6493
MechWarrior Online
  • XenHai
    #5253
    Valaki nem tudja mit tartalmazott a tegnapi mini patch?
  • Masakari
    #5252
    jó nyilván,de az EU server se segít majd ezen annyit, a borítást kéne visszahozniuk. Amit ha jól emlékszem április/május környékére ígértek.
  • xblades
    #5251
    Biztos csak segíteni akart ;)
    De tényleg nincs kiforrva ez az egész Ecm dolog, most szerintem egy kicsit Pro ez így hogy a kicsik lába nehezen kilőhető és felborítani sem lehet őket.
    Hiába hivatkoznak a Net kódra csináljanak egy EU szervert az egyből javít rajta.
  • Masakari
    #5250
    Nem személyeskedni akarok,de remélem érzékeled,hogy zéró hasznos információ tartalma volt annak amit írtál(és semmi olyat nem írtál amit ne tudna az ember).
  • Masakari
    #5249
    Te most gyárilag vagy ilyen hülye?

    Ha átkapcsolom az ECM-et counter módba ugyanúgy kitörölhetem a seggem mintha disrupt módba hagynám mert a gyökér Raven/Commando átkapcsolja counterbe a sajátját és semmit nem érek,ő meg nyomogatja a gyökér ssrm tűzgombját és közben meg retardált módon mosolyog hogy milyen pro(mert ugye kilőni nem egyszerű,felborítani meg nem lehet őket)....
  • stigson
    #5248
    ECM-et counter módba kell kapcsolni, ez elvileg kiiktatja az ellenfél ECM-ét... igaz, elveszted a védettségedet.
  • Lui76
    #5247
    Raktam a Jager-re két LRM20-at ,egész jó.
    Amig nincsenek közel...
  • Masakari
    #5246
    Raknak persze, engem jelenleg ami gyk idegesít az egyedül a Raven és commando ssrm idióták. Rajtuk van ECM ezért még ha ecm mechel is vagy semmi esélyed,mert felborítani se lehet őket...Iletve a TAG 750méteres távja is nevetséges mikor annak 450 a lőtávja,és a célja se az hogy saját magadnak jelölöd meg a célpontot távolról,hanem más csinálja ugyanezt közelről....
  • xblades
    #5245
    He he majd jön valami mech, amivel majd lehet kérni a beígért tüzérségi támadást.
    És mindjárt lesz egy amivel minden "okos" gyerek játszani fog majd :)
    Igen vannak még hangolási gondok, de már néha azért jó dolgokat is raknak be.
  • Wolwerine
    #5244
    Elég érdekes úgy játszani hogy mindenki LRM-el rohangál, a játék átment bujkálássá.
  • Masakari
    #5243
    ja és valami javítási költség is jó lenne mert az se éppen jó hogy minden idióta az assault/heavy mechekkel rohangál....
  • Masakari
    #5242
    Én túlnyomó részt Cicadázok,de a Ravenek és Commandok engem is idegesítenek. Remélem a borulás mostmár tényleg vissza kerül április/május körül ahogy írták,mert már idegesít a sok light nyomoronc.
  • Andravor
    #5241
    Jagermech tapasztalat röviden:ha xl-es hamar elpukkansz,ha nem lassú vagy és ledarálnak.nincs esélyed a rakéták ellen.Ha még lenne kedvem Stalkerezni,akár örülhetnék is,hogy az lrmmel valamit nagyon elnéztek,kb instant kill a 4*15 artemissel.
    Kicsit kezd unalmassá válni,hogy kb a dc atlassal,stalkerrel,meg a ravennel lehet csak játszani:(ja meg aki élvezi az ilyet az indítgathatja a commandóról a 3*streaket(bár ez nem tudom kit köt le öt percnél tovább)
    na majd hátha jövő hónapban történik valami...
  • Masakari
    #5240
    Nem elbaszott a helye a fejnek,egyszerűen ott van és kész. Ennyi erővel az összes mech cockpitja el van baszva és helyette nem is kéne fejnek láthatónak lenni mert a pilóta be van falazva a mechjébe és kész......imádom ezt az logikát...

