6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #4413
    Lemming vonat?
  • Bucser
    #4412
    A festés vanity item. ha ugyanolyan festésű meheket látsz droppolni akkor tudod, hogy premade szed szét:)

    Semmi más értelme nincs mint a csordaszellem.
  • Masakari
    #4411
    Még mindig érdekes vagy
  • Paladin
    #4410
    Camo festésnek úgysincs értelme - vagy a szenzorok fognak be, azon túl meg hőkamera. Szóval a rejtőszíneknek semmi értelme, csak díszítőelem.

    Az meg, hogy a térkép választható legyen/rá szabható legyen a loadout a legrosszabb ötlet. Igenis olyan mechet rakjon össze az ember, ami mindenhol életképes.
    A csapathoz igazodás meg megvan - erre való a premade :)
  • XenHai
    #4409
    A festést meg csinálhatták volna úgy is hogy össze rakod a festést mented majd 1 listában be rakod a maphoz és autómatikusan azt tölti be ilyenkor.
  • vaakuum
    #4408
    hú, ez jól összejött...
  • vaakuum
    #4407
    Személy szerint azért, mert a camo festésnek így lenne némi értelme. Egyébként én azt is játéktechnikai hibának tartom, hogy a fegyverzetet nem lehet a pálya, vagy csapattársak adottságaihoz igazítani. Tipikusan a vulkános nagy nyílt terepen hasznosabb lenne még egy vagy két lrm konténer az ssrm-ek helyett, a river pályán meg az lrm tud nagyon fölösleges lenni, vagy egy kisebb is bőven elég belőle.
    Vagy ha előre egyértelmű, hogy kapok magam mellé 4 ppc vagy gauss catot, akkor meg mindenképpen az ssrm-et vinném. Ha meg 4-5 light szaladgál a csapatban, akkor mehet akár a full lrm is.
  • vaakuum
    #4406
    Személy szerint azért, mert a camo festésnek így lenne némi értelme. Egyébként én azt is játéktechnikai hibának tartom, hogy a fegyverzetet nem lehet a pálya adottságaihoz igazítani. Tipikusan a vulkános nagy nyílt terepen hasznosabb lenne még egy vagy két lrm konténer az ssrm-ek helyett, a river pályán meg az lrm tud nagyon fölösleges lenni, vagy egy kisebb is bőven elég belőle.
    Vagy ha előre egyértelmű, hogy kapok magam mellé 4 ppc vagy gauss catot, akkor meg mindenképpen az ssrm-et vinném.
  • vaakuum
    #4405
    Talán azért, mert a camo festésnek így lenne némi értelme. Egyébként én azt is játéktechnikai hibának tartom, hogy a fegyverzetet nem lehet a pálya adottságaihoz igazítani. Tipikusan a vulkános nagy nyílt terepen hasznosabb lenne még egy vagy két lrm konténer az ssrm-ek helyett, a river pályán meg az lrm tud nagyon fölösleges lenni, vagy egy kisebb is bőven elég belőle.
    Vagy ha előre egyértelmű, hogy kapok magam mellé 4 ppc vagy gauss catot, akkor meg mindenképpen az ssrm-et vinném.
  • [NST]Cifu
    #4404
    A loadoutot sem tudod az adott pályához alakítani, akkor a festést miért szeretnéd? :)
  • [NST]Cifu
    #4403
    Nálam a játék ez esetben teljesen jól működik, a Server Connection lost probléma a patch után eltűnt.
    Az új pálya nekem nagyon tetszik, és összeségében is rendben van a patch - szó se róla, sok plusz el tudnék még viselni...
  • vaakuum
    #4402
    Ez a customization meg egyedi festés jó ötlet, csak van vele egy apró probléma:
    pl. lazántosul baxhatni lehet a havas pályára készített egyedi festést a forest colonin, meg a river city-n.

    Ehhez minimum vagy választhatónak kellene lenni a mapnak, amin a user jáCCani akar, vagy azt kellene megoldani, mint a Hawkenben, hogy a pálya töltés után még lehet configolni/módosítani a mecheket. Csak hogy ne naaaagy fehér törzsfőnök-robot sétáljon már a zöld környezetben, vagy fordítva.
  • XenHai
    #4401
    É most rakom újra laptopon remélem segít neki . Asztalin viszont maradt az fpsm-em.
  • Bucser
    #4400
    Viszont. felraktam a patchet beálítottam a szokásos a cfg-t és állandóan töltés után CTD-m volt memória hibával... ha bejött a játék akkor meg ugrált az fps- nem volt konzisztens kinszenvedés volt a játék.

