6493
MechWarrior Online
  • Masakari
    #5653
    Én az LRM mecheket általában reggeliként szoktam fogyasztani :P ha meg nincs hátsó páncélod 2 másodperc alatt fogok rád 100% figyelmet szentelni(és szerintem mások is)
  • Szatesz
    #5652
    ams már nemfér rá mertt ot vn az xl es engi meg a lrm-ek artemisz al oda semmit nemlehet már bepréselni , armort ezé nemtettem hátulra mert így szoktam tervezgetni azt majd ha élesbe megy persze megfelezem a elülső páncélt az ammo viszont lehet télleg kicsit sok ON1-K azthiszem ez a végső viszont erre még gyűjenem kell jó sokat XD
  • Cobra.
    #5651
    Felesleges ennyi lőszer, vegyél le 2 tonnát és rakj fel inkább AMS-t. Páncélt meg remélem csak lustaságból nem raktál hátulra.
  • Szatesz
    #5650
    erről mi a véleményetek? ON1-K
  • SovereignXY
    #5649
    Üdv all!

    A Béta alatt talán vmikor még télen én próbáltam de... optimalizálás picit hiányos volt. azóta tettek lépéest ezen irányba? Érdemes e leszednem megint azért kérdezem.
  • Shilkor
    #5648
    Az open beta-t a kepen legyszi szedjetek le, mar nem aktualis :))))
  • Masakari
    #5647
    Sztem az MG teljesen felesleges rá,1 db....
    Nekem 4 medlézer van rajta,XL,endo,AMS,DHS,seizmik stb.
  • twinr
    #5646
    hm, rég játszottam, de a mai meccsért megérte újra. BJ-1DC 2 medL és egy ac20, 1v1 be keveredtem egy atlassal a bázisunkon. Bujocskáztam vele a nagy tartályok körül, sikerült lelőnie a lézereim, ac 20-bol meg fogyott az ammo rendesen. Szerencsére volt rajtam seismic sensor, utolsó ac ammo, mondom mindegy, kijövök hordó mögül, mire rámfordul, abban a pillanatban fejbe lőttem csórit. Csak egy luk maradt a feje helyén... erről nicns videó, fene essen bele:)
  • Cobra.
    #5645
    A Heat sinkek számát mutatja csak, azt nem, hogy milyen a hűtése. Van külön hűtési hatékonyság, ott számolja a dupla HS-eket.
  • Cobra.
    #5644
    A small pulse csak kiegészítőnek jó, esetleg Jennerre, amit jóval nehezebb eltalálni, mint a Cicadat.
    Én ilyet raknék ki első nekifutásra: Cicada-3M
  • Szatesz
    #5643
    ám ez a double heat sink , hogyműködik azt tudom hogy a sima 1slotot visz és 1 heatbase-t ad a double 3slotot visz és 1.4 heatbase-t de miért nem számolja a 0.4 eket oldalt ahol írja hogy van 15 heatsinks-em de hát a engine ad alapból 10et + 5db duplás heat skink az barátok között is 17
  • Szatesz
    #5642
    ja az akkor semmiség említésre se méltó :D
  • Szatesz
    #5641
    és ez light nak mien? [url=http://mwo.smurfy-net.de/mechlab#i=36&l=41b569d7a8deefc5a02e4b5005d6faee87ebdd56]"CDA-3M" avagy a csirke is tud harapni XD[/url] igazából médium ez igen csak hát megnéztem olyan gyors mint egy light :)lehet rá maxos armort tenni -1 heat sinkel csak akkor marad még 0.valammenyi tonna amit másra nemlehet költeni gondoltam akkor jobb a kevesebb armor csak legyen felhasználva v nem?
  • Wolwerine
    #5640
    Kill/death ráta, kilőtt mechek száma, össz sebzés, stb.
  • Cobra.
    #5639
    Az Atlas meg a Highlander ezzel a felszereléssel nagyjából éleképtelen. Heavyk nagy részébe és Assaultokba nem jó az XL motor, mert sokkal hamarabb meghalsz. Endo Steel az egyetlen súlycsökkentő megoldás, illetve a lábakba ritkán kell 60 pontnál több páncél (ha kell még nagyon fél tonna, akkor 50-re le lehet menni). LRM-eknél figyelni kell a csőmennyiséget, az összerakóoldalon fel is van tüntetve, hogy mennyi rakétát tud egyszerre kilőni a mech adott pontból. Ha van 10 tubus de felraksz egy Lrm15-öt, akkor 2 részletben mennek ki a rakéták.
