6493
MechWarrior Online
  • Andravor
    #5213
    Ez nem nekem probléma,hanem nekik.mert én ugyanúgy el tudok játszogatni heti pár napot,ők meg nem kapnak érte semmit:)
    Jópár tízezresemben van eddig ez a játék,amit idáig nem is bánok.viszont lássuk be,kb ugyanazt játszuk több lassan 3/4éve,nulla változássokkal.(azt nekem ne merje senki változásként,vagy hozzáadott értékként értékelni,hogy sikerült egyáltalán játszhatóvá tenni egy bétát.persze ez szuper LENNE,ha már nem fizetted volna ki érte 4-5elkészült,működő A+ kategóriás játék árát.)
  • Torzonborz
    #5212
    És mik a konkrét számok ?
  • xblades
    #5211
    Te is tudod hogy nem erről van szó ( amúgy messziről jött ember azt mond amit akar, de a statisztika sosem fedi a valóságot )
    Hanem arról hogy nem ezt ígérték még néhány hete sem ( pl februárra 4 új mech behozásáról volt szó)
    De leginkább a kommunikáció hiányosságai zavarnak, az újítások jók de az ok hogy visszatérjen az ember játszani még elégé hiányos.
  • Bucser
    #5210
    Akkor nem fizetsz:) Egyeni problema:)

    Csak azt kell megerteni, hogy a szemelyes preferenciak nem ugyanazok mint amiket a szamok esetleg mutatnak a developereknek.
  • Andravor
    #5209
    Lehet hogy a vissza-visszatérő játékosok száma nő(én is ilyen vagyok),de erre a nulla tartalomra már nem vagyok hajlandó pénzt áldozni.márpedig ők csak a visszatérő és fizető játékosokból fognak megélni...
  • Bucser
    #5208
    Nezd a devek eleg vilagosan nyilatkoztak. A jatekosallomany ciklikus. Minden content patch utan novekszik a visszatero jatekosok szama, utana elvekonyodik a vonal, de az atlagos allomany folyamatos novekedesen megy keresztul.

    SZVSZ nem egyedul tartom el a jatekot.
  • Torzonborz
    #5207
    Attól hogy Te elvagy vele még mások nem , egy személyben nem tartod el a játékot...
  • Bucser
    #5206
    A vewlemnyeny szubjektiv:) en epp a 3 mechem chassist huzom masterre:) En elvagyok vele:)
  • xblades
    #5205
    Egy igen érdekes dolog merült fel bennem. Mivel 3050 márciusát írunk. A választ is tudom rá sajnos, mint várható volt.

    Inkább az zavar ahogy lekommunikálták pontosabban ahogy nem.

    Pedig a ping gondra egy Eu szerver sokat javítana és legalább már tesztelhetnénk a frakció rendszert nemhogy a galaxis térképet. Kicsit összekaphatnák magukat ezen a téren ha már ennyi pénzt összelejmoltak a zárt béta alatt.
    Jók az újítások de ez édeskevés a játékosok megtartásához nemhogy számuk növeléséhez. Még mindig nincs ok amiért hosszabb távon játszani érdemes.
  • XenHai
    #5204
    Kb használhatatlan képet ad a 4x zoom bánom ,hogy rá költöttem.
  • Cobra.
    #5203
    Sensor Range mindenképpen, mellé meg LRM-hez Target Decay, PPC/lézerhez meg talán 4x Zoom (bár sokan nem szeretik, mert erősen pixeles képet ad).
  • HAF Rigel
    #5202
    Milyen modulokat érdemes feltenni egy Atlas-ra amit távolsági harcra készítettem fel?
  • Masakari
    #5201
    Közben sikerült szereznem 1 kulcsot Tacticsra. Hát nekem nem jön be,Kicsit macerás még,nem is látom át jól és az ellenfél is bunkó volt akivel játszottam. Nem lőtte ki az utolsó mechemet(nem tudott mozogni meg lőni se),chatre nem reagált szóval kiléptem a francba.Talán teszek vele még 1 próbát valamikor de egyenlőre biztos nem.
  • Ry0K3N
    #5200
    Az első lövés után fel kéne robbania az egész gépnek a francba.
  • Bucser
    #5199
    Ehh basszus... Hogy en ezt eddig miert nem raktam ossze:)

    Stalker 5M, 3PPC, 5 SSRM2, Tag, 300-as standard engine labon kivul tokig armor +bap meg a lock module kihuzva maxra+ hs hogy flyamatosan lehessen chainelni a ppc-t.

