6493
MechWarrior Online
  • MaRee
    #4493
    TS3: eu1.mech-connect.net

    Legörgeted Hungarian szobába, játszol velünk
  • Cobra.
    #4492
    Azért vicc, hogy 10 meccsből egyszer kapok értelmes csapattársakat, persze azt ez egyet meg úgy nyerem, mint ahogy az előző 9-et bukom, rendes harc nélkül. Még szerencse, hogy 5 perc egy kör általában.
  • [NST]Cifu
    #4491
    Per pillanat a Guardian ECM csak placeholder. Majd ha kijön az Open Beta szerverre is, akkor nyilván megcsinálják rendesen.
  • Wolwerine
    #4490
    A Commando 2D-re nem megy fel a Guardian ECm ... A fejre lehetne egyedül szerelni, ott viszont csak egy slot van rá (kettő helyett)
  • trilit2
    #4489
    Lehet de azért ahoz képest el kellene vigye szerintem rendesen.(2giga ddr5 725mhz) Én ugye abból indulok ki ,hogy pl a battlefield 3 ultra grafikán fut és az azért elég szép(legalábbis szernitem szebb mint az mwo low-on).
  • Torzonborz
    #4488
    Mert nem csak a proci számít. Nálad a VGA a szűk keresztmetszet az a 6770M ( ami az M jelölés miatt mobile-t jelent szóval a normál 6770hez képest is gyengébb ) nem túl erős.
  • trilit2
    #4487
    Hát nem tudom akkor nállam mi baj ehet de nekem i7-2670qm procim van és és 2 gigás 6770m videókártyám de mégis minimum felbontáson alig érem 20 fps-t nyugiban.
  • Cobra.
    #4486
    Nekem a Phenom X3 3Ghz-en egy idő után 100%-on megy, de annyira hogy a hang is akad. Ezt én nem tartom normálisnak, főleg, hogy van amikor csak 70-80% a terhelés.
  • En0k
    #4485
    i7 920 3,2 Ghz-en GTX 460-al minimum 45 fps....
  • Torzonborz
    #4484
    i5 bőven elég , nekem core i5 2500k van ( ez a tuningos verzió szóval van még benne tartalék de még nem húztam ) , 7870 párossal fullon nincs gondom , 50-60 fps között mozog.
  • XenHai
    #4483
    q9550 el 40 fps full hd max graf.érdemes venni i7 egyébként mwo hoz?
  • Paladin
    #4482
    Nekem már egy g840 is majdnem duplaakkora prociteljesítményt jelentene :) Józan számítások szerint már azzal is stabilan játszható lenne a játék medium beállításokkal (mert low és med között most sincs nagy difi).
  • Andravor
    #4481
    nem mondtam újat,csak ez konkrétum.nem "az olvastam" "haverom mondta"
    azért gondoltam megosztani,mert elég egy I3-as,most kapható legolcsóbb szóbajöhető alternatíva a normális játékélményhez.én is megmozgattam mindent,hogy I5öst vegyek,de tök fölösleges lett volna.úgy gondoltam ez azért értékes info lehet...
  • Paladin
    #4480
    No offense, de nem mondtál újat :). Tudjuk jól, hogy prociigényes nagyon a cucc, és általában minden alacsony fps-sel küszködő játékos a gyenge proci miatt szív.
  • Andravor
    #4479
    Alacson fps problémák/mennyire prociigényes a játék témához megosztanám a tapasztalataimat.
    Konfig q6600/4GB DDR2/HD6870 1920*1200 min grafika 25fps,Jennerrel 150-nel 10-15fps.

    új konfig i3 3220/8gb DDr3/6870 1920*1200 medium/high beállítások+v-sync jennerrel is 45fölött marad.
    150nel rohanva simán rajtatartom egy másik jenneren a lézereket.
    előtte én is a játékot/netkódot anyáztam,mert nehogy már a 6870ne legyen elég min grafikára.hát nem azzal volt a baj.kell neki legalább egy I3 alap proci,tehát nem egy erőmű.

