6493
MechWarrior Online
  • XenHai
    #4533
    Egyébként szerintem itt meg prem nélkül simán élet képes vagy 1 hero mec-hel.
  • [NST]Cifu
    #4532
    Volt valami értelmes indok arra,miért csak ebbe a pár mechbe/variánsba szerelhető ECM?várható több mechbe is?olvastatok vmit erről?

    Azért csak pár (kevésbé népszerű) változatba került ECM, hogy ezzel is korlátozzák az ECM használatot. Egy Atlas 7K-ba vagy Gauspultban az ECM sokkal zűrösebb lenne.

    Később még jöhetnek más (új) altipusokba ECM pont.

    Hero mechek áráról mi a véleményetek?én kicsit kiakadtam a 6ezer forint körüli áron..

    Vegyél prémiumot MC-ből, ha bónusz kell (ráadásul az minden Mech-re érvényes). Ha meg a prémium mellé kell bónusz, akkor fizess. :)

    Egyébként meg nem értem ezeket a felhangokat. A WoT-ban is mindenki nézett a prém járművek árain, aztán mikor kijöttek az új prém-ek, mindig tele volt velük a játék. Szóval fizetőképes kereslet van rájuk - akkor meg miért ne?
  • XenHai
    #4531
    Ezt aztán jól megírtam miért is nincsen edit gomb
  • XenHai
    #4530
    Először én is azt hittem ! De és itt a lényeg prémium nélkül még a vesztes köröket is 100+ környékére jön ki teljes jabítás estén (max 40xl nélkül ezért is érdekel az endo mert ha az rá megy +ammo kerül rá ) nyertest meg 200k kapok -javítást nem annyira szar ez az azért.
  • Bucser
    #4529
    Hasznalsz editalt cfgt? Ha Igen uritsd ki es a config konyvtarat is Torold. (amivel kiiktattad a PGI scriptjeit)

    Nekem ez volt a gond es javitotta a csontrafagyast.
  • Bucser
    #4528
    A jennert kivettek mert az egyebkent is tul op:)
  • Andravor
    #4527
    Volt valami értelmes indok arra,miért csak ebbe a pár mechbe/variánsba szerelhető ECM?várható több mechbe is?olvastatok vmit erről?

    Hero mechek áráról mi a véleményetek?én kicsit kiakadtam a 6ezer forint körüli áron..
  • [NST]Cifu
    #4526
    Pontosan nem tudni. De a tapasztalatok szerint csak akkor lesz több az ES miatt a javítás, ha a belső szerkezet sérül.
  • Masakari
    #4525
    Tudom hogy ki volt fejtve csak késő este nem volt energiám elkezdeni vissza keresni a postot róla
  • XenHai
    #4524
    Az endo mennyivel növeli meg a javítási költséget?
  • Cobra.
    #4523
    Nálam is jobb az fps, főleg Forest Colonyn (4. maggal máshol már nem esett 20fps alá, most itt is marad a 20+)
  • [NST]Cifu
    #4522
    Ki kellene probóbálni, hogy vajon számít-e valamit az, ha külön másolod a játék könyvtárat backupnak. Anno a WoW-nál, WoT-nál simán elég volt a könyvtárat átmásolni, és a másolt könyvtárból is tökéletesen futott.
  • Paladin
    #4521
    Na, tegnap megpróbáltam megint... ugyan az fps nem volt az igazi, de valahogy sokkal... nem is tudom... szebbnek? simábbnak? polírozottabbnak? :) tűnt az egész.
    Gondoltam akkor reinstall, hátha hozza a csodát.
    Hozta... reinstall óta hibaüzenettel kilép pályatöltés közben... :D
    Este folytatom vele a küzdelmet.
  • [NST]Cifu
    #4520
    Még jó, hogy a #4465-ben ki volt fejtve... :P
  • Masakari
    #4519
    Thx!
  • Masakari
    #4518
    Jó hát hogy mit írnak/nyilatkoznak magasról nem érdekel,a játékfejlesztők olyanok mint a politikusok,mondanak valamit és nem azt csinálják.Majd hiszem ha látom,hogy változik a sorrend;)
  • ximix #4517
    Ábrák ha egy ellenséges mech neve mellett látod.

    - ellenséges mech ECM-el zavaró üzemmódban
    - ellenséges mech csökkentett észleléssel (az ECM-es mech 180 méteres sugarán belül) belül
    - baráti mech által zavart ellenséges mech
    - ellenséges mech ECM-je baráti ECM-es mech által kiiktatva

    és ugyan ez fordítva kékben a baráti meche-ken.


