6493
MechWarrior Online
  • Deviome
    #5413
    Igen. Nem úgy írtam, értettem. A gépen Directx 11 van fent. Szal még az sem lehet akadály neki, mert ( ahogy montad is ) a játék is csak 9.0-t használ. Szal valami nagyon nem oke.

    Bevallom, hogy felidegesített és kapott egy uninstalt. Ez a játék nagyon nincsen kész, de a fizetős opció már működik. :S
    Ez a játék nem is nagyon lesz kész. Nem működik megfelelően, de a pénz már is folyik befele. Hát hova ennél többet? Minek egyáltalán többet?
    Remélem azért, hogy Ez változni fog. Mert akkor szívesen térek vissza, de nekem ez egyenlőre a Mechwarrior sorozat szégyene. Kár volt adni ezt a nevet a játékhoz. :(
  • Gelf
    #5412
    Blake Szava Köszöntsön Titetek!

    Keresek egy jó kis magyar csapatot, akikkel csapatmunkában lehetne kicsit irtogatni az ellent, vagy amint bejön a CW, akkor velük együtt építeni magunkat.

    MWO nickem: Gelf (milyen meglepő....)

    Mechjeim:

    Raven-3L
    Centurion 9-AL
    Jagermech 6-S

    Főként ezekkel játszom, nem tudom hogy láthatóak-e a stat-ok. Eddig Lonewolf/Mercenary logoval voltam, jelenleg fontolgatom, hogy Marik logoval díszítem majd az adatlapom.

    A lehetőséget előre is köszönöm!
  • Bucser
    #5411
    Szerintem a kovetkezteteseid hibasak. Nem leszel jobb es eredmenyesebb jatekos MWO-ban attol, hogy fizetsz.

    MWO-ban minden jatekelem megszerezheto premium es item shop nelkul is (kiveve a hero es champion mechek meg a kozmetikai cuccok). Ido kerdese. Es ha meg is szerzed oket azokat is ki kell grindelni xp-vel hogy hasznalhatoak legyenek.

    Ergo a p2w nem igaz.

    A haterkedes pedig minden sikeres jatek foruman Megvan ez csak is a kozonsegen mulik nem pedig azon, hogyan monetizaljak a jatekot. Lasd bioware forum pl.
  • xblades
    #5410
    Na egy kis leírás a F2P mostani állásáról:

    "Ha F2P (free to play) koncepcióval indul el a játék, akkor nyilvánvaló, hogy szélesebb közönséget érhet el. Habár ha a mostani F2P játékok között széttekintek, nem igazán a minőségi szórakoztató játékok vannak többségben (kivétel lehet néhány nemrég F2P-é vált játék), hanem az Item Shop-ra épülő pénzcsináló gépezetek. Amiknek a lényege, hogy az üzemeltető pénzt szerezzen a szerverek fenntartására és ami azon felül bevétel számára az a haszon. Sokszor ennek a játék tartalmassága látja kárát, lásd a MWO is ilyen lett. Sok játékos aki pénzt áldoz az ilyen játékokra gyakran irreális előnyökre tesz/tehet szert a többi játékossal szemben. Az sem a legjobb ha egy kezdő mindjárt a legelején a legjobb, legerősebb játékos mert van rá pénze.

    A játékos közösségek nagyon szétesnek az ilyen játékoknál, gyakoriak a flame és hate postok a fórumaikon. (tisztelet a kivételnek)

    A hack és mást csalást használók kevésbé érzik a kockázatát annak amit csinálnak, ezért nem is riadnak vissza ezektől. A gold sellerek meg pár perc alatt csinálhatnak új account-ot a spammer botjaiknak.
    Ez is egy új trend mint volt a Kickstarter vagy a ritmus és mozgásérzékelős játékok..."(érdemes elolvasni a linket)

