6493
MechWarrior Online
  • Nagydög
    #4693
    Es mi alapjan lesz a rangsor? Killek, sebzes?
    Olyan sok eddig se jart erte, de nem is volt baj vele, mert volt olyan korom a sracokkal, hogy 7 killem volt Commandoval.
  • Masakari
    #4692
    Most poénból egyébként Sarnára beiírtam a "hungarian" keresőszót és 3 bolygót dobott ki,de lennie kell még1nek mert egyszer láttam a listában csak nem volt beírva a cikkhez hogy magyar vonatkozás lenne.
  • Masakari
    #4691
    Sarnát megnézve valóban voltak ott az Eridanitól,de nincs írva hogy bármelyik könyvben is lett volna szó a bolygóról,szóval így írva kicsit nagyzolás amit írtál:P

    Mármint érted,ha valami info van ilyen világgal kapcsolatban mindenki egyből a könyvekre meg a történésekre asszociál nem pedig ilyen "félre eső" helyen fellelhető infokra:P
  • Paladin
    #4690
    A kill-ért járó kevesebb pénzt kompenzálja az ha jól értettem, hogy a kör végi rangsor szerint kapsz jutalmat.
  • Paladin
    #4689
    Pedig volt, pontosan annak a sorozatnak a második kötetében (ha jól emlékszem), amikor az Eridani Light Horses indulásra készül.
    Utána kerestem rá én is sarnán, meg akkor találtam én is ezt a marikos szöveget, amit beidéztél :)
  • Nagydög
    #4688
    "Enemy Kill = 5,000 * how many enemies you have killed
    Enemy Kill Assist =7,500 * how many kill assists you got in the match"

    Az assistert tobb penz jar mint a killert? Fura. Nem mondom, hogy nem vedheto allaspont, de szokatlan.
    Az mondjuk izmos marhasag, hogy a nyert kor ugyanugy 25k-t er, mint a vesztett.


    "We anticipate a reduction in AFK bots and a general realignment in player group tactics from base capping to enemy engagement."

    Az AFK botok szamanak csokkeneseert egy epkezlab klienssel lehetne a legtobbet tenni. Raadasul kihereltek a foglalasos taktikat is, amivel el lehet vonni az ellenfel egy reszet a frontrol. Ki a franc fog visszamenni a bazisra, ha mindegy ki nyer, csak a kiosztott sebzes es a killek szamitanak?
  • Masakari
    #4687
    Poénból rákerestem most googlel és ezt dobta ki

    The Marik Commonwealth

    The prominent stronghold of the Marik family, the commonwealth has many cultural roots to the peoples of old Terra's Eastern and Central Europe. Romanian, Slovak, Czech and Hungarian are spoken on many planets, in addition to the official language of the League English.
  • Masakari
    #4686
    Mogyorod-ot már régebben kiszúrtam a térképen,de tudtommal 1 könyvben se volt megemlítve(legalábbis azok közül amiket olvastam). A Mt. Szabo pedig a Huntress-en van,szóval ennyire legyünk felvágósak az ismert magyar vonatkozásokkal:PP
  • Paladin
    #4685
    Erről eddig nem is hallottam.
    Ez a cadet bonusz... most kéne kezdeni, nem utáltam volna meg a grindelést :)
  • Paladin
    #4684
    Mit vársz a korábban Mogyorod nevű bolygón is állomásozó zsoldosoktól, akik a Mt. Szabo környékén harcolnak ;))
  • Masakari
    #4683
    érdekes szót vettem észre a "shadows of war" olvasása közben:

    "Magyar, move the 151st straight into the spaceport, and give the Com Guards some backup."
    "Magyar acknowledges, General. We're on the way," came Colonel Antonescu's reply.

  • Wolwerine
    #4682
    Passz, be kell váltani és onnantól őrizgetheted amíg akarod, megjelenik egy gomb amivel el lehet indtani az időt.
  • Tibitron79
    #4681
    Szívesen nyomnám együtt másokkal, ts-en mikrofonnal kommunikálva biztos hatékonyabb a játék. Én is várok majd izomosabb mecheket, Med Cat-et, Thort, ha lenne pl egy Werevolf azért a fél karomoat odaadnám:)Az Age of Destructionban az a kedvencem. Mi a TS elérése a csapatnak?
  • Masakari
    #4680
    Egyébként van 1 enyhe gyanúm hogy jó pár éve anno nálatok voltam párszor ventrin játszani amikor már a mech4nek leáldozóban volt.
  • Thanatos
    #4679
    én is benézek majd valamikor, csak tényleg elhavazódtak a napjaim megint :S
  • Mayan
    #4678
    Jelen! :) Olvasgatlak titeket már egy ideje, meg játszom is, de egyelőre messze vagyok a régi formámtól (meg hiányzik a kedvenc Thor-om). Rpeter is játszik néha, gyűjtögeti a pénzt az Atlas-ára. :) Többiek viszont tényleg csak a fórumon lelkesedtek.
    Múltkor TS-en ránk köszönt Holy Inqusitor, kellemes meglepetés volt, hogy még emlékszik ránk.
  • Thanatos
    #4677
    hát az shu forum egy hirtelen fellángolás után megint elég halott, szóval nem hiszem, hogy mostanában :)
  • Csatti
    #4676
    Én már régóta itt vagyok. :) Csak ritkán írok.
  • Bucser
    #4675
    Nini egy Csatti:)