    Kidobtam a config mappat uresre raktam a cfg-t átállítottam a jatekot minden low-ra és nin újra 15-17 fps van a laptopomon.
  • Bucser
    #4399
    Ez a bug megvan már kb mióta én játszom és totál random. Töltésnél dől el hpgy bejön-e vagy sem.
  • Masakari
    #4398
    Nekem most kivételesen nem romlott a teljesítmény:>

    Juckey:ez eddig is egyértelmű volt hogy premium nélkül nehezen fog jönni a pénz meg az xp:)

    Amúgy kereszt kérdés,én vagyok az egyetlen vagy más is úgy érzi hogy a Dragonnal lehetne valamit kezdeni?(amolyan beteges késztetés hogy venni kéne 1et:D). Amúgy ami nagyon eltűnt mostanában a harcmezőről az az Awesome szerintem.
  • Paladin
    #4397
    Első próbálkozás a patch-csel - alábecsültem a srácokat, tudtak még rontani az fps-en.
    Holnap reinstall, aztán meglátjuk, h jegelem-e megint a köv. patch-ig.
  • Jockey
    #4396
    hat, losyar xp jon premium nelkul, syal elvileg aktivalni kene a founders packot, kerdes megeri e vagy felev mire jon ertelmes tartalom..:p
  • Torzonborz
    #4395
    na csak bejött egyszer ez az éjszakai pálya, nekem tetszik . szép tiszta idő van , nincs hófúvás, a házakról lógnak le a jégcsapok és bazi messzire el lehet látni :D
    de a nightvision ezen tényleg nem ér semmit .
    inkább egy forest colony szerű pályán lennék rá kíváncsi hogy milyen mert az kellően sötét tónusú.
  • Masakari
    #4394
    Laptopon még nem próbáltam:D de asztalin kivételesen most nem változott a teljesítmény:) a színezés fasza lesz,szín van sok már most,csak a mintákat kell felturbózni(lol) meg a matricákat hozzá csapni.

    Am még nemigen láttam sok mechet más festéssel rohangálni.Azért nem olcsó c-billben se.
  • XenHai
    #4393
    A tököm kivan laptopon idáig 60 fps el ment lowon most meg 14 el megy mi a picsát csináltak ezek....
  • [NST]Cifu
    #4392
    A mentőhajó hozzon jó kedvet a Mechharcosoknak - ime itt van az Open Béta 4. foltja. :)

    Az alapítók prémium idejével kapcsolatos sirámokat jogos kritikákra hallgatva a PGI úgy döntött, hogy az alapítók kapnak egy "start gombot" (egész pontosan "Activate", és a prémium idő mellett van), aztán amikor azt megnyomják, onnantól indul az 1-2-3 hónap prémium.

    A másik újdonság a Frozen City Night, vagyis az éjszakai fagyos pálya. Sok nyílt terep és pár látványos fényjelenséget kapunk bónuszként.

    A Mech-ek kusztomizálása (vajon magyarítani kell a customization szót? - Cifu) terén meg kell említeni Mark Hayden-t, alias Hayden-t, aki a fórumban kezdte a hivatalos Mech rajzokat átfestegetni. Annyira jól csinálta, hogy a PGI besorozta a fejlesztők közé, vagyis már a fejlesztőgárdát erősíti. :)

    A pilótafülke díszítésére a már korábban említett nVidia Dawn (ez ugye egy Facebook kampány részeként elérhető) és a KókuszMajom (ez egy PC-s újság előfizetőinek volt extra) mellé megjött a Hula Girl! Ő már a 2009-es Mechwarrior 3015 trailerben is feltűnt a Warhammer pilótafülkéjében - Warhammert nem kapunk (soha), de Hula Girl már van! Meg még pár más szépség, amivel valamennyire otthonosabbá tehetjük a pilótafülkét. :)

    Kérem szépen (dobpergés, harsonaszó) - itt van Nyafogós Betty, mégpedig Carrol Ruggier hangján! A fiatalabb játékosok valószínűleg még sose hallották a hangját, de a vén medvék hajdan a Mechwarrior 2-őben (és folyományaiban) az ő hangját hallhatták, ahogy a Mech beindul, vagy ahogy megsemmisítettek egy célpontot. (Apró szépsége a dolognak, hogy 1998 óta a mindenkori Windows-om a Mechwarrior 2 powerup / shutdown hangjára indul és áll le... - Cifu)

    Végül pedig a fejlesztők biztosítanak mindenkit, hogy a techiek éjt-nappalát téve dolgoznak azon, hogy a hálózati, teljesítménybeli és más problémákat minél hamarabb orvosolják. Elhivatottak, hogy a legjobb játékélményt adják a játékosoknak, de pár dologhoz extra köröket kell még róni....

    Megjelenés kusztomizálása

    Ez alapvetően a Mech festési mintáját (pattern) és a minta színeinek (colors) beállítását jelenti. A harmadik opció a pilótafülkébe elhelyezhető apró babák vagy jelvények. Mind a pilótafülke díszek, mind a festési lehetőségek folyamatosan bővülnek majd.