    Az Xl engine meg ugyanolyan halál bele,mint a Cataphractnál is öngyilkosság használni.
  • TakonyMWO
    #5239
    LRM-en vmit piszkáltak, mert nagyon OP lett,
    tegnap 2xLRM15+Art C1-el volt 2 ugyanilyen 1-1 lövéses killem ugyanabban az egy meccsben.

    Majd megjavítják. Addig is LRM-eket elő, úgyis kell az XP a Catapultjaimba :)))

    Viszont mennyire örülök hogy nem vettem Jagermechet :

    http://mwomercs.com/forums/topic/106544-headshot-from-the-back/

    Van benne egy jó kép a hitboxokról :)))

    Ami szomorú, hogy úgy tűnik, az XL motorokhoz túl nagy az oldal torzója. Bár ha azt lövöd, akkor is a fejét találod el :). Ez a CT közepére rakott fej elég elbaszott ötlet volt, ha csak simán CT-zni akarod, elég jó eséllyel a fejét is elkapod valamivel.

    Na mind1, javuljon inkább a HUF, MC-t akarok venni :S
  • Bucser
    #5238
    LOL kimentem a kedvenc stalkeremmel (30f 6med laserrel bapal artemissel meg 3*lrm 15-el. Plus ugye master tehat 2 module slot: egyikben target decay, masikban spot distance module) ket jagermech dombteton gaussal vadasznak. 1 salvo 2 salvo mindketto pukk:D Nagyon vekony eez:D

    1500 damagel fejeztem be... mintha minden lrm utott volna:D
  • Masakari
    #5237
    Az új map szerintem ismét telitalálat,nagyon fasza.
    Jagermech meg tűzerőben nem rossz,de nekem nagyon papírnak tűnk,páncél nem sok van rajta.
  • Lui76
    #5236
    Patch tölthető....
  • Masakari
    #5235
    Nekem is,de ez van:)
  • Cobra.
    #5234
    Kint a patch notes, most nem másolom be. Új pálya nagyon Gauss barát, mivel 97 fok van és sok az LRM fedezék. Marhára örülök, mert szinte minden mechem energiafegyveres...
  • Masakari
    #5233
    Nem rossz!:D Nekem az elmúlt 2 nap nemigazán jött össze,de előtte lévő napokon mindig jó meccseket tudtam tolni többségében. Szóval majd csak holnap peccs után fogok megint felnézni.Hátha az új pályával meg mech-el ismét kicsit szerencsésebb sorsolást kapok.
  • Bucser
    #5232
    MA tele vagyunk Hulyekkel akkor. Ez 1 meccs alatt tortent.
    Megyek Ilyaval, Catapracht 2x mellettem. Osszefutunk egy atlassal meg egy masik prachtal es csatlakozik egy raven. Mit csinal a kedves parom? lelecel egy loves nelkul, hogy eszre ne vegyek. Engem meg 3 alphaval szetkapnak.

    Atmegyek nezelodni latom, hogy az egyik atlasunk shutdownolva all a bazisunkon. A masik meg annyira hulye, hogy amikor talalkozik 2-3 enemyvel egyszeruen hatat fordit nekik es ugy probal elszaladni ahelyett, hogy visszahatralna fedezekbe... Persze nem kellett neki 4 mp-nel tobb hogy meztelenre vetkoztessek es 5 masik hogy meg is haljon.

    Fantasztikus meccseim vannak mostanaban... (Sokat jatszottam murometsel, mert ki akartam maxolni az elitet, de nem fekszik a mech. Igy szar a scoreom heavyben es mindig sikerul retardaltak koze kerulnom)
  • Masakari
    #5231
    Mai nap best of storyja, 1 gyerek "bannolt" mert,hogy ECM cicadával megyek(egyetlen ECM mechem),és hogy én mekkora szánalmas senkiházi vagyok,hogy nem merek fair módon játszani stbstb :D
  • xblades
    #5230
    Számomra érdekes szóváltások zajlanak egyes forumokon a Clan invázióval kapcsolatban.

    Végig gondolva sok igazságot találtam benne.
    Szerintem is nyugodtan mehet tovább az idővonal a már megkezdett szerint. Attól még hogy az invázió megkezdődött egyáltalán nem jelenti azt hogy egyből megkapjuk az Clan mecheket és technológiát. Mivel a történet szerint később "tudatosul" a IS-ben hogy mi is történik és mechet vagy bármilyen technikát is csak lassan hónapok múlva szereznek meg.

