28
  • 536134
    #28
    Én sorozatokból leginkább a Doktor House-t és a Két pasi meg egy kicsit nézem, de a többire se mondom azt hogy sz@r inkább azt mondanám hogy nem az én esetem.
    Cobra 11 tényleg jó és támogatom DjDano-t! Legyünk rá büszkék hogy nem az amerikai darázs fészekből való!
  • Athlon64
    #27
    Azért az tény hogy vannak műfaji kategóriák, de emellett még ott van az is, hogy van olyan sorozat ami folytatólagos és van olyan amelyik meg önálló részekből áll. Egy rész egy kerek sztori és nem feltétlen kell az előzményeket ismerni.

  • Lalee1
    #26
    A Lost nálam az ötödik évaddal újra megkedveltette magát. Anno a második évad végén éreztem azt, amit írtak, hogy nem szól semmiről, abba is hagytam. AXN-en viszont láttam egy-két részt az ötödik évadból és annak ellenére, hogy nem tiszta minden (elég sok minden) újra felkeltette az érdeklődésem, szóval lehet bepótolom majd. Ez azért elég ritka, emiatt pacsi a sorozatnak.
  • DjDano
    #25
    A Cobra 11 egy nagyon jó sorozat ezzel kár is vitatkozni és nem amcsi hanem eu-s termék, tehát legyünk rá büszkék!
  • Lazarus
    #24
    ők már kaptak
  • cateran
    #23
    "Mondjuk úgy, a Lostnak van a legkomplexebb sztorija."
    Az biztos is....
  • PeterGee
    #22
    Nem valószínű, hogy valaha is meg fogok nézni egy olyan sorozatot ami ha véletlen kihagyok 1-2 hetet két epizód között újra kell néznem, hogy tudjam, ki mit miért csinál.

    Viszont felmerült bennem egy kérdés. Nem nagyon kapcsolódik az eddigiekhez, de miért is került össze hasonlításra egy akció és egy fantasy sorozat?

    Valaki mondjon már légyszi egy másik akció sorozatot a C11-en kívül ami ilyen sikereket ért el nemzetközileg. Konkrétan a nézettségre és a vetített országokra gondolok és nem díjjakra.
  • 1Obi1
    #21
    Mondjuk úgy, a Lostnak van a legkomplexebb sztorija. De most ezt hiába magyaráznám, ülj le a gép elég és indítsd a Lost s01e01-et.
  • PeterGee
    #20
    Miért ne nyilatkoznék? Ez egy ősi magyar szokás nem? Mindenki olyasmiről beszél és mond véleményt amit nem néz, vagy nem ismer.
  • 1Obi1
    #19
    Nézd a sorozatot, és rájössz. De addig ne nyilatkozz róla.
  • PeterGee
    #18
    Egyébként nem állítottam a hsz-emben, hogy a C11 a legnézettebb, mivel van egy HA szócska előtt.

    Csak, hogy beléd kössek.
  • PeterGee
    #17
    Tudod, hogy az SG-n mit néznek az a kutyát nem érdekli. És az, hogy mennyi hsz van a topicjában nem befolyásolja, hogy milyen a film. Ja és, ha pontos akarok lenni tényleg a C11 csak vasárnap a legnézettebb, átlagban a Barátok közt a legnézettebb.

    Szeretném viszont meg tudni tőled, mivel szerinted nem tartozik ide, hogy egy szubjektíven megítelhető dolog esetén miért nem tartozik ide az én szubjektív véleményem? Vagy mivel te és mások az SG-n azokat a sorozatokat nézik amiket akkor ez már objektív vélemény?

    De most komolyan a Lost esetében. Szól az valamiről? Mivel már az elején sem érdekelt nem ismerem a sztorit már, ha van neki. Annyit tudok, hogy lezuhantak egy szigetre és van pár túl élő meg helyiek és természet feletti dolgok is vannak tán, meg ugrálnak a múlt-jelen-jövő között. Mi értelme van?
  • nagylebowski
    #16
    Office-Family guy-nak örülök, bár vártam ide őket. Alig tudok olyat a listáról, ami ne tetszene. Na persze C11 :P Úr isten hogy én azt mennyire semmibe veszem. Az elmúlt 5 évben kb 15 másodpercet láttam, mert nem találtam a távirányítót, és a reklám után ez jött.
  • kalapos01
    #15
    Azért mert a neten vagy? Nézd meg a Cobra 11 fórum hozzászólásainak számát és egy Lost topikét. A kutyát nem érdekli a Cobra 11, nézik az öregek és kész. De itt az SG-n jóhogy inkább a menő sorozatokat nézik. (És nem arról van szó, hogy neked nem tetszik valamelyik, az nem tartozik ide. Mondjuk vicces, hogy te tudod, hogy az írók mit nem tudnak, LOL.)

