6493
MechWarrior Online
  • MarkBlade
    #6293
    Játszol. Most a Mechfest megy. Online felületen az oldalukon ha belogolsz meg tudod nézni mennyit teljesítettél.
  • Atisz #6292
    Ezeket a kihívásokat, amikről a játék honlapja ír, hogyan tudom elérni?
  • Atisz #6291
    Ok, akkor szerintem megpróbálom én is velük.
  • MarkBlade
    #6290
    Szellemmedvéket választottam. Ha van valakinek kedve játszani szóljon.
  • Atisz #6289
    Újra belevágtam én is. Melyik frakciót érdemes választani?
  • [NST]Cifu
    #6288
    Semmi pay to win nincs benne


    Ezen azért felnevettem...

    Mindent amit veszel később meg lehet venni C-bill-ől is.


    A kulcsszó a később. Amikor jön a következő fizetős csomag. Így aztán aki fizet, mindig előnyben van...
  • Kotomicuki
    #6287
    "Semmi pay to win nincs benne. Mindent amit veszel később meg lehet venni C-bill-ől is."

    Ezen annyit finomítanék, hogy a power creep miatt, mire C-Bill-ért meg tudod venni, addigra nagy eséllyel elveszik a kiemelkedő stat-okat a gépektől és azokat az új sorozatú, kápéért megvehetők kapják meg.
    200 dollárokért a 4 osztályt lefedő csomagok..., az árakkal sem szívbajosak: "jól" működik a fejőgép!
    Sz'al, igen keményen megkérik az árát a p2w-nek - összehasonlítva pl. egy STO-val, ahol egy időben kaphatják meg a új hajókat az előfizetők és az "ingyenélők" is és a játékban van lehetőség "keményvalutát" előállítani!
  • Masakari
    #6286
    Semmi pay to win nincs benne. Mindent amit veszel később meg lehet venni C-bill-ől is.

    Nekem ami üdítő volt,hogy a kezdeti mapokat reworkolték és pl a Forzen City és a Caustic Valley valami kibaszott szép lett,teljesítmény csökkenés nélkül.
  • MarkBlade
    #6285
    Grafika nekem most jól ment de jó a gépem is hozzá. Nekem az ötlet teszik a térkép foglalós játékban. Amolyan régi VL rendszer szerűen hozza. De az tény hogy akinek van pénze az tuti nyerő. :( Hiányzik egy jó Mech játék..
  • Cobra.
    #6284
    Szerintem inkább azért léptek le az emberek, mert kb fél évvel a nyílt beta indulása után úgy elszúrták a játékmotort, hogy felső-közép kategóriás gépeken is szaggatott a játék csaták alatt. Foglalós csatákban meg még az én (akkor még jónak mondható) konfigomon is beesett 10-15fps-re sokszor a játék. Az elmúlt 1 évben mondjuk nem néztem, de kétlem, hogy csináltak volna valamit.
    Meg ugye ott a pay to win oldala is a játéknak...
  • MarkBlade
    #6283
    A pénzéhség teszi tönkre. Bár nem értem hogy hogy hagyhatják hogy a battletech világát így járassák le..
  • Kotomicuki
    #6282
    Nem szeretem az olyan játékokat, ahol tetszésindex/haszonkulcs alapján teszik tönkre - majd csinálják ezt vissza, ha már ők is rájönnek, hogy túlzásba vitték...; + power creep - a még használható játékszereket és ezzel sohasem állnak le!

    Pl. nyílt bétás állapotában a HotS is jó és élvezetes volt - igaz, nem e-sportra, de a tömegnek igen - , de amióta elhatalmasodott rajtuk a mindenhez és mindenkor való hozzányúlás kényszere...

