6493
MechWarrior Online
  • Kotomicuki
    #6453
    Pedig nem ördögtől való a 3-4 srm6 a nagyokon, bár ott, vmit mindenképp megtámogatnak vele és nem fő fegyverzetként van jelen - vaaaagy, nagyon jó quirks-ök vannak még mellé társítva. Azért az a plusz 30-40 pontnyi cuppanós mindig jól jön ám!
    Inkább az a megdöbbentő, hogy hűteni nem tudja megfelelően a Boiler, mert 2-nél több (össz)löketet nem lehet vele leadni, túlhevülés nélkül - a 3 LPL ás a 4 srm6 pont beleesik a már ghost heat-termelők közé, ezért a folyamatos használatra sorba vannak kötve, de ekkor a sovány DPS mellett még uú kazánkodik a jószág, pedig a hűtésre is van pakolva pont... (sokgombos egerem meg most éppen nincs, hogy 2-1-2-2-re "szétszedjem őket")
    Speciális quirks-öt csak a dupla AC 20-ra kap, de azt meg annyira lent hordja és olyan nehezek együtt, hogy ekkor meg a megfelelő körítés kiválasztása okoz gondot.

    Tényleg nem sok "normális" Hero gépezet van: amin a fegyverhelyek és a hozzá tartozó quirks-ök is rendben lennének, olyan szinte nincs is. Ha van megfelelő számú és elhelyezkedésű fegyverhely, akkor quirks nem lesz hozzájuk, legfeljebb akkor, ha 1-2 (megosztott) hely van csak, amire meg nem biztos építeni lehet/érdemes.

    A magam részéről megnézem, hogy hova, mit, mennyit tehetek, aztán, ha összeáll egy NEM kusza, "könnyen kezelhető" setup, akkor megveszem és kipróbálom. Erre a Boiler-rel ráfaragtam - legalábbis idáig - , de nem mindegyik ilyen "kényeske" és én is belenyúlhatok néha napján a közepébe!
    Hát, a gauss és a PPC egy külön vonulat: nagyon toppon kell lenni hozzájuk (elétartás és a többi kalkuláció; nagyon jó szem-kéz kontaktust igényelnek), ezért fáradtan nem lehet elővenni őket.
    Épp ezért a sniper-eket mostanság én sem kedvelem már annyira - meg a futrinkákat is inkább elkerülöm, pedig van pár, általam is sikeres darab a garázsban - , inkább a középtávú- és a pofozkodógépek jönnek be -> hiába, én is csak öregszem.
  • ximix #6452
    Köszönöm, köszönöm.
  • lammaer
    #6451
    Nagy dög mechen nekem az SRM olyan furán hat. Nekem az SRMhez mozgékonyság kell, hogy meglepetésszerűen és gyorsan a célpontok közelébe férkőzhessek , márpedig se a sebesség se a meglepetés nem a heavyk/assaultok sajátja.

    Meg amikor Lightra vagy medre felpakolok akár 4-6x SRM6-ot, akkor egy heavyn legyen vagy 10x SRM6 :)


    Pedig van jópár tier-A kategóriájú SRM heavy/assault build, de ezt nem vagyok hajlandó elfogadni :D
  • lammaer
    #6450
    Hmmmm... amikor LRM boatban ülök, ha megvan a lock és kilövöm a raksikat, utána már mindegy hogy leesik a lock csávóról, én látom a célkereszt piros villogását mindig hogy bekapta a sebzést. Még ha rohanó light, akkor is.
    Nem nagyon szeretem az LRMet, de úgy vagyok vele hogy minden fegyverrendszerhez megvettem az OP mechet, hogy próbálgassam melyik jön be.
    "AMS-hordozó futrinka" - lol, ez cuki név :) Én szeretem ezeket a futrinkákat, olyan jó passziv pénzkereső mint WOTban amikor beültem kedvenc bokromba az amx 13-90el (még amikor T7 volt), azt elmentem wcre, közbe meg nyomtatta a pénzt :)
    Kitfoxxal szeretek beülni az ellenség szájába, azt csak hallgatni ahogy termeli a pénzt....


