4035
Milyen használtautók vannak a piacon a legjobb ár/minőség aránnyal most?
  • Kicsizoli
    #3515
    Én sem sportra használnám, bőven megfelene az igényeimnek..Adagolóhibától tartok egy kicsit..
  • Adaaam
    #3514
    Ilyen van a családban, csak 2001-es 100le-s változat. Most van benne 270k, eddig a kopó alkatrészeken kívül mást nem kellett cserélni, nem egy izgalmas autó, de teszi a dolgát. Ami engem zavarni szokott az az ülése, hosszabb távon kicsit kényelmetlen. Ha van kérdésed megpróbálok rá válaszolni :)
  • Kicsizoli
    #3513
    Valakinek volt ilyennel tapasztalata?

    Pár építő vélemény elfogadnék..
  • zozo123
    #3512
    én az alfát venném, jó kis stricis verda, csajozni is jó, motorja is jó.
  • zozo123
    #3511
    a feleséged is hibátlan attól még, de te döntöd el hogy azt választod aki prostituált volt, már jártak benne 500-an alsó hangon, vagy azt, akit csak 9 szer húztak meg?
    Mind a kettő jó, de az 500-as már kiélt, tág (ki van ülve az ülése), míg a 9-es ennek az ellentéte.
    Persze egy 9-est is tönkre lehet tenni, ha nem megfelelően bánnak vele, és olyat tulajdonságai lesznek, mint az 500-as ribancnak (szervíz hiánya, gondatlan gazda.)
  • repvez
    #3510
    igen olvastam a 307esekről, hogy elektronikusan lehetnek gondok vele,de ezeket a problémákat csak a 2002-2006-os szériákra találtam és a 2007es az már az uj kasztnival jön ,gondolom csak javitottak valamit ezeken a gondokon is talán.

    A corsárol is minden jót olvastam és tényleg mindenhol a motorra panaszkodtak, hogy kevés az autóhoz.De nem igazán tudom eldonteni, hogy mihez képest kevés.Mivel nekem a mostani puntó 980kg és 75 paci van mellé a corsa 1070kg és 80paci.Az atatok alapján ugyan azt a teljesitményt kapnám.
    Mitöl van akkor az hogy gyengének mondják és hogy sokat eszik?Az egyik helyen 9l a másikon már csak 6ot irnak vegyes fogyastásra.
  • gastone
    #3509
    Beszámolni cca 150 ezer forintért fogják ha nagyon jó állapotban van, eladni kb olyan 250 ezerért tudnád.(ha van rá vevő)
    Opel Corsa jó kis autó, de nem ezzel az 1.2-es motorral...
    Peugeot 307-est alapból kizárnám, nézz utána a népítéleteknek, sokat is fogyaszt.
    Nálam a Punto lenne a nyerő ezek közül, megbízható konstrukciójú a motor, a helyi Metro-s flotta is ilyen kocsikkal jár, 2008-as mind, kevés gond van velük.
    Igazából az Alfa nehéz kérdés, itt mindenki a szíve alapján döntsön, nekem sose volt Alfám, de ezekhez az autókhoz a kopó alkatrészek drágábbak arra fel kell készülni.
    Ha elmész élőben megnézni vigyél rétegvastagságmérőt, vagy vigyél valakit akinek van, és ért a kocsikhoz, körbeméritek volt-e törve, olyan 120-as mikronig okés, de igazából az a lényeg, hogy egyenletes legyen az érték mindenhol.
    Pl az már sántít ha mindehol 80-90-es mikron, de a tető már 150.
    Persze ez lehet azért is mert jégvert volt az autó, és átfújták, vagy gyári javítás, egyébként a szakszerűen javított autóktól nem kell férni.
    És ne várd, hogy minden autó hibátlan lesz, sok időbe kerül megtalálni a megfelelő példányt.
  • repvez
    #3508
    Azt hiszem kezd egy kicsit tisztulni a kép, hogy melyik autok lehetnek a befutok autócsere ugybe.
    Csak még nem sikerült olyan embert találni akinek saját tapasztalata lenne a felsorolt autokról és hogy menynire lehet az árakból még faragni esetleg már igy is tul jó az ár és ez a gyanus.
    Szóval lenne a helyi kereskedésbe egy Pegueot 307 1.6 benzin 2007.03as kiadás prestige vagy milyen néven 2 zónás digitklima és minden elektromos cucc faberakásos müszerfal 1,5 misiért.Sajna kilómétert nem tudok hozzá.

