4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • XTHB
    #3395
    hello vki nem tudja hogy egy subaru legacy (kb 1992-es) mennyit fogyaszthat?:D
  • Audi TDI
    #3394
    Hy! Geot 806 1.9TD van a kollégámnak 10 éve. az autó a mai napig megy jól indul és motorikusan soha semmi komolyabb baja nem volt, pedig az amit kap...
    Dízel motor a franciák és a németek tudnak jót csinálni.
  • kifli
    #3393
    chryslert kerüld el annyit tudok mondani :)
  • ktomi22
    #3392
    akkor meg egyszerubben citroen evasion vagy peugeot partner? :D ha valamelyioket akk milyen motorral ajanljatok?
  • pszihopata
    #3391
    a voyager benzinesben lezabálja a gatyád,dízelben meg széthullik mert vm motori

    Citroën Evasion (Synergie)
    Fiat Ulysse
    Lancia Zeta
    Peugeot 806 -ez mind tök ugynaz


  • Adaaam
    #3390
    Szívesen segítenék ha tudnék, de ilyen autókkal semmi tapasztalatom nincs, nem is olvastam sokat róluk. A voyager-ről van egy egész jó teszt. Érdemes a népítéletet olvasni totalcar-on, ott általában leírják hogy milyen hibáik vannak, mire kell figyelni.
  • Benel
    #3389
    én annyit tudok mondani, hogy az első hármat én leszűkíteném a peugeot-citroen-re főőőleg ha dízel :)
  • ktomi22
    #3388
    Multkori kerdesemre nem valaszoltatok ([URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1248337829&no=3359]#3359[/URL] .. igy utanajartam es kb megvan mit fogok venni.. felsorolok 4 tipust ..arrol a hozzaertok tudnanak nekem segiteni melyik legyen.. ha egyaltalan valamelyiket ajánljátok? elore is koszonom :)

    hja megjegyzés ..csak dízel motrosat akarok. es 2000 evjarat korulitol oregebbet nem.

    - Fiat Ulysse
    - Citroen Evasion
    - Peugeot 806

    a kovetkezokrol is kernem a velemenyt.

    - KIA Carnival
    - Chrysler Voyager
    - Volkswagen Sharan

    ja ..es iranyar 2000 euro körül (csak azert mert talan a vw sharan így kiesik.. bar nemtudom melyik mennyiert megy jo allapotban)
  • Zsolti9014
    #3387
    beb.szna. inkább oda se. :D
  • Effe88
    #3386
    menj már vissza a tc fórumra inkább-.-
  • ubulka
    #3385
    jóhogy szétment :D
    Enyém is már a végét járta, széthuzattam, murván rallyztam vele :D:D
    Meg széthányták a bőrülést így muszáj voltam eladni alkatrészekként.
  • báttyó02
    #3384
    barátom meg másfélért vett egy ugyanilyet,aztán 3hónap múlva szétment a tiptronic. -500ezer...csak azért mondom hogy ezekhez inkább így kell hozzáállni :D
  • ubulka
    #3383
    De csak azért ajánlom, mert egy évig én is ilyet nyúztam, hasonlóan jó áron jutottam hozzá, majd végül szétszereltem, és alkatrészeket eladtam belőle, majd a csupasz kasztnit leadtam a méhre, ugyanolyan árat szedtem össze, mint amennyiért vettem, és egy évig egy igazi presztízsautót használtam.
    Motorjáért kaptam 320 ezret kompletten.
  • ubulka
    #3382
    viszont itt van 6 kilóért egy álomautó kielégítő felszereltséggel, és motorerővel, 2-3 évig el lehet vele járni.
  • ubulka
    #3381
    Semmi baja annak az autónak, kikalapálták, ugyanolyan, mint egy új.
    Enyém is szarrá volt törve kétszer, egyszer az előző tulaj, egyszer meg én álltam fejre vele, mégis jobb állapotba van, mint a társai, sérülésmentes állapotba.
    Gyári 120-as mikron festés van mindenhol kivéve a bal ajtón, ahol 310.
    Ott egyszer megkarcoltam miután újra lett építve.
  • Benel
    #3380
    http://belsoseg.blog.hu/2012/02/01/ezt_a_suzukit_inkabb_ne_vedd_meg
  • pszihopata
    #3379
    most egy boxerem van,az bárhol elmegy téligumival

    csak akkor érdemes hátsókerekest venni ha megpakolva közlekedik valaki,ha sokat megy üresen télen akkor csak elsőkerekeset

