6493
MechWarrior Online
  • Ry0K3N
    #2613
    lol xD új belső szférás technológia :D
  • vaakuum
    #2612
    Tettem fel printscreent e képfeltöltésre, erre nem engedi belinkelni.
    Akit érdekel, annak viszont itt van. a linkben hiányzik az első k betű a https:// után. Azt kézzel kell beírni.

    http://epfeltoltes.hu/120923/invisible_MEchs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • vaakuum
    #2611
    ENm, akkor sem, ha egymásnak megyünk...és olyankor a saját árnyékomat sem látom...és ez nemcsak a jeges pályán fordul elő, hanem már mindegyiken játszottam így néhányszor...
    és olyankor a thermal visionnal sem látok semmit.
  • keneseig
    #2610
    még ha 100m-re áll tőled akkor sem látod?Az is lehet,h a legtöbb pálya viszonylag ködös és meszebb nem látod őket de 200m-ről már mindegyik pályán lehet látni őket.Ha 200m-en belül nem látod egyiken sem akkor jah a "hiba az ön készülékében van".
  • vaakuum
    #2609
    Hoppá...én meg azt hittem, ez is egyfajta játékmód... azért 10 ből egyszer egyszer be szokta adni.
    Olyankor nagy bátran nyomulok előre, merthogy ha én se látok, akkor biztos engem se látnak
  • Masakari
    #2608
    A hiba az ön készülékében van. eltűnő/nem látható mecheket sose láttam még,valőszínűleg valami driver probléma,szóval ezt neked kell megoldani.thermal pedig mint ryoken is írja rohadt hasznos tud lenni sokszor.
  • Ry0K3N
    #2607
    A thermal vision igen hasznos. A messzi mecheket simán észre lehet vele venni én használom igen sűrűn.
  • vaakuum
    #2606
    Érdekes, hogy a lőszernél nem a QTY értékkel adja meg, hogy mennyi van belőle, hanem ott is a Repair státuszt használják. Ez a lőszer utántöltés dolog szerintem el van cseszve egy cseppet.
  • vaakuum
    #2605
    XP és GXP között mi a különbség? megéri konvertálni őket egymásba?
  • vaakuum
    #2604
    A láthatatlan pálya az, amikor semmit nem látok a robotokból, csak a kis piros és kék háromszögeket a fejük felett, illetve a piros keretet, ha ki van targetolva az ellen. Bár tudom, mi az a thermal vision, nem értem, hogy azzal sem lehet látni semmit ezeken a pályákon. Mert pont itt lenne értelme.
  • Masakari
    #2603
    basszus mi a frász az a láthatatlan pálya????????????

    amúgy meg
    thermal vision:hőkamera magyarul,remélem nem kell szájba rágni ez mit jelent.
    night vision:ez meg éjjelátó,csak még mivel nincs éjszakai pálya ezért nem sok értelme van
  • vaakuum
    #2602
    A thermal visionnak meg a night visionnak mi az értelme? A láthatatlan pályákon ugyan úgy semmit nem lehet velük látni...
  • Ry0K3N
    #2601
    Na így mindjárt barátibb.
  • xblades
    #2600
    Köszöntem a válaszokat.
  • xblades
    #2599
    Ez jobb már mármint hogy jobban befolyásolja a teljesitmény, ha az arány is jó lesz.
  • Paladin
    #2598
    Volt erről szó itt? Economy változások jönnek:

    -Győzelem 100.000 (50e helyett)
    -Vereség 75.000 (50e helyett)
    -Döntetlen 87.500 (25e helyett)
    -Elfoglalással győzelem 5.000 (4.500 helyett - gondolom ez a foglalónak jár plusszba)
    -Asszisztálás foglaláshoz 2.500 (0 helyett)
    -Team kill -15.000 (ahogy eddig)
    -Komponens megsemmisítés 500 (0 helyett)
    -Kill 2.000 (0 helyett)
    -Assist 2.000 (0 helyett)
    -Spotolás 2.000 (0 helyett)
    -Sebzésért "10X Var" (0 helyett - ezt nem értem tisztán, talán okozott pontonként 10? )

    Átlagosan a teljesítmény díjakból 15.000 folyhat be így átlagosan a vesztes/győztes csatákért 90e és 115e között.

    A trial mechek ezeknek a 80%-át kapják, vagyis 72e-92e a mostani 36e helyett.
    A salvage még mindig egyenlően fog megoszlani a győztes csapattagok között.
    (ezek az értékek mindenféle premium account/mech bonusz NÉLKÜL értendőek)

    Későbbi változások:
    -az energia fegyverek árának növelése (kompenzálandó hogy a lőszeres fegyverekre ugye folyton költeni kell)
    -a salvage nem egyenlően oszlik majd el (részletek később)
    -a javítási rendszer hangolás



  • Paladin
    #2597
    A HBK-4G.

