6493
MechWarrior Online
  • twinr
    #5173
    Ja, de honnan tudod mikor kapod ezt a pályát?
  • Masakari
    #5172
    A nép sírt nagy pályáért!!!:) meg előre megmondták,hogy erre a mapra az emberek izztsák a scout mecheket és az ecm-t! Na meg az LRM cukiságot is.
  • twinr
    #5171
    Addig örülj amíg nem adja be!!! KAtasztrófa. 8 percig sétálgattam az ilyaval, egyet nem tudtam lőni, valami light befoglalta a bázisokat (conquest) és ennyi. Elbújni rakéták elől nem lehet, szóval gáz. Még ha előre tudná az ember hogy ez a pálya jön, akkor nem vinnél brawler mechet, főleg nem ecm nélkül, de így.....
  • Masakari
    #5170
    Nekem még nem adta be.... sőt most meccsre is alig akar bedobni....végig csak pörög a search és utána kidob hogy "failed to find a match" vagy mit szokott ilyenkor írni....
  • Wolwerine
    #5169
    Az új pálya irdatlanul nagy, többszöröse a többinek....
  • Masakari
    #5168
    éles a patch!
  • Csatti
    #5167
    Hmm, ezek a meccsek eléggé az elején voltak, utána már jobban ment. :)
  • Tibitron79
    #5166
    Oh, oil imperium:) Én amigán nyomtam nem kevés időt beleölve, mindig én voltam az explora cég. A settlers-el is sokat játszottunk, ezek voltak a 90 es évek pvp meccsei:) A MWO egész más élményt nyújt, de számomra többet mint a mai népszerű mmo-mmorpg-k. Csak már bővülhetne a tartalom...
  • Lui76
    #5165
    Én is játszottam testvéremmel éjszakán keresztül oil imperiumot C64-el (minden olajkút megfúrása floppy fordítással járt...), de mióta két gyerek van lettek fontosabb dolgok is.
  • xblades
    #5164
    Valamikor régen mi Lant nyomtunk a Mechwarrior 3-al egy hétvégén át
    A szomszéd átjött megnézni mit csinálunk és csak másnap reggel ment haza
    Néhány éve meg már a Lan partyt se bírtam ki csak kb 14 órán át.
  • Lui76
    #5163
    Rég volt már olyan
    Azért össz. olyan 4 órát nyomtam , de nem is ez a pár xp plusz a lényeg hanem hogy végre összejött egy Cataphract 3D használható build. 1 JJ, DHS, 2 UAC 5 mellé feldobtam 2 LL-t a torzókba és ennyi az egész . Sikerült 7-800 dmg köröket is teljesíteni amit eddig még soha.Próbáltam PPC-vel is de nem tudtam jól találni viszont a LL szépen varr , és közel futkározókra is lehet vele próbálkozni.
  • Wolwerine
    #5162
    Valós idő, amikor elindítod onnantól 24 órán át aktív, függetlenül attól hogy játszol-e vagy sem. Érdemes hétvégén indtani amikor -esetleg- el tudsz tölteni 8-10 órát a játékkal..
  • electrik
    #5161
    És csak akkor telik ha játszok?
  • Wolwerine
    #5160
    Valós 24 óra, ha felvetted megjelenik egy "activate" gomb a játék indítóképernyőjében, akkor indítod amikor akarod.
  • Lui76
    #5159
    Ez valós 24 órára vonatkozik ?
  • Mayan
    #5158
    Ismét egy napos ingyen prémium.
  • Paladin
    #5157
    Wow, még én is rajta vagyok, pedig olyan sokat nem is toltam :)
    Rádásul nem is utolsó. Nem lehetett könnyű ilyet találni ;))
  • TakonyMWO
    #5156
    Jé ott vagyok én is! :) [wrongel]
    Tíz-tizenkét(?) évvel fiatalabban lol.
    +1 az évtizedes screenshot -tárolásért :)
  • Mayan
    #5155
    Szóval:




  • Mayan
    #5154
    Nosztalgia poszt. :)




  • Wolwerine
    #5153
    275 felett minden motorba lehet plusz heat sinket rakni, a mérettől függ hogy hányat. Olyan megy bele amilyent amúgyis használsz, ha a dupla heat ki van fejlesztve, akkor dupla.

    275: 1 db
    300: 2 db
    325: 3 db
    350: 4 db

  • Lui76
    #5152
    a 3D-ben az XL280-as engine-ben van a 6 slotban heat sink , ezt hogy lehet másik motornál belerakni ? Csak sima heat sink megy bele?
  • Bucser
    #5151
    Hasonlo buildem van, csak ppc helyett 3xllaser es 2 uac5.
  • Lui76
    #5150
    Én is Cataphract mániás vagyok,a 3D-n majd kiprobálom amit írtok mert nem üt úgy mint a 4x-em...
    Jelenleg amit adnak xl motort hozzá meg 1 Ac10-x , 1 UAC5 , 1 LL, 2 ML ,1 JJ a build-em. A JJ jobb lett a patch óta csak még nem tudom tökéletesen használni éles helyzetben.
  • Wolwerine
    #5149
    Ilya Muromets-re egy build, de többfajta Cataphracton meg lehet építeni (pl 3D):

    XL 255 motor, 13 DHS (10+3), 3 db PPC, 1 db Gauss, 3 tonna lőszer, 1,21 heat

    Az eredmény egy lassú mech, rejtőzködő (sniper) mech, eliten 64 km/h-val megy, viszont 45-öt üt egy helyre ha jól célzol. Talán a Cataphract az egyik mech amire nyugodt szívvel lehet XL motort rakni, ugyanis irdatlan széles mellkasa van így mindig azt ütik ki először. Erre példa az egyik csatám, ezzel géppel mentem, a végén hárman lőttek, a középső torzó full vörös volt, leesett mind a karom, kilőtték az egyik lábam és az oldalsó torzókon még volt páncél D.
  • TakonyMWO
    #5148
    Na közben ezeket szültem excel mechlabban:

    Mind DHS, Endo.