    7 kilóért nehéz még ducatót is venni,talán a kicsik kevesebbet mennek mert azokat inkább magánszemélyek használják rövidtávra
  • fifi
    #3378
    elvi határ kb. 7kiló
  • fifi
    #3377
    inkább úgy mondom, hogy szeretném mobilabbá tenni a méhészetet, és kéne egy kis platós valami. 4x4 lenne a legjobb, de ritka mint a fehér holló :(
    szted mit lenne érdemes nézni?
    van a családban egy duplakerekes Hyundai H100, az fasza, bár ha üres a plató, akkor nagyon könnyen elakad.

    KIA? Mazda? Ducato? egyéb?
  • fifi
    #3376
    neked volt anno ennél egyel újabb ducatod nem?
  • pszihopata
    #3375
    eldonormál ez odabasz
  • fifi
    #3374
    ehh
  • fifi
    #3373
    igen...
  • Animefox
    #3372
    Ne foglalkozzál vele... ő egy másik síkon él...
  • Csabesz6
    #3371
    Mit számít hogy fasza-e képről? Ez egy Cortina, könyörgöm.
  • ktomi22
    #3370
    kk..thx
  • Zsolti9014
    #3369
    a második generációssal kapcsolatban hallottam ezt (2004-ig gyártották azt ha minden igaz). egyik ismerős tavaly év végén egy kevés kilométerest külföldről hozott be, nagyon sok munka volt aztán a karosszérián, de megérte neki megcsináltatni, mert motorikusan állítólag elég jók.

    azért írtam ezt, mert írtad, hogy az új az túllépi a költségvetést.
  • ktomi22
    #3368
    ujak? vagy regi caddyk?
  • Zsolti9014
    #3367
    annyit tudok hozzáfűzni, hogy ismerősök tapasztalatai szerint a Caddy 1.9 szívódízelek nagyon jók, tartósak.
  • ktomi22
    #3366
    #3359

    ?????? valaki?
  • perempe
    #3365
    Budapesten milyen céget ajánlanátok autó bérlésre, ami megbíz6ó, és jó árai vannak? A reptérre kéne a kocsi.

    bocs az offért.
  • desigo
    #3364
    Patent kis pug
    Itt Gödöllőn rendesen bánnak az emberek az autóikkal
  • fifi
    #3363
    ?
  • Csabesz6
    #3362
    LOL!
  • fifi
    #3361
    ez képről nézve szted fasza?
  • Benel
    #3360
    én harmadik autómnak ezt kérném:
    2 ajtós cortina Issssstenemm ennyiért... :)
  • ktomi22
    #3359
    hy.. még anno a topiknyito voltam :D XD es ujra problemaba utkoztem
    eloszoris.. eddigi autoim:

    - skoda 120: evjaratot nem tudok, ..lenyeg hogy kezdojogsis elso autonak vettem. jo is volt arra. nem rohadt szet.. ment is.. motor belileg tokeletes. 200 euronak megfeleő szlovák koronáért vettem még akkor 2008-ban. volt hogy levitte 1 reszeg sofor a visszapillantot aki szembol jott, volt hogy elszakadt a gazzsinor, vagy hogy fennakadtam 1 nagyobb uthiban így elfolyott a hutoviz (megis hazamentem vele viz nelkul :D) szinten uthiban fennakadt az alvaz elgorbult a valtonal.. 2 napig kizarolag 4esbe tudtam tenni, ..de ment.. ment.. regi gep..de ment.. vegul a nagy fogyasztas es örökös rendör buntetes miatt adtam el .. alig 2 honapig voltam gazdaja.. de egyik legnagyobb elmeny.

