6493
MechWarrior Online
  • TakonyMWO
    #5493
    Kipróbáltam a Jenner-t,egész egyszerűen gyenge hozzá a gépem :S
    Nem tudja a gyors mechnél 15-25 fps felett kiszámolni a képet + tragikusan szar light pilot lennék, szóval el is adtam.

    Szivattyú.
  • xblades
    #5492
    "Előre bocsátom, hogy én sem vagyok már akkora rajongója a játéknak, a beígért, de elmaradt dolgok miatt"

    Ehhez sajna nincs mit hozzá tenni.
    Talán a Béta végén már lesz valami belőle.
  • [NST]Cifu
    #5491
    Amikor aktívan játszottam a játékkal, nekem is az alaplapi realtek-ről ment az erősítő és a 7.1-es rendszer. A tapasztalatom szerint a fő probléma az, hogy alacsony az egyszerre megszólaltatni képes hangok száma. Mivel minden egyes hangforrás külön van kezelve (a fegyverek hangja egyenként, a két láb egyenként, a torzó fordítása, a pilótafülke hangja, a többi mech hangjai, stb.) én élnék a gyanúval, hogy itt is egy kissé rosszul leprogramozott résszel kell együtt élünk.

    A hátsókból én nagyszerűen hallom most is a saját dübögést, a Púposban oldalról hallom, ahogy az AC/20 újratölt, a mögöttem elszaladó mech-eket viszont nem mindig hallom (felteszem az engine ugyanúgy nem veszi figyelembe a hangok szempontjából, ahogy a radaron sem látszik).
  • Lui76
    #5490
    Nálam nem igazán éreztem az 5.1-el megfelelő térhatást és bosszant mert nem tudom mi kéne.
    Dedikált hangkártya kell, vagy a játék érzékeny ha állítgatom , sztereo és 5.1 között ? Most egy "korszerű" 7.1 is tudó integrált hangot használok , ami filmekben jó de játékokban vhogy nem érzem .szinte semmi nem jön a hátsókból.
  • [NST]Cifu
    #5489
    Előre bocsátom, hogy én sem vagyok már akkora rajongója a játéknak, a beígért, de elmaradt dolgok miatt (igaz nemrég említették, hogy a tesztszerveren már 12 vs. 12 csaták mennek...).

    Nekem nincsen olyan erős gépem, de azt elvárom egy ilyen játéktól, hogy fullon menjen már, ha a BF3 high beállítással megy 40 FPS-t.

    Már elnézést, de miért törvényszerű, hogy valami "fullon" menjen már a te gépeden? Azért grafika terén az MWO egyáltalán nem néz ki rosszul, sőt!

    Nem dőlnek ki a fák. :S

    Melyik multi játékban dőlnek ki, ahol ennyi fa van? Például a BF3-ban sem...

    A hangok gagyi vackok. Nem érzem, hogy én most egy 70 Tonnás atombrutál Mech páncélszaggató fegyverét sütöm el. Pedig az audió élmény nagyon fontos.

    Emmm, konkrétan e téren vitatkoznék, 7.1 hangrendszerem van, ha valahol, akkor audio terén szerintem nem rossz az MWO, jó poén, ahogy dübög a Mech, ahogy zümmögnek a szervók, ahogy tölt az ágyú...
  • Nagydög
    #5488
    En se koltottem meg egy fillert se ra. Igy legalabb a kovetkezo mechert lehet melozni.
  • Bucser
    #5487
    Nem tetszik? ne jatszd. neikem nem fog hianyozni a siras.

    kthnxbye:)
  • Masakari
    #5486
    1 éve van béta fázisban nem tudom mi bajod van. Ez nem LoL vagy valami egyszerűbb játék ahol 2 mp megoldani 1 bugot,a motor meg az egész komplexebb tőle.

    Nekem sincs atom gépem,de nem sírok a teljesítmény miatt,mikor elindult a béta akkor ezerszer szarabb volt,azóta sokat javítottak az optimalizáción. fák majd dőlni fognak de most nem az a legfontosabb hogy ez működjön.
    Mechek mozgásával semmi baj. Raven meg Atlas pl szerintem pöpecül hasonlít a régi játékban lévő mozgásokra.

    Minden mechen ugyanaz a fegyver van/szerelhető szóval nem értem miért kéne érezned hogy "én most egy 70 Tonnás atombrutál Mech páncélszaggató fegyverét sütöm el." logikai buktató amit írsz. De 1-2 hanggal ettől függetlenül én se vagyok elégedett,de cserélgetik őket gyakran hogy minél jobb legyen.

