6493
MechWarrior Online
  • MarkBlade
    #6133
    Ilyen tempóban megleszünk.. úgy karácsonyra :)
  • Karónvarjú
    #6132
    9 ;-)
  • MarkBlade
    #6131
    akkor már csak 10 ember kell :)
  • Lui76
    #6130
    Én jönnék , de csak ha európai idő szerint ébren talál...
  • MarkBlade
    #6129
    Mi az időpont? Itt bent nem tudom megnézni. Mondjuk szerintem már 15 fővel elvérzünk.
  • Masakari
    #6128
    Ha jól értelmeztem a nevezési határidő is közel van,szóval ezt akkor gyorsan ki kéne találni lennénk-e elegen.
    (meg persze utána a kérdés hogy kiválasztanak-e)
    Viszont ami nagyobb gond ahogy néztem a leírást,az a meccsek időpontja....
  • MarkBlade
    #6127
    Szerintem itt a legtöbben öreg rókák és nem rambó huszárok vagyunk. :) a kérdés össze tudjuk e szedni a létszámot.
  • Shilkor
    #6126
    Sajnos a 12 fős patizás közben az a tapasztalatom, hogy nem összeszokás, hanem együttműködés lenne az elsődleges, amit meg kellene tanulni.
  • MarkBlade
    #6125
    Ha konolyan gondoljátok én benne vagyok. Persze nem ártana kicsitgyakorolni és összeszokni.
  • Bucser
    #6124
    12 man drop+3 reserve
  • Lui76
    #6123
    Azt nem értem tisztán miért 15 ember kell.
  • Masakari
    #6122
    http://mwomercs.com/news/2014/05/854-mwo-tournament-series-beta-first-engagement

    nem hangzik rosszul,összetudnánk rá dobni 1 csapatot?:D
  • Lui76
    #6121
    Pf nemtom nekem nem jön át , hogy miért jó ez az antiform.
  • Masakari
    #6120
    Hát ez a Masakari valami állatul néz ki *.*
  • Bucser
    #6119
    Egyebkent latom elore a MW ligak migralasat es a servereket ligas premiumos hostok fogjak adni mindket oldalon osszehivva a bejegyzett csapatokat.

    A community megcsinalja majd rendesen a galactic warfare-t ha a Piranha elcseszerintene.
  • Karónvarjú
    #6118
    Én "mille" néven vagyok...
  • MarkBlade
    #6117
    A privát szervereknek hála. Nem volt nagy grafika de játék király volt. Hátha ez az új irány most dob a játékon kicsit.
  • Thanatos
    #6116
    jó is volt az :) mondjuk már shu fórumon is kb 2 havonta ír be valaki :/
  • Bucser
    #6115
    Ja es Slaider az UPC-s kablenettel volt az isten/host mi pedig Roger Wilco-n gyulekeztunk aztan Ventrillon :D
  • MarkBlade
    #6114
    Jó lenne összejönne a 12 fő kiállni pár csapat ellen. Régen olyan jó hangulata volt ennek. Emlékszem amcsik ellen mentünk és 3-4 kor indultak a harcok a betárcsázós neten. :)
  • Bucser
    #6113
    Nevem ugyanaz mint itt azt hiszem.
  • Bucser
    #6112
    Igen a Ryoken ugyanaz mint a Stormcrow.

    Uziel es TYhanatos mindketto sajnos 3060+ design.

    Miutan a jatek 3050-nel jar esely sincs rajuk jelenleg. Orulunk, hogy a Phoenix kereteben par 2750+-os mech bekerult.
  • MarkBlade
    #6111
    Nekem a Thanatos hiányzik. Imádtam a 2 ben. Kinek mi a neve? Vasárnap felvenném friendbe. Nekem ugyanez mint itt.
  • Karónvarjú
    #6110
    Még most peccsel a játék, de asszem én is benevezek erre a privátmeccses dologra. Hónapok óta nem játszottam, meglátjuk, hogy megy...
    Amúgy ez a Stormcrow az a Ryoken más néven? Az volt az egyik nagy kedvencem a 4. részben, az Uziel-el meg a Thor-al egyetemben.
  • MarkBlade
    #6109
    Én jövök! Ezt kellett volna már kezdetektől meglépni. Nem csak az új mech meg pénzlehúzásra ráállni. Ez a lelke az egésznek. Most már van értelme a csapatoknak.
  • Isi78
    #6108
    Helló!
    Ezt a privát meccset már nagyon vártam...
    Kár hogy már nagyon kevesen játszunk pedig most lehetne jó kis csatákat játszani.
  • Wolwerine
    #6107
    Akkor az nem tűnt fel hogy kevés az AC és az LRM. Tovább bírom mert lézerrel lőnek, ergo több sebzést adok le D.
  • Masakari
    #6106
    Ha nincs armor az MG csúnya tud lenni mert a critet gyorsan tudja szórni:)
  • Shilkor
    #6105
    Most egy kicsit a lezerek vannak tulsulyban, hala az AC nerf, LRM inba-nerfnek koszonhetoen. Egy hideg palya durva Star Wars elmenyt ad :D
    Vegeredmenyben kb mindegyik hatekony fegyver tud lenni, egyedul a MG-t erzem, hogy ha van helyed, es nincs mit feltenned mar, akkor "rapimpelhetsz" 1-3 MG-t, de sokat ne varj tole.
  • Cobra.
    #6104
    Gyorsabbak a rakéták, ezért jobban találnak.
  • XenHai
    #6103
    Szerintem is.
  • Wolwerine
    #6102
    Apropó, mintha az LRM kicsit jobb lenne mostanság. Én érzem csak így?
  • MarkBlade
    #6101
    Köszi a tippet, átszerkesztettem.
  • Shilkor
    #6100
    Megneztem a fittet es egy baja van:
    A jobb torzo lezer fittjei magasan a vallon ulnek, a fej vonala felett. Azaz ha ralatsz valamire akkor azzal mindenkepp tudsz loni. A bal torzo lezerei mell es csipo kozott vannak. JAvaslatom szerint mindenkepp a 2 ERLast tedd at a jobb torzoba.(Ahogy a loszert is inkabb lab-fej-kezbe tedd)
  • Cobra.
    #6099
    A 9S-re raktam 2db AC5-öt, egy ERPPC-t és 3 Medlasert 280XL motorral.
    a 9SE-n van most LRM10+LRM5, 2db ERLarge és 2db Medpulse, meg egy TAG és szintén 280XL (illetve 275, mert nincs 2db 280-asom).
  • MarkBlade
    #6098
    TDR9SEz szerintetek?
  • Shilkor
    #6097
    2 mg, 2erlarlas, 3medlas +xl 300. Szokni kell de nem rossz ,mert az er largok a pilotafulke folott vannak, hegy mogul lehet osztani a sugarzast.
  • Lui76
    #6096
    Asszem , 1db LB10-x , 1 db ERL , kb. 3 ML.
  • MarkBlade
    #6095
    Mit raktok rá? Nem tom eldönteni mi legyen rajta.
  • Lui76
    #6094
    Én is megkaptam.
    Egész jónaktűnik , pedig már nem akartam több heavy-be xp-t dolgozni.
    Cataphract, orion ,jager mind master , nincs szívem eldani őket...