    Atlasba én a normál 325-ös motort javaslom, fegyvernek a ballisztikusból 2 UAC vagy 2 LBX, ha LRM-et akarsz, akkor 2 LRM10 4-5T lőszerrel, kézbe meg attől függ mennyi súly marad meg milyen sűrűn akarsz lőni (nekem 2 ERPPC van, de csúnyán fűt).
    Highlander ballisztikus slotjába AC20 vagy AC10 (732-be nem fér a 20-as), mellé meg vagy 2 PPC és a kézbe egy SRM6 vagy 2-4 LRM10 és a torzóba 2 med laser. 1 LRM10-hez áltlaában elég 2T lőszer egy meccsre.
  • Szatesz
    #5638
    pontokat?
  • trilit2
    #5637
    Csak a pontokat resetelik, cbillt, mechet meg miegymást nem.
  • Szatesz
    #5636
    hmm passz
  • Shilkor
    #5635
    Ezzel mi van?
    http://www.pcgamer.com/2013/07/03/mechwarrior-online-release-date-announced-open-beta-infographic-will-terrify-engineers/
    es mi lesz ha kijon? Valtozik valami? Reset, vagy +/- penz?
  • Shilkor
    #5634
    http://mwo.smurfy-net.de/mechlab#i=100&l=fe4a744abb3c736948b8b8f762f77beb2c15d65b
    Ez az enyem, amit hasznalok.
  • Shilkor
    #5633
    Az atlas szerintem nem rossz. A hgn sem lenne, csak sokkal tobb raketa kell, ha mar 60 mehet egyszerre. Hiszen arra epitesz, akkor ne fogyj ki ido elott. inkabb 2*10+2*15 legyen es azzaé dupla annyi municio mehet ra. Es meg ugy is lrm felhot nyomhatsz.
    ui: lrm felho: mivel napok ota estenkent magyarokkal jatszom es ha biztos sebzest laza jatekot akarok, akkor lrm orionba ulok, igy a tobbiek is megszerettek hamar, es nem szokatlan hogy 3 lrm boat (cata-orion-stalker-hgn-atlas...) megy egyutt esetleg meg egy kto-18 as... eleg meredek amikor 150-200 raksi kireppen, vagy akar folyamatosan szall a mechekbol. Olyankor elbujhatnak a sziklak moge, viszont mivel nem tudnak kimozdulni, igy a tobbi brawleres mar megy is es szedi oket cafatokra.
  • Shilkor
    #5632
    Én nem vagyok nagy mechwarrioros, nemreg kezdtem. Viszont mivel a jatek folyamatosan valtozik, ezert az uj dolgokat latom. Pl hogy ne egyszerre lojem ki a raksikat. a 3*15 LRM et 1 percig lohetem mire felmelegszem... Orion 75 tonnas.. 2 med laserem van, ha kell a spidereket lefoglalom mig a tobbiek megjonnek. Amikor belepunk a palyara kiirom hogy lrm, lock plz, es ugy szedik nekem a celpontokat, mint csirke a morzsakat. Es tegelik is sok esetben. Kb 1 hete LRM ezek, 700 feletti damage volt a legjobb, de az egyik srac egy med laser/lrm komboval nyomja, es tegnap este csinalt olyan 850 et.
    Amugy 70 et megy a grprm, mert igen, a sebesseg fontos. foleg, ha hatul allsz es valaki moged megy, akkor azonnal a tomegbe szaladok ok meg orommel szednek szet 3 an 4 en 1 maganyost :)
  • Szatesz
    #5631
    várom a véleményedet :) én még csak pár napja keztem de azért megpóbálok vmit alkotni mert már elbasztam pár milla cb-t játékba Xd most megfonoltan akarom elkölteni
  • Szatesz
    #5630
    össze tetem párat bár az atlas már elég hibrid
    CPLT-C4

    ON1-VA

    AWS-8R

    HGN-733

    AS7-D-DC

  • Szatesz
    #5629
    csak valahogy ezek a kisebb tonnás gépeket olyan szar össze rakni nemlehetnekik nagyobb tűzerőt adni csak rugdosni tudnak....
  • Szatesz
    #5628
    aham akkor mindjá össze dobok valami kisebb tragacsot :DD
  • Wolwerine
    #5627
    Mind a két konfig szörnyű... Az elsőre már rájöttél gondolom (NARc-nak nincs hatása az SRM-ekre és BAP se kell melléjük). Az LRM-boatod imponáló mennyiségű rakétát lő ki, de hamar felforr és iszonyat lassú. Plusz levetted a páncélt, valsz másodpercek alatt meghalsz vele ha megtalálnak.