    Pénzt csak az költi rá aki akarja,nem köteleznek rá.
    Cél valóban nem sok van a pénzgyűjtésen kívül,de ahogy néztem az ütemtervet augusztus/szeptember körül már jönnek a community warfare részei,12v12 stbstb és ismételten csak 1 éve béta open béta pedig kevesebb mint 1 éve,nem érzem jogosnak a fejlesztési időn való kiakadásodat.

    Még nincs kész,semmi szégyen nincs benne. Szerintem se tökéletes még de jó úton járnak egyenlőre.
  • Deviome
    #5485
    Ez nem lol kategória. Leírtam a tényeket. Csak ez neked nem tetszik, mert az igazság.
    Nincs is értelme, hogy tovább érdekeljen, mert a játék egyáltalán nem szippant be.

    Az, hogy a pénzt harácsolják kegyetlenül és Ti fizetitek. Más haszna nincsen. Kiforratlan nem összeilleszkedő vacak. Hány éve dolgoznak rajta? Mennyi pénz folyt be nekik??

    Az, hogy neked atom géped van és úgy megy. Az egy dolog. Nekem nincsen olyan erős gépem, de azt elvárom egy ilyen játéktól, hogy fullon menjen már, ha a BF3 high beállítással megy 40 FPS-t. Mert a két játék közt fényévek vannak. Szal ez minden, csak nem optimalizált játék. A Mechek olyan bután mozognak mint egy farönk. Nem dőlnek ki a fák. :S A nem tudom hány éves fejlesztés alatt ennyire futott, de ami hozza a pénzt az megvan.

    A hangok gagyi vackok. Nem érzem, hogy én most egy 70 Tonnás atombrutál Mech páncélszaggató fegyverét sütöm el. Pedig az audió élmény nagyon fontos.

    Szóval ez egy semmi. Nem motivál semmire. Nincsen célod. A pénzt viszont tudod rá költeni, de nem is akárhogy. x évnyi fejlesztés után még mindig Open beta.

    Az, hogy Te nagyon elvakult vagy az baj. Pedig ezeket sok ember látja. Én nagyon bíztam ebben a játékban, de csak szégyent hoztak a Névre. Kár volt.
  • ximix #5484
    off
    Igen igen, pl a Hobit-ot és a Gyűrűk urát én könyvben olvastam jóval a filmek megjelenése előtt, és sokáig dilemmáztam megnézzem-e a filmeket, úgymond féltettem az elmémben felépített könyvbeli világot hogy a filmbeli "felülírja" , de a kíváncsiság végül győzött megnéztem a filmeket, de a saját jobb volt :)
  • Caliph
    #5483
    és pont ezért jó egy faján megírt könyv,ahol az író körbeírja a dolgokat de maga a történet vizuális megjelenítése teljesen az agyadra van bízva:)
  • ximix #5482
    off
    Nem hinném hogy veled van a baj, csak nem vagyunk mind egyformák, ennyi.
    Nem a sztori a film erőssége ez inkább csak a látvány világra fókuszál .
    Annak idején néztem Last Action Hero-t amiben a kis srác kap egy varázs jegyet amivel beléphet a filmbe, és akoriban elfantáziáltam hu milyen lenne tényleg belépni a filmbe ... Majd jó pár évvel később egy délelőtti Korvin mozi vetítésen azon kaptam magam, hogy a film nézés közben ép hangos utasítást adtam a szereplőnek nem kicsit jöttem zavarba egy gyors bocsánatot elnyomtam és ott morfondíroztam hogy ez mi volt ennyire beleéltem magam a filmbe, de gáz hangosan beszélek, de valahol meg azt hiszem ez minden filmkészítő, rendező álma egy olyan filmet csinálni ami idézőjelben elvarázsol.
    Bár ehhez sok minden kell szerintem pl pont jó helyre kaptam jegyet a vászon kitöltötte a látótered, a hangzás nem volt zavaróan túlhangosítva,az élleség tökéletes volt, nyugodt nem zörgő-csörgő emberek ültek mellettem.... ez olyan mint este zenét hallgatni, ugyan az mégis más.
    Ha csak arra elég hogy elkalandoz milyen lenne a filmvásznon egy Atlas amit féllábbal egy Jenner nyakán áll már megérte...:)
  • Masakari
    #5481
    Lehet velem van a baj,de engem a film trailerek alapján nem hozott lázba.
  • [NST]Cifu
    #5480
    Esetleg a már kijött regények / novellák közül a jobbakat kiszemezgetve. :)

    Persze mi sem természetesebb, hogy az Unseen mech-ek így sem kerülhetnek bele... :P
  • HAF Rigel
    #5479
    Igen megvettem múlt szombaton, meg is néztem és azon gondolkodtam milyen lenne egy MW univerzumban játszódó filmet ezzel a csapattal/technikával megcsinálni.
  • ximix #5478
    A jegyet már megvettétek ? :)





