6493
MechWarrior Online
  • Bucser
    #4573
    SZVSZ a legjobb a 360-as radar. Nem veszted el a lockot ha mögéd kerül 200 méteren belül. Streakes C4-emmel enélkül ki sem lépek a garázsból.

    Apropo vlaaki próbalta mar hogy mondjuk Ilya Murometsre felheggeszt 3 UAc5-t és egy ERPPC-t? A következő projektem ez a próba lesz... csak nem akarok abba a hibába esni, hogy ammora nem lesz helyem:) Jelenleg 2 AC10-el és egy ER PPC-vel hajtom.
  • Tibitron79
    #4572
    új patch töltődik, tudja valaki mi lesz benne?
  • Caliph
    #4571
    az előbb egy commando 1db erppc vel mit levágott:D
  • Tibitron79
    #4570
    Akkor mi legyen az első a meglévők közül? Várható még valami más fejlesztés gxp-ért?
  • XenHai
    #4569
    Szerintem nagyon nem éri meg ! (nagyon homályos 3x többre mész)
  • Torzonborz
    #4568
    No és ha rajta is van ecm ? Akkor az kiüti a Tiédet és vígan streakel . Vagy nem ?
  • Tibitron79
    #4567
    Én a vizes páylákat szeretem a lábba szerelt hőcserélők miatt. Nehezen gyűlik az a gxp..a nagyobb zoomra gyúrok elsőnek, gondolom mindenki így van/volt ezzel.
  • Masakari
    #4566
    Nekem a forest colonyt adta zsinórban tegnap 5ször kb,ma eddig a caustic valley vezet.
    Én kifejezetten szeretem a forest colony-t, a hóviharnak van 1 hangulata mert ott 99%-ban be kell kapcsolni a hőkamerát:)
  • Tibitron79
    #4565
    Mindenkinek csak a fagyott város jön be?...nekem 6.harcom zsinórban és csak az jön be...ráadásul nem is annyira a kedvenc pályám.
  • Masakari
    #4564
    Na igen,de egy 140-el rohangáló Cicadával szemben tartsd már a 270 métert:P na meg az ecm-es mecheket csak 200 méteren belül(jól tudom?) lehet befogni/érzékelni szóval alapból semmire nem megy a 270 méterével.
  • Torzonborz
    #4563
    mióta van ecm ! :D

    legalább is aki tudja hogy mekkora a hatótávolsága :P
  • Masakari
    #4562
    ssrm-es mech mióta fog neked 270 méternél megállni hogy " na pont lő táv itt jó lesz,megállok nem megyek közelebb" ??
  • Paladin
    #4561
    Most csak csípőből mondom a számokat, lehet h rosszul, de nem 270 az ssrm hatótávolsága, az ecm meg 180-on belül nem engedi a lockot?
  • Masakari
    #4560
    Nekem már volt pár amikor egyedül vagy másodmagammal maradtam 3-4-5 mech ellen,aztán ugyan ilyen sorban hullottak is el az Atlasom által:D