    Mivel minden jel azt igazolja hogy ha majd lesz egyszer (remélem azért nem olyan soká) csillagtérkép az IS rendszerekben leszünk mint pilóták így nem is járnak ezek a dolgok.
    Elég tág az idő terük ezen a téren az alkotóknak még akkor is ha már folyik az invázió. Ez a dátum nem jelenti azt hogy egy hét alatt mindent be kell szórni a játékba.

    A Márciusi terveik is elég tetszetősek, ideje hogy ne hetente legyen valami "kényszer" patch, hanem letesztelt "értelmes" tartalmakat adjanak ki meghatározott időnként.
  • trilit2
    #5229
    Újra működik az eu ts!
  • Wolwerine
    #5228
    Comstar Relay North America (Comstar NA)
    Available Slots: 512 Man TS3 server
    Address: na1.mech-connect.net
    Password: WordofBlake

    illetve az EU-s ha végre helyrejön D:
    Comstar Relay Europe (Comstar EU)
    Available Slots: 512 Man TS3 server
    Address: eu1.mech-connect.net
    Password: hG5!4Dg*
  • Mayan
    #5227
    Amíg nem megy az európai ts:
    na1.mech-connect.net
  • Ry0K3N
    #5226
    Speciel pont nem
    Úgyhogy marad a linkmentegetés
  • Masakari
    #5225
    Profil->forum profil> posts
    voálá,200 lesz (ez persze akkor működik ha az adott topicba írtál hsz-t)
  • Ry0K3N
    #5224
    Nem, pont az nem kell hogy teleszemetelje az inboxomat azzal hogy új hsz jött egy biznyos topicba. Én csak különböző topicokat akarom lementeni hogy később rájuk találhassak anélkül hogy böngészőben mentegetném a linekeket a topciokhoz.
  • ximix #5223
    Nem tudom jó helyen járok e ?
    Nem tudok jól angolul:(

  • 42nd Intruder
    #5222
    Az normális, hogy két mail címre is regeltem a MWO hivatalos oldalán és egyikre se jött még megerősítő mail? :/
  • Ry0K3N
    #5221
    MWO fórumon hol tudom megnézni hogy melyik topicok vannak followolva? mert oké hogy rányomok egy topicnál followra de arról hol a lista?
  • Masakari
    #5220
    Aki videózott nemigen ismeri a maximális lő táv fogalmát:)
  • Lui76
    #5219
    PH-n linkelte egy fórumtársunk ezt a videot !!!
    Alpine
    Mi vagyunk a túloldalon (sajnos épp vesztünk)
    (DoC Hun, Légszűrő, Tibitron meg én )
  • ximix #5218
    OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Bár nem szorosan a MWO-hoz tartozik, egy példa a giroszkóp a mindennapokban .

  • Bucser
    #5217
    Tegnapi patch:

    Hero mechet nem szamolom, mert ugyis kell valami light/medium mostmar, mert eddig csak assault heavyket huztam.

    Uj mechlab tetszik. vegre nemm kell vegigmenni mindencomponensen hogy lassa mennyi criticalom van szabad es hol mennyi cucc van. segiti az epitkezest elegge.

    Miota van ELO sokkal jobbak a matchek amiket jatszunk. (ma pl.: egy full heavy assault lancet szedett szet egy 4 light 4 assault csapat. PUG-ban. Jo volt nagyon es latszott hogy nem premade a group egyszeruen csak jok voltak a lightok.)

    Stat oldal vegre hasznalhato elegge jol latszanak a mechek kozottui kulonbsegek... egyedul az assistok szamat hianyolom a mechek szerinti lebontasban.
  • Torzonborz
    #5216
    2013 March Creative Director Update
  • Cobra.
    #5215
    http://mwomercs.com/forums/topic/102609-testing-grounds/
  • TakonyMWO
    #5214
    Már biztos láttátok, de hátha nem:

    http://mwomercs.com/forums/topic/101194-common-mechs-in-run-hot-or-die-competitive-league-mech-designs/

    A Cent-A -t ki is próbálom, már most is hasonlót használok csak kisebb motorral :))

    T