    Ami nagyon nem működik a kezemben az a a gauss meg a PPC - gyanitom hogy mindkettőnél arról van szó, hogy pontosan kell velük célozni, nem megy a pray and spray :D
  • Kotomicuki
    #6449
    A Supernova Boiler-e eddig hatalmas csalódás számomra: a 75 alfája abszolút nem érződik, agyonpáncélozottsága ellenére akár fele annyi sérüléssel is gyakrabban kiütik - STD motorral! - , mint a hozzá hasonló súlyú társait, ráadásul a BNC-3M nem melegszik ennyire, mint ez, pedig már az is eléggé forrófejűnek számít. (3 lpl, 3 srm6 - sorba kötve sem javul számottevően a helyzet)
    Ha lesz kreditem, ismét, akkor még átépítem, de sok jót már nem fűzök hozzá.
    Lehet, hogy LRM-boat-ként sikeresebb lesz?!
  • Kotomicuki
    #6448
    Az RDP, ha minden igaz 20%-kal előbb leveszi rólad a láthatóságot. Ez az az 2-3 lépés, amit elszámolsz magadban - má' a fedezék mögött, ugye - , aztán léped meg - oldalra az "érkezési" irányhoz képest - és láss csodát: az LRM-eső melléd megy, ennyi - a távolság növekedésével arányosan nő a "védelem" mértéke is. Többet kapsz nélküle, ez igaz, de ha van AMS-ed, akkor már ez sem igaz.
    Ha meg a csapattagok is méltóztatnak felrakni/használnak ilyesmiket, akkor 1-1 zuhatagot sérülés nélkül is túlélhetsz.

    Túl sok nyűgje van a jó LRM-ezésnek - a társaidra vagy utalva, akik nem is akárhogy kell, hogy fel legyenek szerelve-kipontozva (az épphogy kikukucskálásra az azonnali visszameneküléssel a fedezékbe, nem lehet alapozni, mert mire indítanád a csomagot, már el is tűnik a "képről" az áldozat - RDP nélkül is), sok kütyüt kell magadra aggatnod, ami viszi a helyet és a súlyt, sok pontot elvisz - és emiatt kockázatos. Ha meg a futrinkák elérnek hozzád, akkor véged van!
    Szakaszban(-kláncsatában), persze egészen más a képlet, de még ez sem biztosíték a "tökéletes alkotáshoz".

    Ezért favorizálnám azokat a jószágokat, amik a külső részeiken hordanák a fegyverzetüket, amikkel távolról nem kell egész alakos célpontot nyújtani és hamarabb el is lehet bújni/visszahúzódni, ha jönne az "áldás". Vagy van egy tisztességes alfájuk és/vagy fenntartható DPS-ük a sarokharcokhoz..., és 2+1 gombra rá lehet húzni az "irányításukat" - mer' ehhez a játékhoz géming egér kell(ene), hogy a fene egye meg.

    Ja, és van/volt videó a yt-on, amikor egy AMS-hordozó futrinka beáll az ellenfél LRM-boat-ja mögé és az nem győz csodálkozni, hogy az indítás utáni első 50 méteren eltűnik minden rakétája, ahogy körbenéz, úgy követi le a light a mozgását, így azt nem is veszi észre csak csodálkozik, hogy vmi sehogy se stimmel...
  • lammaer
    #6447
    Hát, tapasztalatom szerint az LRM ellen nem hogya kettőd odébblépés, de még a 130al döngeés se véd, és meglepően durva szögben be tudnak lőni még a hegy mögé is. Szóval én kimondottam szeretem az RDP-t, bár jó lenne tudni hogy konkrétan mennyit jelent.

    Nem véletlen hogy két kedvenc mechem a kitfox (3xAMS) illetve a Corsair-7A (4XAMS) :)
    Konkrétan nekem az LRM ugyanz mint a wotban az arty, szóval bármi ami használ ellene nekem bejön.