    más,Csak engem tudnak ssrm-el lőni amikor van ecm a mechemen és nincs kiütve? nem egyszer tapasztaltam már hogy tök nyugodtan lőnek miközben nem kéne hogy tudjanak....
  • Cobra.
    #4559
    Sajnos én is egy kezemen meg tudom számolni hány olyan meccs volt, ahol 1v1 döntötte el a kimenetelt. De az ilyen meccseket érdemes végignézni, általában érdekesebb, mint amikor 0/8 a végeredmény :)
    Meg eleve sokszor úgy indul a meccs, hogy 6v8...
  • Tibitron79
    #4558
    Én beruháztam a prém mech-re. Maradt még az akciós mc-ből, hát megvettem. Nem bántam meg, jól átszereltem a fegyverzetét, telenyomtam hűtőkkel, gaussal, energiafegyverrel és sokkal eredményesebb vagyok mint pl a ye lo wanggal, ami konkrétan egy f*s. Sose játszom egyhuzamban 5 6 meccsnél többet, elég sok teendőm van, de kiakpcsolásnak, agylövésnek pont jó. Visszavettem a felbontáson, a grafika médiumon van, kivettem minden plusz beállítást. Így már nem csinál grafikai hibákat, szaggatni sem szaggat annyira, de nekem is kilép párszor harc közben váratlanul. De szídom akkor...
    A másik amitmár írtak lentebb, hogy sajnos már az elején eldől a csata..vagy totál szétvernek minket úgy ,hogy talán 2 kill van nálunk, vagy ugyanez nálunk fordítva...igazán szoros fej-fej melletti csatában alig votlam. Ezen tényleg csak az előre összeállított csapatok javíthatnak, ahol összeszokott csapatok mennek összeszokott csapatok ellen.
  • Paladin
    #4557
    Ha a WG szerinted pénzéhes banda, akkor nézz bele az SWTOR-ba ;)

    Ami az MWO-t illeti, én nem tapasztaltam sajnos a sokaknál előforduló fps növekedést.
    (A fényt az alagút végén az jelenti, h talán sikerül kicsit upgradelni a gépet hamarosan, már régóta időszerű lenne. :) )
  • twinr
    #4556
    Undorító gusztustalan WoT. Rohadt pénzéhes banda. Szégyellem hogy pénzt költöttem rá, meg rengeteg időt, komolyan mondom.
    Ha tudnám eladnám a nickem...
    Szerencsére a piranha nem olyan pénzéhes banda.
  • Torzonborz
    #4555
    szintén zenész , katasztrófa ilyen szempontból az a játék , megyek lolkopterrel na mondom magamban most jól szíjjelb*szom az artysok bagólesőjét erre berak városi pályára 1-2 artyval , köv. körben heavy-be ülök akkor meg nyílt terep 3-4-5 artyval ....ájlávjuhWG.
  • [NST]Cifu
    #4554
    Megmondták, hogy nem lesz arty-free zóna a WoT-ban (Overlordot is főleg abban látni :P). Én bő egy évig tűrtem, aztán feladtam. Egyszer visszamentem, aztán megint feladtam...
  • xblades
    #4553
    Én ott a 6-8-as arty találatot szeretem, egy lövés és vége a játéknak. Múltkor mentem vele 3 egész kört több heti kihagyás után. Az arty és a "semmi" ki is lőtt minden menetben.
    Néhány hétre ki is lőttek a játékból újra;)
  • [NST]Cifu
    #4552
    Sajnos a saját tapasztalatom szerint erre egy megoldás van: a Java auto-update-jét kilőni. :)
  • ximix #4551
    Gondolkodtam ezen lehet a Win7-nél az UAC ( felhasználói fiók felügyelet) szintjét kellene alacsonyabbra venni,
    miszerint egy Java Update ne kérdezzen rá a frissítésre és blokkoljon hirtelen mindent a Win7 abbéli félelmében, hogy valami merénylet készül ellene.
  • [NST]Cifu
    #4550
    Hát, a Java auto update (és a többi agresszív kismalac módjára működő patcher program) tud ilyen szépségeket. :P
  • ximix #4549
    Nálam is előszokott fordulni Crash to Desktop, de a gyakorisága egyénenként változó nálam átlagban kb 10-12 csata után jön valami fécsör
    - sárga csíkos képernyő
    - fekete képernyő
    - nincs HUD
    - 4 fps
    - CTD
    - Blue Screen
    a teljesség igénye nélkül

    A játék motorja elég érzékeny régebben nem lehetett bezárni csak feladatkezelőből a játékot akkor írtam e sorokat.

