6
  • matthias92
    #2544
    legfeljebb 5 éves autóra, az elkövetkezendő 6-7 évre lenne szánva, és kb. évente 40-50 eKm kerülne bele.
  • Zsolti9014
    #2543
    korban nem tudom mire gondoltok, de Focusból már akár 1 millió alatt is akad szép számmal 2001/02 körüli. A kicsit újabbak ára sem verdesi a egeket, szerintem egy 1.6-tal jó választás lenne, de ha nem kombi, akkor talán az 1.4 sem vészes, de tapasztalati szinten nem ismerem egyiket se.
  • matthias92
    #2542
    nekem is tetszenek a Focusok, egész szép árban is vannak.
    Kombit édesanyám (neki lenne az autó) nem szeretne, szedán, vagy ferdehátú autók jönnek be neki.
  • Csabesz6
    #2541
    Focus szerintem nem hülyeség.
    Fasza kis futómű, szép dizájn, megbízhatóságról nem tudok semmit, de nem hallottam hogy nagyon nagy baj lenne velük...passz.
  • matthias92
    #2540
    a csomagtérhez meg annyit fűznék, hogy a mostani autónknak csupán 280 literes a csomagtartója, még is elférünk benne, pedig volt már rá példa, hogy külföldre mentünk vele 5 eltöltött napra. minden elfért benne. :))
  • Zsolti9014
    #2539
    Suzukit nem akartok, akkor én sem fogom erőltetni :D (pedig 1,6-1,7 körül jól felszereltek vannak, akár 1.5-ös Swiftből is), hanem inkább figyelmedbe ajánlanám a következőket:

    Nissan Almera EZ PL Nekem legalábbis tetszik, az 1.5 elég jó is állítólag, elég jól felszereltek vannak. Igaz, a népítéletek között mindkét véglet képviseletében írnak róla, ezért érdemes jobban utánanézni, ha érdekel valakit.

    Vagy Ford Focus esetleg? 1.6 vagy 1.8, Ghia felszereltséggel, akár kombiban is.
  • matthias92
    #2538
    vhol azt olvastam, lehet :$
  • Csabesz6
    #2537
    ABS utólag?:\
  • matthias92
    #2536
    amit látok, hogy a mienk jobban el van kopva. :DD
    ez 2005/12. havi, bár essentia. óra szerint 78k van benne.
    Igazából a legnagyobb gondot az okozza, hogy nincsen túl nagy keret (1.6-1.7 max) rá.
    Azok az autók, amik olcsók, pedig siralmas töréstesztekkel rendelkeznek (pl. aveo, bár lacettit nem tudom, milyenek). Suzukit meg nem szeretnénk venni.
    ABS mennyibe fájhat egy B corsába utólag? vagy nem éri meg?
  • Willi Betz
    #2535
    Jó,hogy ilyen sok minden van benne,viszont ez 2004-es. Modellváltás utáni közvetlenül. Én inkább 2006 körülieket nézegetnék ebből. No meg kicsi a csomagtartója (350 liter),persze ez egyén függő,de ha már egy átlagos családnak kell - 1 gyerek,két felnőtt - akkor javasolt a kombi. Abban kényelmesen elférnek a cuccok utazás alkalmával. Motor variáns maradhat ugyanígy 1.8,az újabbak már 140 lóerősek. 1.4,1.6 nem rosszak,csak már lehet kevés ehhez a karosszériához. 90 és 115 lóerősek.
  • Csabesz6
    #2534
    Nézd meg azt a kormányt, egyből saccolhatsz kilométert:D
  • matthias92
    #2533
    erről mi a véleményetek? nekem nagyon tetszik, bár ami ellene szól:
    - nincs megadva hány km van benne
    - autókereskedéstől (?)
    - kicsit messzi van tőlünk (Jász-Nagykun-Szolnok megye legdélibb része)
    - 6 éves
    - 1.8 -as, bár ezmég annyira nembaj
    de állítólag szervízkönyves (legalábbis az van beírva), meg minden szar extra bennevan.
  • fann
    #2532
    Ezer hála, köszi szépen!
  • Floyd86
    #2531
    © fann ! Ezen az oldalon nyugodtan érdeklődhetsz, szakértő válaszol, régi motoros a szakmában, tud majd segíteni!
  • zeneimádó22
    #2530
    Esetleg még az expressz autós rovatában nézd meg, sztem azt érdemes. Autópulton találhatsz róla érdekes cikkeket.
  • fann
    #2529
    Sziasztok!

    Én jelenleg egy használt 3-as BMW-t szeretnék venni, ebben kérném a segítségeteket. 5 Évnél ne legyen idősebb. Árak? Tippek? (használtautón már néztem )
  • Lammer
    #2528
    Bar mondjuk jobban belegondolva DCS-ek megdobhatnanak egy 164-os Q4-es turbomonsterrel... nem tiltakoznek

    ('hama' 6 henger, akkor hajtson mindenho' )
  • Lammer
    #2527
    Mondjuk egy 75-os Alfat en is birtokolnek egy rovidke ideig... engem csak a 3.0 V6 verzio erdekel ^^
  • Csabesz6
    #2526
    145QV adja, még fwd-vel is.Megbocsájtom neki:D
    75 2.0 vagy V6 NEED. Pont. Gyönyörű doboz, imádom, egy ideig kibírnám a nyűgjeit.Guilia GT, az álom. Montreal?:P...stb stb
  • neevous
    #2525
    Nekem még egy 145-ös is kéne.
  • pszihopata
    #2524
    úgy vagyok vele mint aki le akar szokni a cigiről,nehéz,de próbálok ellenállni mert tudom hogy káros.....:)
  • Csabesz6
    #2523
    tudom, 75:D
  • pszihopata
    #2522
    nekem már volt:)
  • Csabesz6
    #2521
    beteg ember vesz, nekem kell egy egyszer:)
  • Csabesz6
    #2520
    hulye vagy
  • pszihopata
    #2519
    okos ember sosem ,értelmes ember max 1-szer vesz alfát

    a találkozókon ott a maradék:)
  • eNorti
    #2518
    Ezen nem veszünk össze, mert alapjában véve a szívem az Olasz autókhoz húz, de sajnos vagy nem sajnos az eszem mindig felül kerekedik. :)

    Hallod megnéztem az általad linkelt oldalt, jól összefoglal mindent az adás-vételről érdemes megkukkantani. (ez az)
  • Lammer
    #2517
    :DDDDD

    [jot nevetett]
  • drevil666
    #2516
    tessék választani!:)
  • drevil666
    #2515
    TOYOTA LAND CRUISER 4.5D V8 EXECUTIVE 2009
    Honda Accord 2008 2.2 tdci Sport
    Ford Mondeo FORD MONDEO 2.2 TDCi Titanium
  • Palinko
    #2514
    alfát én is szeretem de boxermotorral csak autóbuzinak ajánlanám :D