6493
MechWarrior Online
  • Nagydög
    #5853
    Ritkan szoktam elveszteni a teljes jobboldalalmat, pedig nem 2 oram van a 733C-ben. Ketsegtlen, hogy az SRM-eket azert hordom(mar azon kivul, hogy 18-an nagyot odavernek), mert nem akarom egy szerencses talalattol egyszerre elvesziteni az osszes fegyverzetemet.
  • Shilkor
    #5852
    A normal Highlanderekkel a herot ossze sem lehet hasonlitani, hiszen a normalban szinte az osszes fegyver a jobb torzoban van. Igy eleg azt leszedni, mig a HMben a jobb es bal kezben.
    Vegulis mindegy, mert atlast vettem meg. Eddig olyan 600 korul volt a legjobb teljesitmenyem.Es mar kezdtem volna aggodni, hogy a sok laserrel nem lehet nagy sebzest csinalni, amikor tegnap keson este KisZ egy 1100 valamennyivel bucsuzott a battlemasterevel :)
    Elmeletileg az is haranyban volt a HGNhez kepest. Elmeletileg... :D
    Egy biztos: A BHn az egy shotgun helyett a mozsaragyu jobb valasztas.
  • Lui76
    #5851
    Nekem most csak a 732-es van meghagyva, de valahogy túl könnyen kinyírnak nem a favoritom...
  • Cobra.
    #5850
    Szerintem a Highlander erősebb az Atlasnál. Az Atlas a legtöbb jelenlegi pályán erősen hátrányban van.
  • Masakari
    #5849
    ohh :D
    Jó kérdés melyik a jobb...talán az Atlas szerintem.
  • Lui76
    #5848
    a két hero mech-re...
  • Masakari
    #5847
    HM? BH?:D mire gondolsz mert nem vágom :O:D
  • Shilkor
    #5846
    PErsze, igy van. De eppen egy hataresetet irtal le :P
    Lattam Bj-1et Alpine palyan 2 PPC+2med laserrel 1109 sebzest leosztani, pont ezert, amit irtal.
    MÁS:

    Highlander HM vagy Atlas BH lehet a jobb választás?
  • Masakari
    #5845
    Szerintem a leadott sebzés semmit nem jelent,mivel lehet végig lövöd őket az egész meccsen mert le se szarnak és über nagy dmg lesz a végére....

    Hogy mivel megyek? jelenleg: Highlander,Cicada,Dragon,Orion,Awesome,
    Néha pedig:Atlas,Spider is bejátszik.
  • Shilkor
    #5844
    *kivivod
    *b.szol

    bocsanat, meloban vagyok es igy kevesebb ido jut az ellenorzesre :)
  • Shilkor
    #5843
    Nem tudom te mivel szoktal jatszani. Azaz milyen mechel. De minel nagyobb, annal lassabb altalanossagban. Ha lassu vagy, akkor a tobbiek otthagynak. Egyedul egy nagy-lassu mech befejezheti a jatekot ott helyben. Innen kezdve nem elvezet a jatek.
    Ezert 2 lehetoseg van:
    1, lelosz mindenkit egyedul(nem opcio, ugysem mukodik)
    2, kiviod az elismeresed, hogy maradjanak veled / figyeljenek rad / veled haladjon a csapat. Aminek legjobb modja, hogy mindenkit seggbe vagy szajba b.szod :D
    Szoval kell az a sebzes neha. Az Atlassal mar 990 felett voltam, Orionnal 693, QDK 498, VTR 400.
    Amugy meg a sebzes azt is mutatja, hogy mennyire vagyok jo az adott emchben, tehat MAGAMHOZ is viszonyit.