    Ez az ingyenesség ára.
  • Cobra.
    #5409
    Érdekes lenne, ha Dx11-ben menne, amikor a játék egyelőre Dx9-et használ csak. A processzorod elég elvileg, de valamit a legutóbbi patchben megint elszúrtak, mert mint írtam nekem is elkezdett akadni.
  • Deviome
    #5408
    Egy AMD Athlon x4 750K quad core procim van. Szal az sem akadály. Egyszerűen nincsen optimalizálva a motor. A BF majdnem fullon megy 1920x1080-as felbontásban. És annak azért fényévekkel komolyabb a grafikája. Ez szerintem optimalizálatlanság. Amúgy a legújabb driver van fent. És nem is DX 9.0 hanem DX 11 el megy a kari.
  • Cobra.
    #5407
    Hmm, most nekem is szaggat a játék, pedig tegnap nem tűnt fel.
  • Cobra.
    #5406
    Milyen processszorod van? Nagyon CPU igényes a játék. Nekem is 7770 van, igaz csak 1280x1024-ben megy a játék, de high grafikán megvan általában a 40-50fps.
  • Tibitron79
    #5405
    Lőszer és javítás sokáig volt, aztán kivették. Személy szerint én is hiányolok valamiféle költséget ezekre, de akkor kicsit több zsét kéne adni a győzelmekért.

    A játék szerintem nem csúnya, nálam médiumon közepes gépen nem szaggat, egyszer kifagy néha, de újraindítás után nincs baj vele, más gond nincs.

    Ígérnek valami rombolható terepet, pl kidőlnek a fák stb, de nem tudni mikor.

    Persze, hogy más mint a MW2 ezt csakis multira csinálták, szokni kell. De az tény, ahogy írtam is lentebb, ez kevés lesz, már az is unja aki nemrég regelt...
  • Deviome
    #5404
    Nagydög. Köszi a választ.
    Tegnap leültem elé és toltam vele vagy 6 órát. Hát ez minden, csak nem MW 2-re hasonlító dolog. Az még csak csak elmegy, hogy a playerek mennek minden fele. Tegnap Catapult KL-2-vel megyek ( vagy nem tudom melyik az. Nem rakéta van rajta alapból, hanem laser meg ilyensmi ) és jött valami kis ratyi robot. Szép volt nézni ahogy leölt. Az, hogy eltalálom 30 m-ről large pulse laser-elx2 meg ER PPCx2 és vígan futkorászik körülöttem. Nah az vicces volt. Meg sem érezte a több találatot. Pedig azért hiába fürge de 2-3 találattól boruljon már meg. Mivel nem 50T páncél van rajta, ha nem 10. Szal ez kicsit nekem olyan rossz. Mert az, hogy egy Atlast lövök 20 percig az oke. Azért van.
    A másik meg, hogy meg volt sérülve a torso, de semmi critical damage. Erre jött rakéta. És összeroskadt a robot. Gondoltam magamban, hogy a**ád. Teljesen értelmetlennek találom azokat a rakétákat. Esélyed sincs kivédeni. Pedig fent van az elhárító+ lőszer. Szal így az egészséges robotom 1 sorozattól csak úgy összerogyott. Vannak furcsaságok benne. -.- Persze ez lehet azért, mert nem elég fejlett a robotom még vagy nem tudom, de azért elég furcsa volt. Jah! Meg ha netán 2 Atlas összeáll akkor az meg = win.