    Sz'al, én is inkább pihentetem a "robotjaimat"!
  • MarkBlade
    #6281
    Országomat egy Mech Commander 3-ért :)
  • MarkBlade
    #6280
    Kicsit megnéztem a játékot megint. Összességében nem sokat láttam de a területfoglalós csatás rész tetszene. Viszont hiába támadok/dunk területet ha nem jőn össze elég ember megette a fene. És hát nem jön össze. Ha ebben a formában adták volna ki a játékot annó akkor még talán siker is lehetett volna. De most már eléggé kiábrándultak a játékosok hogy kevesen legyenek. Legalábbis így első blikre ez jött le. Valaki játszik még vele?
  • Bucser
    #6279
    A Harebrained Schemes-ben meg nem csalodtam (mind 3 Shadowrun jatekukat Kickstartoltam:))

    Ugyhogy lehetsz gonosz de ezek a sracok nem a PGI...
  • MarkBlade
    #6278
    Már annyi szar Mech játékot csináltak az utóbbi időben hogy csak belenyúlnak már egy jóval is. :D Annyi potenciál lenne a világban.. stratégia, kaland, fps, gyakorlatilag az összes kategóriát fel lehetne ölelni és elég népes a rajongótábora is. De valahogy nem tudják összehozni :(
  • [NST]Cifu
    #6277
    [gonosz]Az MWO is annak indult.[/gonosz] :D
  • MarkBlade
    #6276
    jól néz ki! Még lehet jó játék lesz..
  • ximix #6275
    Egy kis Battletech alfa

  • Masakari
    #6274
    Ja persze látni....:D csak épp képtelenség elkerülni, én eddig akármikor futottam mindig benyeltem tökmind1 milyen hamar vettem észre. volt,hogy 1 kráterbe is elbújtam és ott is szarrá dmg-lt az a fos. szóval a részemről a long tom az nem opció
  • Karónvarjú
    #6273
    Én nem vagyok ilyen hisztis :-D . Eleve lehet látni, hogy hová megy az áldás. Eddig a legnagyobb sérülésem LT miatt egy lepottyant jobb kar volt. :-)
  • Masakari
    #6272
    Én instant lépek ki mikor meglátom hogy van long tom ^^
  • Karónvarjú
    #6271
    Én is beléptem két év szünet után :-) . Arra jöttem rá, hogy a scoutingnak ott van értelme, hogy a megnyert scout küldetések után lehet kapni a szatellites felderítést, a Long Tom-os áldást és miegymást. Szóval arra szoktak rámenni, hogy először a felderítést tápolják fel, kihozzák belőle a lehető legtöbbet, így az invázió már jóval könnyebb :-) , ha van Long Tom is. Anyázások vannak ám olyankor :-D
  • MarkBlade
    #6270
    Akkor még mindig nem nézzek vissza :D
  • Masakari
    #6269
    Na most 1 hosszabb idő után megint beléptem. Valaki elmondja mi a répa értelme van ennek a scoutingnak??? kb csak killre megy ahogy eddig látom,semmi scout értelme nincs.

    Úristen ez a Long Tom mekkora 1 nyomorékság a kurva anyjukat a buzi piranha gamesnek,és a legjobb hogy a klánok lövöldözgetik mikor alapból tápabbak és lore szerint nem is használnak tüzérséget és instant killel...hát baszódjanak meg,komolyan 1 vicc
  • Mc Wolfy
    #6268
    ha klános vagy, gyere a farkasokhoz!
    http://www.starwolfgaming.com/forum/
  • Dingoday
    #6267
    Mondhatni új vagyok, unitozás v csapatozás érdekelne, Dingoday néven vagyok fent
  • [NST]Cifu
    #6266
    Yepp, van egy "sweet point", amely lőszermennyiség felett megéri.
  • Deus Ex
    #6265
    LRM esetében ART3MIS-sel érdemes foglalkozni? Első ránézésre az indító épp annyival nehezebb és több helyet foglal, mint amennyivel csökken az egységnyi sebzés előidézésének lőszer szükséglete.
    Utoljára szerkesztette: Deus Ex, 2016.02.27. 00:53:38
  • Malachit
    #6264
    Az egyensúly miatt úgy lépked, mintha be lenne tojva :D
  • Caliph
    #6263
    ahogy a gépek lázadása is,(humorosból) :D