    Advanced zoomot próbálgatom, elég tudahasadásos leszek használata közben, Baradul meg anélkül is eltalálja gaussal 800 méterről a célpontot. ECMre szokott tenni, de nyilván csak akkor ha a mechen van is ECM :D

    A lézeres AMS érdekes állat, jómultkorában a redditen indítottam is topikot LAMS kontra AMS ügyben. Alapvetően én is a LAMS-t favorizálom (szóval a buildeken ki szoktam cserélni), viszont ha valami nagyon melegedő mechre kerül, akkor ha működik a LAMS akkor konkrétan nem csökken a hőmérséklet. Tehát fura mód hőt nem generál, de nagyon lassítja a heat dissipationt.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2022.01.04. 17:43:05
  • Kotomicuki
    #6446
    Az állandó radar deprivatization-jára gondoltam, ami egy sniper-nek, vagy futrinkának még hagyján, de egy közelharcosnak már szinte lényegtelen. A másik, hogy ehhez nem nagyon tesz hozzá semmit sem a másik "oldalról": se a javított nagyítás, se ECM, se célzósz'gép, se "jelerősítő", se TAG, se AMS, ami értelmet is adna az itt elköltött pontjainak.
    Azt is hozzátehetjük, hogy még "ők" sem várják meg, hogy az Artemis, vagy srtike "becélozza" az ellenfelet, csak nyomják a gombot - "ez" ellen meg nem véd a RDP. Az LRM meg már messze nem olyan veszélyes és elterjedt, mint régen volt - "árnyékba" húzódni, meg még kettőt odébb lépni és meg is van az ellene való "védelem". Sőt, már van lézeres AMS is, ami, pláne klános oldalon, nem nagyon kér enni!
    A fogyóeszközre adott pontot még megértem - mon'juk egy teljesen LBX-es build-re is ráteszi a CS-t, miközben a motorból kispórolt hűtőelemeknél megemlíti az alacsony melegedés miatti fölöslegességüket...
    Mindettől függetlenül nálam is Baradul van előrébb!

    Ha olyat tapasztalok, hogy csak az időt húzza az illető, akkor megkapja a 1,5-2x-es gyorsítását, HA valóban érdekeset mond. Ami szint alatti, azt én is otthagyom.
  • lammaer
    #6445
    "hogy állandóan elszór majd kéttucat pontot a skill-ezés végére"
    Ha a consumable slotokra gondolsz, azt én általában át szoktam ugrani. Gyakorlatilag csak coolshotot használok, meg nagynéha UAVt, szóval oda nem nagyon rakok pontot.

    No én meg pont TTB-t nem szeretem.. szószátyár, múltkor csinált egy több mint 1 órás, struktúrálatlan, semmitmondó videót a játékban lévő hero mechekről - buying guide akart lenni, de katasztrófális volt. Szóvá is tetem neki hogy vmi summaryt vagy valami tier list szerűséget összerakhatott volna hogy rövidebb / értelmesebb legyen, erre az volt a válasza hogy kell neki a pénz, nézzem végig. Na hát azért se néztem végig :)
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2022.01.03. 18:39:25
  • Kotomicuki
    #6444
    Akkor már vegyük ide TTB-t is: ő is német és eléggé aktív a yt-on.
    Baradul-lal nekem egyedül az a bajom, hogy állandóan elszór majd kéttucat pontot a skill-ezés végére, ami(t) vagy használ, vagy nem, mert nagyon pályafüggő és némi helyezkedéssel/AMS-sel ki is lehet védeni az abban foglaltakat.
  • lammaer
    #6443
    Igazából skillezésnél én mindig megkeresem a youtubeon a Baradul nevü csóka ajánlatát az adott felszerelésű mechre, azt jó lesz az. Igazából csak első rénázésre bonyi, egy idő múlva adja magát...
  • Kotomicuki
    #6442
    Az iccakai lávapálya a 4 lpl-es BNC-3M-mel..., mondom: ezt megszítam a (túl)melegedés miatt.
    Aztán nézelődünk, menetelünk és elkezdik foglalni a bázisunkat, erre beírja vki, hogy foglaljunk mi is, hiszen többen vagyunk már a környékén, így is tett a csapat és 1-3-ra nyertünk: alig pár foglaláspont, 0 dmg és a járgány napi első győzelemszorzója is befigyelt..., mint a régi szép wot-os időkben, amikor még ritkaságszámba ment a 3x-os szorzó, teljesen elérzékenyültem.

    ...

    ximix #6441:

    Az Atlas nem rossz még most sem - ha falkában kísérik - , csak skill-ezni kell a páncéljára is, hogy valóban tartós legyen. Manapság mintha kedveltebbek is lennének a tagoltabb, kisebb pályák, ahol, ha nem kezdenek el körbemászni, akkor helyre kis pofozkodást lehet csinálni a közelharcosokkal.