    Az FPS-t nem csoda, hogy kivették. Ez a játék grafikailag úgy hányadék ahogy van. HD7770+4GB memoria+4 magos proci és szaggat a játék. Könyörgöm. Ráadásul hőérzékelő volt bekapcsolva és szaggatott a játék!! :S Az mi? A hőérzékelőnél, mikor csak fehértől szürkén át feketéig látsz mindent. Szánalmas. A grafikát levettem Low-ra. Mondom háta gyenge a VGA. Ott is szaggatott. ilyen 20 FPS-t nyomott néhol. Az, hogy folyamatos mozgás nagyon távol áll. Nem tom, de ha a maga korához nézzük a MW2-t meg ezt. Az MW2 fényévekkel jobb volt. Ez a grafika szerintem nem ide való. Az meg, hogy Cryengin-el dolgozik a játék és nincsen rombolható terep....... Nah erre inkább nem mondok semmit.
    A pilóta fülke még úgy ahogy jó is. Tetszik az elindulás.Viszont, hogy minden robotban ugyan az a joy. :D Hiányolom a külső nézetet. Legalább akkor lenne, mikor a társamat nézem. A conquest-nél szerintem az a 750 pont az semmi. Egy normális akció nem tud kibontakozni a kevés ponthatártól.
    Ne haragudjatok, de nem szidni akarom, de szerintem ez így nem az igazi. Amúgy jó kis játék lenne. Meg csak lekötött 6 órán át. Most is megyek nyúzom még kicsit. :P
    Viszont ez így semmi lesz rövid időn belül. Nincsen cél. Nincsen semmi. Az, hogy a lőszer nem fogy ki az is egy vicc. Pl. Ha a lőszert kilövik, vagy elfogy. Akkor a következő meccset ne kezdjük már full munícióval. Persze most nem azt mondom, hogy a fegyvereket is újra keljen venni. Viszont szerintem a lőszer fogyhatna. 1000 meg 1 olyan dolog lenne amivel kicsit felpörgethetnék és célja is lenne. Azt is meg lehetne, hogy ha totálkárra vágják a robotot akkor legyen javítási költsége. Nem tudod kifizetni akkor vállalsz küldetéseket amik pénzt adnak. Megjavítod és mehetsz újra playerek közé. Így lenne értelme annak, hogy emberek ellen játszol. Lehet, hogy meggondolnák a lépéseket. Nem pedig menne mindenki mit az ökör. És persze a nyertes csapat jó pénzt kap, hogy a javítást meg tudja oldani.
    Nah mindegy. Jó sokat írtam. :) Bocsika. Megyek nyúzom még egy kicsit és bízok benne, hogy jó lesz. Mert tényleg kéne már egy faszántos, csihipuhis robotos játék. :)
  • Cobra.
    #5403
    Kivették az fps kijelzést, valamit variálnak vele, köv pathben elvileg visszakerül.
    Új Caustic Valley jól néz ki, de a térképe elég átláthatatlan lett, remélem ezen majd javítanak valamit.
  • Lui76
    #5402
    A tegnapi patch óta nem működik F9-re az fps kijelzés.

    Volt pár eset, hogy mikor hőképes nézetben voltam ,sok füst meg robbanások egyszerre és nagyon belassult.
    Igaz tegnap az asztali gépem wifiről ment de nem éreztem laggolást , jól futott , ugyanolyan sebzést értem el mint lan kábelen.
  • Tibitron79
    #5401
    Remélem hamarosan jön valami új játékmód, mert én kb most kezdem unni kicsit. Később kezdtem mint a nagy öregek, de azért még napi 3 4 meccs belefér, de a 9-től-12 ig partyk már rég nem játszanak be...TS-en is kevesen vannak, sok régi arc tűnt el, szóval bejön a játék, még nem törlöm le, de valaminek kell változnia, mert a zsé lehúzáson kívül semmit nem érzek a fejlesztőkben....
  • Nagydög
    #5400
    Azert beta, mert beta. Ennel jobban mar sosem fog megjelenni, csak egyszer majd azt mondjak rola, mar nem beta.

    Teljes ablakba nem tudod kirakni. Eleinte fura volt, de tulkeppen jobb is igy.

