6493
MechWarrior Online
  • [NST]Cifu
    #3773
    Ha az LRM-boatokat utáljuk, akkor utáljuk a Thermo-kamerás Gauspultokat is, ugyanis egy kutya. Mindkettő unbalance.
  • Torzonborz
    #3772
    azért a gauss kicsit más tészta , nem repül át hegyen völgyön és elég jól kell vele célozni ;)
  • [NST]Cifu
    #3771
    Az ECM-mel meg majd a Gauss-noobok... :)
  • Torzonborz
    #3770
    "*Kezelve lesz a találatkor "világító" Mech-ek problémája, illetve a túlzottan elsötétedő pilótafülke gondja"

    ennek örülök mert az utolsó pecs óta nálam is jelen van és néha már annyira vakítóan világít egy mech hogy nem is látok tőle semmit.

    "*Artemis (egy rakéta-pontosság növelő eszköz, pontos játékbeli működéséről nincs info még)"
    remek...amíg nem jön ecm addig továbbra is dominálni fognak a larmnúbok... :D
  • Paladin
    #3769
    A 8vs8 premade csaták a második fázis lesznek, ami hamarosan ezután jön - legalábbis a korábbi erről szóló postjuk szerint, ha jól emlékszem.
  • [NST]Cifu
    #3768
    Nem feltétlen értek egyet, az XL Engine adja a legtöbb tonnát a legkevesebb Critical Slot-ért cserébe - persze irtó drágán. Assault Mech-nél az Endo Steel és/vagy a Ferro-Fibrous már nem nagyon játszik, mert egyszerűen nincs elég helyed, ahova pakolhatnál (én egyik Awesome-omra se tudtam rakni Endo-Steel-t, még Standard Engine esetén se).

    Szóval sok opciód nincs. Ha kell az extra szabadon felhasználható tonna, akkor kell az XL engine. Ha nem... akkor mehet a Standard Engine, de buksz az XL Engine-es Mech-ekhez képest 4-8 tonnát.
  • [NST]Cifu
    #3767
    Patch 12 óránál, harcra felkészülni!
    Holnap este eljön a következő patch (vagy nem, a PGI szereti megcáfolni a híreimet, főleg az időpontok terén, pedig hát hozott anyagból dolgozom :D).

    Következő Patch:
    -November 6.:

    *DHS javítás, a reaktorban lévő hőcserélők is átváltanak *Dupla üzemmódra a DHS upgrade után
    *Kezelve lesz a találatkor "világító" Mech-ek problémája, illetve a túlzottan elsötétedő pilótafülke gondja
    *A netkódon is mahinálnak valamit (a félelmetes "rollback" szót használják, tehát egy korábbi megoldásra térnek vissza)
    *Centurion CN-9D változat (ummár tehát a Centurion-t is ki lehet fejleszteni Elite szintre)
    *Artemis (egy rakéta-pontosság növelő eszköz, pontos játékbeli működéséről nincs info még)
    *A pilótafülke is amortizálódni fog ezentúl
    *A rakéta-siló ajtók (Centurion és Catapult) állapotának kijelzése (nyitott / zárt / megsemmisült)
    *A Trial Mech-ek is úgy viselkednek ezentúl, mint a valós Mech-ek, tehát amíg csatában vannak, addig nem lehet újra kiválasztani őket (a korai öngyilkossággal való farmolás kezelésére)
    *Match-maker 1. fázis: a csapatok létszáma max. 4 fős lehet (csendben megjegyzem, hogy nem tesznek említést a 8 vs. 8 premade csatákról - Cifu)


    -Közeljövőben várható tartalom:

    *Conquest játékmód (vagyis nem, nem most jön)
    *Ehhez kapcsolódan a játék indítására három mód lesz, Assault, Conquest ill. Quick Battle (utóbbi esetén véletlenszerű, hogy Assault vagy Conquest játékba kerülünk
    *Működő ECM (már belső játéktesztnél tart, de per pillanat nagyon overpower)
    *Customizálható Mech-ek, választható (vásárolható?) álcafestések és pilótafülke-díszek
    *Két új modul
    *"Bitchin Betty", vagyis a pilótafülkében audio-visszajelzések lesznek egy búgó női hang által
  • ximix #3766
    Az xl mocikkal az a baj, hogy ha ellövik a vállad akkor ott vége is a gaménak.pl Atlas-ba nem ajánlott legtöbbször a vállukat lövik a fegyverek végett .
  • [NST]Cifu
    #3765
    Megbocsáss, de a saját játékstílusodhoz alakítsd a Mech-edet, ne várd el, hogy más adjon ebbe jó tanácsot. Lehet, hogy ami neki bevált, az neked véres verejtékű szívás lesz.

    Én személy szerint nem tartom jó ötletnek az ilyen 3 különböző fegyver összeállítást ilyen kevés fegyvernél. Adott esetben inkább Gauss-t raknék az UAC/5 helyére, a PPC maradhat. De ez az én verzióm.
  • Torzonborz
    #3764
    úgy számolj hogy AMS + 1 t ams ammo is ráférjen. nem érdemes anélkül menni.
  • MaRee
    #3763
    Vettem egy DRAGON-5N-t, valami fasza nagyot ütő gépet akarok belőle kihozni. Úgy gondoltam, hogy marad rajta a gyári Ultra AC/5, aztán a másik karjára megy egy PPC, középen pedig szintén marad az LRM10.
    Természetesen ez ferro és endo steel fejlesztéssel, mert csak így lenne erre elég tonna, meg talán a 300-as motort lecserélem egy egy-két tonnával kisebbre, végülis nem számít sokat hogy most 81 helyett 77-tel futok-e, ígyis szép sebesség egy heavy-től.

    Szerintetek ez menyire lenne életképes összeállítás? Alternatív ötleteket is szívesen várok :D
  • Nagydög
    #3762
    Kis penz, kis foci.
  • Torzonborz
    #3761
    annyi , szóval ha az embernek nincs sok pénze de súlyt akar csökkenteni akkor megteszi.
  • Nagydög
    #3760
    Ugy emlekszem, a Commandohoz valami 250K egy endosteel vaz.
  • xblades
    #3759
    Hát ez nem sok, igaz nem is lehetne több.
    Remélem legalább az ára nem sok, mert azért a 14 slot 2,5 tonnáért sok, főleg ha pl a reaktorokat nézzük ott + 6 slot-ért akár 5-10 tonnát is nyerhetsz.
  • Torzonborz
    #3758
    Ez a visszaszámolás alatt történt ? Mert akkor érdemes lenne deveknek elküldeni bugreportban.
  • Bucser
    #3757
    Baassszus.. 3 kill, szamolatlan damage es 0xp alig money egy gyozelemert, mert pont akkor lottek fejbe amikor kileptem a maprol így megadta a killt a masik felnek nekem meg ugy szamolta mint suicide...

    Nyááád..
  • [NST]Cifu
    #3756
    A váz (Structure) mindig a Mech max. tömegének tíz százaléka. Tehát egy Hunchback esetében 5 tonna. Az endo-steel ezt felezi, vagyis ekkor 2,5 tonna lesz a váz tömege, vagyis 2,5 tonnát nyersz vele.
  • xblades
    #3755
    A Structure váltást hogy kell számolni?
    Mennyivel lesz könnyebb?
  • Wolwerine
    #3754
    Nem egyedi probléma, néha a játék magától elveszi a kijelölést és nem látod az indítható mechek között, viszont az "owned" mechek között bentmarad. De volt olyan is még a zárt béta idején, hogy csak az újraindítás adta vissza...

