6493
MechWarrior Online
  • XenHai
    #6173
    Ezzel én is így vagyok.
  • xblades
    #6172
    Hihetetlen hogy még a kezdő 30 Days of Premium Time-omat sem tudtam felhasználni az egyre rosszabb játékélmény és CW hiánya miatt.
    Na majd meglátjuk a megfelelő balansz után aktiválom-e. :)

  • Saqqarheddon
    #6171
    Hali, van magyar csapat, vagy mindenki szétszórva nyomul? Kicsit belecsömörlöttem én is, de ha van valami szerveződés, akkor szívesen csatlakoznék. Hátha megjön újra a kedv :)
  • Masakari
    #6170
    Most a Firestarter ez a mech. De a Jenner meg a Raven ugyanolyan köcsög mint volt. És akkor ott vannak a klános lightok is amikre több fegyver fér és páncéljuk is jobb ^^ Amúgy tök fasza már,csak a páncéljukat lenerfelhetnék vagy a szaros ütközést vissza........Jelenleg még mindig nevetségesen sokat bírnak, könyvben mindenki light mechhel rohangálna ha ennyit bírnának ott is.
  • [NST]Cifu
    #6169
    Deja Vu. A zárt béta idejében ugyanez ment, akkor ugye egyetlen Jenner light Mech volt, de kb. bármit meg lehetett velük csinálni. Amíg el nem kezdték lenerfelni őket...
  • Masakari
    #6168
    Én tolom/toltam mindig is. Bár itt CW-ben nemigen értem mi alapján dől el mikor vált gazdát 1 bolygó o.O meg sajnos elég sokáig tart a meccskeresés (5-20 perc nekem általában).

    Úgy 4-5 CW meccs után. Nem rossz,végre tényleg lesz értelme játszani,bár némi ballansz még kéne rá mert a 12v12 elég durva különbséget okoz ha Clan vs IS van a jobb klános felszerelések miatt(12v10 optimálisab lenne szerintem),meg több map mert jelenleg csak 2 van.
    Továbbá a light mechek továbbra is rohadt imbák a szar hitbox miatt. volt 1 CW meccs ahol 12 lightmech átrusholt rajtunk és simán beütötték az ágyút,esélyünk nem volt pedig 12-0 volt nekünk az első hullámuk után. (rohant előttem 1 Firestarter telibe lőttem és mégse adott találatot.....)

    Továbbá sajnos az ütközés/esés még 1 jó ideig nem lesz benne,szóval a kis geci light mechek még uralkodni fognak 1 ideig.

    Hi Bálint,

    Apologies for the delayed response!

    We don't currently have any plans to reimplement the collision system. The main concern with it is due to connection stability and performance. Running those calculations for 24 individual 'Mechs, all with geometry variations, would require us to make too many performance concessions. We might re-evaluate the possibility in the future, when we have more time to allocate toward looking into it.

    Alexander Garden
    Technical Support Representative
    Piranha Games
  • XenHai
    #6167
    Tény ,hogy késő néha néha 1-2 kört de ha ez bejön és jó lesz akkor vissza nézek.
  • Isi78
    #6166
    Ejj...
    Kicsit későn érkezik ez szerintem.
    Mostanában játszik még valaki ?
    Isi
  • XenHai
    #6165
    Ébresztő gyerekek

    Utoljára szerkesztette: XenHai, 2014.12.12. 08:32:46
  • Lui76
    #6164
    Nem.
  • XenHai
    #6163
    Eléggé kihalt a topik.

    Használ valaki itt t-16000m joystickot ?
  • Masakari
    #6162
    Én 2 mechet megvettem de a többit nem fogom,max C-billért. úgyis van 105 milla C-billem abból be tudok vásárolni majd :D De valami értelmes játék mechanika jöhetne már mert mostanában ilyen heti 1-2 meccsre lépek be mert elég uncsi a jelenlegi felállás.....
  • MarkBlade
    #6161
    Ha most vesz vagy vett Masakari csomagot csak kis pénz ráfordításával upgredelheti. Csak ma minden vásárlónk aki 240 dollárért vesz ilyen csomagot automatikusan megkapják a további frissítéseket ingyen! Ez nagyszerű vásárlás csak ma. Kérdezzük meg Zoltánt neki mi a véleménye erről? :D Bakker ez az MWO egyre inkább emlékeztet a tv teleshopra..
  • MarkBlade
    #6160
    Azért az vicc hogy olyan árakat adnak amivel már gyakorlatilag egy csúcs gépet összeraksz. Jó persze lehet mondani nem kötelező de bakker. Nem azért akarok játszani hogy a nyálam csorgassam. A játék maga nem lenne rossz de így nem kell. Mire a közösség elkezdődne már elavult lesz. Pénzhajhász banda. Az mw4 volt a jó.
  • Bucser
    #6159
    Igazabol en komalom a core gameplayt. A mechek is tetszenek (olyan mint a pokemon az osszes kedvencet meg akarja az ember szerezni), de az hogy nincs a statgyujtesen kivul semmi nagyobb cel mar evek ota az erosen unalmassa teszi. Hiaba vettek le a beta cimket rola.
  • Masakari
    #6158
    Nem az univerzumot cseszik szét hanem a játékot ami fasza koncepciónak indult de mostanra már nekem is kicsit kezd a tököm ki lenni azzal amit csinálnak......
  • MarkBlade
    #6157
    teljesen szétcseszik a Battletech univerzumot ezzel a pénzéhes hozzá állással..
  • Masakari
    #6156
    Na most kirakták a Wave 2őt...hát van bőr a képükön azt meg kell hagyni....
    Csak a tartalom nem akar annyira bővülni mint kéne....
    Utoljára szerkesztette: Masakari, 2014.09.18. 11:01:20
  • MarkBlade
    #6155
    Vennék is clan mechet de így még mindig nagyon drága. Mai árfolyamon egy 3as csapat 14000 ft.. 3 mech.. azért ez vicc.
  • trilit2
    #6154
    Nagy hírek vannak... úgy tűnik jót tett ,hogy visszaszerezték a jogokat. Visszakerül a cn9-ah a játékba... lesz egy új atlas, jön a king krab... száz meccs felett mindenki kap 2 milliót, és jön az invázió második hulláma... már ami a mecheket illeti : )
  • s1lkforrent
    #6153
    Ugyanmár, reddit, pfeh: "I do not think that particular subreddit (r/mwo) can be defined as a base for our fans or customers any longer...

