4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • pszihopata
    #2713
    magyarország
  • Sir Quno Jedi
    #2712
    Bezonyám, az én jövedéki adómból épül idehaza az a sok-tízezer kilométernyi új autópálya évente!!! (not)
  • thoomas
    #2711
    Tegnap tankolnom kellet minimum 2000e forintért. Miközben mentem, akkor jutott eszembe, hogy hát basszus... elárulom a benzintől begőzőlt polgártársaimat:D. Nem hittem, hogy lesz ennek a mozgalomnak valami látszatja, de biza üres volt az őemvé, kb délután 6kor. Még a végén lesz valami következménye:) bár ezt kétlem.

    Szegény BlackWolf:D Kissé elkanyarodtunk az 1.2-es cordobától:D:D Idehaza én sem vennék tdi Passatot, de lehet még tdi-s autót sem. Egyszerűen nincs pénze az átlag magyarnak, hogy tisztességesen karban tartson egy ilyen gépezetet. Habár lehet, hogy egy átlag magyarnak nincs és nem is volt tdi passatja... na mind1:D ez más téma.
  • TomSolberg
    #2710
    Az szinte már benzines :D
  • pszihopata
    #2709
    igazad van,tök olcsó a benzin és a lényeg hogy sok fogyjon

    i love mol,i love állam
  • Willi Betz
    #2708
    Mégis olajkályha BMW van az aláírásodban :DD
  • TomSolberg
    #2707
    a dízelek gagyik
  • Sir Quno Jedi
    #2706
    Norpob én nem vennék semmi pízér, nekem a nagycc-s benyások kellenek csakis.
  • Willi Betz
    #2705
    Ezért kérdeztem.
  • Pepsi Twist
    #2704
    TDI nem PD TDI... TDI adagolós...
  • pszihopata
    #2703
    egy passat regadója nincsen fél millió,egy hét utánajárást megér egy szervízkönyves normális úthálózaton rendes üzemanyaggal futott autó átbaszás nélkül

    szerintem

    aki meg olcsón akar passatozni az vehet itthon
  • Sir Quno Jedi
    #2702
    Azé láttad a saját aláírásodat, nem?! :DDDDDDDD
  • pszihopata
    #2701
    jah,aki lusta kimenni érte
    itthon még levegőt se....
  • Sir Quno Jedi
    #2700
    Köhhh, akkor pont el is mondtad ezzel, miért nem ajánlott vétel MO-n. :D Mert csak ez számít esetünkben.
  • pszihopata
    #2699
    pd elemet kell bennük cserélni semmi mást,drága ezért fájdalmas

    a németek tudják hogy 2-300 ezernél érdemes eladni,a magyar nepper behozza 120-ra rakja az órát aztán lehet szidni hogy már ennyinél szar

    + minden magyar baszik gázolajszűrőt cserélni rendesen pedig itt tényleg fontos
  • Willi Betz
    #2698
    Annak idején 150 ezer km-re mondták a nagy szervizt,ahol cserélik a befecskendező rendszer cuccait is. Ma már olyan Passat vagy PD-s motorú autó a használt piacon nem igen akad.
  • Willi Betz
    #2697
    Mondjuk,már a legtöbb túl van azon a futásteljesítményen ahol megdöglik benne ez a rendszer.
  • pszihopata
    #2696
    tdi-t írt nem?

    van ismerős aki most szaggatja a második pdtdi-t,sosem volt baja egyikkel sem

    ez is kicsit túl van már beszélve a neten,annyira azért nem rossz mint a híre
  • TomSolberg
    #2695
    ez szép
  • Willi Betz
    #2694
    Pumpen düse? Felejtős! XD
  • Pepsi Twist
    #2693
    110 lovas 1.9TDi passat :D legjobb választás sztem vagy 3as golf
  • thoomas
    #2692
    Ha nem zavar a 3 henger(és az ezzel járó tulajdonságok), akkor jó vétel lehet az Ibiza/Cordoba. 1.4-est én nem vennék, mivel se nem nagyon takarékos, se nem erős.
  • soo277
    #2691
    Csak ajánlani tudom!!EZT!!!
  • BlackWolf
    #2690
    Én is most kocsi vásárlás közelében vagyok, kb 1millio300 lenne a keret.
    Az lenne a lényeg , hogy ne fogyasszon túl sokat , de ha kicsit (persze az adott keretek között) nyomni akarom odakint lehessen azt is és nagyjábból megbizható legyen 500-1000 kmes utakon is.
    Nézegettem a neten meg a környező piacokat eddig a legoptimálisabb választásnak 1.2-1.4 ibiza\cordoba 2004/5 ös 70-90e kmel tűnik? Esetleg vélemények, tapasztalatok, tanácsok más ajánlatok?
  • jaszy
    #2689
    ja ha neked az volt akkor ez neki biztosan jó :D
  • Pepsi Twist
    #2688
    én azt a golfot békén hagynám meg igazából az Opeleket is :D neked sztem 3as golf kéne, ez? vagy ez?


