4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • milk4
    #3074
    Ford Focus
    66.103 km 5év alatt hihető,meg kinézetre is hihető. Egy csomó autó ennyiért 180e km-el jön(az 36ezer km egy év alatt...)
  • BlackWolf
    #3073
    Lehet nem a kedvenc márkák , de azért ennyiért egyszerre limuzint meg repülőgépet nehéz venni :) lehet megoldható , de félnék tőle , hogy le van strapálva+keci sokat ment .Ettől függetlenül biztos vannak ennyiért bmw\audi\volvok.Van valami konkrétabb elképzelés?
  • milk4
    #3072
    A 4-es széria(Golf/Jetta(=Bora) motorproblémák miatt kerülendők.(Több embertől és fórumokon olvastam,személyes tapasztalat nincs)
  • jaszy
    #3071
    Bora miért nem? Érdekel az indok.
  • jaszy
    #3070
    Golf IV esem volt már, a Bora is ugyan az szinte, az bejön. A Focus meg ...... nem tudom. Amiket felsoroltál azok pont nem a kedvenc márkáim :(
    C4 alakja teszik, de nem ismerem egyáltalán a típust. Csak 1.6 és afeletti érdekel, 1.4 volt már de az elég gyengusz, a Golf IV esem 1.4 16 szelep volt, 75 paci, elég haloványan ment. Na meg méret is kell, mert a család szeret pakolni :D Nézelődöm még....
  • BlackWolf
    #3069
    c4-nek szerintem elég jó a megjelenése, de csak rosszakat hallottam róla. Népítéleten is lehúzzák rendesen
    Én nézegettem anno az 5 ös polokat talán már van annyiért , de nemvágom , hogy milyen lehet a hátulja nemjött be ezért hamar passzoltam.
    Akkor van kicsikbe clio\corsa\fiesta\lestrabáltabb grande punto, régebbi nagyban vectra\g astra\lestrapáltabb h astra
    Engem a Borak\Focusok nemfogtak meg , de ettől lehetnek faszák.
    Nekem most egy 2006 os piros Cordobam van 75 lovas 1.4 es benzine 1.3 volt pár hónapja , nem 1 repülőgép , de ellehet vele kruzolni.
    Elég nagy és lehet bele pakolni :D a 97 es fiesta után egész limuzinosnak tűnt , de izlések és pofonok :D Ebben az árkategóriában azért már elég nagy a választék.
  • milk4
    #3068
    Bora NEM,Focus jöhet ha nem zavar az olcsó műanyag belső.
  • jaszy
    #3067
    Vagy valami jó tipp? Suzuki és effélék kizárva :D
  • jaszy
    #3066
    Na most én kérdezek, 500.000-1.200.000 kötz keresek valami jó megjelenésű extrás autót ami nem túl öreg, jelenleg a Borákat és a Focusokat figyelgetem! C4 est ismeri valaki?
  • plas
    #3065
    Nem kell nemet szemelyi, elegendo egy regisztracio, ill. egy kapcsolodo dokumentum amit az illetekes Rathaus-ban allitanak ki, hogy az illeto eletvitelszeruen nemet o.-ban el. Ehhez viszont bejelentett lakcim kell. (legyen az sajat lakas vagy alberlet mind1) Es meg munkaltato igazolas... (lakas v. alberlet szerzodest termeszetesen vinni kell bemutatni)
    Itt Luxembourgban magyar rendszamos kocsit (regisztraciot koveto 6. honap utan) mar nem hasznalhatsz pl. Vagy atiratod, vagy veszel egy ujat :)
  • automaniac
    #3064
    Én is inkább németből vennék kocsit, német rendszámmal, az a tuti! Az itthoni felhozatal ugy szar ahogy van, visszaporgetett orak, szethajtott motor, logo futomu, szoval mindenkinek azt tanacsolom hogy kulfoldrol autot behozni még mindig sokkal ertelmesebb mint itthon venni vmi ocska szart! Multkor olvastam a nemeteknel valami motorcheckup cuccrol, hogy hasznalt auto vasarlaskor segit donteni, hogy erdemes-e megvenni a kiszemelt verdat! és mit ad Isten, itthon is forgalmaznak ilyet, ugy latszik minden eljut kis hazankba!
    Akit erdekel az itt talal infot errol a cuccrol. www.motorcheckup.hu
    Igy elso olvasasra, amugy nem tunik rossznak.
  • milk4
    #3063
    Ha van kinn bejelentett lakcíme+német személyi igazolványa,akkor kaphat német rendszámot.
  • báttyó02
    #3062
    nemtudom van-e olyan topik ahol ezt kérdezhetném,de ez eléggé pörgős úgyhogy itt kérdem a következőt:

