6493
MechWarrior Online
  • Wolwerine
    #3733
    Team nélkül nem is igen megyek, rontaná a statisztikát D Trial mech-el is értékes vagy, ha arra mész/azt csinálod amit a többiek mondanak:)

    A játékosok nagy része már "premade" klánokkal megy csatába. Rengeteget dob a játékélményen a kommunikáció és a szervezettség, és egy jól szervezett csapatot csak egy másik csapat tud legyűrni. Az összevissza hányt, irányítás nélküli teamek pillanatok alatt elvéreznek.
  • Torzonborz
    #3732
    founders cata-n csak kicsit kell variálni és szép kis close range takarítógép lesz belőle. :D
  • Nagydög
    #3731
    Oh, nekem is van vele jopar killem, de pl. egy SSRM boat Cata ugy ment at a csapatom nehezebbik felen, hogy alig lassitott, es asszem te is tudsz olyan Awesomeot epiteni, ami hattal allva is lenyomja a trialt.
  • Bucser
    #3730
    Az eddigi 13 killemből 8-at 3 kör alatt a trial Awesome-al szereztem:)

    MIvel a founders kata inkabb support ezert foleg assistjaim vannak Kill csak nagyon ritkan.
  • Torzonborz
    #3729
    Nekem bőven elég lenne ha a saját oldalunkon lévő mecheket írná ki.
  • xblades
    #3728
    Nov. 6-i pachben elkezdik azt is:)
  • Nagydög
    #3727
    Battyogjal fel a hivatalos TS Hungary szobajaba! Trial Ravennel sem ereztem magam foloslegesnek. Es olykor egyuttereztem az ellenfellel, mikor a felpiszkalt Commando falkankkal szemben felalltak a trial Ravenekkel.
    Ezzel amugy is kellene valamit kezdeni, mert a suly aranyra mar ugyel a match making, de egy trial Awesome nem ellenfel egy custom heavynek.
  • xblades
    #3726
    Ja igen az "egyenlő csapatelosztás", amikkor hullani kezdenek a trial mech-ek körülöttem én már tolatok is be egy sarokba hogy legalább szemtől szembe lőjenek ki mint hátulról egy light.

    Reméljük a következő pach ezt jobban orvosolja.
    Kénytelen leszek egy csapatott keresni magamnak, lassan olyan szinten lesznek a mechjeim hogy használható társ leszek:)
  • Nagydög
    #3725
    Kommunikacio nelkul amugy is bele szoktam bonyolodni a pofozkodasba, es csak az szokott feltunni, hogy a kornyeken mar mindenki ram lo.
  • xblades
    #3724
    Ezzel egy baj, a többség nem group-ban játszik, random-ban a hátsó sorban jövök nem fogják megtudni enélkül.
    És nem fogod tudni azt sem ha már néhány mech kieset (akárhogyan is) milyenek maradtak az erőviszonyok.
    Akkor már legyen kikapcsolható, ha akarod használod ha nem nem.
  • Masakari
    #3723
    Van igazság tartalma annak amit írsz:p
  • Nagydög
    #3722
    Atgondoltam. Inkabb ne legyen kiirva, milyen mechek vannak a tuloldalon. Majd a scoutok kideritik.
  • xblades
    #3721
    Bocs félreérthető voltam, nem az zavar, hanem az hogy a többi nincs kint. Tehát nem csak azzal kéne foglalkozniuk, hanem olyannal is ami fontosabb információt tartalmaz egy adott meccsnél.
  • xblades
    #3720
    Enyém az a rész, ma javítom őket :)

    Na ezért mondtam ha van hivatalos oldalon is ilyenről szó, tehát mást is zavar teszek +1 jelet én is.
  • Nagydög
    #3719
    C-billbol is csak 75%-ot.
  • Torzonborz
    #3718
    ja igen trial mechel xp szerzés nem fog menni :D
    ahhoz bizony cb kell , jó sok bár szerintem jobban megéri kis összeget belefektetni a játékba és mc-ért venni mechet.
  • Bucser
    #3717
    Csak akkor tudsz xp-t szerezni ha nem trial mechet használsz. A trial mechel csak a cbillt írjak jova az xp-t csak saját vásárolt mechel kapod meg.
  • Torzonborz
    #3716
    spot ,kill assist ,cap .