    2344
  • Masakari
    #2596
    Mivel kevesebb slotot foglal mint az ac20 ezért szerintem a válasz adott
  • xblades
    #2595
    Cifu

    Melyik Huncback típus amire feltehető a Gauss?
  • Masakari
    #2594
    Nem tudom a 3054-et honnan veszed,de szerintem az max a prototipus éve.mechfactoryn minden típusra 3058 van írva. Sarnan sajna nincs írva évszám a mechez. Mindenesetre a 3054 is 5 év szóval...
  • vaakuum
    #2593
    Ha leveszek egy adag lőszert, és berakom a raktárba, akkor legközelebbi felszerelési kísérletnél azonnal kifizetteti velem egy teljes adag árát akkor is, ha csak egyetlen egyet lőtem el belőle. Ez így nagyon nem oké...
  • vaakuum
    #2592
    A Pilot lab felületen minden típusra egyenként kell fejleszteni a bónuszokat, mert csak arra az egy típusra érvényesek???
    Vagy ha egyszer kifejlesztette az ember, akkor utána minden járgányra érvényes?
  • vaakuum
    #2591
    Az hogyvan, ha a saját mechemet konfigolom, és levette róla valamit, akkor miért kér érte 175 ezret, ha újra fel akarom rakni? nem raktárba mennek az egyszer már megvásárolt, de levetett cuccok?
  • xblades
    #2590
    Na akkor csak én vagyok vaksi.

    A Sundert meg megvárom, bár nem feltétlenül annyit:

    Sunder SD1-O
    Rules Level: Tournament Legal
    Technology Base: Inner Sphere
    Chassis Config: Biped
    Production Year: 3054

    kérdés egyáltalán belerakják-e.

  • Birk@
    #2589
    Sziasztok, szabin voltam, lenn voltunk vidéken, ott meg inkább nem játszottam, de már vagyok :)
    Lesz ma valaki?
  • Masakari
    #2588
    Na ez reggeli pofozkodós első körnek tökéletes volt,Forest colony kedvenc founders Atlasommal(4medLas,1srm4 és 1 srm6,1 lb 10x-ac a jelenlegi fegyver kiosztás).
    2 csapattárs már az elején eldőlt,mivel a víz fele mentek egyedül(jeee). Itt már gyk eldőlt,szóval mentem a többiek után a sűrűjébe. 3 Catapult,1 Jenner és a végére 1 commando és 1 Hunchback volt ott az ellenféltől hogy szétverjen minket,utolsó előttinek hullottam el de előtte 2 Catapultot és a Commandot(1 helyben állva lőtt a buta) magammal vittem. muhaha
  • Masakari
    #2587
    Oh god why........
  • keneseig
    #2586
    Nem tudod túllépni az adott mech maximális súlyát sem amit a képernyő bal oldalán találsz.
  • vaakuum
    #2585
    Leszedtem az ugróhajtóműveket és az összes hűtőbordát, így felment két SRM6 némi lőszerrel. De el nem tudom képzelni, a másik két slotot hogyan lehet felhasználni, mert már nincs mit levenni a masináról. Vagy ha motort nagyobbat teszek bele, akkor bírni fogja? Ez nem a karosszériától függő dolog?
  • Ry0K3N
    #2584
    6 missle hardpoint azt jelenti hogy 6 rakétafegyvert rátehetsz pl 6 darab LRM5-öst HA a tonnából kihozod!
  • vaakuum
    #2583
    Megvettem végre az A1-es Catapultot. Próbálom felrakni rá a közelharci rakétákat, erre azt mondja, túl nehéz.
    Pedig van rajta 6 missile hardpoint, és gyárilag cssk két LRM-15 van rá szerelve. Hogyafrancba lehet ezt felkonfigolni normálisan?
  • Masakari
    #2582
    ÉS megint... 36 lőszer volt még az LB-x emhez és piros lett...meg lehet semmisíteni a fegyvereket valahogy az adott torzó/kéz megsemmisítése nélkül vagy mi a franc?
  • Nagydög
    #2581
    Minden testreszben van adott mennyisegu slot. Ezek egy reszet elfoglaljak az adott reszre jellemzo szerkezeti elemek(pl. pilota fulke, konyok mozgato mechanizmus, hajtomu). Minden fegyvernek van egy merete, ami megmondja, hany slotot foglal el. Legalabb ennyi ures slotnak kell lennie abban a reszben, ahova rakni akarod az adott fegyvert, es kell meg, hogy legyen legalabb egy fegyvertipusnak megfelelo rogzitesi pont is.
    Pl. egy AC20 ballisztikus fegyver, tehat kell hogy legyen egy ballistic hardpoint az adott reszen, es 10 slotnyi helyet foglal.
  • vaakuum
    #2580
    Hogy a francba nem tudtak ezek szimmetrikus felépítésű robotokat gyártani??? Balfék banda.
  • vaakuum
    #2579
    A cshatet hogy lehet visszanézni, ha lemaradtam valamiről? Túl gyorsan eltűnik.
  • Masakari
    #2578
    mutatja ki van kijelölve;)
  • Masakari
    #2577
    A Sundered kicsit odébb lesz mire megjön,csak laza 9 évet kell várnod rá:))))
  • xblades
    #2576
    Na most már lényegesen több a Lrm boat.
    Azért valami jelölhetné melyik mech van megjelölve és mikor aktív a Tag valakinél.
  • vaakuum
    #2575
    A fegyverek tulajdonságait taglaló táblázatban a slot mit jelent? Merthogy a mecheknél a hardpointok az adott fegyvertípusra általában kevesebbek, mint egy fegyver "slot" értéke.
  • Paladin
    #2574
    Ez az info honnan van? Én úgy tudtam, hogy az elite skill module slotot ad, csak azok még nincsenek a játékban.
    A hardpoint konfig kőbe vésett adott altípusnál.