    haverom kinnt dolgozik kb 3hónapja németbe,és autót akar venni,miután a jelenlegi kocsiját ami magyar rendszámos eladná..igazából az lenne a kérdésem lényege,hogy mi kell ahhoz,hogy magyar állampolgárként német autót vegyen,német rendszámmal? lehet hülyén teszem fel a kérdést,csak mivel még nincs internete kinnt a havernak,így megkért engem hogy érdeklődjem már meg ezt valahol...google-ban próbáltam nézni de semmit nem találok erről,lehet rosszul keresem
  • desigo
    #3061
    november-december wtf?
    durván sok idő...
  • bandika19891120
    #3060
    :O milyen motorral rendeltétek?
    2.0 TDi 140 lóerő?
  • milk4
    #3059
    Helyzetjelentés:megnéztünk 5 Audi-t és mindegyik szarrá volt hajtva,úgyhogy most vettünk egy Toyota Corolla(2000) G6-ot és rendeltűnk egy új A3-ast,ami kb. november-december környékén jön.
  • kifli
    #3058
    ha valami 1,4 tsi motoros csodát vesztek, akkor abból a 160 lovas éri meg mindenképp!
  • Csabesz6
    #3057
    pont ezen szoktam röhögni én is:DDDD
  • Csabesz6
    #3056
  • Effe88
    #3055
    egy van a féton
    na az presztízs!!!!
  • milk4
    #3054
    Presztízs téma OFF
    ------------------
    Faterral megyünk a hétvégén egy pár A4-est nézni,az A6 túl nagynak bizonyúlt.Segítséget kösz mindenkinek.
  • Palinko
    #3053
    a neve is mondja hogy népautó az már hogy a rákba lenne presztizs
  • Willi Betz
    #3052
    Persze,mert a jó magyar paraszt azt hiszi,hogy ha már valami jó minőségű annak presztízse is van,közben lófaszt. De a Volkswagen csak szeretne presztízs márka lenni,sose lesz az,annak ellenére,hogy presztízs árban adja az autóit.
  • Effe88
    #3051
    :D:D:D
    hát ezen én is néztem
    még egy a3ra se mondanám hogy presztízs
  • Csabesz6
    #3050
    VW=/=presztízs...max nálunk, valami hülye aberráció végett:D
  • milk4
    #3049
    7-8 évig vezetett egy Daewoo Lanos-t...egy A3 számára olyan volt mint egy Ferrari :D Ment rendesen,keveset fogyasztott és felemelt fejjel mondhatta,hogy egy Audi-t vezet :D

    Amúgy kösz mindenkinek a segítséget,majd írok ha történik valami;)
  • milk4
    #3048
    Na,kinéztem pár A6-ot,a legtöbben 200.000km van.Remélem azért fater nem fog finnyázni :D