    A skill-ezés nálam a fegyverek (1. csoport), a páncél (2. csoport) és a hűtés (vhol utánuk) körül összpontosul - ezek idáig mindig beváltak, pláne az egynemű fegyverzettel bíró gépeknél, ahol nem kell túl sok pontot elszórni az fegyverzetre és marad a hűtésre is.
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2022.01.03. 16:09:32
  • ximix #6441
    Köszi
    Mr Lammaer Ewing mindig eszembe jut, mikor a nikkedet látom

    A skillezésbe még nem bonyolódtam bele csak néztem, hogy van jó pár darab, majd nagy hümmögések közepette be is csuktam azt a fület, nem éreztem magamban az erőt, hogy átbogarásszam.
    "Futottam" pár kört tegnap, (az Atlas és a futás:), volt pár nagy pofára esés, de volt pár jó kör is, kicsit eljárt felette az idő.
    A számomra új pályákon, amikor addig bandukolsz oldalra, mert ott is áll valaki, jó akkor még arrébb cammogok, míg pont belefutsz az ellenség kemény magjába és így nézzük egymást, én ó vazze, ők ez tényleg ennyire hülye

    Nézegettem az új gépeket vannak érdekes szerkentyűk közöttük.
  • Kotomicuki
    #6440
    Ááá..., így má' érthető!
  • lammaer
    #6439
    Na akkor egy rövid gyorstalpaló:

    Mecheknél ugye SP (SkillPoint) -ből unlockolhatók a skill treen a nodeok, mechenként max 91 lehet aktiv egyszerre. (unlockolhatsz természetesen többet is, mondjuk ha át szeretnéd skillezni a ballistic mechet laserre, de egyszerre mindig csak 91 node lehet aktiv)

    SP az XPből készül: 1 SP = 800 xp és 45.000 Cbill.

    az XP lehet:
    - mech specifikus XP (ami XPt a mechben szerzel), mint a Wotban a tank specifikus XP.
    - general XP (GXP), ez kb mint a free XP wotban. Bármely mechnél felhasználható.

    Ezen kívül van még az SPből is globális (GSP), amit szintén bármely mechnél használhatsz. Ez többnyire eventeken, lootbagból esik.

    Az XPk konvertálása SPvé illetve a GSP hozzáadáse egy mechhez a mechlabban, bal oldalon a skills opció, majd a jobb felső sarokban "Add SP" gombra rábökve mehet.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2022.01.02. 23:17:41
  • ximix #6438
    Köszönöm, sikerült megtalálni a alul azt a szumma jel szerű valamit ahol az evetek vannak, majd futok egy pár kört és csendben sírok milyen béna vagyok már hozzá :)
  • Kotomicuki
    #6437
    Én sem tudnám levezetni, de a mech'-ek skill-ezéséhez kellenek ezek az XP-k - a régi speciális eszközök vásárlása és felhelyezése helyett van ez. Talán az a különbség, hogy az egyik átváltásához c-bill, a másikhoz MC kell - egyébként mintha pont ilyen átváltós event is volna.
    '17-ben voltam utoljára, ezelőtt a játékban, nálam meghagyta a mech'-eket - volt 2-3 event-es Champion, a többi mezei, c-bill-es jószág - , de akkor én is kaptam pár marék akármit - egy kevés c-bill-t is, de messze nem annyit, amennyiről lammaer kolléga beszámolt, mint éves keresete - , amiből még van némi XP, mert nem minden gépemet elite-ztem ki újból - nem is jött annyi, hogy ki lehessen az összeset.

    Ha gyorsan megcsinálod a még futó event-eket, akkor azért csinos hozományra tehetsz szert, 2 assault társaságában, csak a játék online oldalán a tournament fülön se felejtsd el betakarítani a termést (2*150 db MC, C-Bill, XP-k, fogyóeszközök nyitási lehetőség = kisebb vagyon) az aktuális event-ek fülön felszedhető kacatokon kívül.
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2022.01.01. 15:58:20
  • ximix #6436
    Na igen, én is azt néztem, hogy a 3 Atlas-ból maradt 1, miután megtaláltam hol van a shop akkor néztem, hogy a két hiányzó Atlas darabja 9.6 misi C-bill nekem meg 19 misim van, ebből nem áll össze a régi csapat.

    Van GXP-m, meg HXP-m ezeket el lehet valahol költeni ?

