6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #5333
    ah értem.
    (végre tudom mi az Champion mech definíciója,köszi!:D)
    Amúgy ja,valamennyire egyet értek.
  • Cobra.
    #5332
    Mostanában kapunk havi kettő pénzért megvehető mechet (jó, az egyik csak a legoptimálisabb felszereltségű normál mech), meg 1 ingyeneset. Pálya most jön a 3. 5 hónap alatt, az se túl kapkodós, új játékmód talán a nyár közepén, egyéb fejlesztések meg majd ha kész. Az elhasználható modulok meg csak megint felborítják a játékmenetet.
  • Masakari
    #5331
    Hát ez nem tűnik 1 nagy valami hónapnak,borulás sehol......

    am milyen ingyenes contentre gondolsz?
  • Cobra.
    #5330
    https://mwomercs.com/news/2013/05/668-2013-may-creative-director-update
    Van egy olyan érzésem, hogy szándékosan húzzák az ingyenes content kiadását...
  • xblades
    #5329
    Majd kiderül milyen lesz játszani rajta.
  • TakonyMWO
    #5328
    Hali,

    a TS csapatnak írom, hogy nem azért nem fogadom el az invite-okat mert tapló vagyok, hanem mert a nyomi tourneyben szopatom magam megint, az meg csak solo :)

    T
  • Caliph
    #5327
    inkább fizikát
  • Kessak
    #5326
    Ezt láttátok már?

    Canyon
  • sz4bolcs
    #5325
    jaj, ez a zseniális játék sokkal jobb grafikát érdemelne. :/
  • OldRocky
    #5324
    Igazad van Masakari. Remélem, hogy ezért lesznek majd eventek amiken a profik igazán tudják villantani tudásukat és csak reménykedem benne, hogy esetleg akik nem neveztek "nézőként" is részt tudjanak venni az ilyen játékokon.Vagy legalább - a visszaélések elkerülése végett - utólag meglehessen nézni.
  • Masakari
    #5323
    Valamennyire jogos,de ugyanakkor nem mert így meg azt ölik meg hogy normális versenyeket is lehessen csinálni ha minden szét van cseszve a lámák miatt.
  • OldRocky
    #5322
    Sajnos vagy nem, de a patch-nél nem csak a profi játékosok igényeit veszik figyelembe a játéküzemeltetők. Nekik - jelenleg - nem érdekük, hogy a lámák kerüljék a játékot, hanem a bevétel :( ezer fizető láma többet ér 100 profi fizető játékosnál. Sztem ezt figyelembe kell venni.
  • Masakari
    #5321
    +1
  • Wolwerine
    #5320
    Nem csak a borulás érdekes, hanem valamilyen komolyabb ütközési modell is jöhetne. A múltkor beragadtam a falba, kilőttek, anyáztam is a játékot... De utólag belegondoltam, az se normális hogy megy egy mech 70-80 vagy 150 km/h-val, belecsapódik a sziklafalba és semmi nem történik. Egy jobbfajta modell taktikussá tenné a játékot.

    A lőszerköltségben is lenne ráció... Feleslegessé tenné a rakéták nerfelését, simán vissza lehetne hozni a régi sebzés értékeket, a régi repülési modellel, ha van lőszerköltség az nagyon lekorlátozná a használatukat. Anno a streak/lrm Catapultommal (1200 rakéta) győztes csatában is olyan mínuszos körök jöttek hogy ihaj. Csakhogy mindenki rájött, ha kikapcsolja a lőszerújratöltést, kb. 75%-ra úgyis feltölti a rendszer a gépet, szóval egyszerre nem ért semmit.