    A legnagyobb mech nem feltetlenul a legjobb. Erre azonnal rajossz majd, ha egyedul maradsz valahol egy Atlasban, es ket kis szemetlada halalra szurkal, mikozben meg eltalalni sem tudod oket. Kozben esetleg egy cimborajuk tavolbol szorja rad az LRM-et.
  • Deviome
    #5399
    Köszi, de valami rendezvény, verseny van? Vagy csak úgy fun-ból lőjük egymást?
    A kezdő menüt hogy lehet teljes ablakra rakni? Elég zavaró kicsibe.
    Meg mért ír beta-t a címbe? Nem jelent még meg a játék? :)
    Bevallom a MW 2-vel toltam utoljára. Az nagyon királyság volt. Imádtam is, de utána olyan rossz minőségűek jöttek, hogy nem is foglalkoztam vele.
  • Cobra.
    #5398
    5/6 PPC-s Stalker mostanában a menő, Atlason kívül bármi fekszik 2 telitalálat után. A játékmenet inkább CS, mivel egy körben csak egy életed van. Jelenleg 2 játékmód van, Assault ahol vagy megölsz mindenkit az ellenségtől vagy befoglalod a bázisukat, Conquest meg olyan, mint a BF (1-2, 3 nem tudom ilyen-e még), pontokat kell elfoglalni, csak itt gyűjtöd a pontokat, nem veszed el az ellenségtől, és ha megva na 750, akkor nyertél. Meg persze itt is nyersz, ha meghal az összes ellen. Elvileg nyár végén/ősszel jön respawn-os játékmód, de ott is korlátozott lesz az újraéledések száma.
  • Deviome
    #5397
    Üdv! Most telepítem a játékot. Annyi kérdésem lenne, hogy van valami célja a játéknak? Vagy csak meglegyen a legnagyobb Mech? Vannak ilyen bajnokságok? Vagy van valami értelme, hogy a legjobb legyen az ember? Tudom, hogy hülyén hangzik. Pl mint a BF3-ban. Vagy Cs.

    Jah meg annyi, hogy van a játékban ilyen legyőzhetetlen összeállítás? Vagy inkább a pilóták ügyességén múlnak a dolgok? Mert az olyat nem szeretem, mikor csak a (gear) számít nem a tudás.
  • Masakari
    #5396
    szerencsére!
  • Lui76
    #5395
    Jumpjet most csak mászni jó , mert a remegés miatt célozni már nem lehet.
  • Cobra.
    #5394
    Tegnap is élmény volt, hogy a Ravenemet egyetlen lövésből leszedték, pedig sose megyek egyenes vonalban.
    A jumpjetes Dragonra meg kíváncsi leszek milyen lesz.
  • Nagydög
    #5393
    Szerintem nincs baj a fegyverekkel. Az SRM-ekkel kene talan kezdeni valamit, mert igy nem sok mindenre jok. Vagy a szorasukon, vagy a sebzesukon kene javitani. En az utobbira szavaznek, mert a szorasuk most amugy hiheto.
  • TakonyMWO
    #5392
    Egyetértek, amivel kiegészíteném, hogy egyszerűen buffolni kéne a közelharc fegyvereket, főleg SRM esetleg Med pulse laser, és máris visszatérhetnének a medium mechek, nem kéne ppc-s gyors heavy-vel vagy ppc-s assaulttal menni ahhoz, hogy valamit hozzátehess a meccshez, mert 2-3 medium szét tudnáugrasztaniadombokon csücsülő, túlhevülő assaultokat (gondolom én, lehet tévedek, de legalább nem csak ppc , gauss, ac20 lenne a használható fegyver).
  • Nagydög
    #5391
    Nem kene itt annyit szarakodni mindenfele ravasz tervekkel a 4-6 PPC-s buildek megregulazasara. Csak annyi, hogy mondjuk 150% hoterhelesnel szetrepul az egesz ocskavas, aztan kesz. Ezt mondogatom a TS-en is a tobbieknek, nem az az en bajom, hogy a figura egy lovessel shutdownolja a 6 PPC-s Stalkeret, hanem hogy 95%-nal megegyszer elsuti mind a hatot, aztan kenyelmesen megvarja, mig restartol a gep.
  • TakonyMWO
    #5390
    Kíváncsi vagyok holnapi patchban milyen kreténség vár minket ...
  • Masakari
    #5389
    a BAP tényleg kiüti az ECM-t??
  • Masakari
    #5388
    végre...lassan jöhetne már a borulás is :D
  • Kessak
    #5387
    Változások hőkezelésben...