    Alapító prémium idő kapcsoló

    Az alapítók prémium ideje vissza lett állítva, és az Activate gombbal lehet elindítani.
    Ha vettél plusz MC-ből prémium időt, az folyamatában megy tovább.

    Fegyverek:

    Az LRM sebzése 1.7-ről 1.8-ra nőtt.

    Nyafogós Betty v1.0

    A Mech fedélzeti számítógépe búgó női hangon közöl sok információt, pl. ha fogytán a lőszer, vagy ha túlmelegedett a Mech. A hangerejét az Options -> Dialog Volume alatt lehet változtatni. Noha 1.0-ás, még nincs készen, egyes lőszereknél nem szól, és a Mech indulásakor sem kommentál még semmit.

    Mech finomhangolások:

    A Cataphract kezeinek függőleges mozgása csökkentve lett, hogy ne "ütközzön" a torzó ágyújával.
    A Cataphract immár hátramenetben is animál.
    A Jump Jet animáció egységesen 40 frame-ben (képkockában) lett megcsinálva
    A pilótafülke / fej találati zóna csökkentve lett a Cicada, Cataphract és Awesome Mech-eken.


    Bug fixek:

    A láb lelövésekor látható szinkronizációs probléma orvosolva lett
    Ha meghallsz, többé nincs elmosódott kép. (ez amúgy a rakétatalálattól származtatott halálnál fordult elő)
    Ezentúl egyszerre csak egy MWO kliens futhat egy gépen.
    A hőmegjelenítés fixálva lett.
    A szöveget sok helyen javították
    Apróbb grafikai finomhangolás a River City és Forest Colony pályán, illetve a MechLab-ban.
    Több apróbb finomhangolás és bugfix.


    Ismert problémák:

    Az új pilótafülke díszek nem mindig kerülnek egyből be a Mech-be.
    A színek nem változtathatóak a Commando, Hunchback, Dragon és Awesome Mech-eknél.
    MC vásárlása után néha csak egy logout / login után lehet MC-ből álcamintát vagy pilótafülke díszt venni.
    Egyes esetekben a pilótafülke díszek vásárlásakor lefagy a játék.
    Az álcaminta színének váltásakor olykor nem jeleníti meg rendesen a színeket.
    Az első két Mech bay-t kiválasztva nem mindig fogadja el az új Mech-eket. (a harmadik/negyediket válaszd először)
    Nyafogós Betty néha beragad, és ismételni kezdi: "AMS ammo at 25%"
    A Frozen City Night bizonyos grafikai beállításoknál és hardwareeknél vörös/zöld színekben pompázik.
  • Masakari
    #4391
    btw esti map jól néz ki,de nightvison fölös rá
  • Masakari
    #4390
    Remélem lesznek free minták is nem csak fizetősek,legalább színből van sima c-billes is pár darab. Illetve egyenlőre a founders atlasra sincs pattern csak szín,de kb jelentéktelen mert alig látni amit lehet festeni rajta.
  • Torzonborz
    #4389
    naja lehetne egy kicsit ribancosabb de legalább ez is bent van .
  • En0k
    #4388
    hát a mi bettink hangja se lett éppen dögös :D
  • Torzonborz
    #4387
    ez nem új már előző pecsnél is volt ilyen :(
  • MaRee
    #4386
    Ja, és nincs HUD, se célkereszt, se semmi.
  • MaRee
    #4385
    Legújabb bug, hogy besárgul a képernyő, és lópikulát se lehet látni. Szerencsétlenek.
  • Torzonborz
    #4384
    ja és ami fontos a founderses emberkéknek : ott van az add time gomb. szóval erre tessék figyelni.
  • Torzonborz
    #4383
    nos ez a camo szép kis rablás, pl cicada-re dazzle pattern +2xphranken red az 500 mc lenne és akkor még decal nincs is rajta.

    DE legalább körbe lehet forgatni a mechet :D
  • Masakari
    #4382
    Az az érdekes hogy az új hero mechről vagy a pilótájáról semmi info nincs a sarnan,most akkor ez ennyire nem ismert vagy csak kitaláltak valamit??
  • MaRee
    #4381
    Battlemech Visual Customization Phase 1
  • Masakari
    #4380
    Hát ez így elég lószar,ha ez lesz az éjszakai pálya kb értelme nem volt bele rakni a night visiont.....
  • Torzonborz
    #4379
    hmm csak nem iccakai pálya jön ?

  • Nagydög
    #4378
    A szerver statusz mar online, de a kliens meg nem frissiti magat.
  • Torzonborz
    #4377
    nna milyen jóságot kapunk ma ?
  • XenHai
    #4376
    A szerver már ki van lőve.
  • xblades
    #4375
    Ha jön az majd este 9-kor lesz.
  • Cobra.
    #4374
    Nem úgy volt, hogy ma patch day?