    mivel nekem ventom volt és igazából a 3as golf és a vento 1 és ugyan az az autó csak sedan így tudom hogy ezek elég jók
  • thoomas
    #2687
    Azt szabad tudni, hogy miért ragaszkodsz német márkájú autóhoz? Csak azért kérdem, mert ennyi pénzért már lehet találni korrekt Corollákat. Szvsz jobban járnál egy toyotával, vagy mazdával(a nissanoktól nekem elment a kedvem:( egy éves autókeresgélés után...). A linkelt autók közül én is a bordó astrát javasolnám. IV-es Golfot szerintem ilyen ártartományban el kell felejteni.
  • Willi Betz
    #2686
    Golf-al szemben az Astra picit erősebb. Viszont az Astranál megvétel után vezérlést kell cserélni,ha nem hívja fel a figyelmedet rá az eladó,hogy cserélve volt nem rég. Plusz a duda gombjai egy idő után kiszakadnak,ahogy ez látszik is a zöldnél. Ez nem annyira vészes,már sok helyen szakosodtak a javítására. Én a bordót nézném meg,a zöldet hanyagolnám,az eléggé le van pukkanva. Golf-ot nem ismerem,arról nem nyilatkozok. Maga a motor az elég jól használható,hiába kicsi. Még annyi,hogy látom a bordó 98-as. Ennél az évjáratnál figyelni kell,mert hajlamos az olajfogyasztásra ez a 16 szelepes. 2000-től már semmi gond nem volt velük.
  • báttyó02
    #2685
    sziasztok

    kocsi vásárlás előtt állok,nagyjából 800k van rá,mindennel együtt
    a lényeg hogy kis fogyasztású,de valami értelmesebb nem női autót szeretnék,max 1.4es motorral,benzinest,jah és lehetőleg megbízhatóbb német márkát. igazábol két kocsi között vacilálok, G astra és 4es golf...de ha van még valakinek tippje,ossza meg velem :D
    2napos használtautózás után ezeket látom a legesélyesebbnek,véleményeket plz

    Astra 1

    Astra 2 (ez necces,bár az ára is ilyen)

    Golf
  • Csabesz6
    #2684
    drága, de azért számolgass csak egyet:)
  • skate00
    #2683
    árban nem a legjobb
  • dotkom
    #2682
    oppaa D
  • pszihopata
    #2681
    das Auto ist in einem sehr guten technischen und optischen Zustand

    miről beszélünk?
  • dotkom
    #2680
    szerintetek egy yaris 120000km-el elkepzelheto hogy jo vetel lenne-e? mennyit tudnak ezek a kocsik problema nelkul menni? csak azert mert eddig amiket neztem yarisokat, azok ilyen 50-60 ezer km-ter kornyeken voltak, de legtobbjikuk vissza volt porgetve..
  • Slayerboy
    #2679
  • pxxl
    #2678
    nem használtam már 3 éve, mert törött a vas. am már megvan, tegnap kiderült hogy lennt hagytam anyáméknál :D
  • Slayerboy
    #2677
    Hogy használtad az autót? Forgalmi nélkül? :D Amúgy szerintem keresd tovább.. az ilyen okmány csak nem tűnik el.. :o
  • pxxl
    #2676
    csa!

    félig off

    el kéne másznom az okmányirodába autóval kapcsolatos papírokat intézni, de viszont nem találom a forgalmit :S ilyenkor mi van? konkrétan lejárt a lízingem, és le kéne vetetni a bankot, mint kezdeményezett felet (vagymi) hogy eladhassam a verdát. csak ehhez meg kell a forgalmi.
    autóvásárláskor fénymásolt forgalmi játszik?
  • Pepsi Twist
    #2675
    sztem pakolható :D legalább lesz akkora mint 1 kombi :D
  • Lazarus
    #2674
    5 ajtósat akartam írni