6493
MechWarrior Online
  • xblades
    #2573
    Jó mechek, "jó áron" az én Sunder-em csak 27 és fél milla ha lesz, a Mad Cat Mk II már csak 24 milla.
  • Masakari
    #2572
    Klános mechek közül nekem Masakari az ultimate cél,igaz nem az a kedvenc klános járányom de a név kötelez:D
    Masakari laza 26,4 milla:) viszont ami nagyon kéne az 1 Cauldron-Born majd,azt imádtam(18,2 milla:D).
  • vaakuum
    #2571
    A privit meg megkaptam, köszönöm... asszem összeáll hétfőre, hogy mit és honnan.
  • xblades
    #2570
    Így van, oldalsó torzóban van, amelyiknél van.
  • xblades
    #2569
    Te főnök valamit tényleg megcsíptél :) én csak most nézem hogy valóban a átvették a "wiki" szerinti árakat ha így lesz a többivel is a Clan-os cuccok piszok drágák lesznek.

    Nem az Atlas lesz itt az Is-7-t hanem a Dire Wolf (Daishi).Na azt grindeld ki alap fiókkal.
  • vaakuum
    #2568
    Tehát akkor az a Mechek egyéb ballistic hardpointját tartalmazó értéken felül van, és a gyári egyéb ballistic hardpointra nem is lehet tenni?
  • xblades
    #2567
    Az ams-nek külön hardpoint helye van valamely oldali torzóban.
  • xblades
    #2566
    Hmm milyen szépen felpörgött a forum:)

    Az hogy a nagyobb mech-et több idő kigrindelni pont jó a játéknak (bár ha a mostani trial közül választható a kezdő mech-ed ugye ott az Atlas közte), az a nem jó ha a javítás vagy egy-egy fegyver nagyon drága a szerezhető C-bill-hez képest.
    Még ha XL reaktor akkor se keljen több tucat kört menni a javításához.
    Nem azt mondom hogy így van, hanem azt hogy ne így legyen.

    Az meg hogy lehet valódi pénzzel fizetni a játékban dolgokért és ezzel előnyt élvezni a többi nem fizetővel szemben az ezen MMO típus velejárója.
    Lehetne havidíjas is és akkor sokan elesnének a játszási lehetőségtől. Lehet végiggondolni melyik variációval jár jobban a többség.
    Ingyen semmi sincsen talán csak a levegő.

    Ja és igen, EZ Béta szint, tessék utána nézni ez mivel jár aki nem érti.
  • vaakuum
    #2565
    AMS-ből mennyit lehet egy robotra felszerelni, ha van rajta 4 missile hardpoint?
  • vaakuum
    #2564
    A láthatatlan pályán hogy lehet az, hogy sík terepen ott áll előttem piros keretben kijelölve az ellen, aztán hirtelen eltűnik....majd egyszercsak megint megjelenik rajta a keret, ha nyomkodom a gombot...
  • Wolwerine
    #2563
    Így van... bár ha van elég XP-d, elvben egy hardpointot felrakhatsz, de ahhoz ki kellene maxolni a basic/elite szekciót.
  • Masakari
    #2562
    Nekem is volt ilyen,de olyan is hogy még ott volt hogy 10 lőszer van de piros volt.

    Vaakuum a mechekből azért van több variáns hogy ha más fajta variánssal akarsz venni vedd meg,ennyi.
  • vaakuum
    #2561
    Tehát ha veszek egy CPLT A1-et, akkor arra közelharci rakétákat és távolsági rakétákat pakolhatok csak a leggyengébbtől a legerősebbig, de lézer arra soha nem fog felmenni, mert nem tudom lecserélni a hardpointokat?
  • vaakuum
    #2560
    És ez mit is jelent akkor?
  • Torzonborz
    #2559
    nem véletlenül van több altípus egy mechből...
  • vaakuum
    #2558
    Erősítse meg valaki, hogy ha veszek egy akármilyen típusú katapultot, akkor azt át tudom konfigurálni más típusnak is!


