6493
MechWarrior Online
  • Tibitron79
    #4613
    Ezt magyarázd meg anank a 10 15 éves srácnak akinek nincs erre zsebpénze, vagy bárkinek, de akar játszani mert tetszik, de nincs sikerélmény mert aki költ rá elhúz előle és csak robban, robban, javít, javít és nem marad pénze semmire. Azért mézesmadzag ez a dolog. Ezt a fejlődést dirket azért csinálták ,hogy költs rá. Ok, de akkor ne írják, hogy nem lesz hátránya anank aki nem költ.
    De nyilván ezen kár polémizálni, ez van...
  • Torzonborz
    #4612
    lehúzás ? nem ! aki ingyé' akar játszani az viselje el hogy bizony korlátokba ütközik.
    ez nem jótékonysági intézmény.
    értem hogy nem tetszik de azért a slot bővítés pl nem eszement drága.
  • Tibitron79
    #4611
    no de ez ugye pénz..és azt mondták ,hogy aki nem fizet nem elsz hátrányban. De ha nem tud elit skill kifejleszteni mert betelt a 4 slot-ja más más mechekel akkor az hátrány. Persze lehet azt is amit kérdeztem ,hogy megveszi a 2 catát kifejelszti a skilleket majd a fő catapultját végigskillezi. De ez meg jó sok pénz, játszhat napokig egy olyan mechel amit nem is akar később elővenni sose. És mindezt és erősen bétás játékban, elég karcsú tartalmakkal. Nem ismerek a WoT-ot de ez elég lehúzásnak tűnik. De mivel nagy rajongó vagyok, így átlépek ezen, de aki nem..és csak próbáélozik elég gyorsan lelép.
  • Masakari
    #4610
    Pedig ha van már Muromets-ed az azt jelenti hogy a Cataphract neked okés,akkor mért szemétség ha 2 másik fajta szintén Cataphractot kell szintén vinned,amit utána eladsz..nem értem ez mitől szemétség.
  • Torzonborz
    #4609
    nem szemét dolog ez , így lehet elérni hogy viszonylag hosszú ideig játssz a játékkal ( amíg nincs területharc beapplikálva de akár anélkül is ).
    MWO-t ugye WoT-al érdemes összehasonlítani , az ottani tech.tree-ben is vannak olyan hk-k amihez nem fűlik az ember foga mégis át kell vergődnie magát rajta.
  • Masakari
    #4608
    Téves nemrég mentem Master szintig Cicadával és ott is mind a 3 verziónak kellett az Elite szintje hogy Masterre váltson;)
  • Tibitron79
    #4607
    Sajnos én is így gondoltam..elég szemét dolog, hogy oylan meh-eken is ki kell fejelszteni, játszani amikkel nem is akarok...
  • Torzonborz
    #4606
    dede kell , egy kicsit fura megoldás ez így de gondolom ezzel akarják elérni hogy vegyen az ember plusz slotot ahhoz meg mc kell -> dől a zsé...vagy nem :D
  • Nagydög
    #4605
    Nem. Ugyanannak a vaznak harom verziojan kell kimaxolni a basicet, akkor ezen verziokon valaszthatod az elit skillt is. Az elitet mar eleg egy verzion kimaxolni(legalabbis ugy emlekszem), akkor valaszthatsz mastert.
  • Tibitron79
    #4604
    Tehát nem kell 3 catapult, hogy megníljon az elit, hanem lehet egy atlas, egy cata meg egy jennernél is az alap 8 skill, és akkor megnyílik mindehol az elit?
  • Nagydög
    #4603
    Stimmel. Pontosabban minden mechnel megnyilik az elit, de nyilvan ha csak egyik verzio erdekel, akkor azzal foglalkozol. Ugy remlik, a masterhez mar nem kell harom verzio elit szinten, eleg egy.
  • Tibitron79
    #4602
    Az gondolom működik, hogy veszek egy új helyet, oda veszek egy másik verziót azon kifejlesztem aztán eladom? És veszek egy másodikat azon is, azt is eladom és akkor megnyílik az elit a fő mechnél amivel játszani akarok tovább?
  • Nagydög
    #4601
    Mindegyik mechnel igy mukodik. Legalabb harom verzion kell minden basic skill, hogy az elitet feloldhasd.
  • Tibitron79
    #4600
    Bocs a dupla postért, csak most jutott eszembe...ha elit skillt akarok pl a murometsnek, akkor vennem kell még 2 cataphract-ot és ott is ki kell fejelszteni az alap skilleket? Ha igen az elég szemétség..mert megvehetem őket aztán el is adhatom...mert hely nem végtelen.
  • Tibitron79
    #4599
    Nekem is volt ilyen természetesen.Először arra gondoltam ,hogy beépítetek valamilyen kritikus miss kódot, hogy ne találjon minden lövés, ahogy pl a társasnál is, sőt ott oylan is volt ha dupla 1-es dobtál, te sérültél, mert pl magadat lőtted meg valahogy. De itt elvileg nincs iylen, vagy mégis?:)
  • Nagydög
    #4598
    Hehe! Ilyet tegnap lattam eloszot. A dupla gaussbol az egyik porogve(?) repult, es vegulis betalalt, csak a cikcakkos palya miatt kis kesessel.
  • XenHai
    #4597
    Ez ugyan az mit amikor lősz az ac-val és közel van valami pl: 1 hegy vagy domb és hiába ,hogy nem ér bele a lövedék pályába semmi eltérő irányba repül a lövedék sőt én már láttam ilyen hullámos pályát is ..
  • vaakuum
    #4596
    Most nem értem, hogy jön ide az elé célzás, én a 4592 alapján írtam ezt. És álló mecheknél telibe célozva is tapasztaltam én magam is ilyeneket, igaz, nem mostanában.

