4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • automaniac
    #2593
    Ti már hallottatok egy Motorcheckup termékről? Egyre többet hallok mostanában erről az olaj diagnosztikai dologról. Egy csepp vér, egy csepp olaj szlogennel! Megmutatja, hogy van-e üzemanyag meg hűtővíz a motorolajban és valamilyen szinten képes kimutatni, hogy milyen állapotú az olaj még azaz mikor lenne célszerű lecserélni! Elég sok jót olvastam róla. AZautó magazinban volt egy terjedelmes cikk róluk és tesztelték több autón is... ja és egyből az itatóspapír jutott az eszembe, de sajnos azzal nem helyettesithető..:))) www.motorcheckup.hu oldalon találni bővebb infót erről a tesztről!
    Nagyon gondolkodom azon, hogy rendeljek belőle 1-et! Azt is olvastam. hogy 3.500 forintért kapható, egy próbát tuti megér szerintem! Meglátjuk mit tudnak a németek által fejlesztett motorolaj állapot teszt meg ez a nagy nevű TÜV....:)))
  • Pepsi Twist
    #2592
    ok kiváncsi vagyok meddig várjak XD
  • neevous
    #2591
    Hát még mi...
  • Pepsi Twist
    #2590
    kiváncsi vagyok meddig "nem" lesz fényképezőm :D
  • Ronny
    #2589
    Bejött a cipőfűzős mutatvány?
  • Csabesz6
    #2588
  • Pepsi Twist
    #2587
    aha, valóban nincs ;) khmm
  • pszihopata
    #2586
    cadillacről hadovál de fényképezője nincsen

    elég laza börtön ahol net is van
  • Csabesz6
    #2585
    Szedánok szépek ezekből:)
  • Csabesz6
    #2584
    hol?
  • Pepsi Twist
    #2583
    ja jó volt szépvolt de most itt jobb :D
  • Lammer
    #2582
    jah, mintha emlitetted volt, hogy Szegedi vagy... Gondoltam eleg jo lehet ott elni, hogy Escaladdel rohangal az ember :DDDDD
  • Pepsi Twist
    #2581
    honnan tudjam, má jó ideje leléptem az országból :D
  • Lammer
    #2580
    jon-job :C
  • Lammer
    #2579
    En is legszivesebben valami (na nem akkora, mint a teid) kulturalt AWD doggel szeretnek jarni (5os xdrive, legacy pl.)... de sajnos most csak max almodozhatok rola :}

    nincs valami decent jon nalatok Szegeden? ^^
  • Lammer
    #2578
  • Pepsi Twist
    #2577
    ammá régi
  • pszihopata
    #2576
    VW Vento Owner:P
  • Pepsi Twist
    #2575
    AWDvel járok :D 6.2 literrel ^^
  • Zsolti9014
    #2574
    simán kéne, ha most akarnék autót venni. :)
  • Lammer
    #2573
    jo allapotu old school kis RWD Volvo eniván? ^^

    [URL=http://www.hasznaltauto.hu/auto/volvo/360/volvo_360_gle_kituno_allapotban_iranyar-3869505]katt ^^[/URL]
  • pszihopata
    #2572
    taníts mester!
  • Lammer
    #2571
    kerlek alassal az egy kulturalt KENYELMES, tagas cruiser masina... ami nem bohoc modjara elol hajt* :PPP

    *ha mar le kell alacsonyodni 4wd-bo" 2wd-be, akkor inkabb :P
  • Sir Quno Jedi
    #2570
    A dízel az traktornak van, meg ganajhordásra. Inkább egy lomha, nagycc-s benyás, annak van nyomatéka is, mint a dízelnek, meg megy is, mint a csík!
  • milk4
    #2569
    (Titokban én is imádom a dízelt:D)

    De ezért szar magyarországon autót venni.Mindenki csak á[email protected]ülföldön kell venni egy normálisat.
  • Csabesz6
    #2568
  • TomSolberg
    #2567
    Valami öreg gagyi kinézetű TDI-t köll venni azt becsippelni lesz 200+ lóerő és 500+ Nm, nembaj ha egy hetet bír, de sprintre meg amatőrre jó lesz vele menni, hadd lássák a szakadt külső mit rejt. Olyan füstcsíkot húznék vele hogy leesne mindenkinek az álla, utánna kiszedném a csippet, visszaírnám gyárira az ECU-t és eladnám nagyapám kocsijaként :P
    (már megtettem) :S :D
    Amúgy én szeretem a dízelt,aztat kell venni :D
  • TomSolberg
    #2566
    nem rossz ötlet ennyiért. Megveszed széthajtod télen,, mész vele sprintversenyekre, utána meg eladod alkatrészenként,talán ha szerencséd van a felniből visszajön a vételár fele...+ a gumikból :)
  • Pepsi Twist
    #2565
    wtf is this shit?
  • Lammer
    #2564
    ahogy olvasom a nepiteletet nem fogyiznak ezek sokat a manual valto+bekopott lab kombonal... mar nem vagyok az a racsingolos fajta, ahogy megismertel :}

    egyelore csak nyalcsorgatas vanik ^^

    eloszor valami stabil melohely kellene+jo lenne ha az okossagaim beindulnanak... aztan vissza lehet terni a tortenetre :}
  • Sir Quno Jedi
    #2563
    Nem sedan és kicsit sokat kér érte, bár tényleg szépen néz ki. Alkuggyá. Nodehogy tankolni miből fogod...
  • Lammer
    #2562


    3 vagy a 4 sebis manual? :}
  • pszihopata
    #2561
    kéne crown.......
  • Lammer
    #2560
    grat mester! :)

    Ha mar Skorpinal tartunk en regota szemezek eme jargannyal...

    skorpi 2.8i manual

    tudom-tudom gagyi manualis... de elegge lelkesnek tunik a srac(?) inkabb veszek ilyentol autot, mint egy lelketlen visszatekert, szethazudott csak latszolag jo allapotu autot a lehuzos neppertol -.-
  • Sir Quno Jedi
    #2559
    Értettem elsőre is, de nem szeressük az ilyen vicceket! :D
  • pszihopata
    #2558
    vicc akart lenni arra hogy emeli az elejét

    mindegy
  • Sir Quno Jedi
    #2557
    Ezt honnan sikerült leszűrni, tegnap vizsgázott és elég szigorúak voltak, de minden papírt megkaptam.
  • pszihopata
    #2556
    akkor most jön a lengéscsillapító:)
  • Csabesz6
    #2555
    Én hiszek neked.
  • Sir Quno Jedi
    #2554
    Hidd el, ez öt utassal is felemeli az orrát azon az emelkedőn, ahol anyáznak a többiek.