    #3047:Engem a presztízs nem érdekel,egy autónak annyi a dolga,hogy A pontból B pontig elvigyen kényelemben és az egy plusz pont ha örömet is tud szerezni egy autó.Mellesleg én a kombikat jobban csípem :D
  • mrzed001
    #3047
    Csendbe jegyezném meg, hogy a presztízs ott kezdődik, hogy limuzin, 4 ajtós ... nem a kombi meg az 5 ajtós :D
  • mrzed001
    #3046
    Hát igen, az a fránya regadó. Ráadásul nem hogy enyhített volna rajta a Viktátor, hanem még durvábbá tette.
    Amúgy ezeket amiket írtam meg tudjátok venni kint 3-3,5 körül, 1-1,5 a regadó és ugyanott vagytok. Helyedbe megmutogatnám apádnak ezeket a képeket, aztán a kis A3, aztán beültetni 1-2 ilyen felsőkategóriásba ... többet le se köpné az A3-at.
  • Effe88
    #3045
    a merci 2.1 -es
  • milk4
    #3044
    Ezzel szemezek leginkább,csak úgytudom ez 2.0 vagy 2.2-es

    Ez meg egy göngyszem :D Gondolom valami törést,karcot javítottak és més arra sem voltak képesek,hogy letakarják a gumit :D
  • milk4
    #3043
    Tudom...nővérem bemesélte apámnak,hogy csak azért mert Audi presztízse van...
    Azt elfelejtettem mondani,hogy 1.6-1.8-as dízel motor kötelező.Nem akarunk majd mikor megyünk haza 1,5milliós reg adót fizetni.

    Amúgy én használtautót vennék apám helyébe,ezért akarok valami rendes autót találni és rávenni,hogy azt vegye.Itt Belgiumban ráadásúl jobb használtautót venni,ha visszatekerik a km-t és ez kiderűl,akkor akár börtönbe is kerülhetsz azért.
  • mrzed001
    #3042
    Golf, A3 mint presztízs? Khmmmm.
    Amikor vehetne pölö egy ilyet A6 TDI V6
    vagy egy ilyen BMW 525
    vagy Lexus 220d
    vagy Volvo s80
    vagy sorolhatnám még órákon át mi az aminek presztízse is van, meg árban is ott van (alatta), biztonságosabb is, meg nem is vesztene 1 misit csak azzal az értékéből, hogy kigurult vele a kereskedésből.
  • milk4
    #3041
    Igazából Golf-on gondolkodunk,az A3-ast váltaná le és ügye a Golf az egy olcsó A3-as.Egy Opel-nek meg ügye nincs semmi presztízse.(Apámnak fontos ez valamiért...)Használt autót meg nem akar venni. Körülnéztem a neten és sajnos azt tapasztaltam,hogy ennyiért nagyon jó autót nem kapsz.Szerintem Golf vagy esetleg újra egy A3-as lesz ebből,csak arra várhatunk október-novemberig és nekünk meg már most augusztusba kellene autó...
  • kifli
    #3040
    golf 6 tsi 1,4 , aszem áfa nélkül talán az erősebb 160 lovast kapod újonan ennyiér, lehet még dsg is belefér, az meg elég jó cucc!
  • mrzed001
    #3039
    Ha engem kérdezel, akkor 5-7 éves luxuslimuzint (volvo, audi, lexus) min 2-2,5-ös motorral (akár dízel, ha sokat mész vele)
    Persze vehetsz érte egy zsír új 1,4-es Astrát vagy Octaviat is, de az akkor is csak egy tötyi 1,4-es alsóközép kocsi.
  • milk4
    #3038
    4,5-5millióért milyen autót érdemes venni?(ÁFA nélküli ár)
  • milk4
    #3037
    Hát.Menj el és nézd meg.Ha jót akarsz,akkor 300alatt ne is keress nagyon.Lényeg,hogy rendesen átkell nézni az autót.
  • thoomas
    #3036
    http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_ii/volkswagen_golf_ii_1.8gl_kat-4777591

    Totalcar-os videó után elkezdtem keresgélni golfokat. Ez pl. sztem teljesen vállalható, legalábbis így innen. 150-re lehet lelehet alkudni. Vélemények?
  • Benel
    #3035
    Bedőlt a hiteled? :D (le)használtautó teszt