    Aztán találtam egy Opel Corsa D enjoy 1.2 bezin 2009.01 havit 1.3 misiért 140k km-el

    És Még lenne Grande punto 1.2 8v benzin 2007es 1.3 misi körül

    Esetleg még egy Alfa 147 1.6 os benzin 2005-ös 1,3misi

    A kérdés az lenne , hogy a fenti autótipusok közül melyik lenne az amelyik a legjobban megéri az árárt vagy melyikből lehetne hasonló kivitelt jobb áron találni illetve mennyit lehetne alkudni méz ezekből és egy Punto I ELX 1,2 benzin 1994 májusi 180k km autót mennyiért lehetne elpasszolni beszámitattni az árukba?

    Szinte az összes autot átnéztem a használt auto oldalon már de tapasztalatok érdekelnének hogy melyiket tudnám nyugodt szivvel még vagy 10 év után is használni kevés fentartási költségen megtartani?
  • kelly1
    #3507
    1.6 TDI nincs B6 passatba, ez a kerek ledlámpás kasznis. Ez sima 1.6 benzin, kőkori VW motorral, nincs is annak baja legalább,még a fogyasztás is korrekt csak kicsit gyengusz, inkább a futómű meg az anyagminőség amit észrevenni.
  • desigo
    #3506
    nem már nem kell
  • pszihopata
    #3505
    a mercis példát csak azért írtam hogy van 520000-et futott hibátlan autó is

    erre te írod itt a hülyeséged pláne úgy hogy fogalmad sincsen mit vettem és mennyiért

    kell az ilyen okos ember ide
  • greece
    #3504
    na persze.
    Ha annyira akartál volna egy normális autót, akkor nem a szakadt példányok között keresgélsz, mit gondoltál, az egy legolcsóbbak között hirdetett autónak nem lesz valami hibája?
    Inkább írd azt hogy nem volt rá pénzed, ezért vettél egy szakadt mazdát vagy mit.
  • pszihopata
    #3503
    áprilisban majdnem vettem egy 290 td körlámpás kombit 520 000 volt benne hibátlan volt minden szempontból

    utánanéztem a fickónak aki árulta mikor megtudtam hogy autómentéssel foglalkozik akkor jöttem rá hogy ezzel vonszolták a trélert
    csak ezért nem vettem meg
  • pszihopata
    #3502
    ez a magyar hozzáállás,ha valami nem machinált az rögtön gyanús:)

    röhely
  • Effe88
    #3501
    hál istennek nincs franciám se olaszom:)

    de akkor is sántít a sztori:)
  • pszihopata
    #3500
    fater gépjármű oktató corollájában 120-nál kellett fékbetétet cserélni először

    az ivecómban 480-nál volt turbócsere

    persze egy franciaautósnak hihetetlen ha nem kell hetente égőt cserélni v. egy olaszautósnak ha száraz a motortér:)
  • gastone
    #3499
    Hát írta, hogy javarészt pályán használta, elképzelhető, bár nekem is furcsa a fékbetétes rész.
    Van egy suzukim is, azon most kellett komplett fékrendszert cserélni, tárcsával, betéttel, tehát kb 180 ezer km lehet benne, mert beszéltem pár céges emberrel, tárcsát akkor szokták cserélni, enyém pedig 90 ezret mutat, és teljesen elkopott, meg hullámos volt.
  • gastone
    #3498
    Milyen motorral vetted?
    Az 1.4 tsi-k felejtősek...(kisebb autóknál az 1.2 TSI-k is)
    1.6 TDi jó, csak gyenge, 2.0 TDI-vel 2010 óta nincs gond, fejlesztettek rajta, mert előfordultak gondok vele, nekem tökéletesen bevált (eddig.)
  • Effe88
    #3497
    kicsit hihetetlen azért
    550 km-nél kellett kuplungot cserélni???:D:D:D
    meg a turbót se kellett még cserélni:D:D:D
    fékbetétet 400 ezer km-nél???:D:D
  • kelly1
    #3496
    A vw a rosszul sikerült "újkori" motorjai miatt nem egy sikeres, sajnos.
  • pszihopata
    #3495
    pont ez az,hogy minden autógyárnak vannak jobban és rosszabbul sikerült modelljei vagy motorjai is

    a használtautó árak,és hogy mennyi eladó van a tipusból nagyjából mutatják hogy mi hogy bírja a kiképzést