    Ezzel egyébként megoldódik a TAG probléma,sőt a kilőhetetlen lightok gondja is.Ha van már egy kis tapasztalatod és nem egy tetü lassú trial atlasban ülsz,és van 2lézered simán leszeded a lábát a kis bolháknak.
  • Masakari
    #4478
    Értem én,de legalább most már az ssrm is szívni fog,nem lesz mindent ütő fegyver. Nekem csak annyi kell amúgy hogy fel tudjam lökni a kis köcsögöket és szitává tudjam lőni őket amég feltápászkodnak,felőlem lehet ecm-jük is úgyse használok olyan fegyvereket amiket zavarna:p
  • Bucser
    #4477
    Na de erted. Van egy catapultod 2 energy slottal. Nem fogom az egyik medpulset kicserelni egy tagre..... Ezzel Csak az op kicsiket tettek meg opabba....
  • Torzonborz
    #4476
    Igen ezt ilyen netkód mellett meg lehet csinálni. TAG-el nem kell pontosan célozni elég ha nagyjából rajta tartod és meg is van jelölve.
  • Caliph
    #4475
    ilyen netkód mellett?:D
  • Masakari
    #4474
    Lehet rosszul értelmeztem de mintha Tag-eléshez 180-200 méter között kéne lenned,vagy spottoláshoz, nem emlékszem pontosan.csak 1szer olvastam át az angol szöveget :|
  • Bucser
    #4473
    Your TAG laser can still fire but provides no bonuses.
  • Bucser
    #4472
    es maradj 180 méteren kívül. ugyanis a taget a counter zonaban negalja...
  • xblades
    #4471
    Nos igen ez ellen a legjobb taktika a groupban játszás
  • Torzonborz
    #4470
    Másik gyors ligth mech TAGeli ?
  • twinr
    #4469
    Üdv!

    Ha van kedvetek meg időtök, nézzétek meg.

    http://www.youtube.com/watch?v=ssE14rA1M-s
  • xblades
    #4468
    A kérdés ugyanaz, hogy tartasz rajta folyamatosan egy lézert (TAG) a sokkal gyorsabban közöző light mechen?
  • [NST]Cifu
    #4467
    Nem igaz. Csak rakj fel TAG-et is az SSRM-ek mellé. :)
  • xblades
    #4466
    És megint a Light mech-nek kedveznek ezzel, mert az utolsó ellenfelüket is kinyírták ezzel az Ssrm-et. Hiába van BAP-od azt is semlegesíti az Ecm.
    És találj el egy ilyen kis nyavajást amikor gyors a fegyvereid zöme hatástalan ellene, fellökni nem lehet és még ellenszer sincs rá, ha csak te is nem ezek a gépek közül mész egyel.
    Igen szerintem ez egy picit a paci másik oldala ;)
  • [NST]Cifu
    #4465
    Igen, a jelölések a HUD-on:

    ECM: Működő ECM rendszer Zavaró módban
    ECM áthúzva: ECM negálva (Ellentevékenység módban működő ECM által)
    "Alacsony kapcsolat": Ellenséges ECM zavarás által "elnyomott" mech
    "Szem": Baráti zavaró ECM által védett mech

    Hogy rád mi érvényesül, azt látod a HUD jobb közepén, illetve a radaron egy "low signal" felirat látható, ha ECM által "elnyomott" vagy:

    [center]
  • Torzonborz
    #4464
    Az ECM-nek lesz jelölése ? Tehát lehet majd látni befogott mechen hogy Ő most EMC-t aktivált magán ?
  • [NST]Cifu
    #4463
    A blogra tegnap tettem ki, gyakorlatilag teljesen megváltoztatták az ECM-et, és bár szeretem az összetett dolgokat, ez egy picit a paci túloldala.

    (copy-paste):

    Guardian ECM: Az ECM már egy ideje placeholderként benne van a játékban, egy másfél tonnás, két critical slotot igénylő eszköz. Beépíteni az elején csak négy Mech-be lehet, ezek: Commando COM-2D, Raven RVN-3L, Cicada CDA-3M és Atlas AS7-D-DC. Az ECM két móddal rendelkezik (a "J" billentyűvel lehet alapállapotvan váltani), a Distrupt (zavaró) módban a 180 méteren belül lévő baráti Mech-eket álcázza, ez annyit tesz, hogy ezeket a Mech-eket csak negyed akkora távolságról lehet befogni (800 méter helyett 200 méter - és ezen a Beagle Active Probe sem változtat), a rakétabefogás rájuk dupla annyi időbe telik, továbbá nem működik a rájuk kilőtt NARC rakéta, illetve az Artemis IV. bónusza sem érvényesül ECM alatt. Az ECM-el álcázott Mech-eket TAG-al lehet jelölni, és egyben a TAG-al jelölt Mech normális távolságból befoghatóvá válik. A dolog még egy csavarral rendelkezik: ha belemész egy zavaró üzemmódú ECM hatókörzetébe, akkor a kommunikációd megszűnik (nem látod a társaidat és az általuk látott ellenfeleket), nem tudsz rakétabefogást elérni (ez kb. megöli az SSRM-boatokat :P - Cifu), a BAP-od, ha van pedig nem működik. Az ECM-nek ugyanakkor van egy Counter (ellentevékenység) módja is, így ha a hatókörzetben ellenséges zavaró módu ECM működik, akkor annak hatását negálja. Ha két ECM működik, akkor viszont két Counter állású ECM-re van szükség, hogy negálja a hatást és így tovább. Az ECM December 4.-én kerül be a játékba.

