6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #4653
    Nem várom el hogy a seggemet védjék állandóan,de a 100%-ban csak magamra koncentrálok nézőpont kib*szott kiábrándító.

    Fel vannak véve magyarok,csak most épp nemigen szoktak fent lenni mikor felnézek.Külföldieket meg jelenleg nem ismerek(amúgy imádom az ilyen szintű bölcsességeket mint amit beírtál;) win/loss arányom is köszöni szépen jól van ).



    Illetve pár napja volt 1 nagyon jó meccsem(forest colony snow). Érdekes módon mintha klán meccs lett volna,mi megálltunk és vártuk hogy jöjjön az ellenfél,és miután megjelentek a barlangon keresztül a kis helyre beszorulva szétszedtük őket(kb 10 percig egy helyben állás és spottolás volt,nem volt kamikáze egyik oldalon se). Random meccshez képest eddig a legjobb volt amit játszottam.
  • Jockey
    #4652
    nemtom miért várod el, hogy egy random csapatban pont a te seggedet védje a többi, persze jó lenne ilyen mértékű csapatmunkával találkozni, de a nagy számok törvénye nem ezt mutatja...
    javaslom vegyéél fel pár magyart vagy külfödit és menjetek közösen, hidd el sorsfordító lesz a játékélményed szempontjából és a win/loss arányodra is jótékonyan hat..
  • Masakari
    #4651
    Akkor te valami über lézert használsz. Nekem szart nem ér,mire lelőném vele már 6szor kinyírtak(lagshield forever).
    A társak meg általában szarnak rá hogy mit írok chatre/ hogy ott 1 light mech közöttünk így az eredmény mindig ugyan az,ssrm vérpistik végig darálják az egész csapatot és gg....
  • Nagydög
    #4650
    Azert ne csinaljunk mar ugy, mintha a light mechek sebezhetetlenek lennenek! En mar eleg sokat lodoztem le beloluk lezerrel is, meg gaussal is. Egy egy ellen szarba kerulhet ellenuk az ember, de egyedul maradni mindenhogy szivas.

    En inkabb a kis letszamu BF-ek betegseget latom felsejleni a tavolban: Rohanunk egyik ponttol a masikig, mikozben az ellenfel ugyanezt csinalja, es csak kerulgetjuk egymast a palyan.
  • Masakari
    #4649
    A kérdés jó,a válasz már nehezebb:D

    A vérpisti kb olyan mint a troll,csak a trollal ellentétben a vérpisti nem idegesíteni akar hanem az éppen leginkább broken dologgal játékon belül szétalázni mindenkit mert őt csak az érdekli hogy minél nagyobb legyen az E-pénisz mérete:D

    Szerepjátékhoz való vérpisti kézikönyv,ha ilyet is olvasni szeretnél:D
    http://lfg.hu/7568/humor/cyberpunk-verpisti-kezikonyv/

    Jelen esetben én a vérpistit itt főként az ssrm-el rohangálókra mondom.Mivel (főleg light mech esetében) semmit nem tudsz tenni ellenük(ugye nem lehet őket fellökni,nem lehet őket eltalálni,és jelenleg épp ez az ami broken,mert a jenner meg a lézeres hunchback már nem akkora táp mint volt(bele gondolsz nincs annyi mint anno volt)),ha meg szót emelsz ez ellen akkor még te vagy leszólva/elküldve melegebb éghajlatra:>
  • Torzonborz
    #4648
    "vérpisti mód lesz mint az assault"

    az mitől vérpisti ? sőt légy szíves definiáld már nekem azt hogy tulajdonképpen ki/mi is az a vérpisti mert manapság már mindenkire ezt mondják. :D
  • Masakari
    #4647
    Kb ugyanez jutott nekem is eszembe,de én inkább amiatt aggódok hogy a Jennerek és az SSRM-s commandok fognak dominálni,kb max akkor lesz esélyed 1 percnél tovább élni ha vagy te is ssrm-s mechben ülsz(és mákosabb vagy) vagy piros hó esik, mechek esését igazán vissza rakhatnák már...