    Én éppen az ilyenek miatt leszoktam az összes olyan fegyverről, amivel a gombnyomás után gagyi módon 0.5-1 másodperccel történik meg a tényleges lövés, és megnézek egy komplett filmet, mire odaér a lövedék a célponthoz.
  • [NST]Cifu
    #4595
    Ballisztikai fegyvereknél ill. PPC-k és rakéták esetén azonban a találathoz sokszor nem a célpontra, hanem elé kell célozni, szóval ez annyira nem áll fent...
  • vaakuum
    #4594
    Mondjuk ha ez tényleg így van, és befogást igényel, akkor szerintem elszúrták, hiszen maga a célkereszt által mutatott objektum az, aminek a távolságát kijelzi, és ezen távolság + a fegyverzetnek a hatótávja alapján dönti el, hogy milyen színnel jelölje a fegyverzeti panelen egy-egy fegyver sorát.
  • [NST]Cifu
    #4593
    Be van fogva a célpont, amire lősz? Ugyanis amennyire én észrevettem, a fegyverek "összetartását" nagyban befolyásolja ez.
  • xblades
    #4592
    Ez akkor lehet a játék-kód hibája :)
  • Nagydög
    #4591
    Mar hogy allo celpontra allo helyzetbol nem oda megy, ahova celzok? Fura lenne.

    Ugy vettem eszre, leginkabb a szuk helyek es a kis tavolsagok zavarjak meg. Egyszeruen elbasszintja a kiszamitasat annak, hol erintkezik az iranyzo vonal objektummal, es ehhez milyen szogbe kell allitani a karokat.
  • xblades
    #4590
    Ezek nyilván a net-kód hibái, majd lassan kijavítják őket.
    Ez azért még mindig erősen beta állapot.
  • Nagydög
    #4589
    A nem sugar fegyverek iranyzasa nagyon furcsa. A Centurionnal jartam mar ugy, hogy a jobb karban levo gaussal ralottem a talan 15 meterre elottem acsorgo Atlasra. Gyakorlatilag betoltotte az egesz kepernyot, erre lattam amint keresztbe ment koztunk a loves. Az UAC-val meg tobbszor is elofordul, hogy az allo ellenfel melkasanak kozepere celozva balra melle lottem a szinten jobb karban levo fegyverrel vagy haromszor egymas utan. Egy fel lepessel odebb mozdulva meg mar oda ment, ahova celoztam.
  • Cobra.
    #4588
    ER PPC-nek nics, és azzal se nagyon találok el senkit. Illetve a sima PPC-nek is csak sebzésre van min range-e, nem a találatra.
  • MaRee
    #4587
    A PPC-nek amúgy is 90m asszem a min lőtávja.
  • Cobra.
    #4586
    Lőszeres fegyverekkel közelről nagyon nehéz eltalálni valamit a lag miatt. Ezért jobb az LBX meg az SRM, illetve a lézerek (PPC is problémás közelről).
  • TVelvet
    #4585
    Hát skacok, ez a Cataprath egy kalap fos. :D