    A fő gond, hogy a Gauss-boatokat erősítik megint ezzel, és az LRM-boatokat gyengítik - vagy legalábbis kell akkor TAG, hogy jelöljön valaki...

    Így leírva mindenestre nekem nem igazán szimpatikus... :\

    Megj.: Nem kell három raven - elég 3db Atlas AS7-D-DC is. :P
  • [NST]Cifu
    #4462
    De bizony, a könyvek szerint is voltak visszafejtett technológiák, de ezek gyengébbek, mint a klános tech (példa: IS ER PPC: 10 sebzés, 15 heat - Clan ER PPC: 15 sebzés, 15 heat).

    A különbség elég elementális lesz, ha bejön a clan tech, igaz, már eddig is eltértek jelentősen a táblás játékok értékeitől, ha a balance úgy kívánta (pl. DHS -> 1,4 heat és nem 2). Vagyis nem kizárt, hogy ott is trükköznek valamivel...

    Az omnimech - szabad átszerelés dologra egyébként már volt életképes javaslat: maga az átszerelés is kerüljön pénzbe, ha nem omnimech-ed van (és ugye omnimech-nél is csak a fegyverzet / felszerelés lenne "ingyenes", ha a rendelkezésre álló terhelésen belül maradsz, egy hajtóműcsere már nem ez a kategória). Mégis maradt a mostani állapot... :\
  • Bucser
    #4461
    Érdekesnek tűnik a tervezett ECM.

    Elore látom ahogy 3 raven letakarja a teljes 12-es sqadot később...
  • xblades
    #4460
    Már elnézést de most is kevert játékot játszunk, pulse laser, megnövelt hatótávú (ER) fegyverek nem voltak az eredeti könyvek szerint tudtommal a Clan-ok előtt, sok technológia pedig elveszett a örökösödési háborúkban.

    Omnimechekkel játszunk, még ha korlátozott kiadásban is.

    Tehát mint eddig is lesznek adott mech-ek amit megvehetsz ha tudod (a fullos Raven is drága), majd azzal a technológiával szereled fel amivel akarod, és amire van pénzed.
  • MaRee
    #4459
    Igen, ez már egy régi bug, nekem is mindig ez van. Armor pontokat kb 2 hónapja nem tudok elosztani emiatt :)
  • Tibitron79
    #4458
    Másoknál sem lehet továbblépni ha új cuccokat veszek a mech-re? Ki kell logoljak majd vissza és akkor tudom felrakni az új tárgyakat.
  • Nagydög
    #4457
    Hovezeto kozeg nelkul, csak sugarzassal nagyon pocsek a holeadas az fix.
  • Zopl
    #4456
    :)
    Ez vicces volt a living legends-ben is.
    Bár az űr/aszteroida ugye trükkös, mert a vákuum nem vezeti el a hőt... ( Örök háború-t ha olvasta valaki. )
  • Masakari
    #4455
    Én már láttam épp elég ilyen nevű playert,sőt Davion,Liao,Kurita,Steiner nevű embereket is láttam rohangálni szép számmal (sőt!!! Amaris-t is láttam már).

    Ami a mapokat illeti nekem egyenlőre nincs vele bajom,viszont amit még szívesen látnék az pl Hold/aszteroida(alacsony gravitációs,nagyon hideg környezettel mivel ugye űrről beszélünk), erősen erdős/mocsaras terep illetve normál sivatag(nem ilyen caustic valley szerű). Esetleg erősen hegyes/kanyonos.

    Ami a klán vs IS-t jelenti nekem azzal se lenne bajom ha úgy oldanák meg hogy a Klánokkal csak a Dev-ek illetve az általuk kijelölt "tesztelők" vagy nevezzük őket ahogy akarjuk mehetnének úgy, hogy előre bejelentett időpontokban lenne "raid" szerűség amikor ellenük van esély harcolni,Klán mechet meg %-osan lehetne zsákmányolni a meccs végén a kilőtt mechek közül (ha lesz ilyen egyáltalán).
    Esetleg valami C-bill alapú marketet bevezetni a klán mechek tovább adására jó pénzért(bár ez 1 kicsit bonyolult lenne már szerintem)....
  • Nagydög
    #4454
    En lattam egy Phellan Anastasius Kerensky-t. Csak ugy Kerenskyeket, Kelleket meg hasonlokat meg eleg sokat.