6493
MechWarrior Online
  • MarkBlade
    #6373
    csak pont ez miatt a baromság miatt nem fejlődik a mech világa. szerintem ezzel csak a nagyon hardcore rajongok játszanak már. És mivel kevesen játszák nem lát potenciált benne más kiadó.. pedig mennyi lenne.. mechcommander.. áááá...
  • Kotomicuki
    #6372
    Uú, mint a wot-nál, ahol még erőteljesebb az MWO-hoz hasonló pénznyomda: azok, akiknek így is megfelel és van bőven pénzük (meg idejük) a legújabb tartalmakkal "játszani" - és nem zavarja őket a penetráns p2w szag (sem)!
  • MarkBlade
    #6371
    Annyit talán már nem.. nem tudom elképzelni hogy ki játszik még vele. Kár mert a Mechwarrior a kedvenc világom volt :(
  • xblades
    #6370
    Évek óta hozza a pénzt így nekik, tehát miért is változtatnának.
  • MBW126
    #6369
    https://mwomercs.com/tournaments?t=201705tuk

    Battle of Tukkaid3, MC, C-Bill, premium day, mechbay, supply cache key özön.
  • Kotomicuki
    #6368
    ...miközben a power creep-pel agyonvágják a még megmaradt emberek reményeit is, hogy egyszer majd "játszható" lesz.

    Hogy örültem, amikor 2-t fizet 3-t kap akcióban megszereztem a DW-imet...
    Most meg azon gondolkozok, hogy a visszanyesett kodiakokra érdemes-e lecserélni őket, mert már x@r-t sem érnek a "nagy farkasok".
  • MarkBlade
    #6367
    Ahelyett hogy plusz tartalmakkal foglalkoznának még mindig a Mecheket fossák.Értem én hogy kell a pénz de ez így nem hiszem hogy vezet valahova..
  • MBW126
    #6366
    Holyday Deals

    Sok más mellett MC és Premium time akciók:

    BOXING DAY SALE STARTS - DEC 26th to DEC 30th
    20% More MC with MC Purchase

    NEW YEARS RESOLUTION SALE - DEC 30th to JAN JAN 2nd
    50% off 1 YEAR and 6 MONTH Premium time

    Én tavaly ennek keretében vettem az éves prémiumhoz az MC-t s magát a prémiumot.
  • Cobra.
    #6365
    FX6300 + 8Gb ram
    Talán jövőre cserélek az új AMD-re, bár lehet nem lesz miből.
  • MBW126
    #6364
    Holiday events.


    Cobra, neked milyen CPU-d van? Én most tervezek váltani, vagy i7-7700K, vagy valamilyen hat vagy nyolc magos lusta vagyok megnézni milyen sorozatú processzor között billegek. (Nem csak játékra használom a gépet, s mint látható, viszonylag sokáig maradok egy platformon.)
  • Cobra.
    #6363
    Igen, a cpu használat a problémás, nem is a gpu. Ha van 2 effekt a képen, akkor mindjárt leesik nekem is 20 körülire az fps. És én ezt az ingadozást nem nevezném játszhatónak, főleg ha ellenségre ráfordulás közben akadozik a játék.
  • MBW126
    #6362
    A konfigom Core2 Quad Q9650, 8 GB DDR800, Asus GTX 970, ezzel hajtok ki játszható sebességgel közel maxra húzva mindent egy monitornak használt 55"-os Samsung UHD tévét, természetesen natív felbontásban. A CPU-MB-RAM kombó lényegében 8 éves, akkoriban kezdett terjedni a FullHD, UHD még nyomokban sem volt, fentiek miatt az MWO-t nem nevezném optimalizálatlannak. Persze nincs 60 FPS, esetenként még húsz sem, de amikor a nyár közepén UHD-ra váltottam, nem számítottam értékelhető sebességre, s lám.
  • Caliph
    #6361
    majd ha kijött,volt már ilyen pár éve :D

  • Cobra.
    #6360
    Ha Jól tudom csak maxon az, és elég jól scalelhető (bár más kérdés, hogy a Cryengine se ennyire gépigényes, csak a Piranha nem tud kódolni).
    Meg UE4 elvileg használ sok magot is, nem csak kettőt.
  • Masakari
    #6359
    Mindenképp fejlesztened kell, Unreal 4es motor az elég brutális.
  • MBW126
    #6358
    Stand-alone single player. A teljes bejelentés és jövő évi roadmap itt:

    MWO 2017 Roadmap

  • MarkBlade
    #6357
    pfff.. az még nagyon messze van.. de remélem jó lesz. Mondjuk a videó tényleg bejön.
    Kellene már egy Mech commander is..
    Utoljára szerkesztette: MarkBlade, 2016.12.04. 13:00:26
  • Torzonborz
    #6356
    Azt írták single lesz, soká jön 2018-ban várható.
  • Atisz #6355
    Az Cryengine, ez meg Unreal 4.
  • MarkBlade
    #6354
    pedig eléggé úgy tűnik..
    Lehet amúgy tudni róla valamit? Single? Multi? Mi lesz? Mikor?
  • Cobra.
    #6353
    Csak remélem nem az MWO motorját használják, mert nincs pénzem gépfejlesztésre.
  • MarkBlade
    #6352
    huh ez nem xarul néz ki :) nekem tetszik..
  • Torzonborz
    #6351
    Ennek ki örül? :)