    Sokan nem tudják de az LRM kulcsa a gyors gép. Tudnod kell a többiekkel menni hogy megvédjenek, támogatni tudd őket és gyorsnak kell lenned hogy fedezékbe bújj, ha felfedeztek. 1000 méter a hatótáv, de arra nem lövünk, csak ha magad is látod tisztán a célt vagy mellette kolbászol valaki és jó ideje tiszta. Amúgy az optimális lőtáv 3-400 méter, mert akkor nincs ideje az ellenfélnek fedezékbe bújni. Szóval kell a sebesség...

    szabvány srm cata

    LRM/ssrm cata
  • Szatesz
    #5626
    a narc télleg szar nemsokat ér , lrm el kapcsolatban viszont azé tettem fel 2ő 20-ast meg 3 5-öst mert ( narc helyett lehet talán 4) mert lrm5 felett 10,15,20 nál ha 2nél többel tüzelsz egyszerre akkor kapsz heat penalty -t viszont lrm -es robottól egyre inkább elmegy a kedvem sztem mégse fogok csinálni :/ közelharcra nemjó , általába a pályákon elég sok a fedezék és elbujkálnak az emberek mikor beléjük menne :D
  • Shilkor
    #5625
    En a narcot ledobnam, es csak 10 es LRM eket tennek fel.
    55 helyett 60 at lohetsz ki, es ami fontos, hogy 15 os tube-ok vannak rajta, igy elsore kimenne mind, nem kell varni uj sorozatra.
    ui:nekem az tunt fel, hogy igaz az, hogy a 20 asok tobbet lonek ki egyszerre, de a 10 eseknek nagyobb a talalati eselye. Merthogy egymas mellett mennek, es nem egymas utan az egyszerre kilott raksik. Vagyis kevesbe szorodnak. (ui2: tegnap a csapattarsam lottem igy ki, mert brawlingban volt az ellenfellel, en meg csak szortam ra a 15 osoket.) Bocs Dudupapa :D
  • Szatesz
    #5624
    pf trainin ground on tesztelgettem télleg szart nem ér a narc xd talán haroknak beadja a célt de nekem letünik ha nincs los on :/
  • Szatesz
    #5623
    ez milyen? ám nemtom miért mondod , hogy a narc nemjó mert ha belelövöd valakibe 20secig küldi a jelet , tudja őt mindenki lőni akárhonnan , fedezékből is nemkell LOS az ellenséggel mint az artemis vagy a tag esetében
  • Szatesz
    #5622
    ultimate support
  • Masakari
    #5621
    "Igaz, hogy egy szerencses salvotol egy light ugy vedlene a componenteket, mint kiskacsa a tollait a betonkeveroben"
  • Nagydög
    #5620
    Nem vagy nagyon ismeros a Battletechben.

    A NARC szerintem nem valami jo, hacsak nincs egy nagyon profi csapat mogotted par dedikalt LRM boattal.

    A Weaponlab-ban meg tudod nezni, a sebzest es a hofejlodest. Ez a gep iszonyu forro, csak kozelharcra jo, es az SRMek szorasa miatt lutri a celzas. Igaz, hogy egy szerencses salvotol egy light ugy vedlene a componenteket, mint kiskacsa a tollait a betonkeveroben, de ez tenyleg inkabb szerencse kerdese.
  • Szatesz
    #5619
    azthittem valamelyik srm felfelé lő de már rájötem , hogy az lrm volt XD fuck
  • Szatesz
    #5618
    ahh most nézem egy trialon srm6 előrefele lő nem felfelé :( az pedig így mégse jó
  • Szatesz
    #5617
    ahh bocs rosszra mentem itt a jó link: [url=http://mwo.smurfy-net.de/mechlab#i=13&l=7656c03a5c497f34b006f3d4b47949b03075c0b3]"CPLT-A1" alapjarzom :)[/url]
  • Szatesz
    #5616
    Sziasztok szerintetek ez mennyire életképes build? <a href="http://mwo.smurfy-net.de/mechlab#i=13&l=7656c03a5c497f34b006f3d4b47949b03075c0b3">"CPLT-A1" alapjarzom :)</a>
  • Wolwerine
    #5615
    Ha játszom mindig fent vagyok TS-en de ez nagyon ritka. Jobbára csak szerelgetek/kipróbálom a konfigokat a tesztpályán, pár perc és kész. Még mindig a nyelvvizsgámra készülök, egyszerűen nem megy a napi 1-2 óra játék sem
  • Lui76
    #5614
    Látlak néha újra fent , nem akarsz ts-re is jönni esetleg ?
    Jól jönne még pár megfontolt harcos...