    Rather, since the change of management, and the resulting diaspora of our active Reddit fans towards r/OutreachHPG and other Subreddits. r/mwo has essentially become an echo-chamber for those who have been banned from our services for repeated abusive behavior."

    /r/TransverseTheGame oldalnak meg ez a háttérképe:
    How To Hang Yourself


    Csak kicsik pipák a népek az egész Piranha Games bagázsra.
  • MarkBlade
    #6152
    Mekkora ez már.. kiváncsi lennék rá hányan játszanak még vele. Már ettől a sok hero mechtől hányingert kapok. Lehúzos egy banda ez..
  • Ry0K3N
    #6151
    Nem nagyon, de tegnap az egész PGI staffot kibannolták redditről mert az új szarjuk reddit csatornáján elkezdtek cenzúrázni mindent. Ez meg ellenkezett a reddit alapszabályaival és bannolták őket onnan. A fagyi nagyon viszanyalt.
  • MarkBlade
    #6150
    Valaki játszik még vele?
  • danone
    #6149
    A Magyaron kívül mást még nem üzemeltek be
  • Ry0K3N
    #6148
    Európai szerverek még nincsenek? :D
  • MarkBlade
    #6147
    Még nem került be :) majd ha lehet venni az összest.. az még ebben a tempóban 1 év :P végül is így már csak max 5 év és jó lesz a játék bár addigra a grafika xar lesz már..
  • [NST]Cifu
    #6146
    Végül is a CW-t is ígérték... 2012 őszére. Alig 2 év késéssel talán már bele is kerül talán a játékba... Ezek alapján sok jóra nem számítanék. :P
  • MarkBlade
    #6145
    Lehet ha megcsinálják a fejlesztéseket még elő is fizetek :) DEV BLOG
  • MarkBlade
    #6144
    Ez a baj.. Játszanék én ezzel mert van benne potenciál de így.. unalmas céllövölde még.
  • danone
    #6143
    Fokozatosan fogják benevezni, először a csoportszerveződés jön. a Névfoglalás most megy.
    De majd játszom ha látom :D
  • MarkBlade
    #6142
    No végre.. Mikortól lesz?
  • danone
    #6141
    Végre lett előremozdulás CW ügyben, néztétek? :)
    Incoming Transmission Pt. 2
    Utoljára szerkesztette: danone, 2014.08.16. 23:53:04
  • xblades
    #6140
    De ahhoz mégsem elég hogy itt újra felpezsdítse az életet.
    Ahhoz kéne egy kis "tartalom" ami miatt érdemes legyen játszani.
  • Lui76
    #6139
    Látod így is veszik mint a cukrot ...

    Az új group létrehozós szabályok szerintem kicsit felpezsdítették a kedvet , 5-10 ember viszonylag sokszor összejön ,és nem kell végre külön lenni.
  • Kessak
    #6138
    A klán invázió annyi lesz csak, hogy bele lehet ülni majd a klános mechekbe vagy végre lesz valami frakció harc is, területfoglalós akármi. Mert ha csak ennyi az elég gáz.
  • Lui76
    #6137
    Az mwo TS szervere nálatok sem jön be?
  • Masakari
    #6136
    Skin
  • Masakari
    #6135
    Nos a határidő lejárt tegnap ha jól láttam fb-n,szóval nemigen volt esélyünk. Illetve kirakták azt is,hogy a nyeremény skin miként fog kinézni(szerintem elég jó).

    (Illetve tagfelvételen vagyok egy Amerikai/Eu csapatba mellékesen, bár ez senkit nem érdekel :D)
  • dune
    #6134
    Én wezuv néven vagyok fenn!