45
Bármiből lehet hangszóró
  • VRSDM
    #5
    adták ingyé a telcsihez szóval nemtudok árat.

    /a bicóspályánk az erdőbe van. ott hova rakom? :D a föld ugróra? :D
  • REPS0L
    #4
    a videóban is csempén vereti a csávó, nem asztalon és így is eléggé szól video alapján. bicópályán meg egy műanyag vagy fa negyedcső tetejére felrakva csak remeg már moregádzsó!
    nokija kisfeketedobozosminihangszóróról meg linkt meg árt, htx.
  • VRSDM
    #3
    szerk1.
    a kis nokia-t mi pl. biciklipályán használjuk. vagy streetelsénél találunk egy spot-ot. lerakjuk és ennyi.

    szóval a hordozhatóságot épp megöli ez a kütyü azzal hogy sima felület kell neki amire rakhatod. és a felület anyaga sem mindegy ... nálam itt bukta a dolog csak.
  • VRSDM
    #2
    jópofa.
    viszont a nokia telcsikhez ingyen dobják a kis fekete hangszórókat.
    és bizony sokkal szebben szól mint hinnéd. nomeg ócsó :D
  • REPS0L
    #1
    Szerintem sokan kerülünk problémába, ha outdoor (tehát nem otthoni) zenehallgatásról van szó. Persze vannak fülhallgatók, amik nagyszerűen hozzásegítenek minket a muzsika élvezetéhez, ám ha társaságban vagyunk, elég furán veszi ki magát a használata. Főleg, ha barátaink is vágynak a „fülbevaló talpalávalóra”. Ha úgy alakul, megoszthatjuk az általunk hallgatottakat, mondjuk walkman mobilunk beépített „cicergőjén”, de valljuk be, akkor már inkább a csend. Használhatjuk külső hangszórón is, amik már régóta léteznek, de azok meg túl nagyok, vagy ha kicsik is, nem nyújtják a megfelelő minőséget.



    Nos, ezt a résecskét tömte be a Kerchoonz, (kercsúnz) a K-box audio system segítségével. Megmondom őszintén, az olvasottak alapján eléggé szkeptikus voltam, hiszen a leírásban az szerepel, hogy miután összedugjuk zenelejátszónkkal (tehetjük mindezt 3.5 mm jack, vagy USB segítségével), nincs más dolgunk, mint elindítani a hanganyagot, a kis hangdobozt pedig rögzíteni egy kemény, lehetőleg fa felületen és máris kész a társasági zenei élmény.



    Persze a specifikációban tudósabban szerepelt mindez. A lényeg, hogy a dobozka nem tartalmaz igazi hangszórókat. Működése magasabb szinten leledzik. A K-box-ba juttatott jel ugyanis csak rezgést hoz létre, ami átadódva az alátámasztó felületnek (asztal, polc, stb), jelentkezik, mint zene. Még jó, hogy találtam videót a holmiról, amin működés közben is látható, különben sosem hittem volna el, hogy létezik ilyen.

    K-Box