    Vagy amikor megadják a ballisztikai, meg rakéta, meg lézer hardpointokat, akkor az azon a roboton már kőbe van vésve, és nem csinálhatok belőle később mondjuk full ézerest??
  • Torzonborz
    #2557
    nekem az előbb volt ilyen , lőttem a 2 mg-el aztán egyszer csak piros lett és kész. lehet a rakaszt lőtték ki mert 0 lőszert jelzett pedig biztos használtam el annyit.
  • Masakari
    #2556
    Azt tudja valaki hogy az mitől van hogy néha még van lőszer a fegyverhez de mégis piros? tehát nem használható már? beragadt? szétlőtték a fegyvert??(és nem a torzó/kéz sosincs szétlőve mikor ezt tapasztalom)
  • Ry0K3N
    #2555
    amúgy erről beszéltem
    link
  • [NST]Cifu
    #2554
    Igen, így működik. De tudni kell, hogy a táblás, illetve korábbi Mechwarrior játékokhoz képest a páncélzati értékeket megduplázták, tehát az eredeti játékban egy PPC fejlövés is halálos lenne.
  • Nagydög
    #2553
    Akkor jo. Meg annyi, hogy jol gondolom, az armornal talalhato pontok HP-t jelentenek? Ha van 16 pont pancelom a bal melkason es kapok oda egy tiszta PPC talalatot 10 pontert, akkor marad 6 pont pancel. A kovetkezo hasonlo ugyanoda elviszi a maradek 6 pontot, es 4-et ut a belso szerkezetre.
  • [NST]Cifu
    #2552
    Karoknál nincs gond. Ott ha a kart lelövik, akkor leesik.

    A gond a torzónál van, ha az egyik szélső torzó belső szerkezet elpusztul, utána az oda érkező sérülés a középső torzóba megy tovább.
  • Nagydög
    #2551
    Jatszottam kicsit a statlabbal. Hogy mukodik ez az atugro sebzes? En ugyanis regebben is azt csinaltam a mechwarriorokban, hogyha valamelyik karban semmi nem volt, akko leszedtem rola a pancelt is, mert mashova meg jo lesz, vagy elhasznaltam egyeb felszerelesre a felszabadulo sulyt.
  • vaakuum
    #2550
    Értettem !
    Átírtam oda.
  • [NST]Cifu
    #2549
    Nem vagyok ellene némi off-nak, de azért itt lesz utána úgy is kérdésed, akkor arra reakciók... szvsz jobb ezt a megfelelő topicban végigrágni...
  • vaakuum
    #2548
    köszönöm, megvan! :)

    Közben lenne kérdésem további, amihez segítséget kérnék, de ez hardveres, gépvevős, bár kifejezetten erre a játékra kellene optimalizálni, ezért bátorkodom ide tolni...meghát Cifu is úgyis itt van
    A múltkor agyaltam rajta, és megfuttattalak benneteket egy körrel. Közben kaptam jelentkezőt a mostani konfigra így a keret 220eFt lenne.

    Ebbe kellene
    Ház: lehetőleg halk és nagy ventikkel. Ha mini atx-es deszkában is lesz nekem való, akkor a házból is elég a kisebb. (1 DVD, 2 sata és egy SSD menne bele) Lényeg, hogy lehessen bele csendes rendszert rakni, de ne ez vigye el a költségkeret nagy részét :) Nem tudom, milyen árszínvonaltól kezdődnek a vinyót elforgatva is beépíthető változatok, de tetszene. Szín lényegtelen, világítós nem előny.
    Táp: csendes, megbízható... de tényleg
    Alaplap: egy kis tuningot nem baj, ha bírna és videókártya valszeg csak jövő hónapban, úgyhogy jó lenne, ha addig oprendszert tudnék rakni egy alaplapi VGA-val. Ha kicsi, és kis házba rakható, az előny.
    Intel proci: I5 valamiben reménykedek
    hűtő: Csendes, de hatékony
    Memória (ami MWO-hoz kellhet)
    Dvd író/olvasó

    Ehhez egy videókártya, amit a táp kibír!

    Szóval? Egyben rendelném meg, lehet, hogy még ma...
  • [NST]Cifu
    #2547
    Úgy tűnik, hogy az adott linket az SG fórummotorja szépen tovább formázza, képtelen vagyok kijavítani.