    Talán így nem lesz annyi 4-5-6 PPC-s mech, jobban meggondolja mindenki mire és hogyan lövöldöz. Jah és nem csak az energia fegyvereket érinti majd a változás :P
  • Kessak
    #5386
    Nem reklám, inkább elrettentés képpen :(
    MWO cheats
  • Masakari
    #5385
    Nehéz utána nézni..
    http://mwomercs.com/game/modes
  • s1lkforrent
    #5384
    Keress rá az Artificial Aimingre. Azok a faszparittyák majd minden játékhoz készítenek csalást, és fórumok alapján a MWO sem kivétel.

    Hax vagy sem, MWO-ba tettek már más játékmódokat, vagy még mindig az egy szem TDM van benne?
  • Nagydög
    #5383
    En rakerestem a youtubeon, de csak par cheat igergeto videot lattam, olyat nem, amin valaki tenyleg cheatel.
  • Lui76
    #5382
    Én is mostanában csak rövid időket tudok fent lenni.
    Ha 1 óra játékidő összejön már húha....

    Hihghlander-nél az 1 ballistic slotosnak is belemegy az ac20 ?
  • OldRocky
    #5381
    Jó a meglátásod Nagydög:) Elszaporodtak a cheatelők. Rendszeresen rákeresek az MWO-hoz köthető cheatekhez és mindig találok újat. A többség kivagyiságból a youtube-ra tölti fel a csalásokról készült videóit. A készítők részéről viszont nem látok nagy aktivitást ennek kiszűrésére, csak a fizess és játsz, de ha lehet inkább fizess projektet látom körvonalazódni. :(
  • TakonyMWO
    #5380
    Üdv a csapatnak,
    sajnos mostanában igen későn jutok géphez, de ha sikerül 21:00 körül, akkor megyek majd TS-re is.
    Még a Highlander mastery-vel sem végeztem ...
  • Nagydög
    #5379
    Na, mentem nehany PUG menetet tegnap(A regi tarsasagbol nem lattam senkit fent). Az egesz sokkal osszeszedettebnek tunik, de vagy megszaporodtak a cheaterek, vagy nekem van ordenare pechem. Az elso korben az epp csak megkarcolt Awesomeombol egyetlen fejlovessel tettek ki. A kovetkezo korben egy ket tapogatozo lovesvaltas utan a CT-met lottek ki egy lovessel. Az utolsoban pedig harom egy aranyban maradtunk egy PPC-s Jenner ellen. Azt gondolna az ember, sima ugy, de mindharmunkat konnyeden kilott. Engem a hegy mogul kifutva ugy 700 meterrol, mikozben mindketten mozogtunk. 5 killel fejezte be a csoka. Egyik eset sem lehetetlen, de igy egyutt kicsit sok volt.
  • Cobra.
    #5378
    PGI-nek sikerült végre meglépni a pay2win felé vezető első lépést a Firebrand-el... Eddigi Hero mechek legalább nem voltak jobbak az alap változatoknál, de ez nagyságrendekkel erősebb a kézbe rakott energia slot miatt az alap verzióktól.
    A következő mech-kel meg remélem csak trollkodtak és nem tényleg az lesz, amit írtak.
  • Wolwerine
    #5377
    Jót röhögtem a kommentárokon, az viszont látszik hogy a sima PPC lőtávjával nem nagyon vagy tisztában:) Látszik ahogy 90 méter alatt is lövöldözöl. 90 méterig semmit nem sebez (vagy minimális 1-2 sebzést, erről megoszlanak a vélemények), 90-540 között adja le a maximumot, az felett arányosan csökken.
  • Masakari
    #5376
    Hát bőven van még min javítani:P
  • csaszix
    #5375
    Nyilván halálra leszek majd szapulva de aki esetleg kíváncsi rá annak ajánlom.



    Üdv.
  • Caliph
    #5374
    na mentem egy kört valamelyik nap én is,puggal,jager ac macro mst az ász,olyan sorozatot ver az emberre hogy semmit nem lehet látni a robbanásoktól...