4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Lazarus
    #2673
    Tudja-e valaki hogy az 5 üléses kicsi golf 3-as hátsóüléseit előre lehet hajtani? Mennyire jól pakolható?
  • Pepsi Twist
    #2672
    há ja amperkodtam elég sokat :D nyomtam neki mint barom állat :D
  • Csabesz6
    #2671
    amperkodtam:D lol
  • Pepsi Twist
    #2670
    ha amperkodtam akkor mindig behúztam a fotelt magam alá :D
  • Csabesz6
    #2669
    :-)
    Chapman FTW
  • Lammer
    #2668
    (mostani alairas ószóm^^ mennyire igaz :D)
  • Csabesz6
    #2667
    Na akkor te is egy csíra vagy, grat:D
  • Lammer
    #2666
    ehhhh ... :(
  • Pepsi Twist
    #2665
    geci én is a könyöklőn fekve nyomom xD vagy totál hátra fekszek XD olyankor elnéztem balra a ventoba és a bal hátsó ablakon néztem ki balra XD
  • Csabesz6
    #2664
    zseniális
    "húzott tédéíben ülök, 4 literrel veretem, állva hagyom a bengást, én vagyok a jani, kapar a golf, könyöklőn fekve vezetek"...broáf
  • Pepsi Twist
    #2663
    láttam már 300lovas PD TDI-t olyan fekete füstel mögötte, hogy instant secenként 5 green peace aktivista lesz öngyilkos :D és euro 4es :D:D:D
  • Lammer
    #2662
    fejjj, ma egy dizel kisteher mogott jottem vegig a hegyaljai uttol egeszen az Arena plazaig... (olyan forgalom volt, hogy nem hittem el igy keso delutan vasarnap, lol!)

    Amikor gyorsitott csak ugy natur modon okadta a fustot... nekem meg jott be a szellozteton!

    Zold kartya rulez, mi?
  • Csabesz6
    #2661
    Simán lehet komoly, egy hete TÍZ EZER forintért adtak el, egy ennél nem sokkal rosszabb állapotút (kasznit tekintve mindenképp)...1 év műszakival.
    Ez van
    Ezért nem tudom eladni az Ezerkecskémet.
  • Zsolti9014
    #2660
    nagyon alaposan meg kellene nézni, kizárni elsőre nem lehet. persze szerintem én nem ennyiért kínálnám, ha tényleg ennyit futott.
  • matthias92
    #2659
    ez most komoly?
  • Pepsi Twist
    #2658
    azon gondolkozok hogy nevessek-e? XD
  • pszihopata
    #2657
  • Sir Quno Jedi
    #2656
    Ezért veszek 20 év körüli autókat (esetleg még érdemes 35 évnél régebbi oldtimereket is vennei, azokat még az örökkévalóságnak tervezték).
  • pszihopata
    #2655
    ugyanmár, a kötelező szervízeken kívül semmi plusszt nem tudsz csinálni!

    vagy 5 évente szétütsz minden kardánkeresztet és bezsírozod v. az ablakemelő mechanizmust meg minden elektromost csatit kipucolsz átnézel?

    jah,lehet vele törődni 5 évente 500 munkaórával

    nem erről szól a mai autóipar hanem hogy lehet az embereket rábeszélni hogy egy szaros fogyasztási cikkért dolgozzanak évekig
    ezért kell státuszt-életstílust-divatot csinálni belőle
  • Pepsi Twist
    #2654
    amúgy akármilyen autóval jársz ha törődsz vele akkor az jó marad :)
  • Willi Betz
    #2653
    Ja,igen.
  • matthias92
    #2652
    Igen, csak arra szerettem volna célozni, hogy ezekből az autókból lesznek azok a népítéletek, akik szidják a márkát, hogy milyen szutyok, éshogy többet ilyet nem.
  • Willi Betz
    #2651
    Arról valószínűleg a trehány tulaj tehet,nem az autó.
  • matthias92
    #2650
    Opel, sose kop el :D
    Bár vannak kivételek. Minap láttam G astrát, ami már nehézkesebben indult, és sztem csunyán járt a motorja is. Szervízkönyvben megnéztük, 30-40 eKm-nként vt olajcsere. Nálunk 3-szor is megesik annyi alatt :DD
  • Willi Betz
    #2649
    Basszus,most nézem a Skoda dízel. Benzinest akar mindenképp,az meg 200 lóerő körül van ha jól rémlik a 2.0 TSI.
  • neevous
    #2648
    Van a családban egy ilyen RS Octavia. Nagyon jó autó. A Vectrat nem próbáltam.
  • jaszy
    #2647
    Skoda.
  • Pepsi Twist
    #2646
    dízelnél sztem fél liter benzines meg nem tom :D 1 liter simán (alacsony teljesítménynél tuti nő a fogyasztás)
  • Csabesz6
    #2645
    Szerintem egy litert simán hozzáadhatunk, alaphangon.
  • Lammer
    #2644
    na akkor a sok szagerto megmondhatna, hogy a haldekszes formosön mennyit dob a fogyin atlagban? (drivetrain-t szvsz ismeri mindenki)

    haverom 4x4 (Subaru justy drivetrain elvileg full) Ignise pont egy lityivel fogyizik tobbet az FWD tipustarsaknal :)
  • milk4
    #2643
    Miénk az 4,2-5,6-ot eszik.170-nél szokott 6fölé menni.4 alatt meg nemvolt soha szerintem.
  • fifi
    #2642
    tojással a pedál alatt igen...
  • matthias92
    #2641
    1.9es vagy 2.0-es A3-as dízel 3.7-et eszik asszem országúton.
  • Pepsi Twist
    #2640
    aha na most gyári 131le 5 literrel megy :D (tapasztalat)
  • Pepsi Twist
    #2639
    vectra
  • milk4
    #2638
    Vectra.
  • Willi Betz
    #2637
    Öregem akar magának autót venni. Ezeket nézegeti most. Vajon melyik a jobb? Pontosabban ideális választás. Fogyasztás,biztosítás,telj. adó nem lényeg.
    Octavia RS
    Vectra OPC
  • Sir Quno Jedi
    #2636
    versenytraktor az álom (not)
  • Csabesz6
    #2635
    És amúgy sem a hamarabbi megállást segíti elő a blokkolásgátló...
  • Csabesz6
    #2634
    Jégen baszhatod, ha van ABS, ha nincs.