    Brawler:
    std 280 4jj 2 uac5 4t ammo 4 ml 11 DHS (10+1 a motorban) 1.22 heat

    std 280 4jj 1 uac5 3t ammo 2 LL (karokban) 2 ml 11+3 DHS 1.27 heat

    jj nélkül:

    std 300 2 uac5 5t ammo 4 ml 12 DHS 1.26 heat (ez egy ilyen Ilya Muromets "light" :) )


    Sniper:

    XL 280 4jj 1 gauss RA 3t ammo 2 PPC R/LT 2 ml LA 11 DHS 1.17 heat (medium laserek csak közelre vagy fontos alpha strike-ra)

    STD 300 4jj 2 ERPPC R/LT 2 ml karokban 12+6 DHS 1.27 heat (ez inkább csak egy gondolatkísérlet :) )


    A heat az kicsit összekeveredve hol elite skillekkel, hol anélkül :)

    Az XL motorokat nem szeretem, főleg egy ilyen széles mechen.

    Még tesztelni kell, hogy a torzókban lévő fegyverek magas pozíciója nagyobb előnyt jelent -e a karok mozgékonyságához képest, ha nem, akkor csere a karok/torzók között.

    T
  • Zopl
    #5147
    Nem használok Catapracht-ot, de a 4t ammo a 2 UAC5-höz kevésnek tűnik.

    Próbáltam összerakni egy ugrálós mechet -ha már sniper akkor PPC-kkel, de közben rájöttem, h kb. semmi értelme. Ez a meccsek elején divat távolról lövöldözés igazi kárt nem okoz(ritka kivétel mondjuk egy jó Gausscat vagy 6 PPC-s stalker pilóta), később meg közelről úgyis szétszedik.

    300XL , 3 PPC, DHS

    Mondjuk.
  • TakonyMWO
    #5146
    Hali!

    Közeljövőben veszek egy Cataphract 3D-t, tudnátok adni pár tippet jump jet-es buildekre?

    Közelharcosnak már kitaláltam egy STD300 motoros verziót jetek nélkül, 2 uac-5 (4t ammo) és 4 ML, de nehezen tudok összerakni egy értelmes ugrálós snipert illetve ugrálós közelharcost (XL motorral, STD-vel meg végképp :) ).

    Annyit kiderítettem, hogy a L/RT-be érdemes sniper fegyvereket rakni, mert magasan vannak az oldaltorzókban a fegyvernyílások és így könnyebb vele felugorva lőni, de itt el is akadtam nagyjából.

    Előre is köszi!
  • Masakari
    #5145
    Faq/Blog felirat-> Magyarok a játékban menüpont, és 1 kis olvasás után megkapod a választ a kérdésedre.
  • electrik
    #5144
    A Ts- az team speaket jelent?
    Hol lehet ilyeneket találni és ehhez kell mikrofon?
  • xblades
    #5143
    Nos igen ehhez kellene aktív vezetőség aki megalapítja.
    Aktív de nem kényszerből játszó tagok.
    És leginkább ok ami miatt létjogosultá teszi a klánokat, ami a frakció háború lenne de az még nincs.

    Így marad a Ts.
  • Tibitron79
    #5142
    EGy klánra gondolsz? Ha igen az van bőven már, elég komolyan is veszik a bekerülést némelyek, magyarok is vannak ott, bár nem árt az angol tudás alap szinten. Nem tudom, hogy van-e full magyar klán, ha igen oda én is mennék akár:)

    Ha csak simán egy ts-es csapathoz akarsz csatlakozni akik együtt nyomják akkor a hivatalos ts szerverre elég ha feljössz megkeresed a hun csatornát és csatlakozol a játszókhoz.
  • electrik
    #5141
    Beszeretnék állni egy csapatba esetleg vki már tagja valamelyiknek?
  • Cobra.
    #5140
    Az elite skill akkor jó, ha több helyen vannak a fegyverek, amiket egyszerre elsütsz, így pontosabban találsz velük.
  • Zopl
    #5139
    Az szerintem nem az az összetartás.

    Az elit skill a fegyverek "fókuszálását" javítja. Szerintem nincs sok értelme.
  • Wolwerine
    #5138
    Ugyanaz, bár pontosabban fogalmaztál:) Egy rakéta 1,8-at sebez ha becsapódik, az Artemis és a Tag is növeli az összetartást, illetve az egyik elite skill is.
  • Bucser
    #5137
    Artemis nem noveli a sebzest csak az osszetartast. Ergo tobb raketa csapodik oda ahova celzol. (ezert tunik ugy hogy tobb a sebzes artemissel)
  • Wolwerine
    #5136
    Alapban az LRM-ek mellé érdemes felrakni az Artemist, érezhetően nagyobbat ütnek bár némileg csökkentették a hatásosságát, csak akkor működik ha közvetlen rálátásod van a célpontra.

    Milyen mechre gondolod, illetve milyen builddel? Gondolom az LRM lenne a fő fegyverzet, akkor viszont a TAG is kötelező darab, illetve később a Target Decay modul.
  • twinr
    #5135
    micsoda??? Simán megy 52-t, sőt, bónusszal 57-t az atlas std325 motorral, mint az enyéim. ÉS elég lazán hozok vele meccsenként 3 fraget átlagban.
  • electrik
    #5134
    Akkor marad az endo steel meg a double heat sink
    Artemis mehet 2x15 lrm melé?