  • Bucser
    #4516
    Ask the devs 26:

    "Q: 60%...closer to 70% (if you count half the "I don't care votes"), voted in favor of prioritizing the Highlander ahead of other mechs...especially over the flea. Any chance this will happen? Seem like good marketing to get the most favored mechs in game ASAP. [Onyx Rain]
    A: Without being too specific, our priorities for release aren't the same as the order we released the concept art in. [Garth]"
  • Masakari
    #4515
    Fura eddig pedig tökéletesen olyan sorrendbe kerültek kiadásra a mechek;)
  • Bucser
    #4514
    És a command chair szekcióban azt is írták, hogy a mechek nem bejelentési sorrendben készülnek pont egy highlanderre irányuló kérdés kapcsán.
  • Masakari
    #4513
    Mivel a Highlander utána volt bejelentve ne is reménykedj:) plusz a Stalker be van írva jövő hétre a Highlanderről meg semmi hír,úgy számoltam hogy kb májusban fog bekerülni(ha tartják az 1 mech/hó ütemet)
  • Bucser
    #4512
    Bocs 3063
  • Bucser
    #4511
    3065-ben. jelenleg 3049-et irunk:)
  • Bucser
    #4510
    Mechwarrior 2 Mercenariesban a clanok érkezéséig egy Stalkerrel toltam:) Nalam biztos vetel legalabb egy:)Hacsak nem jon a highlander hamarabb:)
  • Torzonborz
    #4509
    peccsnótsz

    ( mer" senki sem linkelte be :P )
  • Masakari
    #4508
    valóban? nem vettem észre
  • Masakari
    #4507
    jópár év múlva
  • Cobra.
    #4506
    Tényleg, Fafnir mikor lesz? :)
  • MaRee
    #4505
    Előző peccsben is volt már Cataphract a trialosok közt.
  • Masakari
    #4504
    Hát ezt az ECM-s dolgot szoknom kell, a jelzéseit még rohdatul nem vágom mi mi... Meg kb mindig van ECM-s mech az ellenfélnél...:D

    új camo festés
    javult a forest colony fps-e(nálam)
    végre van cataphract trial mechek között,de hamar eldől:D

    várjuk a köv patchet a Stalkerrel(ha jól emlékszem:D),igaz tuti nem fogok venni,de érdekes lesz látni azt a monstrumot a csatatéren:D
  • Wolwerine
    #4503
    Működik az ECM D viszont a tag nem jó ellene
  • Torzonborz
    #4502
  • ximix #4501
    Azt hogy kompatibilis-e gaméval a G940 ?
    Az majd nálad derül ki, de valószínűleg igen.

    Az options menü ilyen, jobb szélén a joy-t lehet konfigurálni itt egy kép hátha az segít.
    http://1.bp.blogspot.com/-BH8PR1Xn2YE/UI_xsoUC8xI/AAAAAAAAMaM/49LnDNd1hMk/s1600/mwoclient+2012-10-30+17-24-22.png


    Amúgy az igazi rajongóknak meg, akiknek Atlas volt a jele az oviban és esténként GaussCatapult-os pizsiben egy plüss Commando-val alusznak el :)

    http://www.razerzone.com/artemis

    Az öreg motorosoknak meg akik a sufniban már hegesztik a Awesome-ot csak ilyenben nyomulnak :)

    http://getinthepods.com/pilot-experience/




  • Her Laca
    #4500
    Tehát egy G940 el gázkarostól,pedálostól,esetleg TR -t használva akkor lehet vitézkedni?
  • Masakari
    #4499
    Persze,pont ez a lényege,hogy vidáman irányítsd őket.
  • Her Laca
    #4498
    Üdv srácok!

    Lehet a gépeket joy al irányítani?
  • Paladin
    #4497
    Akkor este jön az ecm?
  • Cobra.
    #4496
    Akkor épp teszteltem a gépet, hogy húzva hogy megy, de állandóan kifagyott (persze csak MWO alatt, tesztek lementek gond nélkül). Alap FSB-n jó, szerencsére megy a 4. mag és így valamivel jobb a helyzet.
    A processzorhasználaton még nagyon sokat kellene optimalizálniuk, vicc ez a terhelés.
  • Wolwerine
    #4495
    Ma is inveltelek:)
  • Nagydög
    #4494
    Minimum duplazza a jatekelmenyt.