    http://imgur.com/ONIxhUE
  • ximix #6262
    Nem a MechWarrior-os Atlas , de már alakul .
  • Mc Wolfy
    #6261
    Elfoglaltuk Csesztreget
  • Mc Wolfy
    #6260
    már benne vagyok az Star Wolvesban :)
  • xblades
    #6259
    Cifu hozzászólásai után nincs mit mondanom csak azt mint legutóbb :(
    Ja igen pénzéhes fér.ek.
  • dune
    #6258
    Ha unitot keresel gyere a HRPG csatira a Facebook-on!Vagyunk már vagy 86-an!Ide töltünk fel videókat:https://www.youtube.com/channel/UCAWf2McyYu9Y0P6JgK33JsA/feed
  • Mc Wolfy
    #6257
    na már játszok 2 hete, de az unitomnak hála kezdek belelátnia dolgokba.
    a klánokat valóban rongyossá nerfelték, faction playben szinte lehetetlenség a klánokkal nyerni (nézd meg a térképet)
    de azért összehoztam ezt:
  • MarkBlade
    #6256
    Ez igaz.De már a könyvek is 1 klán mech 2 IS arányról beszélnek. Mondjuk ott csapatok voltak. Nem random emberek. Az a baj hogy a játék P2W.. ha fizetsz.. bármi lehet..csak egy idő után az is kevés.
  • [NST]Cifu
    #6255
    Pontosan tudom, mire gondoltál, csak éppen a két oldal összeállításánál nagyon nem mindegy, hogy egy tonna mit is takar tulajdonképpen, különben még IS-ben megeshet az, hogy az egyik oldalon "alap" tech szintű cuccokkal megy ki X tonna tömeggel, míg a másik oldal tele friss cuccokkal, XL engine-ekkel, DHS-el, ER és Pluse lézerekkel, stb...

    A klán vs. IS esetén laza megközelítésnek sem biztos, hogy jó a fele tonna, gondolj bele, mennyivel nagyobb a klán fegyverek hatótávolsága és mennyivel jobb a hőkezelése. Ezért érdemes megnézni a CV értéket. Ott van az AWS-8Q, BV 1.0: 1,358 míg BV 2.0: 1,605.

    Vesd össze a Adder / Puma klán mech-el, BV 1.0: 1,560 míg a BV 2.0: 2,083 pont. Az Adder pedig kevesebb, mint fele akkora tömegű...

    És most egy picit döljünk hátra: A Puma nagyságrenddel kisebb célpont, mint az Awesome, ez olyasmi, amit a táblás játékban soha, semmiképpen nem vettek számításba...
    Egy Puma vs. Awesome csatából esélyesen a klán Mech jön ki jobban, sokkal erősebb fegyverzettel bír. Azonos sebzési érték a két oldalon, 2x 15 pont az egyik oldalon (plusz a lángszóró), míg 3x 10 pont a másikon (plusz egy small laser). Csakhogy a klán ER PPC lőtávja még ~25%-al nagyobb is, és a Puma targeting computer-el bír. A Puma csaknem kétszer gyorsabb, igaz a páncélzat terén az Awesome előnyben van (6 tonna FF vs. 15 tonna sima páncélzat).
  • MarkBlade
    #6254
    Összejön 400 tonna IS és 200 tonna Klán az egyes csapatban. A kettesnél meg kalkulálva adja ki a csapatot. Az hogy ki milyen fegyverzettel jön az már magánügy. Ha úgy gondolja hogy veszteni akar és nem pakol semmit a mechre.. hát ez ellen már nincs mit tenni.. De a két érát külön kellene kezelni.