    Apropó, a játék zabálja a memóriát, kb. 3 óra alatt (úgy hogy semmi más nem fut) elfoglalja akár a 8 GB memóriát is... Néha nem árt egy újraindítás.
  • djlear
    #3753
    Most meg megvan. Agyam elszáll.
  • djlear
    #3752
    Ja igen, teljesen javítva volt, a lóvét is levonta a javításért.
  • djlear
    #3751
    Tud valaki segiteni? Éppen a Mechlab-ban voltam, kiléptem, és eltűnt a gépem. Ilyenkor mi van?
  • KaBuTo666
    #3750
    Kösz mindenkinek, sikerült!
  • xblades
    #3749
    Segítek, nézd át egy kicsit a Faq/Blog oldalt azért csináltuk ott sok minden le van írva.
    Az hogy milyen mech típus jön be a te ízlésed kérdése, természetesen a heavy-k és az assult-ok a legütősebb tűzerőben de sokba is kerülnek és lassúak, egy kisebb mech körbe szaladgál és megöl.
  • MaRee
    #3748
    Először is olvasd el ha még nem tetted a fent linkelt FAQ-n a kezdőknek szóló részleget, másodszor pedig jól mondja Torzonborz, a fegyverek mellett vannak számok egytől hatig, az egyesre ha rámész és megnyomod a jobb CTRL-t, akkor van az adott fegyver kiválasztva tüzelésre, de ez a FAQ-ban részeletesen le lesz írva, elsőre kicsit bonyolult.
  • Torzonborz
    #3747
    be van állítva weapongroupba ?
  • KaBuTo666
    #3746
    Rá van pakolva a két kezére 1-1 medium laser, de mégse tudtam vele lőni, ez mitől van? Ammot nem kell vennem hozzá, shs van rá.
  • KaBuTo666
    #3745
    Így utólag láttam az statja alapján, de nembaj ebből tanul az ember, köszi. :-)
  • Wolwerine
    #3744
    A 2D jobb lett volna... szerintem 2 ssrm2 és 2 medium laser menjen rá
  • Torzonborz
    #3743
    bazz egy 25 tonnás commandot ne hasonlíts már egy 80 tonnás awesomohoz. nagyon nem egy kategória a kettő !
  • KaBuTo666
    #3742
    1,8 mill cbért vettem commando com 3A-t, de fosabb mint az aws-8t trial mech, ezzel ugye paprikálni kell a mezőn de szarrá lőnek mint ha nem is lenne rajtam armor...holt gyenge az egész mech, ezért szenvedtem idáig?:D
  • KaBuTo666
    #3741
    Ha én MC-ért akarok venni nagy tűzerőt képviselő mechet, melyik jöhetne szóba?
  • Torzonborz
    #3740
    az jó szar :D akkor maradok a 2xssrm2 4xmpl verziónál.
  • Bucser
    #3739
    1.07 kicsit melegszik ha nem figyelek. ovatosan kell tolni a large pulse-ot.mer chain fire-ben 4-5 full chainel 100-on van a heat.
  • Torzonborz
    #3738
    ezzel így mennyi a heat effiency ?
  • Bucser
    #3737
    Ahhh hogy ezt eddig miert nem csinaltam...

    Founders Cata c1 - 2xssrm2 - 4 tonna ammo - 3 large pulse laser - no jump jet es lab kivetelevel maxos armor...
    Double heat sink - endo steel - ferro armour.
  • Bucser
    #3736
    Igazából amit ki akarok próbálni a founderses cataval az 3 large pulse laser meg 2 ssrm2. Az srm6 4 medpulse-al szarra melegszik sajnos.

    Ha lecserélem a med lasert a med pulsera az lrm-es verzion az is melegszik. ami jol hasznalható volt eddig az 2 lrm 15 +4med pulse de a medpulse-ot alig hazsnalom. ay csak ijesztesre van.
  • Bucser
    #3735
    Én laptopon játszok asszony mellet feküdve, az ágyban mikor ő alszik. Sajnos kommunikációra sok esélyem nincs ilyen körülmények között. És ki is fog maradni amig nem lesz újra asztali gépem. (majd kb április magasságában.)
  • Jockey
    #3734
    ohh 1.94es k/d ratiom van es 73/39 win/loss..:)