  • Masakari
    #5842
    Nem értem mi ez a "nem tudtam 700 sebzes fole menni" dolog. Én szarom le mennyit sebzek a lényeg hogy jól szórakozzak + nagy sebzés nélkül is lehet ölni(nem egyszer volt hogy első leadott lövésekre dőltek a mechek).
  • Shilkor
    #5841
    Eladtam az Oriont, mert nem tudtam 700 sebzes fole menni. Azt is 2 PPC+AC10 el csinaltam+XL mocival. Amekkora a CT hitboxa, ugy teljesen megeri az XL. Sajnos ezert az LBX nekem nem volt rajta, pedig franko kis fegyo az. Bar sebzest lehet vele csinalni, de killt nem annyira.
    Kiprobaltam par mechet azota, es az Atlason kivul egyik sem fekszik, szoval most az Orionon gondolkodom megint. Esetleg egy xl+4PPCs valtozaton
  • Lui76
    #5840
    Most hogy az Orionok Elitek lettek nálam hétvégén ,végre gyűjtögethetek egy kis pénzmagot a jövőkre.
    A sima 300-as motoros , 2x LB10X-es 70-el kocog, ami nekem már használható sebesség.
  • Masakari
    #5839
    engem a Thunderbolt érdekel^^
  • Nagydög
    #5838
    A Locust mar mindenkinek megveheto, a tobbi csak a Phoenix project tulajoknak.

    Addigra en mar leleptem, de tegnap amugy is godmode-ban nyomtuk.
  • Shilkor
    #5837
    Mostanaban minden este van ilyen.
    A honlapon rajta van, hogy mikor lehet melyiket elerni. Jelenleg sima jatekosnak csak a Locust elerheto, minden honapban jo nnekunk uj, kovetkezo a med lesz, aztan a heavy, aztan az assault. Azaz a Battlemasterrel januarban jatszhatunk :)
  • Lui76
    #5836
    Tegnap este felemlő élmény volt a 12-es csatákban résztvenni ! - remélem egyre gyakrabban össze tudunk így futni .
    Az új mech-ek csak az előfizetőknél látszanak ?
  • Cobra.
    #5835
    Vicces volt amikor húztatok pár large laserrel egy csíkot és repültek a sáskalábak :D
    már a Spider se egy mechvadász, de a Locust egyenesen vicc ebbe a játékba. Mivel se ECM, se Jumpjet, ezért még rendesen felderíteni se tud.
  • Shilkor
    #5834
    Semmi extra, csak mindenki a Phoenix pack mekjeit probalgatta tegnap este. PErsze mondanom sem kell, hogy XP nelkul meg alapbol gyengebbek, igy aztan lett par arcra borulas.
    A legtutibb az volt, hogy 12 premade ben 12 Locust jott ellenunk.... (amit tudni kell, hogy a Locust a Spiderrel olyan mint a Kisromett a Kawasakihoz/remelem jo a hasonlat :D/) Azert ment csak lassan a lelovoldozesuk, mert a rohogestol remegett a kezunk. Amugy kurvakonnyu leszedni oket, olyan nagyok, amellett, hogy alig van armor/fegyverzet rajtuk.
  • Lui76
    #5833
    Miért mi változott ?
  • Masakari
    #5832
    Most mentem 3-4 kört,3 locust-nál nem volt több(nálunk). Ellenfélnél leginkább Shadowhawkot és Battlemastert láttam. Legalább bővült a mech paletta,szerintem 1 max 2 hét és mindenki vissza áll a megszokott mechjeire és nem lesz dömping az újakból.
  • Shilkor
    #5831
    Az meg nevetseges, hogy 1-1 mechet pimpelnek, es 1 teljes class miatt a jatek szamukra OP :(
  • Shilkor
    #5830
    Vicces volt este a 12 Locust :D
    Remelem, hogy a spiderek is ennyire konnyen kilohetoek lesznek, mert akkor felrugas sem kell.
  • Masakari
    #5829
    Hát ettől a patch note-tól most nem dobtam magam hanyat
  • Wolwerine
    #5828
    Death\'s Knell