    Lassan itt a teljes ExSHU:) Storm, Rpeter, Mayan, Pye, mikor teved be ide:)
  • Nagydög
    #4674
    Pl. a BF3 hasznal 6 magot, amennyire tudom, de valoban 6 magos procik egyelore csak AMD-ben vannak, azokat meg a hasonlo kategoriaju 4 magos Pentiumok lenyomjak erobol. Szerintem egy izmos 4 magossal kibirod meg egy darabig.

    Mas: A Penny Arcade akcio meddig ervenyes? Olyankor kene bevaltani, mikor boven van idom jatszani.
  • keneseig
    #4673
    Egy kis off:procit fejlesztenék nem csak a MWO-hoz és az lenne a kérdésem,hogy a jövőre tekintettel érdemes beruháznom 6 magos prociba?Egyértelmű választ nem találtam a neten,hogy a játékok mennyire használják ki a magokat?Pár helyen olvastam,hogy 4 mag bőven elég nekik,de egyre több játék használ több magot szerintem ezért kérdezem a 6-ról mi a véleményetek?Köszi
  • Nagydög
    #4672
    A fegyelmezett csapatjatek nalam meg esetleges, de mar akkor is sokat jelent, ha megosztjatok az infokat egymassal, illetve lehet fokuszalni a tuzet egy mechre. Egy Atlas pancelja sem all ellen tul sokaig 3 mech tamadasanak, illetve ha bajban vagy, van ki a segitsegedre jojjon.

    Tegnap Veszmadar mentette meg a seggemet, mikor a mar nem olyan fenyes Catapultomra rarohant egy szinte sertetlen Hunchback. A figura valoszinuleg latta, hogy nem nekik all a zaszlo es ugy gondolta, legalabb egyet magaval visz. Vagy 30 masodpercig kellett az epebb oldalamat mutatva koves nelkul keringozni vele, mig meggyoztuk, hogy Madartol kell tartania, nem tolem.
  • Masakari
    #4671
    Hát igen.

    Bár mint írtam pár bejegyzéssel korábban, PUG-ban is lehet jót játszani,Chat kommunkikációval olyat toltunk mintha ts-n lettünk volna,marha élvezetes meccs volt.
  • Csatti
    #4670
    A sima csaták is sokkal érdekesebbek csapatban. Egyrészt sokat lehet tanulni a többiektől. Ki lehet igazítani egymás mechjeinek hibáit. Másrészt pedig ki tudjuk egészíteni egymást és mindenki sokkal hatékonyabban tudja használni a fegyvereit.

    Példa: Tegnap mentem pár HJ-s sráccal együtt vagy 20 meccset (1 amcsi, 1 ausztrál meg ketten magyarok). Az egyik srác LRM-et (is) használt, mégpedig kifejezetten hatékonyan, és kurvára nem érdekelt minket az ECM. Annyi dolgunk volt csak, hogy folyamatosan mondtuk, mire eresztheti a rakétákat (mi van szabadon, illetve mit tudunk fogni). Az ECM-t a ravenünk hatástalanította, illetve sikoltottunk ha valahova kellett egy kis LRM support (meglepő mennyien csinálnak hülyeséget csak azért, mert feltűnik az incoming missile felirat :) ). Ugyanez nem működhet egy PUG csapatban.

    A másik fontos dolog pedig, a mechek összeegyeztetése és a közös célpontkijelölés.
    Erre példa, amikor Dugesszal ketten játszottunk két SRM6-os catával. Már a meccs elején látszott, hogy jó sok hülyét fogtunk ki magunknak (mindegyik ment amerre látott, nem volt értelme csatlakozni hozzájuk). Kiszúrtunk magunknak egy ellenséges mechet, ami oldalt akart elsunnyogni valszeg cap-re ment. Uzsgyi rámentünk. Kiderült, hogy nincs annyira egyedül, egy 4es premade-t fogtunk ki. Ketten lemészároltuk őket, folyamatos helyezkedéssel (jumpjet, hogy a másik is lőhessen, jobbra tarts/balra tarts, stb.) , ugyanazon célpont lövésével, fedezéssel és így tovább. A lényeg, hogy úgy haltak meg, hogy mi még struktúra sebzést se kaptunk. Kaptunk két WTF-t és nyertünk.

