6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #5373
    http://mwomercs.com/forums/topic/119914-weekly-challenge-25-victories/
  • Nagydög
    #5372
    Mentem egy testrange kort. A korites tagadhatatlanul sokat fejlodott, miota nem lattam.
  • Cobra.
    #5371
    S PUG az talán még siralmasabb, mint régen, de maga a játék mechanilailag elég sokat javult. Mondjuk most majdnem mindenki jumpjetes mechet hoz PPC-vel meg Gaussal.
  • Nagydög
    #5370
    Milyen mostanaban a jatek, sracok? Nagyon regen nem jelentkeztem be.
  • Masakari
    #5369
    http://mwomercs.com/forums/topic/119328-battlemech-20-victor/
  • Bucser
    #5368
    ergo ki is lehet loni?

    jessz...
  • Wolwerine
    #5367
    Konkrétan a bal vállra megy csak fel.
  • Cobra.
    #5366
    Ledobták minden ECM mechről, mert most már csak fix slotba lehet rakni.
  • Masakari
    #5365
    Valaki arra tudna válaszolni hogy hova az istenbe tűnt a Cicadámról az ECM??? még a felszerelések között se találom sehol,LOL
  • Masakari
    #5364
    a válasz:
    Hello Bálint Péter,

    Using such a macro is allowed as there are no changes being made to the weapon rules and it can be easily recreated without a macro:

    -customize a JM6-DD with 6 AC/2s
    -set 2 AC/2's to each weapon group
    -set all three groups to chain fire
    -press and hold fire1, fire2, fire3 ...notice how you are achieving roughly the same fire-rate as a macro-using player

    Regards,
    Magius
    GameMaster
    MechWarrior® Online™

    Ettől függetlenül én akkor se tartom fernek a dolgot. Ha valaki gyorsan akar lőni csinálja magától,ne valami programmal.
  • keneseig
    #5363
    Én ezt a makrót az egér driverével állítottam be gyakorlatilag.Azzal meg mit is csinálnának?Bannolnak,mert túl gyors a sorozatom?Mondjuk nem jött be uh le is álltam vele.
  • xblades
    #5362
    Így van minden olyan dolog ami olyan előnyhöz juttat amit más játékos nem tud használni csalásnak számít.
    Az mindegy hogy az a játék alap történetében van-e vagy lehetne-e.
  • Wolwerine
    #5361
    A chainfire egy nagyon hasznos módszer amit mindenki tud használni. A makróval lövöldözés lehetősége nincs beépítve, itt önkényesen megváltoztatják egy fegyver használatának módját. Nem korrekt, hogy olyan módon szerezzenek előnyt a csatákban amivel nem tud mindenki élni. Ha makrózni lehet, onnantól az győz aki jobb programot tölt le D.

    Az UAC-nál azt csinálták anno hogy írtak egy makrót amivel a leállt UAC-ot újraindítják, ez még az az idő volt amikor kézzel kellett újraindítani. Makróval tizedmásodpercek alatt ki lehetett ütni, gyakorlatilag folyamatosan lőttél, miközben a többiek ész nélkül nyomkodták a gombokat hogy tudjanak lőni. Valószínűleg erre reagált a support amikor automatikussá tette az újraindulást, az egy jó megoldás volt, ráadásul hasztalanná tette a makrót.
  • Masakari
    #5360
    na ránéztem egyenlőre 1 fél autó válasz jött:

    Thank you for contacting MechWarrior® Online™ support. Your request has been received and is pending assignment to one of our Game Masters.

    If you have additional details to add, or if you wish to share files that could help with the issue, please reply to this message and attach the files as attachments (screenshots, log files, DxDiag)

    You can find the latest patch notes and known issues list here: http://mwomercs.com/forums/forum/84-patch-support-and-feedback/

    If you noticed something different after a game patch, please read up on the patch notes, you may find an answer there.

    The ComStar corporation wishes you a great time patrolling our wasteland in your favourite Battle Mech!

    Best Regards,
    MechWarrior® Online™ support team

    korábban mikor 1 gyerek 1 nem jammelő uac5 macrot tesztelt vagy mit,úgy írtak vissza hogy a ComStar vizsgálja a dolgot,szóval most direkt a "ComStar"nak címeztem a dolgot,bár lehet a ROM-nak kellett volna na mind1,lényeg a lényeg,hogy vizsgálják.majd másolom amint megjön a rendes válasz valamelyik fejestől mit mondanak macro ügyben.
  • Masakari
    #5359
    Ha olyan jó játékos akkor csinálja meg kézzel és ne macroval!
  • Bucser
    #5358
    Meg mindig nem ertem a problemat... Ha valaki eleg jo jatekos akkor ezt kezzel is meg tudja csinalni.