    Meg, ha a legézettebbet keresed, akkor mióta a Cobra 11 a legnézettebb? A Miami helyszínelők vagy a Mentalista nézettebb. És azoknak is maximum pár kommentes topikjuk van. Mert itt a kutyát nem érdeklik.
  • Nonix
    #14
    Dexter
  • PeterGee
    #13
    Ne haragudj, de, ha a C11 a legnézettebb sorozat akkor miért ne? Miért lenne kelendőbb bármi is egy olyan címmel amit kevesebben néznek?

    Egyébként a Lost...hagyjuk. Már az írói sem tudják miről szól.
    A hősök egyetlen előnye a pompomos csaj kinézete.
  • Szemjuel
    #12
    Mert ő nem úgy akarta!
  • kalapos01
    #11
    Elég elvetemült gondolatmenet azt gondolni, hogy többen kattintanak egy Cobra 11-re, mint a Lostra vagy a Hősökre.
  • PeterGee
    #10
    Lenne egy kérdésem.
    Ezek közül melyik sorozat nem amerikai? Ha jól sejtem mind az.
    Ha pedig ez mind amcsi akkor nem tudom miért hozza fel a kedves cikkíró a Cobra11-et. Az német sorozat. Itt pedig ameriakat díjjaznak. Tehát az, hogy nincs ott a Cobra11 és nem az a legjobb az csak azt jelenti, hogy ez egy amerikai díj amerikai sorozatoknak.

    Ha tévedek javítsatok ki. Ja és nem állítom, hogy a Cobra11 a legjobb, az egy kiválló 45-50 perces kikapcsolódás. Nem kell rajta agyalni és nem is akar több lenni mint ami, egy sorozat ami azért van, hogy szórakozz, kikapcsolódj, ha erre vágysz. Ha nem ez kell akkor meg nem nézed és kész.

    De ez a cikk csak azért említi szerintem a C11-et, hogy többen kattintsanak ide, mivel ez a legnézettebb sorozat itthon.
  • gulyasandras
    #9
    winnie, a scrubs miért nem került be?
  • 1Obi1
    #8
    A Flight of.. az egy ínyenc rétegsorozat, a How I met az meg egy széthypeolt, amúgy középszerű sitcom.
    Laurie pedig hiába érdemelné meg, 100 jobb alakítás volt idén ami jobb volt mint az övé szerintem. Amúgy nem hinném hogy most hirtelen az ötödik évad miatt megnyerné a díjat, nem hozott többet Laurie mint tavaly vagy tavalyelőtt.

    Komédia kategóriában az Office-Slágermájerek-Family Guy triónak drukkolok, ennyik csak megnyeri.
    Ja és persze go Lost és Emerson.
  • winnie
    #7
    a szavazás nem arról szól, hogy ki kaphatná meg. mindenki megkaphatná, de azért hugh laurie mellett ott van bryan cranston, aki jobban megérdemelné nem? vagy komédia kategóriában is a slágermájerek mérföldekkel veri a how i met-et.
  • Szemjuel
    #6
    Szerintem a Komédia műfajban Family Guy vagy Így jártam anyátokkal :P nagy kedvencek :)
    Hugh Laurie is megkaphatná már a díjat!
  • JimKirk
    #5
    Hmmmmm... Kyra Sedgwick (A főnök)

  • stng
    #4
    Hajrá Lost és Simon Baker(A mentalista)!

  • PetiX87
    #3
    Dexter!! d(^^,)
  • kukacS3K
    #2
    breaking bad jólenne legjobb sorozatnak aztán laurie is kaphatna egyszer valami elismerést mert elég jól játszik
  • Wolfi24
    #1
    Remélem a Family Guy megkapja az Emmy-t. :D Nagyon bírom.