    Megallithatatlan:) A legviccesebb mikor cheese build ecm ravenek probalnak megszivatni vagy commandok:) PPC chainbe SSRM meg folyamatosan talal:) Teljesen jo counter az ecm ellen amig csak egy van a tersegben:)
  • Caliph
    #5198
    inkább az idiótizmus és látvány miatt raktam be,nem azért mert követendő példák lennének vagy jó játékosoknak tartom őket:D nekem is volt 4 lrm20as awsomeom élmény volt amig volt backup,de egy light simán szarrá szedett:D
  • Csatti
    #5197
    Nem különösebben jó játékosok. Rengeteg lőszert elpocsékoltak (összes fegyverből lő olyanra akibe egy 20as csomag is elég lenne, de fedezék környékén van, nem is talál). Nem megfelelően használják a tag-et. Épphogy nyernek miközben két DC-s/AFK is van a másik oldalon. Kis taktikával nyom nélkül eltakaríthatóak. Egy LRM-es mech-el csináltam sokszor annyi sebzést, mint itt az első négy együttvéve.
  • Torzonborz
    #5196
    Ez a retinámat égette ki :D tényleg bazi jól néz ki. Mondjuk szerintem nem nagyon lesz kapacitások rá hogy vmit hasonlót dobjanak össze de azért kíváncsi vagyok DX11-re mit tartogatnak PBnél.
  • Masakari
    #5195
    Már a crysis 2 is kiégette az előző tápomat anno,nem fogom eljátszani ugyanezt a 3-al :DDD
  • Torzonborz
    #5194
    No srácok meg lehet nézni Crysis 3-at hogy mit is tud igazából az engine. Röviden : beszarás :D
    Ha ügyesek a PB srácok akkor itt még elég durva látvány orgia várhat ránk.
  • Wolwerine
    #5193
    Maga a konfig is (38 km/h-val közlekedő Awesome-k, 1080 rakéta ami 13,5 lövésre elég, nulla közelharcos fegyver) eléggé csücskös:) addig elvannak amíg van lőszer, de nézzük meg mennyi idő alatt fogy el ha az ellenfél ki-be bujkál a fedezék mögül..

    Apropó, másnak is feltűnt hogy a legújabb matchmakerrel sokkal nehezebbek a csaták? Nincsenek pugok ha teamben vagy D.
  • xblades
    #5192
    Jól összeszokott társaság (klán), de az ellenfél nem egy 8-as csoport volt.
  • HAF Rigel
    #5191
    Nem tudjátok mi ez a Hero tournament? Külön kell rá jelentkezni?
  • Torzonborz
    #5190
    ez a zene alatta :D
  • Masakari
    #5189
    A zajos tücsök :D
  • Torzonborz
    #5188
    elég beteg :D de az látszik hogy néha spotter nélkül meg vannak lőve.
  • Caliph
    #5187
    másik videója rosz,6db Raven ac/20al:D
  • Masakari
    #5186
    úristen?!:D
  • Caliph
    #5185
    izé:D

  • Torzonborz
    #5184
    Mármint attól független mint ahogy pl WoT-ban meg most már WT-ben is van.
  • Caliph
    #5183
    az majd a klán háborúkkal lesz,nem?
  • Torzonborz
    #5182
    Én meg egy csapat alapú tournamentet.
  • Caliph
    #5181
    hú egy 1v1 vagy 2v2 arénát el tudnék képzelni még
  • Masakari
    #5180
    http://mwomercs.com/tournaments
  • Masakari
    #5179
    Tegnap sikeresen beadta a pályát. Szerintem rohadt jó,végre 1 igazi pálya ami Battletechhez való. Annyi tény hogy ez nem 8v8-ra hanem 12v12-re lett inkább kialakítva. Itt tényleg fontos az hogy legyen scout aki jelenti honnan jön a fő támadó ék,meg ha kell akkor gyorsan vissza tudj menni a saját bázisra védeni/besurrani az ellenfelére.
  • Bucser
    #5178
    Az Uj ppc effect tetszik. Van ertelme hasznalni vegre.
  • Bucser
    #5177
    Scout vadasz stalker:) 3 ppc 1 tag 5ssrm2. 300-as standard engine. Chainelve percekig lehet ontani az aldast a ppcbol:) elso meccs 750 damage
  • twinr
    #5176
    Nekem is van tapasztalatom vele. Az első működő képes konfig a 3energia/3 missile változattal így néz ki:
    2 ML
    1 ERPPC
    3 Streak
    Raven ECM-el kezdett kötözködni, nagyon jól működött a ppc találat Streak combo! Meg is feküdt, dacára hogy egy hunchie is próbált neki segíteni. Persze Standard motor, mondanom se kell.
  • Tibitron79
    #5175
    Tapasztalatok a Trebuchet-ről.

    Én egy rakétázót kezdtem el húzni, 2 darab lrm 10 és 1 db lrm 15-el artemisszel no meg 1 ams és 1 tag. Egyelőre szoknom kell ezt a fajta harcmódot eddig inkább közelharcban voltam többet. Sajna elég gyenge a páncélzata ha std páncélt rakok nem marad tonna semmire, így eléggé sérülékeny, de elég gyors lett, az enyém 90 felett szalad fejlesztések nélkül. Úgy látom az lehet a feladata, hogy ott rohangáljon a nagyok mögött 200 300 méterre vagy kicsit távolabb tageljen és rakétázásokkal zavarja az ellenfelet, de ha rámásznak akkor vége. A sok ecm miatt szinte alig találok vele, ha közelebb megyek rögtön ppc-znek rám. Ezért raktam rá most két erősebb lézert, és levettem az lrm 15-öt. Még variálás alatt áll a megfelelő konfig, de úgy érzem egyelőre az új pályához alktták meg, mert ott tud érvényesülni, gyorsan jön megy és rakétázza a nyilt terepen haladókat. A régi pályákon a sok fedezék miatt, emg az ecm miatt ez a rakétás verzió nem muzsikál túl jól egyelőre, bár lehet én vagyok még béna vele. Tehát lehet, hogy inkább valami vegyesfelvágottat kéne csinálni ami mindenhol bevethető, pl 1 darab lrm 15 artemisszel, egy vagy kettő srm6 artemisszel meg lézerek. A sebessége nem rossz, még akármi lehet belőle.
  • Masakari
    #5174
    mikor bejön a töltő képernyő!:D