    Ez kb ugyanolyan mint a laser chainert siras volt...
  • Torzonborz
    #5357
    A problémát értem de ha jobban belegondoltok egy ilyen fejlett mechnek biztos van tűzvezető számítógépe amiben lehetne ilyeneket állítani . Az más kérdés hogy ez a játékban nincs benne így macroval csinálják meg.

    Aztán lehet hogy nincs igazam ennyire mélyen nem ismerem a lore-t.
  • Kessak
    #5356
    Itt a link is.
  • Kessak
    #5355
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=Y6Qbr4ZwXzA][/URL] Itt a különbség, chain és macro között. Szerintem igen durva.
  • Bucser
    #5354
    Igazabol nem ertem a problemat. Chainfireben van 5 ac2 es ratapad a tuzgombra.
  • Masakari
    #5353
    És el is ment,kíváncsian várom a választ.
  • Masakari
    #5352
    Na ez lesz az amit küldök is a supportnak,hogy mondják meg szabályos-e v nem,ha nem büntessék meg őket.ha igen akkor meg fuck you.
  • Kessak
    #5351
    Kartal erre gondolt :(
    AC2 Macro Lance
  • Wolwerine
    #5350
    De van, az AC2 is csak 0,5 másodpercenként tud tüzelni, ezek a makróval az elsütést hangolják össze. Alapban 0,5 másodpercenként lősz az AC2-kkel, aztán vagy találsz, vagy nem. Ha 5 db-al számolunk akkor makrózva 0,1 másodpercenként lő ki egy lövedéket a csávó, a lövedék sebessége 2000 m/s. Folyamatosan tűz alatt tart, látja hogy becsapódik-e a lövedék és tud is korrigálni ha arrébb mész. Képzelj egy machinegunt ami 2-t sebez minden találatra, másodpercenként 20-at...

  • Lui76
    #5349
    Miért az Ac2-nél csak az számít milyen gyorsan nyomod neki ? Ott nincs semmi korlátozó idő ?
  • XenHai
    #5348
    OMFG
    Added Mouse sensitivity options ! Ez azért nekem hiányzott már :D
  • Cobra.
    #5347
    http://mwomercs.com/forums/topic/118540-patch-may-21st-server-downtime-at-10am-pdt/
    Egész értelmes módosítások.
  • Wolwerine
    #5346
    Egyre több a csaló Volt ma egy csatám, az ellenfélnél egy csomó Jaegermech volt (5 db), ebből négyen makróztak. Aki nem ismerné még, a géppuskaszerű hang kíséretében érkező AC-2 áradatról beszélek, programozható billentyűzettel és makróval is meg lehet oldani hogy folyamatosan lőj... Egyikük tuti aimbotot is használt, másképp képtelenség 917 sebzést összeszedni, átlagosan 1000 méterről.
  • lammaer
    #5345
    Lassan Sun-Tzu val egy napon fognak említeni stratégiai éleslátásomért :D
  • Kessak
    #5344
    Canyon Network preview

    Szerintem igen érdekes lesz, de megint csak a hosszú távú harcnak és a snipereknek kedvez.
  • Wolwerine
    #5343
    Bug Fixes

    -Various HUD Issues should be resolved on all supported systems including:
    --Black screen on loading into the match
    --Start the match with no HUD
    --Mechs name appears as "WWWWWWWWWW"
    --Orange/Yellow Powering filter remains on screen permanently.
    --Minimap does not update when the Mech rotates
    --Battlegrid and Minimap appear multicoloured
    --HUD elements break out of their normal graphical limits.

    A mai bugjavítás a teljesség igénye nélkül:
    -fekete képernyő
    -nincs HUD
    -mech neve "wwwwwwwwwwwwwwwwwww"
    -sárga képernyő
    -beragadt minimap

    Életünk megkeserítői, már csak a le-ledobálást kellene javítani D
  • Wolwerine
    #5342
    Persze, nyugodtan rakd fel.
  • xblades
    #5341
    Ez jó beraknám a Faq-ba, ha engeded.
  • Wolwerine
    #5340
    Mit csináljak ha a csapattársak ügyetlenek/hülyék/bénák?

    Gyakran panaszkodnak az emberek a különféle fórumokon, hogy sok játékos (csapattársak) ügyetlen, nem ért hozzá és emiatt nem lehet velük együttműködni, esetleg emiatt valaki sorban veszti a meccseket. Sajnos a játékosokon nem változtathatunk, de íme néhány tipp ami segíthet hogy a lehető legtöbbet hozzuk ki egy helyzetből (ahelyett hogy a kardunkba dölünk amikor látjuk hogy mindenki megy a dombra kempelni)