  • kelly1
    #3494
    Mindenki tudja és sajnos nekem is az van ( 4 éves passat )! Csak egy népitéletbe olvass bele, vagy egy totalcar cikket olvass el vagy egy Adac listát nézz meg és rögtön nem hülyeség!
  • fifi
    #3493
    4-es
    1.9 TDi 90LE

    örök élet+1nap
  • gastone
    #3492
    ezt honnan veszed?
    Nagy hülyeséget mondtál.
  • kelly1
    #3491
    Sajnos a VW nagyon gyenge mostanában, már sok eddig komolytalan autógyár leelőzte.
  • Effe88
    #3490
    azért ne túlozzunk
    ezeket az adatokat egy e220 cdi is hozza
  • pszihopata
    #3489
    'legfejlettebb autógyár"-hogy lehet ilyen hülyeséget leírni?

    tudnád hány 1 millót futott autó megy 200 ezerrel az órájában

    elég ránézni a mobile.de-re tele van 5-600 ezret futott autókkal,vajon mik jönnek hozzánk ha azok féláron mennek az átlaghoz képest?
  • gastone
    #3488
    Ebből is látszik, hogy mind a mai napig a legkiforrottabb, legfejlettebb autógyár a Volkswagen konszern.
    Nem kell ide BMW, Mercedes, ha ugyanazon a fejlettségi, és minőségi szinten egy megbízható konstrukciójú autót árulnak lényegesen olcsóbban.
  • sovatalevi
    #3487
    Azt szeretnem kérdezni,hogy milyen VW Golfot éri meg?4-es,5-ős,de azon belül..Dízel vagy Benzin?Es melyik évjáratot?
  • fifi
    #3486
    sztem nem is igaz...
  • desigo
    #3485
    "a motorban még az eredeti adagoló és porlasztócsúcsok dolgoznak, ahogy a turbó is a gyári. "
    Ez hihetetlennek tűnik.
    Gondos gazdája volt az autónak az biztos
  • pszihopata
    #3484
  • pszihopata
    #3483
    1 milló km-es golf
  • jaszy
    #3482
    bla-bal nincs érved csak személyeskedő félmondatod és más kétségbevonása! OLVASS VISSZA!
    Olvass Totalcart, vagy kérdezz meg egy hozzáértőket.
    Én sok-sok éve jártam ezekkel az autókkal nem most.
    Rég volt már öreg autóm, nagyon rég!
  • pszihopata
    #3481
    miféle érveim?olvass már vissza kurvára nem érveltem én semmi mellett csak azt kifogásoltam amit idéztem is TŐLED

    nagy ívben leszarom ki mit vesz és hogyan szopott be hulladék dízelekkel vagy benzinesekkel és hogyan von le együgyű következtetéseket ezekből majd kinyilatkoztatja egy félmondatban a tutit
  • jaszy
    #3480
    Ecsém jó lenne ha leállnál a személyeskedéssel és megjegyzéseiddel, én már azon az ajtón kijöttem amin te nem mentél még be! Biztos baromi okos vagy és biztos baromi jó a 14 éves autód is, hiszek már neked mert meggyőzőek az érveid meg menő is a dumád !
  • jaszy
    #3479
    Az szívó, én azzal jártam régebben, most a haver 110D vett, abba kell a turbó!
  • pszihopata
    #3478
    ja értem,olyan sötét vagy hogy 6 dízel után jöttél rá hogy az szar
  • fifi
    #3477
    az pont szívóD asszem...
  • jaszy
    #3476
    Ha értenél hozzá tudnád hogy a 108 d vito nagyon jó