    magáról a módról: Csak a végén derült ki,hogy ha meghalsz akkor vége,köv meccs. Tehát 1 iszonyat taktikus játékmód lesz ha minden úgy fog működni ahogy kéne. Ide sokkal jobban kelleni fog majd a csapat mint az Assault módba. Jelenleg ez 1 háromszor nagyobb vérpisti mód lesz mint az assault:/
  • xblades
    #4646
    Már értem, nem is rossz elgondolás ez és még történetet is találtak ki hozzá:)
  • xblades
    #4645
    Miért mi a lényege?
    (Bocs túl fáradt vagyok a fordításhoz)
    Hogy mind az öt pontot be kell foglalni és tartani?
  • xblades
    #4644
    Miért javul vagy romlik?
  • Nagydög
    #4643
    5 elfoglalando es tartando RC es oldalankent 8 mech - a disconnectek afk-k.
  • XenHai
    #4642
    Reméljük addig csiszolnak rajta vagy legalább a borulást vissza rakják.
  • Bucser
    #4641
    Erdekes lesz megallitani a light medium hordat a mostani netkoddal....
  • XenHai
    #4640
    Egész jól hangzik.
  • Paladin
    #4639
    Leírás a Conquest módról itten.
  • vaakuum
    #4638
    Nem tudom, a gép szerint mekkora sebzést kapott, és azt a gép szerint hová kapta, csak azt láttam, hogy egy light mech kibírt egy szemlátomást (!) egy pontba 6* large laser + 2* medlaser lövést 10 méter távolságból anélkül, hogy bármely részét elvesztette volna.
    Az természetesen simán lehet, hogy a szoftver az oldalsó nézet miatt nem egy torzóra (a karra) kalkulálta be az összes sebzést, akkor viszont a center torzó funkció vagy még mindig a célzás környékén lehet valami anomália, hiszen azzal szeritem egy pontba kellene mutatni minden célkeresztnek. Akkor pedig 6*9+2*5 damage egy pontba kellene hogy leszereljen róla egy-két csavart.Én azt láttam, hogy nem robbant le róla semmi, és simán elszaladt.
  • Torzonborz
    #4637
    "Mire rá akartam nézni, hogy mekkora sebzést kapott kirohant mögém, és elvesztettem a targetot."

    ööö na most akkor honnét is tudod hogy mekkora sebzést kapott ha nem is láttad ? lehet hogy beszedte azt csak nem szakadt le semmije. meg attól hogy cicada nem biztos hogy totál papír , van amelyiken 224es armorom van szóval viszonylag jól bírja a strapát .
  • vaakuum
    #4636
    Nem tudom, minek tudható be, merthogy álló helyzetben voltunk mindketten. Ezért nem értem. Ha még szaladgált volna, akkor ugye néha nem ott van, ahol látom, meg ugrál, de most végig ott állt egyhelyben, mert sunyin lövöldözött egy atlast hátulról.
    Pedig tutira fókuszban kapta az összes sugarat, mert előtte a center torsót is rányomtam, azután kapta az alfát, majd egy dupla large lasert is odatoltam, mert még belefért a hűtésbe. Ez meg vidáman elszaladt. Mire rá akartam nézni, hogy mekkora sebzést kapot, kirohant mögém, és elvesztettem a targetot.
  • Masakari
    #4635
    Hát akkor valamit nagyon mellé néztél,mert én 4 PPC lövés után már narancsra lőttem a center torsóját.
  • Tibitron79
    #4634
    És ez minek tudható be? Inba dolog ez is még? Vagy bug?
  • vaakuum
    #4633
    Mentem néhány kört az aws 8Q-val, de eléggé elszomorítónak tartom, hogy álló helyzetben oldalba nyomok egy cicadát 4 large +2 medlassal, majd ismét 2 large laserral, és még csak componens sem esik le róla. Pedig telejsen tiszta találat volt mindkettő.
  • Tibitron79
    #4632
    Mint mondtam, nem a fizetősséggel van a gondom...
  • ximix #4631
    Nem tudom mennyi MMO-val játszottál már, de amikor a fejlesztők azt mondják a free gamerek nem kerülnek hátrányba a fizetősökkel szemben az azt jelenti
    Nem tesznek be, olyan itemet ami a játék értsd csata közben pl 50% sebzésnövekedést vagy egyéb előnyhöz juttatná őket.
    Általában amikor ez a szöveg elhangzik lehet tudni a fizetős játékosok időt takarítanak csak meg veled a free játékossal szemben, de azt tudjuk "Az idő pénz".
    A legkevesebb játékzsé amit venni lehet 1250MC = 7USDollár = 1520Ft = 4 garázshely.

