16
  • Zoliz
    #16
    Ezt nem értem, nagyon korai fázisban lehet ez a game, mert ritka rondák ezek a képek!!!
  • Zoliz
    #15
    Szerettem nagyon a Command&Conquer 3 Tiberium Warsot... Szerintem simán lenyomta a StraCraft-ot... Messze a legszebb RTS. A Mai napig játszom, Brutal fokozaton.

    A Scrinek Istecsászárok... A Nodot valamiért nem szeretem.
  • Rotcsa
    #14
    Így van!!

    Én is GENERALST AKAROKOOOOK!
    Olyat, ahol végre a ruszkik és Európa is megvan nem külön modban kell sápítozni utánuk!!
    Airforce, super wapons, nuclear power, sud lancher, tomahawk missles,lepard Iv, rangarok compexus, ohh igen igen igen!!
  • kanduhr
    #13
    12.990 lesz (+5%ÁFA???)
  • tttttom
    #12
    Ha emberi áron és megérő állapotban lesz akkor megyünk érte a boltban. :)
  • kanduhr
    #11
    Mit sír a szád, vedd meg boltban.
  • Gauge
    #10
    Szerintem meg hagyják a picsába ezt a szériát, már a 3. rész is infantilis idiótáknak készült, butított szar volt az egész. Ettől sem várok többet.
    GENERALS FOLYTATÁS KELL A NÉPNEK!!!
  • zidder
    #9
    Hát a skorpió tankok mostmár tényleg skorpió tankok:) Képeket elnézve jól halad a fejlesztés, hátha még idén megjelenik...
  • HerrKiss
    #8
    "A Command & Conquer 4 futtatásához állandó internetkapcsolat szükséges, mivel az EA így próbálja meg kiszűrni a warezoló játékosokat."
    Hát b@sszák meg az anyjukat hátulról háromszor. Felháborító! Lehet, hogy manapság elterjedt dolog az internet, de felháborító olyan játékoknál, aminek a játékmenete nem követeli meg azt (mint pl. egy MMORPG), csupán a másolásvédelem érdekében megkövetelni azt.
    Nekem pl. nincs "komoly" internet-kapcsolatom, csak a céges telóról tudok GPRS-ezni. A Red Alert 3 internetes aktiválását leküzdöttem (hál' istennek minimális adatforgalmat bonyolított), de hogy állandó net-kapcsolat...?
    Meg fogom venni, de majd csak akkor, ha emberi szintre süllyed az ára - addigra minden bizonnyal lesz hozzá működő crack is :-)
  • Taybore
    #7
    Hát az engine-t jó lenne a kicsit továbbfejlesztenék, mert a Tiberium Wars után sokat vártam a RA3-tól, de sajnos megmaradt benne az egyik legnagyobb bajom, méghozzá, hogy nem volt elég átlátható a harctér. Túl közel volt a kamera, és a nagy tankokból alig fért el valami a képen. Jó lenne ha nagyobb madártávlatból lehetne nézegetni, sokkal jobban lehetne koordinálni egy-egy harcot.
    Atyám, annak idején a Red Alert 2-t mennyit játszottuk...
  • Falcon87
    #6
    Majdnem :) Mammoth MK2
  • torcipepe
    #5
    és visszahozzák a régi négylábú tankot, ott a 4. képen!!!
    hogy is hívták?? Mamuth M2??
  • amitakartok
    #4
    Ja, a végén még kiadják Steamre is...
  • Zoliz
    #3
    "futtatásához állandó internetkapcsolat szükséges, mivel az EA így próbálja meg kiszűrni a warezoló játékosokat" reméljük lesz hozza jó crack hamar
  • Major
    #2
    Továbbfejlesztet RA3 engine?
  • Fbn Lx
    #1
    biztos vétel