    "Csipázom te nem tudod csak feladatkezelővel bezárni a játékot, de a Java Update engedélyezése ablak egy fél másodperc alatt bezárta .
    Egyik pillanatban még a Catát lövöm a másikban meg engedélyezem e a frissítést :) "
  • Masakari
    #4548
    detto
  • Szpecnyaz
    #4547
    Az mennyire normális hogy CTD van kb minden második csata során?
  • En0k
    #4546
    érdekes dolgot vettem észre bár szinte véletlenül. a játékot egy gtx 460-al tolom amin cirka 40 % tuning van. sokáig nem is volt ezzel probláma. csodálkoztam azon hogy a crysis 2 alap órajelen nagyon meghajtja a kártyámat a mechwarrior online pedig alig terheli. nem régen történt hogy játék közben állandóan kifagyott a gépen. visszavettem gyári órajelre a kártyát ahol már nem melegedett túl. és egy pár körig a játék mintha megtáltosodott volna. szinte harmadával nőtt az átlag fps-em. sajnos egy újraindítás után már ez az állapot eltünt. a játék szerintem random terheli a vga-t vagy nem tudom.
  • [NST]Cifu
    #4545
  • Caliph
    #4544
    én inkább örültem annak hogy más vesz prem tankot,prem accot én meg játszhatok ingyen...valamit valamiért
  • Torzonborz
    #4543
    az mondjuk más kérdés hogy az esetek többségében a ruszki technika nem kicsit jobb volt mint a többi ( leginkább német ). bár ez most már talán múlt időben lehet mondani.
  • Masakari
    #4542
    nálam a WoT-nál az op használata egyenlő volt a noobsággal:P sry:p
  • Paladin
    #4541
    Így van, teljes fogalomzavar:)
  • Torzonborz
    #4540
    bakker az unbalanced meg a noobság nem ugyan az.egy Löwe kb sosem volt op sőőőt a 100 tonnához képest elég papír ugye. :P
  • Masakari
    #4539
    De bizony az:) Mikor kijött a type 59 is(és még kb most is,de már nem annyira)elpusztíthatatlan volt,2-3 volt 1 csapatban vége is volt a meccsnek mert kilőttek mindenkit,ők meg alig sebződtek. WoT erősen unbalannced még most is az a legszebb abban a játékban:)
  • [NST]Cifu
    #4538
    WoTban erősen noobnak számított,ha valaki prémiumban bohóckodott.a gold ammoról nem is beszélve.

    Hát nem tudom, én rógóta nem játszottam vele, de anno a Type-59-ek konkrétan instant win gombként funkcionáltak. :)

    Én több évtizede rajongok a MW/BT univerzumért,azt se tudom mennyi pluszt ad a Hero mech,nem azért lenne jó.

    Ez esetben nem hiszem, hogy érdemes beruháznod Hero Mech-be. Én még az utolsó reset előtt szórakoztam a Yen-Lo-Wang-al, de annyira nem jött be, egyszerűen az én játékstílusomhoz nem illik, sokkal jobban elvagyok az Awesome-okkal.
  • Masakari
    #4537
    Nem azzal van a baj hogy "drága" a prémium mech,hanem hogy a magyar fizetés szánalmasan alacsony. Ezek az árak a mechekért kint bizony aprópénznek számítanak, a legszarabb munkával is max 1-2 óra alatt megvan az ára.
  • Torzonborz
    #4536
    "WoTban erősen noobnak számított"

    wotban prémiummal kaszálni lehet még most is és nem ez számít noobságnak.
  • Andravor
    #4535
    WoTban erősen noobnak számított,ha valaki prémiumban bohóckodott.a gold ammoról nem is beszélve.

    Én több évtizede rajongok a MW/BT univerzumért,azt se tudom mennyi pluszt ad a Hero mech,nem azért lenne jó.
    Én nem keresek rosszul,de pl a párom diplomás szülésznő,neki 15órát kellene lehúzni egy hülye virtuális valamiért.szerintem durva..
    Arról nem beszélve,hogy még mindig csak egy félkész játékért fizetek.
  • Nagydög
    #4534
    Mediumig ingyen is egesz jol el lehet kavircolni. Heavyt meg nem probaltam.