  • PhoenixWolf
    #6350
    Halihó,

    Jaja :) Az öregség úgyis csak viszonylagos...
    A lista megy még ([email protected]), bár mostanában több havonta van egy-egy levél csak rajta. Mech Factory köré viszont rendesen épült community, bár főleg külföldiekből. Az app kb. 13000 aktív installal megy.
    Amíg pedig nem tudunk éppen táblást játszani, addig itt az MWO :) Az jó egy napi kis gépesített lövöldözésre (bármily silány pótlék is néha). (BTW, este 20h körül szoktunk fent lenni, játékban 'Phoenix Wolf' néven lehet engem elérni)
  • Bucser
    #6349
    WoW:)

    Ugy latom a BT mania soha nem mulik akarmilyen oregek is legyunk:)

    A battletech lev list meg megy Phoenix?
  • PhoenixWolf
    #6348
    @KrankoFireHun ez az info megtalálható a Mech Factory-n, bár kissé nehéz rátalálni. Applications menü, az alatt Factionlist. Állítsd be a factiont Ghost Bear-re illetve Clan General-ra (abban minden általánosságban a klánok által használt cucc ott lesz). Az unit type legyen BattleMech. Az appban (ami viszont csak Android), ezt könnyebb leszűrni (mech database-ben van rá szűrő). Ezeknek a gépeknek persze csak egy kis része lesz benne a játékban.

    MWO-ban amúgy FNA (Fallen Angels) jelzés alatt szoktunk előfordulni itt-ott; ha valakinek van kedve csatlakozni hozzánk (akárcsak egy-egy drop erejéig), az megtalál minket a Discord csatornánkon. (a Mech Factory főoldaláról elérhető)
  • attila26x
    #6347
    Sziasztok. Valaki szokott lenni ts3 -on?Van olyan szoba amibe szoktatok lenni?
  • KrankoFireHun
    #6346
    Köszönöm az infót!
  • Atisz #6345
    A Ghost Bear-nél azt hiszem van.
  • KrankoFireHun
    #6344
    Szervusztok!

    Valahol össze van gyűjtve a klánok-házak által használt-rendszeresített mechek listája?
    A Shadow Cat például melyik clanos háznál volt rendszerben?
    A faction miatt kérdem.

    Előre is köszönöm a segítségeteket!
  • MBW126
    #6343
    11.19 - 12.03 között event sorozat részint új mechekhez kapcsolódó leaderboards, részint minden mechhel megjátszható napi match score. Utóbbiban 12 napon keresztül legalább egyszer 100 scoret kell elérni, az össz jutalom 250 MC és 2.000.000 CB.
    https://mwomercs.com/tournaments?t=201611kerensky

    Emellett közeleg a Black Friday nevű kedvezményes időszak is, olcsóbb az MC, premium time, mech bay, XP conversion, MC-ért mért mechek és mech packek.
    http://mwomercs.com/news/2016/11/1658-countdown-to-black-friday
  • MBW126
    #6342
    Hjah, bocs, hogy nem szóltam, pedig kiváltottam én is, de a Centuriont sosem tartottam valami potens típusnak. Bár én semmit sem tartok annak, amiből nem lehet S-SRM vagy LRM boatot építeni..:D
  • MarkBlade
    #6341
    Ráadásul Hero Mech ami +30%cbil+..
  • Atisz #6340
    Hatalmas köszönet!

    (még annyit tegyünk hozzá, hogy egy ingyen mech bay is jár mellé, ahol tárolni is tudjuk, ha nincs szabad helyünk :))
  • MarkBlade
    #6339
    Ingyenmech promo van! NCIXMECH a kód amivel egy centurion boldog tulajdonosa lehetsz..MWO
  • Atisz #6338
    Kösz a tippet, megpróbálom. A napi 4 scout nem tűnik nehéznek.
  • Atisz #6337
    Nem kell hozzá teamspeak, szerintem a mechwarrior online saját voip keretét használja és igen, amíg nyomva tartod a gombot, addig hallatszik amit mondasz.
  • KrankoFireHun
    #6336
    Hello Atisz!

    Igen, együtt voltunk.
    Köszönöm a tippet, kipróbálom!
    Akkor mindig nyomni kell a Caps Lockot ha beszélni akarok?
    Láttam, hogy akkor kiírja a beszélő nevét a radar alatt, de volt úgy is, hogy nevet nem írt ki sehol, de a beszéd mint egy normális szóváltás, zajlott.
    A második esetet is be lehet állítani valahogy ( álltalános csatorna az MWO-ra TS3-on,- tudom ebben Te nem tudsz segíteni-)?

  • Atisz #6335
    Szia, veled játszottam egyik este?
    Üdv, sajnos nekem nincs mikrofonom, pedig valóban szinte elengedhetetlen.

    A játékban a 'Caps Lock' gomb nyomva tartásával tudsz kommunikálni (ez módosítható) és ha az options-ben a 'default coms device' ki van pipálva.
  • KrankoFireHun
    #6334
    Szervusztok!

    Két hónapja kezdtem a MWO-on játszani, előtte megvoltak a könyvek, a MW és MCOM játékok PC-n.
    Már találkoztam néhány magyarral játék közben, próbálnék hanggal is bekapcsolódni.
    Hogyan tudok headsettel kommunikálni a sima vagy faction játékok közben?
    Nem értek a netes online hang programokhoz.
    A TS3 telepítve van, a fejhalgatót felismeri a TS, mégsem tudok hozzászólni a játékmenethez.
    A magyar szobákban nem találtam soha senkit, hiába keresgéltem, az MWO használatához nem találtam ilyen irányú tanácsokat.

    Ha tudnátok segíteni, megköszönném!