  • Paladin
    #4630
    A nénikéjüket... pedig valamelyik teljesítménymagyarázós topicban a mai patch-re ígértek komolyabb javulást.
    Most jegelhetem még egy hétig.
  • Cobra.
    #4629
    Azért pár hotfixet kiadhattak volna, bár el kell ismernem, hogy a legutóbbi patch óta sokkal játszhatóbb a játék.
  • Tibitron79
    #4628
    Ez azért kicsit erőltetett bölcsesség:) Ha a fő mechel nyomom akkor is kiismerem azt a típust, meg ha összefutok vele 100x a harcban akkor is kiismerem, és nem ment el x időm meg pénzem.Perszee van különbség cata meg cata között, de azért nem szeretnék csak emiatt esetleg több hetet és több 10 millió cbill.t elkölteni. De ez igazából csak sirdogálás, mivel ugyanúgy nyomom és el fogok rá kötleni ennyi pénzt és időt, mert tetszik a játék:)Csak remélem esetleg ezen változtatnak később, bár nem sanszos...
  • Torzonborz
    #4627
    Igazából az sem felesleges mert ha játszol velük akkor megismered őket tudod mi az erősségük és a gyengéjük szóval ha legközelebb a célkeresztedbe kerülnek akkor már nagyjából tudod mit kezdjél velük.
  • Tibitron79
    #4626
    Nem gond ,hogy kell fizetni, semmi sincs ingyen. A feleslgesen beleölt időt sajnálom a többet sose használt mech fejlesztésébe. Csak ez a gondom.
  • Masakari
    #4625
    Most néztem rá a forumon,ott azt írták hogy a héten nem lesz patch és amit ehéten raktak volna be az a jövőhetivel együtt fog jönni.

    http://mwomercs.com/forums/topic/81979-no-patch-dec-11th/
  • Masakari
    #4624
    Nem értem mért lennél rákényszerítve,hogy azzal játssz amivel nem akarsz. Te döntöd el melyik mechet veszed meg,nem ők.
    Te döntöd el milyen fegyvert raksz rá,meg hogy rakod össze a meched nem ők. (az hogy egy mechnek van 3-5 variánsa nem jelenti azt hogy az más mech.....).

    Beetetés? hol van itt beetetés? később nem lesznek a most ingyenes dolgok fizetősek,nem értem miről beszélsz...
    Lemaradni meg nem fog senki,mert ez nem lóverseny,valaki megveszi MC-ből a mechet,oszt akkor mi van? játszani úgyse fog tudni vele nagy valószínűség szerint,csak az Atlas az jó nagy és ha neki is van olyan akkor jó nagy lesz az Epénisz-e...Olyan ez mint WoT-ban a prémium tankok, sok vérpisti megveszi mert másnál látta milyen imba,csak épp ő hót balfasz vele és azonnal megölik. Ugyanez van itt a Prémium Mech-ekkel meg a sok gauss/ac pulttal(ssrm továbbra is bekaphatja:P), mert annyi esze van az emberek többségének hogy semmi.
  • vaakuum
    #4623
    Nekem úgy rémlik, hogy akár négyet is ki lehet maxolni, csak ahhoz sokszor kell adni-venni az utolsó kettő típust. Ami viszont irgalmatlan farmolás, mert eladásnál helyből bukod az árának a felét. A reset előtt legalább is ha eladtál egy fejlesztett mechet, akkor a fejlesztések nem vesztek el rajta. Tehát akár a negyedik slotban lévőt miután alapra fejlesztetted, utána eladod, veszel egy másik verziót, azt is alapra fejleszted, eladod, veszel egy harmadikat, azt is lapra fejleszted, majd a következő szintre, és utána eladod, és megint megveszed az első kettőt.
    Ami nekem nem tetszik, hogy nem lehet csupasz Mech-vázat venni, és egyénileg felszerelni, hanem kell venni egy olyan setupot, aminek a fele a raktárban fog kikötni soha többet nem használva.
    De szerintem egyébként nemigen lesz szükség 2-nél több fullra fejlesztett mechre egy casual playernek.
  • Bucser
    #4622
    Skill tree miatt tok felesleges a siras. Placeholder jelen allapotaban. A lenyeg majd januarban jon ahhoz is.