    Egy átváltót találtam, ahol adnának is érte "Nevem SP"-t , 6,3misi C-bill társaságában beváltanák 139SP-re.

    Közbe látom van még GSP és HSP is kicsit kezd a fejem kavarogni
  • Kotomicuki
    #6435
    Biza, nem kicsit változott, ahogy a térképeken is variáltak!
    Az még az "érdekesség", hogy az anno milliós c-bill értékű kiegészítőkért is "csak" XP-ket adtak - ha a kidobott gépek felszerelése megmaradt, akkor egy kicsit más a kép, de kéttucat nehéz lézert az értéke feléért eladni, majd visszavásárolni apránként, hogy játszani tudj...
    Ha rápislantasz az utolsó kép bal alsó sarkára, akkor láthatod, hogy ebből eléggé nehéz egy nagyobb mech'-t beszerezni és felszerelni és ehhez képest az utolsó 3 event mennyit is ad a játékosoknak: eléggé nagy a változás mértéke az évek alatt.
  • lammaer
    #6434
    Rendesen átfaraghatták a játékot ha igy kellett korrigálni az accountot....
  • ximix #6433
    Anno még a kezdeteknél játszottam MWO-t majd amikor az itt lévő baráti társaság feloszlott én is abbahagytam.
    Aztán kb 2015 táján updateltem és 2-3 csata erejéig megnéztem mi az újság, majd most megint eszembe jutott, hogy megnézzem mi is lett a játékból.
    A képen azt látni, hogy valami nagyobb frissítés miatt a 11 mechből csak 3 maradt és cserébe az "eltűnt" dolgokért adtak kártalanítást.

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.12.31. 20:30:24
  • lammaer
    #6432
    Mit látok a képen?
  • ximix #6431
    Hát ebből, ha jól számolom 11


    meghagyták ezt a 3-at


    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.12.31. 16:56:29
  • Kotomicuki
    #6430
    Akkor nagyon jól kapkodod el a feléd dobált pénzeszsákokat.
    Nekem még 3 db-ot meg kellett vennem 1-1 sorozatból és mindet meghajtani, hogy akárcsak egyet is elit-re tudjak húzni belőle, aztán a felesleget a feléért eladni, így nem volt módomban (annyi) pénzt felhalmozni. Nem lehetett válogatni, hogy ez OP, ez kell, a többi meg le van ejtve: mindent, vagy semmit elven működött, akkor még a MWO mech'-nemesítési rendszere.
    3 DWF-t megvenni, felszerelni és bejáratni, másfél, működőképes darabért..., aztán a speciális kiegészítők horribilis ára, amik ma már a skill-fákba vannak beépítve, töredékáron.
    Meg ennyi és ilyen jóféle akció sem volt...
  • lammaer
    #6429
    hát, momentán 220 milla c-billen ülök, és van 9 hero mechem.... Herot mostmár csak akkor veszek ha a pénznyomtatási képessége mellett van valami különlegessége vagy valamiért nagyon OP és nincs jó cbilles alternatívája (tán egy Cyclops Sleipnir 4xLBX10 vagy egy Huntsman Pakhet 8*SRM6 esélyes még...)

    Könnyebb pénzt szerezni int a WOTban, mert ugye itt nincs javitás meg lőszerköltség, és hát nagyon gyakran vágnak az emberhez minimum 1 heti prémet.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.12.30. 23:09:34
  • Kotomicuki
    #6428
    De a +30% C-Bill-t adó Hero-kra igen!
    Arra a pár helyre, ami még üres, ilyeneket vennék, amikkel aztán majd könnyebb lesz fenntartani a társaságot - nem mintha a wot-féle elnincstelenedés veszélye fennállna, ebben a játékban.
  • lammaer
    #6427
    Fene, a Cbilles mechekre nincs akció... :(
  • lammaer
    #6426
    RAC-ból nekem ez a build jött be, egyrészt imádok egyujjas jelzést mutatni az ellenséges LRM boatoknak (4AMS), másrészt ennek van elég páncélzata hogy kiálljon szemtől szembe és tunkolja az ellent COR-7A