    ja egyébként hivatalos oldalon megint elérhető profil alatt a saját stat.
  • highlander15
    #3715
    XP-t mivel tudok szerezni?Sokszor írja játék közben,hogy ennyi meg ennyi XP-t szereztem azzal,hogy egy testrészt megsemmisítettem,a meccs végén az eredményjelző viszont nem írja,és a profilomban sem jelenik meg.Ez mitől van?
  • Torzonborz
    #3714
    Cifu : blogon szerintem nem jó adatok szerepelnek skilleknél. pl Speed tweak Csúcssebesség +2,5% de az nem 2.5 % hanem 10 ! Most fejlesztettem ki Cata-n és tényleg 10 %-l lett gyorsabb a mech.
  • Torzonborz
    #3713
    Ja a plecsni az csak dísz engem nem zavar ha kint van viszont amit írtál tényleg kéne mert zavaró hogy néha nem tudja az ember milyen típusú mechek vannak a groupban. Cimborákkal ez az első amit csekkolunk mert ált. ellenségnél is hasonló típusok vannak és a szerint próbálunk taktikázni.
    Mondjuk úgy általában véve is bazi sokat kell még reszelni a játékon mert az alap nem rossz de pl mechlab is néha hororr UI szempontjából , group kezelés is stb stb
  • Bucser
    #3712
    tudtommal le lehet tiltani a badge kirakását...
  • xblades
    #3711
    Nem az, csak kevésbé tartom azt fontosnak, mint a másik kettőt.
  • Torzonborz
    #3710
    Na csak sértegetett valaki emiatt ?
  • xblades
    #3709
    Igazán teleszórhatnánk hozzászólásokkal a hivatalos forumot, hogy ne azt rakják ki a nevek mellé hogy ki milyen medált vet.
    Hanem azt hogy ki milyen mechben van és groupban.
    Ha valaki tud ilyen forum szobáról belinkelhetné vagy leírni hogy hol találom, hogy én is + 1 szavazatot nyomjak.
    Köszönöm
  • Bucser
    #3708
    Lagshield.
  • Torzonborz
    #3707
    ez mondjuk lazán lehet az amcsi server miatt is.
  • [NST]Cifu
    #3706
    A fraps miatt stabil 30 fps, amúgy több. De el is várom, egy kisebb vagyont költöttem a gépre. :\
  • Masakari
    #3705
    De szeretné én is olyan stabil 30 fps-t...:D

    zsír rá is lesek most hogy állunk frissítések terén:p
  • [NST]Cifu
    #3704
    Források:

    Upcoming features
    Upcoming content

    Miután tegnap pont te kérdezted, ezért néztem utána. :)
  • [NST]Cifu
    #3703
    Egy kis fun videó. Látható, hogy a Jenner *elé* kell célozni ahhoz, hogy eltaláljam... :\

  • xblades
    #3702
    Nem én hanem Cifu, és fent van a Blog-on:)
  • Masakari
    #3701
    Olyan mintha te tudnád hogy melyik topicba írkálják most a DEV-ek a leendő patchek tartalmát.HA ez így van megoszthatnád velünk....
  • xblades
    #3700
    Na elég szegényes lesz ez a év. Talán év végén egy új pálya, mert a többit csak átdolgozzák:(, de legalább kicsit más lesz.
    Havi egy új mech??? 4 hónap és itt vannak a Clan-ok, mi lesz akkor, ezzel az ütemmel?
    Valószinűleg valami hasonló mint az Open bétánál.
    A bug-okra meg remélem Cifu találta ki a válaszokat mert ez egy hivatalos hozzászólásnak szégyen.

    Viszont lesz új játékmod:) amit a Wot is csak mostanság vezettet be.
    És nyilván a hibákat is javítják.
    Ja és végre nem Light lesz az új mech amit beraknak a játékba.
  • Masakari
    #3699
    Detto
  • xblades
    #3698
    Na bepörgőt a kollega hogy vesztet a csapata

  • xblades
    #3697
    Hát ez előfordul, föleg ha a lézer végébe másznak bele, én meg húzom az ég felé hogy ne a társam hátát aprítsam.
  • xblades
    #3696
    Én C4-ezek 4 Ssrm 2, 2 Mlaser, JJ, 15 Hs ide elég ennyi.
    Az Xl reaktor 5,1 milla :( akkor lesz fent Ams, Ferro f.
  • Jockey
    #3695
    hat, en kozel harcos vagyok, c1-es cata 4 medpulse, 2 streaksrm,DHS18, standard 300 engine, ams, endo steel structure es maxos pancel..
    streaksrm nonstop megy a 4medpulse-l, eleg gusztustalan daralogep:)
    mivel alt 3an maszkalunk egyutt ezert a 3AMS eleg sokat is ved, szal lrm boat-k nem sokat zavarnak, inkabb mi oket..:)
    speed olyan 78korul van ha jol emlekszem
  • Bucser
    #3694
    Amit a legjobban utálok ha berohan a heavy-k assaultok koze egy enemy light mindenki elkezdi loni. Es ekozben szarralovik egymast is... Nem egyszer ugy doglottem meg, hogy a tarsaim annyira megijedtek egy jennertol hogy mikozben probaltak kiloni engem total leamortizaltak majd egy kosza ppc belém és halott voltam... es azon melaztam egy csomo ideig hogy ki szedett szet...

    Ma is a pulse laseres catapultommal daraltam egy Hunchbacket amirol leapplikaltam az aC-t. Erre odajon egy yen lo wang es mikozben lovi a mediumma a large laser lecsuszik es engem talal el vele mindig.... Igy ketten szepen ki is nyirtak