    Javítás. Elméletben jó lehetne, lekorlátozná a nagyobb mechek használatát, csakhogy a szerencséhez kötné a C-bill-t, végigküzdesz egy jó csatát és nem kapsz normális jutalmat mert félig szétlőttek. Egy ésszerű fejlődési rendszer szerintem jobban megoldaná hogy a lámák ne kapjanak nehéz mechet, mondjuk GXP-t költhetnél a magasabb osztályok feloldására.
  • keneseig
    #5319
    Mind1 nem erőltetem.A borulást én is várom,de a javítási költség visszahozataláról nem sikerült meggyőznöd.
  • Masakari
    #5318
    Látom szövegértelmezés nem megy neked "néha csak rohangálsz" nem minden esetben,nekem is volt anno Cicadával 5 killes meccsem(úgy hogy a 2 fegyveremből 1 az 4db machine gun volt,igaz akkor csak a maradékot takarítottam el)! Lightal és Mediummal is lehet sok killes meccset menni de az ritkább mint a Heavy/Assault.
    Ettől függetlenül az armor és sebesség dolog jogos,de ugye ezért Light és Medium mechek. Minden esetre én továbbra is tartom,hogy a borulást és javítási/lőszer költséget minél hamarabb be kéne hozniuk újra....
  • keneseig
    #5317
    Nekem pl a Centurionomon is 3 fegyvercsoport van és az atlasaimon is max 4 volt.És egy jobbfajta egér nélkül lehet sokan le is mondanak a több fegyverről.Nekem sem legjobb az egerem ezért is használok max négyet.A célpontválasztásról meg annyit,hogy pont tegnap volt centurionnal egy 5 killes meccsem.Ahol ha rosszul választom meg a célpontokat nem biztos hogy 1v1-ben döntöttem volna el a meccs végét."mediummal meg lightal néha csak rohangálsz és randomra lövöldözöl meg harassolsz."Ha te így fogod fel...Szóval nem mondanám,hogy egyszerűbb a light/med,főleg hogy gyorsabb is ,így gyorsabban kell dönteni h adott szituban mi a helyes.És itt nem véd meg az a kevés armor ami van ha vmit rosszul számol ki az illető.
  • Masakari
    #5316
    Több fegyver miatt,meg célpont kiválasztás miatt többet számít ott az iq,mediummal meg lightal néha csak rohangálsz és randomra lövöldözöl meg harassolsz.
    Heavy/Assault mecheknél már tudatosan kell célpontot választani és az ellenfél fegyverzete alapján(és mechje alapján) tudni hova kell lőni stb
  • keneseig
    #5315
    Honnét veszed,hogy megtanulna vele játszani?Majd azoknál is felcsavarják maxra a speedet és elsőként halnak meg.Az jobb lesz?"Heavyhez meg az Assaulthoz kell a legkevesebb IQ"Akkor a 0 IQ pont jó ezekhez...
  • Masakari
    #5314
    Medium és Light kaszttal legalább megtanulna játszani,Heavyhez meg az Assaulthoz kell a legkevesebb IQ mert csak felcsavarja maxra a speedet és lő....pont ezért ha 1 medium/light muja esik ki az nem akkora tragédia mintha 1 heavy/assault,mert elég sokszor látom,hogy iszonyat nyomorékok az emberek és csak a fejemet fogom....
  • keneseig
    #5313
    És az mért lesz jó ha eltűnnek a 0 IQ-s assault/heavy-k?helyettük 0 IQ-s lightok és medek lesznek.De gondolom neked ugyan úgy fog menni ezeknek is a kilövése.Ha meg veled vannak ugyan úgy bosszantó lesz.Szóval ennek a javítás dolognak így sem látnánk sztem hasznát...
  • Masakari
    #5312
    rohadtul örülök,hogy a lightok le lettek gyengítve épp ideje volt már!!!!
    most már csak a borulás kéne vissza meg a fenttartási költség,és a sok nyomorék assault/heavy 0 iq-s huszár eltűnne végre,és megjelennének végre a medium mechek. Maradnának a jobb pilóták a nehezebb osztálynál.
  • Caliph
    #5311
    én stalkert használok mostanában,er large laserrel sniperkodni,lightok ellen meg van fent ssrm. elég jól el lehet bohóckodni vele.
  • Cobra.
    #5310
    Az Atlas nem nagy szám, a legtöbb pályán hátrányban van az alacsonyan lévő fegyverek miatt, ráadásul pont a K a leggyengébb verzió. A D-DC jó az ECM miatt, meg az RS a 4 energiaslot miatt. Viszont a Stalker erősebb, mint fegyverzetben, mind túlélésben.
    Highlander akkor lenne jó, a bal kezébe is menne vagy energia vagy ballisztikus fegyver. Az SRM jelenleg semmit nem ér.
    A lightokat jól legyengítették mostanában, szóval már a Raven 3L-t se tudom ajánlani, mint legerősebb mechet.
  • Masakari
    #5309
    Pont ezért nem tetszik,hogy most minden mechet miután megvetted csak vezetni kell,nem kell aggódni a fenttartási költsége miatt,aztán boldog boldogtalan rohangál mindennel........
    Egyébként azt vedd ami neked a legjobban bejön,mindenki mást szeret. Nekem founders Atlasom van,de nem gondolkozok rajta,hogy újat vegyek,1 elég. Stalker nem jön be,Awesome van de az se az igazi. Highlandert vettem most azt viszont tetszik,meg igazából majdhogynem az első olyan mech amit igazán vártam,hogy bekerüljön.
    (Cicada meglepett,mert nem ismertem a mechet előtte,de imádom)
  • 42nd Intruder
    #5308
    Szerintetek most melyik machet érdemes venni? Igazából eddig csak a pénzt gyűjtöttem és igencsak szemezek egy Atlas AS7-K-val ami igencsak menne a játékstílusomhoz és behemót is... Dragonból a trialos DRG-5N(C) is jó, csak azt nem lehet "játék" pénzért megvenni... Esetleg valami hevy/assault mech amit átfegyverezni? De akkor még gyűjtök az Atlasra aztán azt csak vezetni kell :D
  • Masakari
    #5307
    90:p