    - Fiat Punto 1.1 (1996): meg mindig 2008-at irunk. Szuleim hozattak kulfoldrol ismeroson keresztu maguknak 1et.. ficko felkinalta hogy hoz 2-t 3000 (1bd ment akkor annyiert szlovakian) euronyi szlovak koronaert. sporolt penzem meg kis kolcson kiadta a felét.. így lett 1 autom.. feher 5ajtos csoda.. skoda utan luxus erzet :D .. szep jo.. eltelt 1 ev. kicsit gyenge a motor,.. szal ha nyomtam neki neha.. akkor elegge nagy fordulatszam. hangos.. stb stb.. mondom lementek azuto arak cserelnek.. eladom teszek hozza es lesz valami mas. Szuleim lebeszeltek.. vegulis igazat adtam nekik.. jol megy.. nincs vele baj.. maradjon. ezutan 1 honappal jottek a hibák :D ( hibas biztositek miatt kigyulladta a belter zarlatos kabelok miatt XD, valto elment, huto elment.. ) elegge sokat rakoltottem, .. mondom most jo..nemerdekel eladom.. meg is ment. 1500 ert adtam el amennyiert mint vettem. viszont koltottem rá eleget.

    - VW Golf MK3 (1996): 2700 euro cakli-pakli.. meg mindig 2009 evben jarunk. kicsit sokert vettem szerintem. de gyorsan kellett.. meg voltam elegedve vele.. vegig.. 1x hagyott cserben.. kivilagitott olajnyomas.. vegul kiderult aprosag.. gyonyoru kinezet feher.. szamomra álomszép.. elg jo felszereltseg.. nem reszletezem.. 20010 vegen osszeismerkedtem 1 gyonyoru lannyal aki miatt angliaig utaztam.. es letelepedtem :) .. foloslegesen nem akartam otthon autot tartani.. nehez szivvel, de irtunk faterral meghatalmazast hogy eladhassa otthon. sikerult.. nehez szivvel viseltem..

    - Honda Civic 1.4i (1999): 2011 van. angliaban vettem 410 +90 papirok stb stb szaql 500 fontért. tetoablak satb. jo is megy is.. kipufogo heggesztesre szorul mert bizonyos fordulatszamon remeg, azon kivul minden oke.. sajnos jobb oldali kormanyzas miatt szerintem soha nem erzem "igazi autonak" de vezetem megy.. csak nemerzem sajatomnak e miatt :D

    ez év végen megyunk haza vegleg.. es maganvallakozo leszek otthon.. es kell otthon 1 auto.. MK3 Golfom miatt megkedveltem a tipust es lementek arak is.. 2500 euroert neten talaltam otthon 1 MK4-t (link). Nemtudom mennyiert mennek de hasonlot vennek.
    Viszont maganvvallakozosag jovoje miatt talan le kell mondanom rola mert nagyobb kene vagy valami 2 szemenyes pick up vagy valami 7 szemenyes, amibol kiszedheto mind az 5 hatso ules. 2000 euro körul kene. minel jobb felszereltsegu minel jobb allapotu. ami nem annyira romlando. megbizhato. sajnalok ismet lemondani golfrol.. de jovobeli penzkeresesem mulik rajta, ami viszont megeri a lemondast. Igy hogy most mar tudjatok hogy golf kellene.. talan atlassatok egy szikranyit milyen tetszene. VW Caddy tetszene kivulrol.. de azok 4-6000 eurig vannak ujak.. ami rengeteg.. 2-3x osoan meghaladja a keretet. kerem csak hozza ertok irjanak. thx.
    ui.: Citroen Evasion-on gondolkodtam bar nem tetszik ..es nem ismerem mennyire megbizhato.
  • Zsolti9014
    #3358
    Ha már TC, akkor ezt is érdemes lehet elolvasni, főként első autó megvásárlása előtt állóknak: SOROZAT első része.
  • Csabesz6
    #3357
  • pszihopata
    #3356
    kötelező olvasmány!