  • Csatti
    #4669
    Ez egy csapatjáték, még szép, hogy egyre többen nyomják együtt. A K/D nem érdekes. A győzelem/vereség viszont annál inkább. Az sokkal jobban mutatja, mennyire vagy csapatjátékos. Bevinni az utolsó lövést gyakran csak szerencse kérdése.
    Ráadásul az új 8vs8 meccsek rendkívül izgalmasak, még csak nem is hasonlítanak ahhoz amit eddig láttál. Folyamatosan taktikázni kell, meg kell próbálni átverni az ellenfelet, felderíteni, reagálni a hirtelen eseményekre szervezetten.
  • Wolwerine
    #4668
    Gyere fel TS-re:)

    Más téma, 1 nap ingyen prémium jár mindenkinek, a Penny Arcade Presents akciója keretében, a hivatalos weblapon lehet felvenni.
  • Tibitron79
    #4667
    Egyre többen arcoskodnak a Kills / Death érdemeikkel. Hát sajna az enyém nem olyan fényes 40/120. De valahogy 10 harcból 3x kerülök be egy korrekt csapatba, félő hogy itt egyre többen nyomják együtt, kooperálva egymással. A másik fele, hogy a muromets-el ment a legjobban, a többivel alig alig..De azt megfigyeltem, hogy atlas lapul a középmezőnyben, a többiek leamortizálják egymást aztán betipeg és szétaprítja a maradékot. Egyébként itt nem nagyon figyelem az eredményeket, mert egyelőre a szerencse dönti el ,hogy lesz-e esélyem korrekt harcra. Ahol volt ott zömében túléltem és öltem is, leginkább 1 killes vagyok.De azt kéjes örömmel konstatáltam, hogy a Phelan, Kai Liao, Mechkiller, Kell nevű emberek az elsők között pusztulnak:) Lehet külön vadásznak rájuk?:)
  • Masakari
    #4666
    LOL :DDD
  • Tibitron79
    #4665
    Összefutottam most egy Kai Liao-val...azzal kezdte ,hogy min hárman védjék a seggét és ő majd osztja az erőt. Hárman be is védték, előretört és elsőre halt meg...Mondtam neki , hogy Kai, Kai, te se vagy már a régi..:)Valami Jenner rushról hadovált..nem is értem:)
  • Cobra.
    #4664
    Mindháromnál kell a basic szint, utána már csak amelyiket akarod használni, azt fejleszd.
  • trilit2
    #4663
    Hi... Lenne egy kérdésem: Ha csak az egyik variánst akarom használni a későbbiekben akkor megéri master-re fejleszteni a másik kettőt is ?
  • Masakari
    #4662
    szépen állunk nem mondom :DDD (most akkor megint nekem jön majd:P:D)
  • Paladin
    #4661
    Ok, akkor én vagyok a legfrissebb igénylő, szóval nekem jöjjön! :)
  • twinr
    #4660
    igen, ezért a tied elévült. vagy felülírta az enyém. vagy valami ilyesmi...:p
  • Masakari
    #4659
    én írtam hamarabb!:D
  • twinr
    #4658
    hehehe! Ha tényleg lenne ilyen, amit nem hiszek, inkább nekem szóljon!:)
  • Masakari
    #4657
    Aki esetleg szerezne mechwarrior tactics beta kulcsot és nem kéne neki...noselfogadnám
  • Paladin
    #4656
    Procit cseréltem, majdnem dupla akkora teljesítményű. A játszhatóság már majdnem jó :)

    Ami érdekes, hogy valahol a forumban írta valaki, hogy akkor van durva fps esése, amikor forgatja a mechet. Amint elkezdi a/d-vel terelgetni, az fps ugrik egy -10-15-ös fejest.
    Most direkt figyeltem rá, és nálam is ez van.
    Mehet a vad harc, tekerhetem a torzóm, sorjázhatnak a mechek a képen, szállhatnak az alkatrészek - elég szépen marad 25 felett az fps.
    De amint elkezdem az egész gépet fogatni - mélyrepülés a pirosba.
  • Masakari
    #4655
    De védi ha 180 méteren belül van:p
  • Caliph
    #4654
    én ha awsome lem boattal megyek igenis beirom és elvárom hogy védjenek+anti ecm light. cserébe kapnak több killt és nagy damaget,továbbá a lightot az lrm ellen nem védi a lagshield.