    Ebbe belefér a 240-es motor D
  • Wolwerine
    #5827
    Nem lenne rossz... De kíváncsi leszek, ekkora motor mellé milyen fegyver fér.
  • XenHai
    #5826
    Csak vágódnának is pofára 170km/h-val...
  • Nagydög
    #5825
    Olyan jo lesz!
  • Wolwerine
    #5824
    Mától lesznek commando-k amik 170 km/h-val mennek:))))) Ha jól számoltam.
  • Kessak
    #5823
    Nem tudom volt e már? Kicsit hosszú de megéri megnézni :)
    Community Warfare
  • Masakari
    #5822
    Naja,én lightok közül főként a Raven-től kapok agyfaszt,többi nem annyira vészes de azért nem szeretem őket. Majd mikor esnek kelnek akkor élvezet lesz agyaggalamb lövészetet tartani.
  • Karónvarjú
    #5821
    Azt nem mondtam, hogy olyan nagy fun . De fényesen látszik, milyen elbaltázott a találatkezelés ezeknél a kis keljfeljancsiknál. Ami találatot beszedek vele, azt a nagyobb gépek nem hordanák ki lábon, ez meg épp csak besárgul tőle. Nem jó ez így ...a borulás meg jöhetne már, felértékelődnének a mediumok rendesen.
  • Masakari
    #5820
    Majd nem lesz velük ilyen fun menni mikor végre vissza pakolják a borulást
  • Karónvarjú
    #5819
    Én meg átálltam az erő sötét oldalára :-). Vettem egy Spidert, ecéemeset. Az első menetemben kinyúvasztottam vele egy fénysebességgel nyargalászó Cicadát, meg úgy általában is a light-okat inzultálom vele, ahol érem . Ja, van rajta TAG is, így a csapat hasznára is lehetek, nem akarok vele az agyára menni senkinek, én szórakozni akarok és nem más szórakozását elrontani :-). Elvégre erre találták ki a BT-sek a könnyű mecheket, nem :-)?
  • Shilkor
    #5818
    Eddig azt hittem, hogy minden rendben a lightokkal, csak ti kepzelitek be. DE:
    TT kozepso gyurube bemegyunk, jobbra kanyarodok, ott egy spider, ralovok, olyan 300m re volt, 2*LB 10 elkapja de nem telibe. Celkeresztet rahuzom, 2*LL+2*LB10 sorozom: 2 *2 LL bement telibe, 4*2LB telibe baszta, mert az idiota szembe jott velem. Belemakadt, elkezd hatralni. Ekkor melegedtem tul, alltam le, mire a cimboraja szetszedett.... Spider meg teljesen egeszben(kar -labak megvannak) elszaald..... O.o faszom superman.
  • Nagydög
    #5817
    Ezek szerint kicsit megszalad a buli miutan eljottem.
    Regen is elofordult amugy idonkent.
  • Shilkor
    #5816
    Nem tudom mi valtozott, mert kb 4-5 hete vagyok jatekban.
    De tegnap este pl 16 an voltun onlany, es sikerult is par 12 emberes menetet osszerantani. Szoval ha regen nem voltak ennyien egyszerre fent estenkent, akkor jo iranyba mozdult :)
    Amit tudok, hogy a fegyverek kiegyenlitettebbek(hallom es erzekelem is).
  • danone
    #5815
    Sziasztok, ZeuS MPBT vagyok ingame. Hanyagoltam fél évig a játékot a community warfare hiánya miatt, látom mocorog valami ebben a témakörben. :) pár szóban felvilágosítana valaki mi történt? Úgy látom, mintha egyenlőre "csak" a Merc-ek kerültek volna be, a többi (map, faction) majd később.
  • Deviome
    #5814
    Köszönöm is szépen. :) Már nagyon idegesíttet, hogy a laser mindig talált meg minden, de a meccsek végére ilyen 150 damage jött ki. Téptem a hajam. Aztán lecseréltem a mostanira és hopp. Egyből 500-700 damage.

    Amúgy az adott tanácsokból ez volt a legkönnyebben megvalósítható. :D