    Az meg hogy valamiert fizetni kell nem is tudom miert problema?
  • Cobra.
    #4621
    Első 1 hétben is olyan mechkel kellett menned amivel nem akartál, hogy legyen pénzed sajátra. A 4 hangárhellyel 2 fajta mechet ki lehet maxolni és vehetsz még kettőt alap szintre. Ez szerintem nem lehúzás.

    Eheti patchről (már ha lesz egyáltalán) van valami info?
  • Tibitron79
    #4620
    Ha valami pénzes akor sokan meg se veszik. Itt van egy kis beetetési idő(meg máshol is) megszereted és utána már költeni akarsz, mert nem akarsz lemaradni. Ez a beetetés. De a játék lesz olyan jó szerintem ,hogy megtartsa a kemény magot, csak akkor tényleg feküdjek rá a tartalomra, a játékmódokra, a bugokra, a fagyásokra stb. elég kevés mech-es játék van mostanában és ez lehet a nagy Ő, az igazi élményjáték. Ettől függetlnül továbbra sem tetszik, hogy így kell fejlődni, mert így r ávagyok kényszerítve arra,hogy úgy játszak és azzal amivel nem akartam, csakhogy a kedvencem is fejlődhessen. A többi pénzes dologal nincs bajon, csak ezzel a megoldással.
  • keneseig
    #4619
    A FAQ FAQ-jában is benne van a 2 kérdésben elvileg a válasz..."A készítők ígérete szerint nem lehet a valódi pénzzel drasztikus előnyhöz jutni, amit pénzzel el lehet érni, azt ingyenes játékkal is el lehet, legfeljebb sokkal több idő ráfordításával."
  • Nagydög
    #4618
    En meg semmit nem fizettem a jatekert, talan a Catapult lesz, amit vegigskillezek, ha lesz kedvem, de a 4 slot elegendo. Inkabb a C-bill a korlat nalam, azt kell farmolnom.
  • Paladin
    #4617
    Nálam tuti kevés csóróbb van itt a fórumon, nem is nagyon fogok fizetni egy vasat se a játékért. De nyilván nem jótékonyságból csinálják a játékot, és fizetni kell, ha könnyebben akarsz boldogulni.
    A f2p-t lehet normálisabban és szemetebb módon is csinálni, MWO eddig kifejezetten rendesnek tűnik (ahogy pl. a potbs, vagy az sto is), ellenben a lehúzósokkal, mint a wot, vagy a szerintem jelenlegi 'csúcstartó', az swtor.
  • Torzonborz
    #4616
    Ez van ez a manapság imádott F2P rendszer ami szerintem lehúzás.
    De ha meg P2P lenne akkor meg baszhatná a 15 éves pistike mert akkor főleg nem tudna vele játszani viszont akkor korlátozás se lenne. Valamit valamiért.
    csak Virág elvtársat tudom idézni :
    "Az élet nem habos torta".
  • Masakari
    #4615
    Kelet európában talán nincs pénz a kis tiniknek erre,de nyugaton röhögve fizetik be a pénz összegeket apuci bankkártyájáról mert ott aprópénz minden;)

    Az meg hogy folyton robban és robban és semmi sikerélmény az nem a játék hibája,hanem az illetőé,aki nem képes a hibáiból tanulni és azt hiszi hogy ez 1 Cod hogy mész előre meghalsz azt majd mindjárt újra éledsz. Szóval ez az érv nem jó szerintem.
  • Masakari
    #4614
    Ha valaki nem akar 1 mechel játszani akkor ne játsszon vele,ilyen egyszerű. Nem kötelező minden mechet megvenni és menni vele:p

    Lehúzást akarsz látni akkor próbáld ki a WoT-ot:)