    Jenner előttem áll, és konkrétan a 2 Gaussom amivel lövök elmegy a Jenner mellett... :D
    Kár volt Gauspultról váltanom. :(
  • Masakari
    #4584
    Lightot kergetni nem éri meg a Dragonnal,nem tudsz olyan fegyverzetet rápakolni ami jó ellenük és más ellen is hatékonyan tudsz harcolni. Én mindenképpen 1 Heavy/Assault vadász loadout-ot tudok csak elképzelni rá
  • Cobra.
    #4583
    Még anyagilag nem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam, de egy 325 vagy 350XL motorral azért elég jól meg lehet kergetni a lightokat. Mindenképpen közelharcira érdemes építeni, mert a nagyobb sebesség miatt könnyen bemész egy assault mögé és onnan van esélyed leszedni. Long range-nek nem jó, arra ott a Catapult, Awsome meg az Atlas.
  • Masakari
    #4582
    Igen ez nekem is lejött régen,hogy nem az a mészáros mech(talán ha gauss-t teszel rá)viszont viszonylag gyors. Én inkább 1 amolyan tűztámogató mechnek tartom,de annak szerintem nem rossz pont a nagyobb sebessége miatt. Viszont light mechek vadászására alkalmatlan.
  • Cobra.
    #4581
    Dragonből mondjuk pont az 5N még nincs meg, de szerintem az 1N a legjobb kiosztású. Egyébként nekem is tetszi ka Dragon a gyorsasága miatt (mondjuk cserébe a fegyverzete elég karcsú, szóval 1v1-ben ölni nem nagyon lehet vele).
  • Masakari
    #4580
    Most erősen gondolkozok egy Awesome-8Q vagy egy Dragon-5N (valamiért beteges késztetést érzek a Dragon iránt most) beszerzésén,csak nem tudom melyiket kéne:/

    Cicadát a tegnapi nap kitoltam masterre így a 3ból eladtam 2őt a megmaradt utolsó mohikánt pedig megjutalmaztam 1 c-billes festéssel:d
  • Masakari
    #4579
    inkább bug, az ECM-nek pont az lenne a lényege hogy csak akkor kéne tudjon befogni ha 200 méteren belülre jön,de akkor meg ugye zavarva van és lőnie se kéne tudnia.....

    Illetve most volt 1 epic harcom a trial awesome-al:D 5 killem volt és az utolsó 2 mech is rám jött,full piros volt mind2 CT-je de nem tudtam őket normálisan eltalálni így végül kilőttek és a dicsőség helyett bukás lett a sorsom :D de marha jó volt a 3 ERPPC-vel telibe küldeni a népet:D dőltek is mint a 1 zsák akármi :DDD
  • Paladin
    #4578
    Tudja valaki, mit hotfixeltek ma este?
  • Torzonborz
    #4577
    jahogy Cata volt az...eztet nem írtad :P akkor vagy volt esze és kimet streak távra , vagy vót rajta tag vagy máson vagy mittomén bug vót n:D
  • Paladin
    #4576
    Biztos TAG-elt ő vagy valaki más.
  • Masakari
    #4575
    Cata-n meglepődnék ha ECM lenne :D
    És eddig csak velük fordult elő ez a dolog,illetve eddig sose láttam volna hogy nyomták volna a countert az én ECM-re.Egyszerűen túl lusták/hülyék hozzá az emberek.
  • Tibitron79
    #4574
    Nekem egy gauss egy medium laser egy erppc és egy ams van rajta. Meg egy rakás hőcserélő. Ezzel elég jó a statom mostanában. Iggaz a kill/dead arányom nem a legjobb, nem én vagyok a befejező ember de sokat roncsolok és segédkezem ölésben.Nekem ez a konfigbevállt,de biztos ki fogok próbálni mást is.