    -Legyél türelmes!
    Pl amikor meccs elején elfoglalod a kedvenc fedezéked, és mondjuk 2 percig nem történik arrafelé semmi, ne gondold azt nincs ott ellenség (“biztos mindenki a másik oldalra ment”), mert többnyire van, csak neki jobbak az idegei
    -Legyél udvarias, hagyd a többieket “érvényesülni!”
    Kicsit szemét dolognak tűnhet, de mivel úgyis vannak olyanok akik nem bírnak magukkal, hagyd hogy hadd menjenek előre. Legyél ott velük, támogasd őket, de az első lövést nyugodtan megkaphatják ők.
    -Nem muszáj mindig lőni amikor látod a célpontot
    Néha előnyösebb kivárni hadd higgye az ellenség azt, hogy nincs veszélyben, és még távolabb jöjjön a fedezéktől. Sőt, ha vannak melletted csapattársak, hagyd hogy ők adják le az első lövést, mert akkor ők fogják kapni az első választ is
    -Ne légy túl bátor!
    Mész és egy perce csak egyetlen mech látszik a túloldalon, könnyű célpontként? Ha nem látod az ellenséges csapat többi tagját a minimapon, akkor ne feltételezd azt hogy egyedül van ott!
    -Ne hagyd hogy a vörös köd elborítsa az agyad!
    Nem kell mindenáron megölni valamit, ha ez azzal jár hogy te is meghalsz. Tudni kell visszavonulni, és lecsapni később.
    -Nem muszáj ott maradni ahova mentél
    Tipikus hiba, hogy elkezdesz egy erősebbel csikicsukizni, amíg meg nem járod. Egy csiki után nyugodtan vissza lehet vonulni, és átmenni oda ahol nem számítanak rád.
    -“1 mech nem mech”
    Nézd mit csinál a csapat, és ha felülnek a lemmingvonatra (értsd: mindenki egy nagy konvojban elindul az egyik irányba), menj velük te is. Vagy a mindenki kempel,maradj a közelükben te is. Egyedül a toptank is csak meghalni tud, anélkül hogy bármi hasznosat tudna művelni.
    -Feltételezd az hogy a mögötted álló nem fog segíteni!
    ha mégis jön a segítség az kellemes csalódás, de mondjuk ne lövesd el magadra a szemben álló Atlas-t, arra gondolva hogy egy lövést megér és majd kirontotok a mögötted álló mechhel ketten rá, mert közel sem biztos hogy a segítség jönni fog. Érdemes lehet ilyenkor a chatet használni, és egy rövid, nevet tartalmazo kérdéssel “Hey “xy”, come to help to kill the Atlas!” próbáld ki, figyel e a csapattársad. Ha értelmesen reagál, akkor lehet próbálkozni.
    -Figyelj mit csinál a csapattársad mögötted!
    Amilyen fontos figyelni mit csinál az ellenség, legalább annyira fontos hogy tudatában legyél annak mit csinálnak a körülötted lévő csapattársak. Ha látod hogy idiótákkal vagy körülvéve, akkor lépj ki lőni, mert jó eséllyel nem tudsz majd visszamenni. Ilyenkor inkább húzódj hátrébb, ha valamelyik meg nagyon ugrál inkább várd míg kilövik. Fedezéknek jó lesz

    -Golyófogónak mindenki jó!
    Ha a helyzet úgy kívánja nyugodtan használd a társad fedezéknek. Állj mellé / mögé úgy, hogy téged csak akkor lássanak – és akkor is a lehető legkevesebb felülettel – amikor lősz. Fontos: ne akadályozd társadat abban hogy vissza tudjon húzódni! Nem kell a seggében tolongani valakinek hogy fedezékként funkcionáljon, 5-10 méterrel mögötte is ugyanolyan jól takar!

    A fenti szöveget a "http://wotfaq.solidlane.eu/#csapat"oldalon találtam, minimális módosításokkal másoltam ide. A World of Tanks tapasztalatai alapján írták, de a Mechwarriorra is illik

    Annyit módosítanék a bujkálással kapcsolatban, hogy azért az ellenséges sebzést neked is el kell vonnod, ne csak a többieket lőjék.
  • Cobra.
    #5339
    Ez a Misery inkább miserable... Jó, van egy ballisztikus slotja, de mellette alig van fegyverzete alap kivitelben.
  • Wolwerine
    #5338
    Május 7 -patch

  • XenHai
    #5337
    srm kéne meg lrm-et kéne tápolniuk.. Fel basz a sok ppc meg LL-es fasz....
  • Wolwerine
    #5336
    A streak-ek sebzése jóval kisebb mint volt, illetve már nem is csak a középső torzóra mennek, úgyhogy a streak cata-k nem lesznek olyan jók mint régen... De én tuti visszaülök rá:))))
  • Cobra.
    #5335
    Lesznek megint Streakcat-ek? Bár kétlem, hogy ne tudna kifutni időben a hatósugárból egy light.
  • TakonyMWO
    #5334
    Tourneynek vége, ahogy idő engedi, megyek majd TS is :)
    BAPocalypse jön, BAP 150m-en belül kiüti majd az ECM-et, kíváncsi vagyok heh.