    ha jól rémlik előtte jön a flea és a blackjack is.
  • Tibitron79
    #5306
    Tegnap highlandereket vacsoráztunk 3 stalkerrel:)Én nem tervezek venni, valahogy nem bejövős ez a repkedő 95 tonnás, nagyra nőtt trebuchet. Én az Oriont várom, nem tudom az lesz-e a következő?..
  • Masakari
    #5305
    Highlandert nem tudom ki vett magának de iszonyat bejövős nekem,bár nem a legegyszerűbb gép.
  • Masakari
    #5304
    nem nézek/olvasok command chairt
  • Bucser
    #5303
    Command chair legujabb szekciojaban irtak, hogy .netframework 4 kell a patcherhez mar.
  • Masakari
    #5302
    A laptopon magától megoldódott 1 idő után,de lövésem sincs mi baja volt.
    Az asztalin viszont Netframework-ot kellett frissíteni,majdhogynem kötelezően kell 4.0 verzió alaphangon vagy nem hajlandó elindulni a patcher.
  • Lui76
    #5301
    Sokan fent voltunk , nem panaszkodtak.
  • Masakari
    #5300
    Másnak se akar elindulni a patcher a mai patch óta?? nekem ott virít a monitor közepén a "mechwarrior online" felirat és ennyi,semmit nem csinál,baszik elindulni. Valakinek valami ötlet mi a frászt csesztek most el?
  • Bucser
    #5299
    Igazabol attol fugg, hogy mekkora a splash radius. Mert ha mondjuk valaki butan mozog es alaesik mind a 6 bomba splash radiusanak akkor az azert 60 damage mindewnkine aki alallt... Nem csak 1 mechre. teehat ez terulet sebzes... Ez azert 2-3-szor eljatszva mar egy assault lancenek is faj... nem szabad egy mechre eltolni az iigaz.
  • Wolwerine
    #5298
    Az ún. consumable modulok között lehet megvenni a légicsapást/tűztámogatást, egyszer használatos modulok. GXP-ért lehet őket fejleszteni is, onnantól rövidebb idő alatt érnek be a rakéták? lövedékek? illetve kisebb helyen szóródnak. A modullal felszerelt mech kijelöli a célterületet, ahol egy vörös füstölgő fáklya jelenik meg és jelzi hogy légicsapás, stb. jön. Ha jól rémlik, talán 6 rakéta/lövedék csapódik be a célterületen, melyek 10 egységnyit sebeznek. Magánvélemény de ebben a formában és sebzéssel nem sok mindenre jók....
  • Nagydög
    #5297
    USA bashing is lame! :)
  • TakonyMWO
    #5296
    Velük futottunk össze ma/tegnap conquest közben :)

    http://www.twitch.tv/vercinix

  • xblades
    #5295
    Az Artillery és a Air Strike hogy működik?
    Mert látom MC és C-bill-ért vehető. Lesz Wot fíling?
  • xblades
    #5294
    Így van ez egy mese, úgy ahogy egy alsógatyáját kívül hordó hős repked a levegőben amíg rá nem pottyan egy kő a saját bolygójáról mert az elveszi minden erejét

    Az egyre nagyobb szintű lebutítás meg tudjuk melyik 3 betűs ország értelmes kis gyermekei magas értelmi szintű tudása miatt van.