    Szóval a link: http://dl.dropbox.com/u/57283401/MWOMechbay.zip
  • Nagydög
    #2546
    Helyesbitve
  • Torzonborz
    #2545
    MWO statlabot töltsd le
  • vaakuum
    #2544
    A 2255 mintájára nem tudna valki beszúrni egy képet, hogy a tervezetten elérhető mecheknek milyen kiosztásaik vannak a különböző részeiken?
    Konkrétan hogy hol, mennyi rögzítési pont van, ami alapján tervezni lehet a felszerelésüket?
    Azért kellene beszúrt kép-táblázat, mert azt simán le tudom menteni ...
  • Torzonborz
    #2543
    áhh atlas nem érdekel , jobban szeretem az ilyen kis genyó cuccokat . wotban is lolkopter( t-50-2 ) a favorit .
  • [NST]Cifu
    #2542
    Egyfelől az még legalább egy év, amig a játékba kerül, másfelől pedig nem tudni, hogy tervezik a klános invázió lefolytatását. Erről korábban már értekeztünk, de a fő gond az, hogy a klánok olyan technikai fölényben vannak, hogy az nagyon csúnya, szóval ötletem sincs, hogy fogják a balance-ot megoldani.

    Vegyük például a Kit Fox (Uller) Mech-et. Könnyú Mech, de a fegyverzete (1x LB-X AC/10, 1x ER Large Laser, 1x ER Small Laser, 1x Streak SRM-4) egy kategóriában van a Dragon-al, ami kétszer nehezebb Nehéz Mech. Szóval sacc per kábé úgy lenne értelme a csatának, ha 4 klános Mech küzd 12db Belső Szférás Mech-el...

    A Cicus-ról jobb, ha tudod, hogy 25 millió C-Bill, szóval 2,5 Atlas-t veszel belőle. :P
  • [NST]Cifu
    #2541
    Catapult a Mad-Cat Beslőszférás másolata, csak már a karok nem fértek fel rá :D

    A Catapult csillagliga korabeli tech, szóval "picit" régebbi, mint a Cicus.

    Ha jól emlékszem a Klanos cuccok téynelg hatékonyabbak, de több slotot foglalnak.

    Rosszul emlékszel. A klános cuccok hatékonyabbak, könnyebbek, és kevesebb helyet foglalnak. A klános XL Engine például a két oldalsó torzóból csak 2-2 critical slotot foglalnak el, nem 3-3-at, mint a belső szférásak.
  • Masakari
    #2540
    A fél madcat túlzás mert fele annyi fegyver sincs rajta,és páncélba se 1 súlycsoport:)
  • Torzonborz
    #2539
    "a catapult kb fél mad-cat :)"

    húúúhhha akkor asszem azt a makkát csipázni fogom :D
  • Ry0K3N
    #2538
    Klánoknál a fegyverek kevesebb cirtical slotot foglalnak de a struktúra és a páncélzat viszott több helyet foglal el tudtommal. Vagy csak a belső váz.
    Ez már nagyon táblás szabályrendszer.
  • Paladin
    #2537
    Elsütsz minden fegyvert, ami csak van.

    Archie: Nomen est omen, a catapult kb fél mad-cat :)
    Klános cuccok emlékeim szerint nem foglalnak több helyet, egyszerűen jobbak.
  • Archie2048
    #2536
    Az amikor minden fegyveredet elsütöd először egyszerre.
    Utána beindulnak reload ciklusok, és kevés esélyed van egyszerre elsütni őket, ha csak nem vársz ki.
  • Paladin
    #2535
    Erről tudsz valami többet is? Eddig kb ennyit hallottam, hogy lesz valami, de hogy ez mit is fog jelenteni, az a nagy kérdés.
    Mert ezt meg lehet csinálni nagyon primitív (pl. egy győztes meccs, egy pont, havonta győztest hirdetünk) módtól elkezdve nagyon fasza komoly stratégiáig bárhogy.
    Nyilván mi az utóbbit szeretnénk, kérdés mit tudnak és akarnak megvalósítani.

    A klántechen gondolkodtam már én is, az pl tipikusan egy jó fejlődési cél lehet. (Persze mint minden ilyen unlockolós dolognál itt is az a csapda, hogy utána mit csinálsz... és ezzel vissza is jutunk az első bekezdéshez :) ).
  • Archie2048
    #2534
    Szép nagyok a 100T mechek, csak mindenki azt akarja szétlőni először.
    Egy 55-65 tonnással simán lehet okosan pusztítani.
    Catapult a Mad-Cat Beslőszférás másolata, csak már a karok nem fértek fel rá :D
    De ha többen vagytok pl. 3-4en akkor fogtok egy Raven-t tagelni és 2-3 Catapultal meg lehet sorozni. Arty mech.
    Ha jól emlékszem a Klanos cuccok téynelg hatékonyabbak, de több slotot foglalnak.