  • Masakari
    #5477
    idézem magam->"csak a lávát meg a pálya közepén a textúrát még meg kell csinálniuk :D"

    mivel még teszt szerveren van elég egyértelmű hogy nincs minden megcsinálva ezért nem normálisan "működik" a láva.......
  • Kessak
    #5476
    Csak nekem tűnik úgy, hogy a lávában hül a mech, ha kijön belőle, akkor pedig konstans 10% a hő?
    Mert ez így elég béna.
  • Masakari
    #5475
    Jónak tűnik,csak a lávát meg a pálya közepén a textúrát még meg kell csinálniuk :D de engem az erdős meg az aszteroidás pálya jobban izgat személy szerint^^
  • csaszix
    #5474
    Ez lesz ám az izgalmas pálya.
  • csaszix
    #5473
    Hogyan kell eltüntetni a HUD-ot.

  • Masakari
    #5472
    Engem rohadtul nem zavar,ha veszek vmit úgyis csak C-bill ért......az hogy 1 héttel később tudom megvenni meg rohadtul nem érdekel(de a Victor hidegen hagy szóval....)
  • Cobra.
    #5471
    Egyre kevésbé tetszik az fejlesztők (kiadó) üzleti modellje. Most pl kitalálták, hogy a Victort a héten már meg lehet venni MC-ért, de C-Billért majd csak jövő héten.
  • ximix #5470
  • xblades
    #5469
    Érdekes, főleg a szöveg.
  • csaszix
    #5468
    Picit kísérleteztem a játékkal. :)
  • Cobra.
    #5467
    Kint a Battlemaster képe és specifikációja is, elég komoly darab lesz, tetszik. Kár, hogy elvileg csak jövőre jön ki.
  • csaszix
    #5466
  • Nagydög
    #5465
    Hmm... Igy elso blikkre, es kiprobalas nelkul, nekem tetszik.
  • Cobra.
    #5464
    Vehetjük Jumpjet buffnak is.
  • TakonyMWO
    #5463
    Hmm, a "Phoenix" Shadow Hawk hardpointjai elég bénák :S
    Mintha arra "movitválna" hogy 60/80 $-t vegyél ...
    Így már nem annyira menő a 40$ pack.
  • Lui76
    #5462
    Lassan összejön a 3. ára és csak egy maradhat...
  • Cobra.
    #5461
    A Thunderbolt egész jónak tűnik a leírás alapján, plusz majdnem úgy néz ki, mint a Thor/Summoner.
  • csaszix
    #5460
    Köszi. Kicsit problémás volt mert havert mindig ledobálta de végül sikerült.
  • Bakunyin
    #5459
    A HGN-732-es képes 3 PPC-t hordozni.
  • Nagydög
    #5458
    A 732-nek harom energy slotja van a jobb melkasaban, sz'al igen, meg az XL engine is befer.
  • Lui76
    #5457
    Azt jól láttam (játék közben láttam vkin), hogy az egyik Highlanderen lehet jobb torzóban 3 ppc egymás fölött?
  • Nagydög
    #5456
    Mit szolnal ahhoz a megoldashoz, hogy egyikotok csinal egy groupot, es meghivja a masikat?
  • csaszix
    #5455
    Lenne egy kérdésem, amire félek, már tudom a választ. A haverommal hogy tudok közös csatákat nyomatni? Vagy akkor minek van benne a friend list?
  • TakonyMWO
    #5454
    Jah hát nem látják át azt azegyszerű igazságot, hogy alegjobb playereket kéne megkérdeziük, hogy mi OP, mi gyenge, és a fegyvernemeket kéne egymással kiegyensúlyozni, valami egységes vízióval. Kb. mint a Blizzard.

    Ha SRM-et buffolnák, esetleg a mediumokon csavarnának egyet, engine cap-ekkicsit feljebb, stb. akkor nem ez a csakheavy vagy asasulttal tudsz jönni, mert az egyetlen valamirevaló közelharcos fegyver most a 2xAC20.
    Ma láttam Commando-t ERPPC-vel, és már napok óta futok össze 2-3ERPPC-s Hunchback P-kkel.

    Komolyan, az alapmedium az 2-3 Artemis SRM4-6+ medium laser kénehogy legyen, legalább 90km megy, és ha van egy lrm boat vagy PPC boat, akkor 2-3an rászállnak, és kivégzik.
    Nem is tudom mit gondolnak.

    A matchmaker meg egy vicc. Szerencsétlen szárnypróbálgató új játékosokat dob be 3+ PPC+Gauss assault és 2-3 AC40 Jager meccsekbe.