    Illetve RAC helyett nekem bejött az alábbi DireWolf-A 4*AC3 + 2*AC5 build (már nem tudom honnan kukáztam), ez ugye sose sül be, túl se melegszik, nincs felpörgési idő, és a RAC5 és RAC2 eltérő tűzgyorsasága miattt az ellenség folyamatosan kapja az ivet (persze nem annyira gyorsan mint a RAC, de roppant zavaró)

    A\25<:P1|IR|IRp01dE7|FC|FC|IR|IRq01bE7|FC|FC|IR|IRr41YE7|GC|KR|KR|KRs41eE7|IR|IR|GC|KR|KR|IRtD1^E7uD1_E7|KR|KRvB0XE7wL0D0D0
  • lammaer
    #6425
    De jó hogy szóltál, nem gondoltam volna hogy még egy ilyen eventet is bedobnak. Azt mondjuk néztem a csataképernyőn hogy milyen event miatt adnak több XP-t... :)

    MWOban olyan vagyok mint Plata StarTrekben, fürdök a Cbill-ben, akkor elő a jegyzeteimet hogy mit is akartam még megvenni... :D
  • Kotomicuki
    #6424
    50%-os kedvezmény, szinte mindenre!

    Még 3, ill. 5 napig tartanak azok az event-ek, amiken az ezen elkölthetőt össze lehet talicskázni...

    Sajnos, a supernova és JM6 Hero megvásárlása után már "csak" 3k MC-m maradt, így a Kodiak a távoli jövőbe tűnik, pedig nem sok hiányozna hozzá, má' megin'...
    30 milla kreditet elvertem csak a BNC-3M megvételére, felszerelésére és skill-ezésére: nem rossz az 4 db LR Pulse Laser, csak kissé melegszik.
    A JM-6 FB felszerelésére (+ skill-ezés) még maradt 10 milla - 2 rac-5 + 4 ml - , de a Boiler megint csak a várólistára kerül - a ballisztikusok nagyon alul vannak a karokon, de a 3-3 energia- és rakéta-hely a fejnél ígéretesnek tűnik.
    Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2021.12.30. 18:13:49
  • ximix #6423
    Elkezdtem letölteni, kíváncsi vagyok mi maradt a fiókomból, 2015.09 a dátum a "saves games" mappán.
  • lammaer
    #6422
    Nemtom mennyi van, de én kb 1-1.5 perc alatt csatában vagyok mindig amikor játszom. Annak is a legtöbb ideje a timerekre megy er, amig mindenki betölt és readyzik.

    Szóval annyi van amennyi kell :D
  • MarkBlade
    #6421
    Ennyire nincsen játékos?
  • lammaer
    #6420
    headsup - holnaptól január 3ig aki belép az MWOba és tol egyetlen csatát, két ingyen hero mech a jutalma

    holiday event

    A téli eventet is érdemes most megtolni, több mint 3000 MCt ki lehetett szedni, egy rakás CBill meg vagy 20+ napi prémium mellett.


  • lammaer
    #6419
    Most nagyon jó havi event van, mindjárt 2 ingyenmechet is lehet húzni belőle....
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.06.05. 08:56:56
  • lammaer
    #6418
    Hát, 1 hónapja játszom és van 1400 MCm, most épp 50% akció is van a prém mechekre igy light mecheket tudnék is venni.
    (amúgy jelenleg azok jönnek be a legjobban, van, az abszolút favorit az urbanmech, de emellett egy adder és égy kitfox is figyel a garázsban). Nagyobb mechekkel valahogy nem megy a játék :)
  • Kotomicuki
    #6417
    F2P-ként két évembe került, mire a legolcsóbb prémium Mech'-re összejött volna az MC, természetesen az akkori legnagyobb leértékelés mellett!
    Ehhez képest ez az összeg hatalmas!
  • lammaer
    #6416
    A kampányokon annyit adnak, ja. Mondjuk tök szokatlan, hogy a havi ingyenes mech eventeket borzasztóan könnyü megcsinálni, tök amatörként is megvan 3 nap alatt. Nem kell úgy rabszolgaként seggelni mint pl a WOTban
  • Kotomicuki
    #6415
    Hhmm, amikor még az 50-100-aknak is örülni kellett...
    Nagyon promózni akarják a terméküket - ráadásul belterjesen, a legolcsóbb módon - , vagy már kevesen játszanak MW-ket...
  • lammaer
    #6414
    Egy kattintásért a steamen és egy kommentért az offi fórumon most 1250 MCt adnak....